Aslanpençesi Otu 100Gr Tnk

Ürün Kodu: Lokman-34087

Marka: Doğan

% 36

İNDİRİM

91.00 TL 58.58 TL
Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
En geç 29 Mayıs, 2024 Çarşamba günü kargoda.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

DOĞAN ASLANPENÇESİ OTU 100GR TNK
ASLAN PENÇESİ BİTKİSİ KUTULU 100 GR(±%5)

Doğan Aslanpençesi Otu Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Doğan Aslanpençesi Otu 100GR Tnk
Doğan Aslanpençesi Otu 100GR Tnk İzin Belge:
Aslanpençesi Otu Üretici Firma: Aslanpençesi otu Türk Gıda Kodeksine uygun olarak, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının 24.01.2008 Tarih ve G34-3898-00046-3 sayılı izni ile üretilmiştir. (Ambalaj T.K.B.'lığının 29.07.2002 Tarih ve 35-00571-0001-3 sicil nolu izni ile üretilmiştir.)
KALİTEST ISO 9001:2000 ve KALİTEST ISO 22000 Kalite ve Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi belgelerine sahiptir.
Doğan Aslanpençesi Otu 100GR Tnk İçindekiler:
Aslanpençesi Otu ürünü içerisinde; DOĞAL ASLAN PENÇESİ BİTKİSİ
Doğan Aslanpençesi Otu 100GR Tnk Kullanımı:
Aslanpençesi Otu kullanılışı; Aslan Pençesi Bitkisi Kutulu Kullanılışı: Aslanpençesi otunun Kullanım Tarifi -1: Aslanpençesi otundan bir su bardağı kaynamış sıcak su içersine bir tutam (5-6gr.) bitki katılır. Demlenmesi için 5-8 dakika beklenir. Yeteri kadar demlendikten sonra süzülür. İsteğe göre tatlandırmak için, Bal, Pekmez, Şeker ve limon katılabilir. Oluşan Aslanpençesi otu çayı, Günde 2-3 defa bilhassa öğünlerden 20-30 dakika kadar önce aç karına birer su bardağı ılık olarak içilir. Aslanpençesi otu çayı aç karına içilememişse yemeklerden 1 - 2 saat kadar sonra birer su bardağı ılık olarak içilir.
Aslanpençesi otunun Kullanım Tarifi -2: 40-50gr. kadar Aslanpençesi otu 1,5 - 2lt. soğuk su ile tencereye konulur. Bir taşımlık fokurdamaya başlayana kadar kaynatılır. Fokurdamaya başlayınca âteşi söndürülür ve kendi halinde soğuyana kadar demlenmesi için bekletilir. Aslanpençesi otu çayı demlendikten sonra süzülür. Oluşan Aslanpençesi otu çayı serin bir yerde muhafaza edilir. Günde 2-3 defa bilhassa öğünlerden 20-30 dakika kadar önce aç karına birer su bardağı ılık olarak Aslanpençesi otu çayından içilir. Şayet Aslanpençesi otu bitki çayı aç karına içilememişse yemeklerden 1 - 2 saat kadar sonra birer su bardağı ılık olarak içilir.
Aslanpençesi otunun Kullanım Tarifi -3: Aslanpençesi otu bitkisi mutfak robotu, blendır, değirmen veya havanda dövülerek toz, un haline getirilir. Toz haline getirilmiş Aslanpençesi otu günde 2-3 defa bilhassa yemeklerden 20-30 dakika kadar önce dolu doluya birer çay kaşığı yutulur. Aslanpençesi otu bitki tozunu herhangi bir gıda (yoğurt, ılık su, meyve suyu, vb.) ile karışıtırıp öğünlerde tüketebilirsiniz.
Doğan Aslanpençesi Otu 100GR Tnk Yan Etkileri:
Aslanpençesi Otu Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Doğan Aslanpençesi Otu 100GR Tnk Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Doğan Aslanpençesi Otu 100GR Tnk Muhafaza ve Uyarı:
  • Doğan Aslanpençesi Otu Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Doğan Aslanpençesi Otu ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Doğan Aslanpençesi Otu ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Doğan Aslanpençesi Otu 100GR Tnk ürününü Hamile, emzirme dönemi ve hamilelik şüphesi olanların, hastalık veya ilaç kullananlarda, hastalık durumu kullanımlarında, 18 yaş altı kişilerin doktor tavsiyesi ve kontrolü olmaksızın kullanması tavsiye edilmez.
Doğan Aslanpençesi Otu 100GR Tnk Ürünü Açıklaması:

DOĞAN ASLANPENÇESİ OTU 100GR TNK

DOĞAN ASLANPENÇESİ OTU 100GR TNK

DOĞAN BAHARAT BELGE VE SERTİFİKA:

Belgeyi incelemek için tıklayınız veya yan sekmede açınız.
Doğan Baharatçılık Gıda ve Tarım Bakanlığı İşletme Kayıt Belgesi     Doğan Baharatçılık İyi Üretim Uygulamaları Sertifikası     Doğan Baharatçılık Kalitest iso 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Sertifikası     Doğan Baharatçılık Kalitest iso 22000:2005 gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Sertifikası    

ASLANPENÇESİ OTU 100GR TNK

Doğan Aslanpençesi Otu, Doğan Aslanpençesi Otu 100GR Tnk ürünü, Doğan Aslanpençesi Otu hakkında, Doğan Aslanpençesi Otu hakkında açıklama, Doğan Aslanpençesi Otu yorum, Doğan Aslanpençesi Otu yorumları, Doğan Aslanpençesi Otu hakkındaki yorumlar, Doğan Aslanpençesi Otu açıklamalı detayları, Doğan Aslanpençesi Otu faydaları, Doğan Aslanpençesi Otu kullanımı, Doğan Aslanpençesi Otu zararları, Doğan Aslanpençesi Otu zararlı mı, Doğan Aslanpençesi Otu uyarılar, Doğan Aslanpençesi Otu yararları, Doğan Aslanpençesi Otu yararlı mı, Doğan Aslanpençesi Otu satışı, Doğan Aslanpençesi Otu satan, Doğan Aslanpençesi Otu satış yerleri, Doğan Aslanpençesi OtuI satılan yerler, Doğan Aslanpençesi Otu satan yerler, Doğan Aslanpençesi Otu nerede satılır, Doğan Aslanpençesi Otu nereden alınır, Doğan Aslanpençesi Otu nerelerde satılıyor, Doğan Aslanpençesi Otu nerden alabilirim, Doğan Aslanpençesi Otu satılan, Doğan Aslanpençesi Otu satılır, Doğan Aslanpençesi Otu etkileri, Doğan Aslanpençesi Otu nasıl kullanılır, Doğan Aslanpençesi Otu nerde, Doğan Aslanpençesi Otu faydası, Doğan Aslanpençesi Otu ne işe yarar, Doğan Aslanpençesi Otu ne kadar, Doğan Aslanpençesi Otu fiyatı, Doğan Aslanpençesi Otu fiyatları, Doğan Aslanpençesi Otu detayları, Doğan Aslanpençesi Otu açıklamaları, Doğan Aslanpençesi Otu ürünü faydaları, Doğan Aslanpençesi Otu ürünü kullanımı, Doğan Aslanpençesi Otu ürünü faydaları ve kullanımı, Doğan Aslanpençesi Otu ürünü hakkında, Doğan Aslanpençesi Otu ürünü yorum, Doğan Aslanpençesi Otu ürünü satışı, Doğan Aslanpençesi Otu ürünü satan, Doğan Aslanpençesi Otu ürünü satış yerleri, Doğan Aslanpençesi Otu ürünü satılan yerler, Doğan Aslanpençesi Otu ürünü satan yerler, Doğan Aslanpençesi Otu ürünü nerede satılır, Doğan Aslanpençesi Otu ürünü nereden alınır, Doğan Aslanpençesi Otu ürünü nerelerde satılıyor, Doğan Aslanpençesi Otu ürünü nerden alabilirim, Doğan Aslanpençesi Otu ürünü etkileri, Doğan Aslanpençesi Otu ürünü nasıl kullanılır, Doğan Aslanpençesi Otu ürünü nerde, Doğan Aslanpençesi Otu ürünü faydası, Doğan Aslanpençesi Otu ürünü faydaları neler, DOĞAN ASLANPENÇESİ OTU 100GR TNK ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını LokmanAVM online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.
#LokmanAVM #Aslanpençesi_Otu #Doğan #Doğan_Aslanpençesi_Otu #Aslanpençesi_Otu_içindekiler #Aslanpençesi_Otu_kullanımı #Aslanpençesi_Otu_kullanılışı #Aslanpençesi_Otu_faydaları #Aslanpençesi_Otu_yararları #Aslanpençesi_Otu_yan_etkileri #Aslanpençesi_Otu_zararları #Aslanpençesi_Otu_satışı #Aslanpençesi_Otu_nerde_satılır #Aslanpençesi_Otu_nerden_alınır #Aslanpençesi_Otu_satan #Aslanpençesi_Otu_faydası #Aslanpençesi_Otu_faydalımı

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ. * İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. * Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. * İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. * İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *
Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır