Aşk 20 Çubuk Tütsü - Love

Ürün Kodu: LokmanAVM-100203

Marka: Hem Tütsü

% 24

İNDİRİM

42.90 TL 32.40 TL
Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.
En geç 26 Şubat, 2024 Pazartesi günü kargoda.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

HEM AŞK ÇUBUK TÜTSÜ
Love İncense Sticks 20Çubuk (±%3)

Hem Aşk Çubuk Tütsü Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Hem Aşk Çubuk Tütsü 20li
Hem Aşk Çubuk Tütsü 20li İzin Belge:
Aşk Çubuk Tütsü Manufactures & Exporters HEM CORPORATION - MUMBAI - BANGALORE - INDIA (HİNDİSTAN). Hindistan'dan ithal edilmiştir.
Hem Aşk Çubuk Tütsü 20li İçindekiler:
Aşk Çubuk Tütsü ürünü içerisinde; takribi 20 adet Aşk Çubuk Tütsü bulunur. (±%3)
Hem Aşk Çubuk Tütsü 20li Kullanımı:
Aşk Çubuk Tütsü kullanılışı; Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur, 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır ve kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Aşk Kokulu Tütsü Aşk Çubuk Tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur. Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde yakılıpta tütsüleme sağlanabilir.
Hem Aşk Çubuk Tütsü 20li Yan Etkileri:
Aşk Çubuk Tütsü Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Hem Aşk Çubuk Tütsü 20li Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Hem Aşk Çubuk Tütsü 20li Muhafaza ve Uyarı:
  • Hem Aşk Çubuk Tütsü Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Hem Aşk Çubuk Tütsü ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Hem Aşk Çubuk Tütsü ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Aşk Tütsü Aşk Çubuk Tütsü ürününü kullanırken Yanıcı parlayıcı patlayıcı maddelerden uzakta ve Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız.
Hem Aşk Çubuk Tütsü 20li Ürünü Açıklaması:
HEM AŞK ÇUBUK TÜTSÜ
Hem Marka Aşk tütsü ile tüm kapalı ve yarı kapalı alanlarınızı, evlerinizi ve iş yerlerinizi eşsiz aromatik egzotik kokuları ile kaplamasını sağlarsınız. Hoş koku tütsü çeşitliliği ile hayatınıza ayrı bir güzellik renk ve huzur katan tütsü ürünleridir.

AşkTütsü Kullanımı:
Aşk Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur. 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır.
Aşk tütsünün kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Aşk tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur.
Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde ucu yakılıp tütsüleme sağlanabilir.

HEM AŞK ÇUBUK TÜTSÜ

HEM AŞK ÇUBUK TÜTSÜ

AŞK 20 ÇUBUK TÜTSÜ

Hem Aşk Çubuk Tütsü, Hem Aşk Çubuk Tütsü 20li ürünü, Hem Aşk Çubuk Tütsü hakkında, Hem Aşk Çubuk Tütsü hakkında açıklama, Hem Aşk Çubuk Tütsü yorum, Hem Aşk Çubuk Tütsü yorumları, Hem Aşk Çubuk Tütsü hakkındaki yorumlar, Hem Aşk Çubuk Tütsü açıklamalı detayları, Hem Aşk Çubuk Tütsü faydaları, Hem Aşk Çubuk Tütsü kullanımı, Hem Aşk Çubuk Tütsü zararları, Hem Aşk Çubuk Tütsü zararlı mı, Hem Aşk Çubuk Tütsü uyarılar, Hem Aşk Çubuk Tütsü yararları, Hem Aşk Çubuk Tütsü yararlı mı, Hem Aşk Çubuk Tütsü satışı, Hem Aşk Çubuk Tütsü satan, Hem Aşk Çubuk Tütsü satış yerleri, Hem Aşk Çubuk TütsüI satılan yerler, Hem Aşk Çubuk Tütsü satan yerler, Hem Aşk Çubuk Tütsü nerede satılır, Hem Aşk Çubuk Tütsü nereden alınır, Hem Aşk Çubuk Tütsü nerelerde satılıyor, Hem Aşk Çubuk Tütsü nerden alabilirim, Hem Aşk Çubuk Tütsü satılan, Hem Aşk Çubuk Tütsü satılır, Hem Aşk Çubuk Tütsü etkileri, Hem Aşk Çubuk Tütsü nasıl kullanılır, Hem Aşk Çubuk Tütsü nerde, Hem Aşk Çubuk Tütsü faydası, Hem Aşk Çubuk Tütsü ne işe yarar, Hem Aşk Çubuk Tütsü ne kadar, Hem Aşk Çubuk Tütsü fiyatı, Hem Aşk Çubuk Tütsü fiyatları, Hem Aşk Çubuk Tütsü detayları, Hem Aşk Çubuk Tütsü açıklamaları, Hem Aşk Çubuk Tütsü ürünü faydaları, Hem Aşk Çubuk Tütsü ürünü kullanımı, Hem Aşk Çubuk Tütsü ürünü faydaları ve kullanımı, Hem Aşk Çubuk Tütsü ürünü hakkında, Hem Aşk Çubuk Tütsü ürünü yorum, Hem Aşk Çubuk Tütsü ürünü satışı, Hem Aşk Çubuk Tütsü ürünü satan, Hem Aşk Çubuk Tütsü ürünü satış yerleri, Hem Aşk Çubuk Tütsü ürünü satılan yerler, Hem Aşk Çubuk Tütsü ürünü satan yerler, Hem Aşk Çubuk Tütsü ürünü nerede satılır, Hem Aşk Çubuk Tütsü ürünü nereden alınır, Hem Aşk Çubuk Tütsü ürünü nerelerde satılıyor, Hem Aşk Çubuk Tütsü ürünü nerden alabilirim, Hem Aşk Çubuk Tütsü ürünü etkileri, Hem Aşk Çubuk Tütsü ürünü nasıl kullanılır, Hem Aşk Çubuk Tütsü ürünü nerde, Hem Aşk Çubuk Tütsü ürünü faydası, Hem Aşk Çubuk Tütsü ürünü faydaları neler, HEM AŞK ÇUBUK TÜTSÜ ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını LokmanAVM online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.
#LokmanAVM #Aşk_Çubuk_Tütsü #Hem #Hem_Aşk_Çubuk_Tütsü #Aşk_Çubuk_Tütsü_içindekiler #Aşk_Çubuk_Tütsü_kullanımı #Aşk_Çubuk_Tütsü_kullanılışı #Aşk_Çubuk_Tütsü_faydaları #Aşk_Çubuk_Tütsü_yararları #Aşk_Çubuk_Tütsü_yan_etkileri #Aşk_Çubuk_Tütsü_zararları #Aşk_Çubuk_Tütsü_satışı #Aşk_Çubuk_Tütsü_nerde_satılır #Aşk_Çubuk_Tütsü_nerden_alınır #Aşk_Çubuk_Tütsü_satan #Aşk_Çubuk_Tütsü_faydası #Aşk_Çubuk_Tütsü_faydalımı

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ. * İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. * Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. * İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. * İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *
Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır