Adaçayı Kokulu 20 Çubuk Tütsü - Salvia

Ürün Kodu: LokmanAVM-100014

Marka: Hem Tütsü

% 25

İNDİRİM

27.30 TL 20.40 TL
Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
En geç 06 Mart, 2024 Çarşamba günü kargoda.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

HEM ADAÇAYI KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ
Salvia İncense Sticks 20 Çubuk (±%3)

Hem Adaçayı Kokulu Çubuk Tütsü Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Hem Adaçayı Kokulu Çubuk Tütsü 20li
Hem Adaçayı Kokulu Çubuk Tütsü 20li İzin Belge:
Adaçayı Kokulu Çubuk Tütsü Manufactures & Exporters HEM CORPORATION - MUMBAI - BANGALORE - INDIA (HİNDİSTAN) - Doğan Baharatçılık Tic. ve San. A.Ş. tarafından Hindistan'dan ithal edilmiştir.
Hem Adaçayı Kokulu Çubuk Tütsü 20li İçindekiler:
Adaçayı Kokulu Çubuk Tütsü ürünü içerisinde; takribi 20 adet Adaçayı kokulu çubuk tütsü bulunur. (±%3)
Hem Adaçayı Kokulu Çubuk Tütsü 20li Kullanımı:
Adaçayı Kokulu Çubuk Tütsü kullanılışı; Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur, 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır ve kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Adaçayı Kokulu Tütsü Adaçayıli Çubuk Tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur. Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde yakılıpta tütsüleme sağlanabilir.
Hem Adaçayı Kokulu Çubuk Tütsü 20li Yan Etkileri:
Adaçayı Kokulu Çubuk Tütsü Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Hem Adaçayı Kokulu Çubuk Tütsü 20li Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Hem Adaçayı Kokulu Çubuk Tütsü 20li Muhafaza ve Uyarı:
  • Hem Adaçayı Kokulu Çubuk Tütsü Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Hem Adaçayı Kokulu Çubuk Tütsü ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Hem Adaçayı Kokulu Çubuk Tütsü ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Adaçayı Kokulu Tütsü ürününü kullanırken Yanıcı parlayıcı patlayıcı maddelerden uzakta ve Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız.
Hem Adaçayı Kokulu Çubuk Tütsü 20li Ürünü Açıklaması:
HEM ADAÇAYI KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ
Hem Marka Adaçayı Kokulu Tütsü ile tüm kapalı ve yarı kapalı alanlarınızı, evlerinizi ve iş yerlerinizi eşsiz aromatik egzotik kokuları ile kaplamasını sağlarsınız. Hoş koku tütsü çeşitliliği ile hayatınıza ayrı bir güzellik renk ve huzur katan tütsü ürünleridir

Adaçayı Kokulu Tütsü Kullanımı:
Adaçayı kokulu Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur. 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır.
Adaçayı kokulu tütsünün kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Adaçayıli tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur.
Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde ucu yakılıp tütsüleme sağlanabilir.

HEM ADAÇAYI KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ

HEM ADAÇAYI KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ

ADAÇAYI KOKULU 20 ÇUBUK TÜTSÜ

Hem Adaçayı Kokulu Çubuk Tütsü, Hem Adaçayı Kokulu Çubuk Tütsü 20li ürünü, Hem Adaçayı Kokulu Çubuk Tütsü hakkında, Hem Adaçayı Kokulu Çubuk Tütsü hakkında açıklama, Hem Adaçayı Kokulu Çubuk Tütsü yorum, Hem Adaçayı Kokulu Çubuk Tütsü yorumları, Hem Adaçayı Kokulu Çubuk Tütsü hakkındaki yorumlar, Hem Adaçayı Kokulu Çubuk Tütsü açıklamalı detayları, Hem Adaçayı Kokulu Çubuk Tütsü faydaları, Hem Adaçayı Kokulu Çubuk Tütsü kullanımı, Hem Adaçayı Kokulu Çubuk Tütsü zararları, Hem Adaçayı Kokulu Çubuk Tütsü zararlı mı, Hem Adaçayı Kokulu Çubuk Tütsü uyarılar, Hem Adaçayı Kokulu Çubuk Tütsü yararları, Hem Adaçayı Kokulu Çubuk Tütsü yararlı mı, Hem Adaçayı Kokulu Çubuk Tütsü satışı, Hem Adaçayı Kokulu Çubuk Tütsü satan, Hem Adaçayı Kokulu Çubuk Tütsü satış yerleri, Hem Adaçayı Kokulu Çubuk TütsüI satılan yerler, Hem Adaçayı Kokulu Çubuk Tütsü satan yerler, Hem Adaçayı Kokulu Çubuk Tütsü nerede satılır, Hem Adaçayı Kokulu Çubuk Tütsü nereden alınır, Hem Adaçayı Kokulu Çubuk Tütsü nerelerde satılıyor, Hem Adaçayı Kokulu Çubuk Tütsü nerden alabilirim, Hem Adaçayı Kokulu Çubuk Tütsü satılan, Hem Adaçayı Kokulu Çubuk Tütsü satılır, Hem Adaçayı Kokulu Çubuk Tütsü etkileri, Hem Adaçayı Kokulu Çubuk Tütsü nasıl kullanılır, Hem Adaçayı Kokulu Çubuk Tütsü nerde, Hem Adaçayı Kokulu Çubuk Tütsü faydası, Hem Adaçayı Kokulu Çubuk Tütsü ne işe yarar, Hem Adaçayı Kokulu Çubuk Tütsü ne kadar, Hem Adaçayı Kokulu Çubuk Tütsü fiyatı, Hem Adaçayı Kokulu Çubuk Tütsü fiyatları, Hem Adaçayı Kokulu Çubuk Tütsü detayları, Hem Adaçayı Kokulu Çubuk Tütsü açıklamaları, Hem Adaçayı Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları, Hem Adaçayı Kokulu Çubuk Tütsü ürünü kullanımı, Hem Adaçayı Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları ve kullanımı, Hem Adaçayı Kokulu Çubuk Tütsü ürünü hakkında, Hem Adaçayı Kokulu Çubuk Tütsü ürünü yorum, Hem Adaçayı Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satışı, Hem Adaçayı Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satan, Hem Adaçayı Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satış yerleri, Hem Adaçayı Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satılan yerler, Hem Adaçayı Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satan yerler, Hem Adaçayı Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerede satılır, Hem Adaçayı Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nereden alınır, Hem Adaçayı Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerelerde satılıyor, Hem Adaçayı Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerden alabilirim, Hem Adaçayı Kokulu Çubuk Tütsü ürünü etkileri, Hem Adaçayı Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nasıl kullanılır, Hem Adaçayı Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerde, Hem Adaçayı Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydası, Hem Adaçayı Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları neler, HEM ADAÇAYI KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını LokmanAVM online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.
#LokmanAVM #Adaçayı_Kokulu_Çubuk_Tütsü #Hem #Hem_Adaçayı_Kokulu_Çubuk_Tütsü #Adaçayı_Kokulu_Çubuk_Tütsü_içindekiler #Adaçayı_Kokulu_Çubuk_Tütsü_kullanımı #Adaçayı_Kokulu_Çubuk_Tütsü_kullanılışı #Adaçayı_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydaları #Adaçayı_Kokulu_Çubuk_Tütsü_yararları #Adaçayı_Kokulu_Çubuk_Tütsü_yan_etkileri #Adaçayı_Kokulu_Çubuk_Tütsü_zararları #Adaçayı_Kokulu_Çubuk_Tütsü_satışı #Adaçayı_Kokulu_Çubuk_Tütsü_nerde_satılır #Adaçayı_Kokulu_Çubuk_Tütsü_nerden_alınır #Adaçayı_Kokulu_Çubuk_Tütsü_satan #Adaçayı_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydası #Adaçayı_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydalımı

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ. * İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. * Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. * İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. * İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *
Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır