Açık Yollar 20 Çubuk Tütsü - Open Roads

Ürün Kodu: LokmanAVM-100015

Marka: Hem Tütsü

% 24

İNDİRİM

42.90 TL 32.40 TL
Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.
En geç 29 Mayıs, 2024 Çarşamba günü kargoda.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

HEM AÇIK YOLLAR KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ
Open Roads İncense Sticks 20Çubuk (±%3)

Hem Açık Yollar Kokulu Çubuk Tütsü Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Hem Açık Yollar Kokulu Çubuk Tütsü 20li
Hem Açık Yollar Kokulu Çubuk Tütsü 20li İzin Belge:
Açık Yollar Kokulu Çubuk Tütsü Manufactures & Exporters HEM CORPORATION - MUMBAI - BANGALORE - INDIA (HİNDİSTAN) - Doğan Baharatçılık Tic. ve San. A.Ş. tarafından Hindistan'dan ithal edilmiştir.
Hem Açık Yollar Kokulu Çubuk Tütsü 20li İçindekiler:
Açık Yollar Kokulu Çubuk Tütsü ürünü içerisinde; takribi 20 adet Açık Yollar kokulu çubuk tütsü bulunur. (±%3)
Hem Açık Yollar Kokulu Çubuk Tütsü 20li Kullanımı:
Açık Yollar Kokulu Çubuk Tütsü kullanılışı; Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur, 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır ve kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Açık Yollar Kokulu Tütsü Açık Yollarlı Çubuk Tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur. Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde yakılıpta tütsüleme sağlanabilir.
Hem Açık Yollar Kokulu Çubuk Tütsü 20li Yan Etkileri:
Açık Yollar Kokulu Çubuk Tütsü Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Hem Açık Yollar Kokulu Çubuk Tütsü 20li Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Hem Açık Yollar Kokulu Çubuk Tütsü 20li Muhafaza ve Uyarı:
  • Hem Açık Yollar Kokulu Çubuk Tütsü Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Hem Açık Yollar Kokulu Çubuk Tütsü ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Hem Açık Yollar Kokulu Çubuk Tütsü ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Açık Yollar Kokulu Tütsü Açık Yollarlı Çubuk Tütsü Buhur (Red Apple incense sticks) ürününü kullanırken Yanıcı parlayıcı patlayıcı maddelerden uzakta ve Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız.
Hem Açık Yollar Kokulu Çubuk Tütsü 20li Ürünü Açıklaması:
HEM AÇIK YOLLAR KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ
UHem Marka Açık Yollar kokulu tütsü ile tüm kapalı ve yarı kapalı alanlarınızı, evlerinizi ve iş yerlerinizi eşsiz aromatik egzotik kokuları ile kaplamasını sağlarsınız. Hoş koku tütsü çeşitliliği ile hayatınıza ayrı bir güzellik renk ve huzur katan tütsü ürünleridir.

Açık Yollar Kokulu Tütsü Kullanımı:
Açık Yollar kokulu Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur. 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır.
Açık Yollar kokulu tütsünün kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Açık Yollarlı tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur.
Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde ucu yakılıp tütsüleme sağlanabilir.

HEM AÇIK YOLLAR KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ

HEM AÇIK YOLLAR KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ

AÇIK YOLLAR KOKULU 20 ÇUBUK TÜTSÜ

Hem Açık Yollar Kokulu Çubuk Tütsü, Hem Açık Yollar Kokulu Çubuk Tütsü 20li ürünü, Hem Açık Yollar Kokulu Çubuk Tütsü hakkında, Hem Açık Yollar Kokulu Çubuk Tütsü hakkında açıklama, Hem Açık Yollar Kokulu Çubuk Tütsü yorum, Hem Açık Yollar Kokulu Çubuk Tütsü yorumları, Hem Açık Yollar Kokulu Çubuk Tütsü hakkındaki yorumlar, Hem Açık Yollar Kokulu Çubuk Tütsü açıklamalı detayları, Hem Açık Yollar Kokulu Çubuk Tütsü faydaları, Hem Açık Yollar Kokulu Çubuk Tütsü kullanımı, Hem Açık Yollar Kokulu Çubuk Tütsü zararları, Hem Açık Yollar Kokulu Çubuk Tütsü zararlı mı, Hem Açık Yollar Kokulu Çubuk Tütsü uyarılar, Hem Açık Yollar Kokulu Çubuk Tütsü yararları, Hem Açık Yollar Kokulu Çubuk Tütsü yararlı mı, Hem Açık Yollar Kokulu Çubuk Tütsü satışı, Hem Açık Yollar Kokulu Çubuk Tütsü satan, Hem Açık Yollar Kokulu Çubuk Tütsü satış yerleri, Hem Açık Yollar Kokulu Çubuk TütsüI satılan yerler, Hem Açık Yollar Kokulu Çubuk Tütsü satan yerler, Hem Açık Yollar Kokulu Çubuk Tütsü nerede satılır, Hem Açık Yollar Kokulu Çubuk Tütsü nereden alınır, Hem Açık Yollar Kokulu Çubuk Tütsü nerelerde satılıyor, Hem Açık Yollar Kokulu Çubuk Tütsü nerden alabilirim, Hem Açık Yollar Kokulu Çubuk Tütsü satılan, Hem Açık Yollar Kokulu Çubuk Tütsü satılır, Hem Açık Yollar Kokulu Çubuk Tütsü etkileri, Hem Açık Yollar Kokulu Çubuk Tütsü nasıl kullanılır, Hem Açık Yollar Kokulu Çubuk Tütsü nerde, Hem Açık Yollar Kokulu Çubuk Tütsü faydası, Hem Açık Yollar Kokulu Çubuk Tütsü ne işe yarar, Hem Açık Yollar Kokulu Çubuk Tütsü ne kadar, Hem Açık Yollar Kokulu Çubuk Tütsü fiyatı, Hem Açık Yollar Kokulu Çubuk Tütsü fiyatları, Hem Açık Yollar Kokulu Çubuk Tütsü detayları, Hem Açık Yollar Kokulu Çubuk Tütsü açıklamaları, Hem Açık Yollar Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları, Hem Açık Yollar Kokulu Çubuk Tütsü ürünü kullanımı, Hem Açık Yollar Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları ve kullanımı, Hem Açık Yollar Kokulu Çubuk Tütsü ürünü hakkında, Hem Açık Yollar Kokulu Çubuk Tütsü ürünü yorum, Hem Açık Yollar Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satışı, Hem Açık Yollar Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satan, Hem Açık Yollar Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satış yerleri, Hem Açık Yollar Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satılan yerler, Hem Açık Yollar Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satan yerler, Hem Açık Yollar Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerede satılır, Hem Açık Yollar Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nereden alınır, Hem Açık Yollar Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerelerde satılıyor, Hem Açık Yollar Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerden alabilirim, Hem Açık Yollar Kokulu Çubuk Tütsü ürünü etkileri, Hem Açık Yollar Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nasıl kullanılır, Hem Açık Yollar Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerde, Hem Açık Yollar Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydası, Hem Açık Yollar Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları neler, HEM AÇIK YOLLAR KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını LokmanAVM online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.
#LokmanAVM #Açık_Yollar_Kokulu_Çubuk_Tütsü #Hem #Hem_Açık_Yollar_Kokulu_Çubuk_Tütsü #Açık_Yollar_Kokulu_Çubuk_Tütsü_içindekiler #Açık_Yollar_Kokulu_Çubuk_Tütsü_kullanımı #Açık_Yollar_Kokulu_Çubuk_Tütsü_kullanılışı #Açık_Yollar_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydaları #Açık_Yollar_Kokulu_Çubuk_Tütsü_yararları #Açık_Yollar_Kokulu_Çubuk_Tütsü_yan_etkileri #Açık_Yollar_Kokulu_Çubuk_Tütsü_zararları #Açık_Yollar_Kokulu_Çubuk_Tütsü_satışı #Açık_Yollar_Kokulu_Çubuk_Tütsü_nerde_satılır #Açık_Yollar_Kokulu_Çubuk_Tütsü_nerden_alınır #Açık_Yollar_Kokulu_Çubuk_Tütsü_satan #Açık_Yollar_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydası #Açık_Yollar_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydalımı

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ. * İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. * Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. * İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. * İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *

İLGİLİ ÜRÜNLER

Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır