Amrapali 20 Çubuk Tütsü - Amrapali

Ürün Kodu: LokmanAVM-100215

Marka: Hem Tütsü

% 24

İNDİRİM

42.90 TL 32.40 TL
Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.
En geç 24 Nisan, 2024 Çarşamba günü kargoda.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

HEM AMRAPALİ ÇUBUK TÜTSÜ
Amrapali İncense Sticks 20Çubuk (±%3)

Hem Amrapali Çubuk Tütsü Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Hem Amrapali Çubuk Tütsü 20li
Hem Amrapali Çubuk Tütsü 20li İzin Belge:
Amrapali Çubuk Tütsü Manufactures & Exporters HEM CORPORATION - MUMBAI - BANGALORE - INDIA (HİNDİSTAN). Hindistan'dan ithal edilmiştir.
Hem Amrapali Çubuk Tütsü 20li İçindekiler:
Amrapali Çubuk Tütsü ürünü içerisinde; takribi 20 adet Amrapali Çubuk Tütsü bulunur. (±%3)
Hem Amrapali Çubuk Tütsü 20li Kullanımı:
Amrapali Çubuk Tütsü kullanılışı; Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur, 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır ve kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Amrapali Kokulu Tütsü Amrapali Çubuk Tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur. Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde yakılıpta tütsüleme sağlanabilir.
Hem Amrapali Çubuk Tütsü 20li Yan Etkileri:
Amrapali Çubuk Tütsü Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Hem Amrapali Çubuk Tütsü 20li Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Hem Amrapali Çubuk Tütsü 20li Muhafaza ve Uyarı:
  • Hem Amrapali Çubuk Tütsü Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Hem Amrapali Çubuk Tütsü ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Hem Amrapali Çubuk Tütsü ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Amrapali Çubuk Tütsü Buhur ürününü kullanırken Yanıcı parlayıcı patlayıcı maddelerden uzakta ve Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız.
Hem Amrapali Çubuk Tütsü 20li Ürünü Açıklaması:
HEM AMRAPALİ ÇUBUK TÜTSÜ
Hem Marka Amrapali tütsü ile tüm kapalı ve yarı kapalı alanlarınızı, evlerinizi ve iş yerlerinizi eşsiz aromatik egzotik kokuları ile kaplamasını sağlarsınız. Hoş koku tütsü çeşitliliği ile hayatınıza ayrı bir güzellik renk ve huzur katan tütsü ürünleridir.

Amrapali Tütsü Kullanımı:
Amrapali Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur. 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır.
Amrapali tütsünün kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Amrapalilı tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur.
Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde ucu yakılıp tütsüleme sağlanabilir.

HEM AMRAPALİ ÇUBUK TÜTSÜ

HEM AMRAPALİ ÇUBUK TÜTSÜ

AMRAPALİ 20 ÇUBUK TÜTSÜ

Hem Amrapali Çubuk Tütsü, Hem Amrapali Çubuk Tütsü 20li ürünü, Hem Amrapali Çubuk Tütsü hakkında, Hem Amrapali Çubuk Tütsü hakkında açıklama, Hem Amrapali Çubuk Tütsü yorum, Hem Amrapali Çubuk Tütsü yorumları, Hem Amrapali Çubuk Tütsü hakkındaki yorumlar, Hem Amrapali Çubuk Tütsü açıklamalı detayları, Hem Amrapali Çubuk Tütsü faydaları, Hem Amrapali Çubuk Tütsü kullanımı, Hem Amrapali Çubuk Tütsü zararları, Hem Amrapali Çubuk Tütsü zararlı mı, Hem Amrapali Çubuk Tütsü uyarılar, Hem Amrapali Çubuk Tütsü yararları, Hem Amrapali Çubuk Tütsü yararlı mı, Hem Amrapali Çubuk Tütsü satışı, Hem Amrapali Çubuk Tütsü satan, Hem Amrapali Çubuk Tütsü satış yerleri, Hem Amrapali Çubuk TütsüI satılan yerler, Hem Amrapali Çubuk Tütsü satan yerler, Hem Amrapali Çubuk Tütsü nerede satılır, Hem Amrapali Çubuk Tütsü nereden alınır, Hem Amrapali Çubuk Tütsü nerelerde satılıyor, Hem Amrapali Çubuk Tütsü nerden alabilirim, Hem Amrapali Çubuk Tütsü satılan, Hem Amrapali Çubuk Tütsü satılır, Hem Amrapali Çubuk Tütsü etkileri, Hem Amrapali Çubuk Tütsü nasıl kullanılır, Hem Amrapali Çubuk Tütsü nerde, Hem Amrapali Çubuk Tütsü faydası, Hem Amrapali Çubuk Tütsü ne işe yarar, Hem Amrapali Çubuk Tütsü ne kadar, Hem Amrapali Çubuk Tütsü fiyatı, Hem Amrapali Çubuk Tütsü fiyatları, Hem Amrapali Çubuk Tütsü detayları, Hem Amrapali Çubuk Tütsü açıklamaları, Hem Amrapali Çubuk Tütsü ürünü faydaları, Hem Amrapali Çubuk Tütsü ürünü kullanımı, Hem Amrapali Çubuk Tütsü ürünü faydaları ve kullanımı, Hem Amrapali Çubuk Tütsü ürünü hakkında, Hem Amrapali Çubuk Tütsü ürünü yorum, Hem Amrapali Çubuk Tütsü ürünü satışı, Hem Amrapali Çubuk Tütsü ürünü satan, Hem Amrapali Çubuk Tütsü ürünü satış yerleri, Hem Amrapali Çubuk Tütsü ürünü satılan yerler, Hem Amrapali Çubuk Tütsü ürünü satan yerler, Hem Amrapali Çubuk Tütsü ürünü nerede satılır, Hem Amrapali Çubuk Tütsü ürünü nereden alınır, Hem Amrapali Çubuk Tütsü ürünü nerelerde satılıyor, Hem Amrapali Çubuk Tütsü ürünü nerden alabilirim, Hem Amrapali Çubuk Tütsü ürünü etkileri, Hem Amrapali Çubuk Tütsü ürünü nasıl kullanılır, Hem Amrapali Çubuk Tütsü ürünü nerde, Hem Amrapali Çubuk Tütsü ürünü faydası, Hem Amrapali Çubuk Tütsü ürünü faydaları neler, HEM AMRAPALİ ÇUBUK TÜTSÜ ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını LokmanAVM online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.
#LokmanAVM #Amrapali_Çubuk_Tütsü #Hem #Hem_Amrapali_Çubuk_Tütsü #Amrapali_Çubuk_Tütsü_içindekiler #Amrapali_Çubuk_Tütsü_kullanımı #Amrapali_Çubuk_Tütsü_kullanılışı #Amrapali_Çubuk_Tütsü_faydaları #Amrapali_Çubuk_Tütsü_yararları #Amrapali_Çubuk_Tütsü_yan_etkileri #Amrapali_Çubuk_Tütsü_zararları #Amrapali_Çubuk_Tütsü_satışı #Amrapali_Çubuk_Tütsü_nerde_satılır #Amrapali_Çubuk_Tütsü_nerden_alınır #Amrapali_Çubuk_Tütsü_satan #Amrapali_Çubuk_Tütsü_faydası #Amrapali_Çubuk_Tütsü_faydalımı

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ. * İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. * Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. * İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. * İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *
Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır