Argan Şampuanı 300ML

Ürün Kodu: Lokman-54040

Marka: Thalia

% 24

İNDİRİM

133.90 TL 102.00 TL
Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.
En geç 29 Mayıs, 2024 Çarşamba günü kargoda.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

THALİA - ARGAN YAĞLI ŞAMPUAN (pH 5.5)
ARGAN ÖZLÜ BİTKİSEL YAĞ KARIŞIMLI - SAÇ BAKIM SERİSİ
TÜRK MALI 300ML (±%5)

Thalia Argan Şampuanı Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Thalia Argan Şampuanı 300ML
Thalia Argan Şampuanı 300ML İzin Belge:
Argan Şampuanı Üretici Firma: TS 54 - Akten Kozmetik Sanayii ve Pazarlama Ltd. Şti.Turgut Reis Mh. Giyim Kent Sitesi B3 Blok B 106-26 Esenler - İSTANBUL, tarafından üretilmiştir.
Thalia Argan Şampuanı 300ML İçindekiler:
Argan Şampuanı ürünü içerisinde; Peg 120 Methyl Glucose, Trioleatei Fragrance, BenzlyAlcohol, Methylchloroisothıazounone, Lavandula, Sodium Chloride, Undısodium, Edta, Citric, Acid, Linoleic,Acidlinalool, Propylen Glycol..
Thalia Argan Şampuanı 300ML Kullanımı:
Argan Şampuanı kullanılışı; Islak saça uygulayınız. Hafif friksiyon masaj yaparak saç ve derisine yedirip köpürtünüz. En az 5 dakika saçta bekletilmesi bu sırada emilimin artırılması için saça masaj friksiyon yapılması etkisini arttırır. Ardından yeteri kadar bol ılık su ile durulayınız. Saç dökülmesine karşı olumlu sonuç alabilmek için düzenli kullanılması tavsiye edilir.
Thalia Argan Şampuanı 300ML Yan Etkileri:
Argan Şampuanı Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Thalia Argan Şampuanı 300ML Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Thalia Argan Şampuanı 300ML Muhafaza ve Uyarı:
  • Thalia Argan Şampuanı Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Thalia Argan Şampuanı ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Thalia Argan Şampuanı ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Göz ile temasında bol su ile yıkayınız.
Thalia Argan Şampuanı 300ML Ürünü Açıklaması:
THALİA ARGAN ŞAMPUANI
ARGAN YAĞLI ŞAMPUAN (pH 5.5) ARGAN ÖZLÜ BİTKİSEL YAĞ KARIŞIMLI 300ML.

SAÇ DÖKÜLMESİNE KARŞI SÜPER ETKİLİ BİTKİSEL ŞAMPUAN

PHYTO COMLEXGüçlü - Besleyici - Parlak - Yumuşak - Onarıcı - Süper Bakım

24 Farklı Doğal Bitki Ektresinin Belirlenmiş Oranlarda Karışımından Oluşan PHYTO COMPLEX AHL.

ARGAN ÖZLÜ ŞAMPUANIN FAYDALARI:

Argan Özlü Bitkisel Yağ Karışımlı Şampuanın etken maddeleri laboratuar ortamında hazırlanan % 100 bitki ekstrelerinden oluşmaktadır. Thalia laboratuarı AR-GE faaliyetleri sonucu seçilen 24 farklı doğal bitki ektresinin belirlenmiş oranlarda karışımından oluşan PHYTO COMPLEX AHL. Cüce Palmiye (saw palmetto), Melek Otu (Angelica sinensi), Isırgan Otu (Urtica dioica), Yeşil Çay (Camellia sinensis) ekstrelerinin ve Kabak Çekirdeği yağı'nın 5- Dihidrotestosteron (5-DHT) hormonunu bloke edici etkilerinden dolayı doğal etmen kaynaklı saç dökülmesini engellemektedir. Ayrıca, Papatya (Matricaria chamomilla), Kına (lawsonia inermis), Biberiye (Rosmarinus officinalis) ekstreleri ve Buğday Proteinlerinin yoğun parlatıcı özellikleri sayesinde saçlara maksimum parlaklık ve yansıma kazandırır.

Güçlü: PHYTO COMPLEX AHL® ile daha güçlü saçlar.

Besleyici: Organik Argan yagının besleyici gücü,

Parlak: Organik Argan yagı sayesinde daha parlak saçlar,

Yumuşak: Muhteşem formülasyon sayesinde ipeksi saçlar,

Onarıcı: Yıpranmış saçlara mükemmel çözüm,

Bakım: Süper saç bakım serisi..

Thalia Argan Özlü Bitkisel Yağ Karışımlı Şampuan içerinde Organik argan yağının eşsiz özelliğinin sebebi yoğun bir nemlendirici olmasından ileri gelmektedir. Sahip olduğu 5 doğal etki ile saçları besler, parlaklık verir, yumuşatır ve onarır. Saçları nemlendirerek besler ve kontrolsüz kabarıklıklara engel olur. Bu özelliği sayesinde saçınız daha yumuşak ve uzun süre bakımlı görünür. İçerisindeki moleküller saç telleri üzerinde koruyucu bir zar etkisi oluşturarak, saçlarınızı aşırı nemden ve saç tellerinizin hacminin bozulmasından korur. Saç kökleri bu sayede kökten uca doğal bir denge orytamını yakalar. Doğal ve dengeli bir hale gelen saç, ışığı daha çok yansıtır ve parlatır. Saçlarınız eski canlılığına yeniden kavuşur. Saç dökülme etkisini azaltıcı bir etken madde olan PHYTO COMPLEX AHL içeren argan şampuanı, yoğun saç bakımı etkisinin yanı sıra çevresel faktörlerden dolayı ortaya çıkan saç dökülmesine karşı etkin bir şampuandır. Thalia şampuan saçları derinlemesine temizlerken aynı zamanda doğal bakımını da sağlar. İçeriğindeki Panthenol ve bitki özleri sayesinde saçın nem dengesini uzun süre korur. Saçınızın şekil almasını ve taranmasını kolaylaştırır, ekstra hacim ve parlaklık kazandırır. pH 5.5 değeri ile hassas saç derisinin pH dengesini korumaya yardımcı olur. Bitkisel içeriği yapısı sayesinde saç derisine ve saçta ki rahatsızlıkların giderilmesine fayda sağlamaktadır. Cilt deri rahatsızlıklarında temizleyici olarak kullanılır.

Argan Özlü Şampuanın Kullanımı: Islak saça uygulayınız. Hafif friksiyon masaj yaparak saç ve derisine yedirip köpürtünüz. En az 5 dakika saçta bekletilmesi bu sırada emilimin artırılması için saça masaj friksiyon yapılması etkisini arttırır. Ardından yeteri kadar bol ılık su ile durulayınız. Saç dökülmesine karşı olumlu sonuç alabilmek için düzenli kullanılması tavsiye edilir.

(Kynk: ŞİFALI BİTKİSEL SABUNLAR & ŞAMPUANLAR - Tarık DEMİRA.)

THALİA ARGAN ŞAMPUANI

THALİA ARGAN ŞAMPUANI

ARGAN ŞAMPUANI 300ML.

Thalia Argan Şampuanı, Thalia Argan Şampuanı 300ML ürünü, Thalia Argan Şampuanı hakkında, Thalia Argan Şampuanı hakkında açıklama, Thalia Argan Şampuanı yorum, Thalia Argan Şampuanı yorumları, Thalia Argan Şampuanı hakkındaki yorumlar, Thalia Argan Şampuanı açıklamalı detayları, Thalia Argan Şampuanı faydaları, Thalia Argan Şampuanı kullanımı, Thalia Argan Şampuanı zararları, Thalia Argan Şampuanı zararlı mı, Thalia Argan Şampuanı uyarılar, Thalia Argan Şampuanı yararları, Thalia Argan Şampuanı yararlı mı, Thalia Argan Şampuanı satışı, Thalia Argan Şampuanı satan, Thalia Argan Şampuanı satış yerleri, Thalia Argan ŞampuanıI satılan yerler, Thalia Argan Şampuanı satan yerler, Thalia Argan Şampuanı nerede satılır, Thalia Argan Şampuanı nereden alınır, Thalia Argan Şampuanı nerelerde satılıyor, Thalia Argan Şampuanı nerden alabilirim, Thalia Argan Şampuanı satılan, Thalia Argan Şampuanı satılır, Thalia Argan Şampuanı etkileri, Thalia Argan Şampuanı nasıl kullanılır, Thalia Argan Şampuanı nerde, Thalia Argan Şampuanı faydası, Thalia Argan Şampuanı ne işe yarar, Thalia Argan Şampuanı ne kadar, Thalia Argan Şampuanı fiyatı, Thalia Argan Şampuanı fiyatları, Thalia Argan Şampuanı detayları, Thalia Argan Şampuanı açıklamaları, Thalia Argan Şampuanı ürünü faydaları, Thalia Argan Şampuanı ürünü kullanımı, Thalia Argan Şampuanı ürünü faydaları ve kullanımı, Thalia Argan Şampuanı ürünü hakkında, Thalia Argan Şampuanı ürünü yorum, Thalia Argan Şampuanı ürünü satışı, Thalia Argan Şampuanı ürünü satan, Thalia Argan Şampuanı ürünü satış yerleri, Thalia Argan Şampuanı ürünü satılan yerler, Thalia Argan Şampuanı ürünü satan yerler, Thalia Argan Şampuanı ürünü nerede satılır, Thalia Argan Şampuanı ürünü nereden alınır, Thalia Argan Şampuanı ürünü nerelerde satılıyor, Thalia Argan Şampuanı ürünü nerden alabilirim, Thalia Argan Şampuanı ürünü etkileri, Thalia Argan Şampuanı ürünü nasıl kullanılır, Thalia Argan Şampuanı ürünü nerde, Thalia Argan Şampuanı ürünü faydası, Thalia Argan Şampuanı ürünü faydaları neler, THALİA ARGAN ŞAMPUANI ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını LokmanAVM online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.
#LokmanAVM #Argan_Şampuanı #Thalia #Thalia_Argan_Şampuanı #Argan_Şampuanı_içindekiler #Argan_Şampuanı_kullanımı #Argan_Şampuanı_kullanılışı #Argan_Şampuanı_faydaları #Argan_Şampuanı_yararları #Argan_Şampuanı_yan_etkileri #Argan_Şampuanı_zararları #Argan_Şampuanı_satışı #Argan_Şampuanı_nerde_satılır #Argan_Şampuanı_nerden_alınır #Argan_Şampuanı_satan #Argan_Şampuanı_faydası #Argan_Şampuanı_faydalımı

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ. * İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. * Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. * İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. * İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *
Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır