Altın Yağmuru 20 Çubuk Tütsü - Gold Rain

Ürün Kodu: LokmanAVM-100016

Marka: Hem Tütsü

% 24

İNDİRİM

42.90 TL 32.40 TL
Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.
En geç 26 Şubat, 2024 Pazartesi günü kargoda.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

HEM ALTIN YAĞMURU KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ
Gold Rain İncense Sticks 20Çubuk (±%3)

Hem Altın Yağmuru Kokulu Çubuk Tütsü Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Hem Altın Yağmuru Kokulu Çubuk Tütsü 20li
Hem Altın Yağmuru Kokulu Çubuk Tütsü 20li İzin Belge:
Altın Yağmuru Kokulu Çubuk Tütsü Manufactures & Exporters HEM CORPORATION - MUMBAI - BANGALORE - INDIA (HİNDİSTAN) - Doğan Baharatçılık Tic. ve San. A.Ş. tarafından Hindistan'dan ithal edilmiştir.
Hem Altın Yağmuru Kokulu Çubuk Tütsü 20li İçindekiler:
Altın Yağmuru Kokulu Çubuk Tütsü ürünü içerisinde; takribi 20 adet Altın Yağmuru kokulu çubuk tütsü bulunur. (±%3)
Hem Altın Yağmuru Kokulu Çubuk Tütsü 20li Kullanımı:
Altın Yağmuru Kokulu Çubuk Tütsü kullanılışı; Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur, 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır ve kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Altın Yağmuru Kokulu Tütsü Altın Yağmurulı Çubuk Tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur. Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde yakılıpta tütsüleme sağlanabilir.
Hem Altın Yağmuru Kokulu Çubuk Tütsü 20li Yan Etkileri:
Altın Yağmuru Kokulu Çubuk Tütsü Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Hem Altın Yağmuru Kokulu Çubuk Tütsü 20li Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Hem Altın Yağmuru Kokulu Çubuk Tütsü 20li Muhafaza ve Uyarı:
  • Hem Altın Yağmuru Kokulu Çubuk Tütsü Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Hem Altın Yağmuru Kokulu Çubuk Tütsü ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Hem Altın Yağmuru Kokulu Çubuk Tütsü ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Altın Yağmuru Kokulu Tütsü Altın Yağmurulı Çubuk Tütsü Buhur (Red Apple incense sticks) ürününü kullanırken Yanıcı parlayıcı patlayıcı maddelerden uzakta ve Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız.
Hem Altın Yağmuru Kokulu Çubuk Tütsü 20li Ürünü Açıklaması:
HEM ALTIN YAĞMURU KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ
UHem Marka Altın Yağmuru kokulu tütsü ile tüm kapalı ve yarı kapalı alanlarınızı, evlerinizi ve iş yerlerinizi eşsiz aromatik egzotik kokuları ile kaplamasını sağlarsınız. Hoş koku tütsü çeşitliliği ile hayatınıza ayrı bir güzellik renk ve huzur katan tütsü ürünleridir.

Altın Yağmuru Kokulu Tütsü Kullanımı:
Altın Yağmuru kokulu Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur. 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır.
Altın Yağmuru kokulu tütsünün kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Altın Yağmurulı tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur.
Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde ucu yakılıp tütsüleme sağlanabilir.

HEM ALTIN YAĞMURU KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ

HEM ALTIN YAĞMURU KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ

ALTIN YAĞMURU KOKULU 20 ÇUBUK TÜTSÜ

Hem Altın Yağmuru Kokulu Çubuk Tütsü, Hem Altın Yağmuru Kokulu Çubuk Tütsü 20li ürünü, Hem Altın Yağmuru Kokulu Çubuk Tütsü hakkında, Hem Altın Yağmuru Kokulu Çubuk Tütsü hakkında açıklama, Hem Altın Yağmuru Kokulu Çubuk Tütsü yorum, Hem Altın Yağmuru Kokulu Çubuk Tütsü yorumları, Hem Altın Yağmuru Kokulu Çubuk Tütsü hakkındaki yorumlar, Hem Altın Yağmuru Kokulu Çubuk Tütsü açıklamalı detayları, Hem Altın Yağmuru Kokulu Çubuk Tütsü faydaları, Hem Altın Yağmuru Kokulu Çubuk Tütsü kullanımı, Hem Altın Yağmuru Kokulu Çubuk Tütsü zararları, Hem Altın Yağmuru Kokulu Çubuk Tütsü zararlı mı, Hem Altın Yağmuru Kokulu Çubuk Tütsü uyarılar, Hem Altın Yağmuru Kokulu Çubuk Tütsü yararları, Hem Altın Yağmuru Kokulu Çubuk Tütsü yararlı mı, Hem Altın Yağmuru Kokulu Çubuk Tütsü satışı, Hem Altın Yağmuru Kokulu Çubuk Tütsü satan, Hem Altın Yağmuru Kokulu Çubuk Tütsü satış yerleri, Hem Altın Yağmuru Kokulu Çubuk TütsüI satılan yerler, Hem Altın Yağmuru Kokulu Çubuk Tütsü satan yerler, Hem Altın Yağmuru Kokulu Çubuk Tütsü nerede satılır, Hem Altın Yağmuru Kokulu Çubuk Tütsü nereden alınır, Hem Altın Yağmuru Kokulu Çubuk Tütsü nerelerde satılıyor, Hem Altın Yağmuru Kokulu Çubuk Tütsü nerden alabilirim, Hem Altın Yağmuru Kokulu Çubuk Tütsü satılan, Hem Altın Yağmuru Kokulu Çubuk Tütsü satılır, Hem Altın Yağmuru Kokulu Çubuk Tütsü etkileri, Hem Altın Yağmuru Kokulu Çubuk Tütsü nasıl kullanılır, Hem Altın Yağmuru Kokulu Çubuk Tütsü nerde, Hem Altın Yağmuru Kokulu Çubuk Tütsü faydası, Hem Altın Yağmuru Kokulu Çubuk Tütsü ne işe yarar, Hem Altın Yağmuru Kokulu Çubuk Tütsü ne kadar, Hem Altın Yağmuru Kokulu Çubuk Tütsü fiyatı, Hem Altın Yağmuru Kokulu Çubuk Tütsü fiyatları, Hem Altın Yağmuru Kokulu Çubuk Tütsü detayları, Hem Altın Yağmuru Kokulu Çubuk Tütsü açıklamaları, Hem Altın Yağmuru Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları, Hem Altın Yağmuru Kokulu Çubuk Tütsü ürünü kullanımı, Hem Altın Yağmuru Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları ve kullanımı, Hem Altın Yağmuru Kokulu Çubuk Tütsü ürünü hakkında, Hem Altın Yağmuru Kokulu Çubuk Tütsü ürünü yorum, Hem Altın Yağmuru Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satışı, Hem Altın Yağmuru Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satan, Hem Altın Yağmuru Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satış yerleri, Hem Altın Yağmuru Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satılan yerler, Hem Altın Yağmuru Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satan yerler, Hem Altın Yağmuru Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerede satılır, Hem Altın Yağmuru Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nereden alınır, Hem Altın Yağmuru Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerelerde satılıyor, Hem Altın Yağmuru Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerden alabilirim, Hem Altın Yağmuru Kokulu Çubuk Tütsü ürünü etkileri, Hem Altın Yağmuru Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nasıl kullanılır, Hem Altın Yağmuru Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerde, Hem Altın Yağmuru Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydası, Hem Altın Yağmuru Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları neler, HEM ALTIN YAĞMURU KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını LokmanAVM online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.
#LokmanAVM #Altın_Yağmuru_Kokulu_Çubuk_Tütsü #Hem #Hem_Altın_Yağmuru_Kokulu_Çubuk_Tütsü #Altın_Yağmuru_Kokulu_Çubuk_Tütsü_içindekiler #Altın_Yağmuru_Kokulu_Çubuk_Tütsü_kullanımı #Altın_Yağmuru_Kokulu_Çubuk_Tütsü_kullanılışı #Altın_Yağmuru_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydaları #Altın_Yağmuru_Kokulu_Çubuk_Tütsü_yararları #Altın_Yağmuru_Kokulu_Çubuk_Tütsü_yan_etkileri #Altın_Yağmuru_Kokulu_Çubuk_Tütsü_zararları #Altın_Yağmuru_Kokulu_Çubuk_Tütsü_satışı #Altın_Yağmuru_Kokulu_Çubuk_Tütsü_nerde_satılır #Altın_Yağmuru_Kokulu_Çubuk_Tütsü_nerden_alınır #Altın_Yağmuru_Kokulu_Çubuk_Tütsü_satan #Altın_Yağmuru_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydası #Altın_Yağmuru_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydalımı

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ. * İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. * Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. * İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. * İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *
Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır