Anti Stres 20 Çubuk Tütsü - Anti Stress

Ürün Kodu: LokmanAVM-100202

Marka: Hem Tütsü

% 25

İNDİRİM

27.30 TL 20.40 TL
Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
En geç 26 Şubat, 2024 Pazartesi günü kargoda.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

HEM ANTİ STRES ÇUBUK TÜTSÜ
Anti İncense Sticks 20 Çubuk (±%3)

Hem Anti Stres Çubuk Tütsü Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Hem Anti Stres Çubuk Tütsü 20li
Hem Anti Stres Çubuk Tütsü 20li İzin Belge:
Anti Stres Çubuk Tütsü Manufactures & Exporters HEM CORPORATION - MUMBAI - BANGALORE - INDIA (HİNDİSTAN) - Doğan Baharatçılık Tic. ve San. A.Ş. tarafından Hindistan'dan ithal edilmiştir.
Hem Anti Stres Çubuk Tütsü 20li İçindekiler:
Anti Stres Çubuk Tütsü ürünü içerisinde; takribi 20 adet Anti Stres çubuk tütsü bulunur. (±%3)
Hem Anti Stres Çubuk Tütsü 20li Kullanımı:
Anti Stres Çubuk Tütsü kullanılışı; Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur, 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır ve kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Anti Stres Tütsü Antili Çubuk Tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur. Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde yakılıpta tütsüleme sağlanabilir.
Hem Anti Stres Çubuk Tütsü 20li Yan Etkileri:
Anti Stres Çubuk Tütsü Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Hem Anti Stres Çubuk Tütsü 20li Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Hem Anti Stres Çubuk Tütsü 20li Muhafaza ve Uyarı:
  • Hem Anti Stres Çubuk Tütsü Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Hem Anti Stres Çubuk Tütsü ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Hem Anti Stres Çubuk Tütsü ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Anti Stres Tütsü ürününü kullanırken Yanıcı parlayıcı patlayıcı maddelerden uzakta ve Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız.
Hem Anti Stres Çubuk Tütsü 20li Ürünü Açıklaması:
HEM ANTİ STRES ÇUBUK TÜTSÜ
Hem Marka Anti Stres Tütsü ile tüm kapalı ve yarı kapalı alanlarınızı, evlerinizi ve iş yerlerinizi eşsiz aromatik egzotik kokuları ile kaplamasını sağlarsınız. Hoş koku tütsü çeşitliliği ile hayatınıza ayrı bir güzellik renk ve huzur katan tütsü ürünleridir

Anti Stres Tütsü Kullanımı:
Anti Stres Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur. 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır.
Anti Stres tütsünün kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Antili tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur.
Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde ucu yakılıp tütsüleme sağlanabilir.

HEM ANTİ STRES ÇUBUK TÜTSÜ

HEM ANTİ STRES ÇUBUK TÜTSÜ

ANTİ STRES 20 ÇUBUK TÜTSÜ

Hem Anti Stres Çubuk Tütsü, Hem Anti Stres Çubuk Tütsü 20li ürünü, Hem Anti Stres Çubuk Tütsü hakkında, Hem Anti Stres Çubuk Tütsü hakkında açıklama, Hem Anti Stres Çubuk Tütsü yorum, Hem Anti Stres Çubuk Tütsü yorumları, Hem Anti Stres Çubuk Tütsü hakkındaki yorumlar, Hem Anti Stres Çubuk Tütsü açıklamalı detayları, Hem Anti Stres Çubuk Tütsü faydaları, Hem Anti Stres Çubuk Tütsü kullanımı, Hem Anti Stres Çubuk Tütsü zararları, Hem Anti Stres Çubuk Tütsü zararlı mı, Hem Anti Stres Çubuk Tütsü uyarılar, Hem Anti Stres Çubuk Tütsü yararları, Hem Anti Stres Çubuk Tütsü yararlı mı, Hem Anti Stres Çubuk Tütsü satışı, Hem Anti Stres Çubuk Tütsü satan, Hem Anti Stres Çubuk Tütsü satış yerleri, Hem Anti Stres Çubuk TütsüI satılan yerler, Hem Anti Stres Çubuk Tütsü satan yerler, Hem Anti Stres Çubuk Tütsü nerede satılır, Hem Anti Stres Çubuk Tütsü nereden alınır, Hem Anti Stres Çubuk Tütsü nerelerde satılıyor, Hem Anti Stres Çubuk Tütsü nerden alabilirim, Hem Anti Stres Çubuk Tütsü satılan, Hem Anti Stres Çubuk Tütsü satılır, Hem Anti Stres Çubuk Tütsü etkileri, Hem Anti Stres Çubuk Tütsü nasıl kullanılır, Hem Anti Stres Çubuk Tütsü nerde, Hem Anti Stres Çubuk Tütsü faydası, Hem Anti Stres Çubuk Tütsü ne işe yarar, Hem Anti Stres Çubuk Tütsü ne kadar, Hem Anti Stres Çubuk Tütsü fiyatı, Hem Anti Stres Çubuk Tütsü fiyatları, Hem Anti Stres Çubuk Tütsü detayları, Hem Anti Stres Çubuk Tütsü açıklamaları, Hem Anti Stres Çubuk Tütsü ürünü faydaları, Hem Anti Stres Çubuk Tütsü ürünü kullanımı, Hem Anti Stres Çubuk Tütsü ürünü faydaları ve kullanımı, Hem Anti Stres Çubuk Tütsü ürünü hakkında, Hem Anti Stres Çubuk Tütsü ürünü yorum, Hem Anti Stres Çubuk Tütsü ürünü satışı, Hem Anti Stres Çubuk Tütsü ürünü satan, Hem Anti Stres Çubuk Tütsü ürünü satış yerleri, Hem Anti Stres Çubuk Tütsü ürünü satılan yerler, Hem Anti Stres Çubuk Tütsü ürünü satan yerler, Hem Anti Stres Çubuk Tütsü ürünü nerede satılır, Hem Anti Stres Çubuk Tütsü ürünü nereden alınır, Hem Anti Stres Çubuk Tütsü ürünü nerelerde satılıyor, Hem Anti Stres Çubuk Tütsü ürünü nerden alabilirim, Hem Anti Stres Çubuk Tütsü ürünü etkileri, Hem Anti Stres Çubuk Tütsü ürünü nasıl kullanılır, Hem Anti Stres Çubuk Tütsü ürünü nerde, Hem Anti Stres Çubuk Tütsü ürünü faydası, Hem Anti Stres Çubuk Tütsü ürünü faydaları neler, HEM ANTİ STRES ÇUBUK TÜTSÜ ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını LokmanAVM online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.
#LokmanAVM #Anti_Stres_Çubuk_Tütsü #Hem #Hem_Anti_Stres_Çubuk_Tütsü #Anti_Stres_Çubuk_Tütsü_içindekiler #Anti_Stres_Çubuk_Tütsü_kullanımı #Anti_Stres_Çubuk_Tütsü_kullanılışı #Anti_Stres_Çubuk_Tütsü_faydaları #Anti_Stres_Çubuk_Tütsü_yararları #Anti_Stres_Çubuk_Tütsü_yan_etkileri #Anti_Stres_Çubuk_Tütsü_zararları #Anti_Stres_Çubuk_Tütsü_satışı #Anti_Stres_Çubuk_Tütsü_nerde_satılır #Anti_Stres_Çubuk_Tütsü_nerden_alınır #Anti_Stres_Çubuk_Tütsü_satan #Anti_Stres_Çubuk_Tütsü_faydası #Anti_Stres_Çubuk_Tütsü_faydalımı

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ. * İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. * Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. * İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. * İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *
Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır