Aloe Vera Kokulu 20 Çubuk Tütsü - Aloe Vera

Ürün Kodu: LokmanAVM-100201

Marka: Hem Tütsü

% 25

İNDİRİM

27.30 TL 20.40 TL
Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
En geç 29 Mayıs, 2024 Çarşamba günü kargoda.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

HEM ALOE VERA KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ
Aloe Vera İncense Sticks 20Çubuk (±%3)

Hem Aloe Vera Kokulu Çubuk Tütsü Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Hem Aloe Vera Kokulu Çubuk Tütsü 20li
Hem Aloe Vera Kokulu Çubuk Tütsü 20li İzin Belge:
Aloe Vera Kokulu Çubuk Tütsü Manufactures & Exporters HEM CORPORATION - MUMBAI - BANGALORE - INDIA (HİNDİSTAN) - Doğan Baharatçılık Tic. ve San. A.Ş. tarafından Hindistan'dan ithal edilmiştir.
Hem Aloe Vera Kokulu Çubuk Tütsü 20li İçindekiler:
Aloe Vera Kokulu Çubuk Tütsü ürünü içerisinde; takribi 20 adet Aloe Vera kokulu çubuk tütsü bulunur. (±%3)
Hem Aloe Vera Kokulu Çubuk Tütsü 20li Kullanımı:
Aloe Vera Kokulu Çubuk Tütsü kullanılışı; Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur, 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır ve kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Aloe Vera Kokulu Tütsü Aloe Veralı Çubuk Tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur. Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde yakılıpta tütsüleme sağlanabilir.
Hem Aloe Vera Kokulu Çubuk Tütsü 20li Yan Etkileri:
Aloe Vera Kokulu Çubuk Tütsü Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Hem Aloe Vera Kokulu Çubuk Tütsü 20li Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Hem Aloe Vera Kokulu Çubuk Tütsü 20li Muhafaza ve Uyarı:
  • Hem Aloe Vera Kokulu Çubuk Tütsü Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Hem Aloe Vera Kokulu Çubuk Tütsü ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Hem Aloe Vera Kokulu Çubuk Tütsü ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Aloe Vera Kokulu Çubuk Tütsü ürününü kullanırken Yanıcı parlayıcı patlayıcı maddelerden uzakta ve Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız.
Hem Aloe Vera Kokulu Çubuk Tütsü 20li Ürünü Açıklaması:
HEM ALOE VERA KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ
Hem Marka Aloe Vera kokulu tütsü ile tüm kapalı ve yarı kapalı alanlarınızı, evlerinizi ve iş yerlerinizi eşsiz aromatik egzotik kokuları ile kaplamasını sağlarsınız. Hoş koku tütsü çeşitliliği ile hayatınıza ayrı bir güzellik renk ve huzur katan tütsü ürünleridir.

Aloe Vera Kokulu Tütsü Kullanımı:
Aloe Vera kokulu Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur. 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır.
Aloe Vera kokulu tütsünün kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Aloe Veralı tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur.
Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde ucu yakılıp tütsüleme sağlanabilir.

HEM ALOE VERA KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ

HEM ALOE VERA KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ

ALOE VERA KOKULU 20 ÇUBUK TÜTSÜ

Hem Aloe Vera Kokulu Çubuk Tütsü, Hem Aloe Vera Kokulu Çubuk Tütsü 20li ürünü, Hem Aloe Vera Kokulu Çubuk Tütsü hakkında, Hem Aloe Vera Kokulu Çubuk Tütsü hakkında açıklama, Hem Aloe Vera Kokulu Çubuk Tütsü yorum, Hem Aloe Vera Kokulu Çubuk Tütsü yorumları, Hem Aloe Vera Kokulu Çubuk Tütsü hakkındaki yorumlar, Hem Aloe Vera Kokulu Çubuk Tütsü açıklamalı detayları, Hem Aloe Vera Kokulu Çubuk Tütsü faydaları, Hem Aloe Vera Kokulu Çubuk Tütsü kullanımı, Hem Aloe Vera Kokulu Çubuk Tütsü zararları, Hem Aloe Vera Kokulu Çubuk Tütsü zararlı mı, Hem Aloe Vera Kokulu Çubuk Tütsü uyarılar, Hem Aloe Vera Kokulu Çubuk Tütsü yararları, Hem Aloe Vera Kokulu Çubuk Tütsü yararlı mı, Hem Aloe Vera Kokulu Çubuk Tütsü satışı, Hem Aloe Vera Kokulu Çubuk Tütsü satan, Hem Aloe Vera Kokulu Çubuk Tütsü satış yerleri, Hem Aloe Vera Kokulu Çubuk TütsüI satılan yerler, Hem Aloe Vera Kokulu Çubuk Tütsü satan yerler, Hem Aloe Vera Kokulu Çubuk Tütsü nerede satılır, Hem Aloe Vera Kokulu Çubuk Tütsü nereden alınır, Hem Aloe Vera Kokulu Çubuk Tütsü nerelerde satılıyor, Hem Aloe Vera Kokulu Çubuk Tütsü nerden alabilirim, Hem Aloe Vera Kokulu Çubuk Tütsü satılan, Hem Aloe Vera Kokulu Çubuk Tütsü satılır, Hem Aloe Vera Kokulu Çubuk Tütsü etkileri, Hem Aloe Vera Kokulu Çubuk Tütsü nasıl kullanılır, Hem Aloe Vera Kokulu Çubuk Tütsü nerde, Hem Aloe Vera Kokulu Çubuk Tütsü faydası, Hem Aloe Vera Kokulu Çubuk Tütsü ne işe yarar, Hem Aloe Vera Kokulu Çubuk Tütsü ne kadar, Hem Aloe Vera Kokulu Çubuk Tütsü fiyatı, Hem Aloe Vera Kokulu Çubuk Tütsü fiyatları, Hem Aloe Vera Kokulu Çubuk Tütsü detayları, Hem Aloe Vera Kokulu Çubuk Tütsü açıklamaları, Hem Aloe Vera Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları, Hem Aloe Vera Kokulu Çubuk Tütsü ürünü kullanımı, Hem Aloe Vera Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları ve kullanımı, Hem Aloe Vera Kokulu Çubuk Tütsü ürünü hakkında, Hem Aloe Vera Kokulu Çubuk Tütsü ürünü yorum, Hem Aloe Vera Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satışı, Hem Aloe Vera Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satan, Hem Aloe Vera Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satış yerleri, Hem Aloe Vera Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satılan yerler, Hem Aloe Vera Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satan yerler, Hem Aloe Vera Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerede satılır, Hem Aloe Vera Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nereden alınır, Hem Aloe Vera Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerelerde satılıyor, Hem Aloe Vera Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerden alabilirim, Hem Aloe Vera Kokulu Çubuk Tütsü ürünü etkileri, Hem Aloe Vera Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nasıl kullanılır, Hem Aloe Vera Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerde, Hem Aloe Vera Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydası, Hem Aloe Vera Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları neler, HEM ALOE VERA KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını LokmanAVM online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.
#LokmanAVM #Aloe_Vera_Kokulu_Çubuk_Tütsü #Hem #Hem_Aloe_Vera_Kokulu_Çubuk_Tütsü #Aloe_Vera_Kokulu_Çubuk_Tütsü_içindekiler #Aloe_Vera_Kokulu_Çubuk_Tütsü_kullanımı #Aloe_Vera_Kokulu_Çubuk_Tütsü_kullanılışı #Aloe_Vera_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydaları #Aloe_Vera_Kokulu_Çubuk_Tütsü_yararları #Aloe_Vera_Kokulu_Çubuk_Tütsü_yan_etkileri #Aloe_Vera_Kokulu_Çubuk_Tütsü_zararları #Aloe_Vera_Kokulu_Çubuk_Tütsü_satışı #Aloe_Vera_Kokulu_Çubuk_Tütsü_nerde_satılır #Aloe_Vera_Kokulu_Çubuk_Tütsü_nerden_alınır #Aloe_Vera_Kokulu_Çubuk_Tütsü_satan #Aloe_Vera_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydası #Aloe_Vera_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydalımı

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ. * İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. * Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. * İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. * İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *
Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır