Ay 20 Çubuk Tütsü - The Moon

Ürün Kodu: LokmanAVM-100204

Marka: Hem Tütsü

% 24

İNDİRİM

42.90 TL 32.40 TL
Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.
En geç 29 Mayıs, 2024 Çarşamba günü kargoda.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

HEM AY ÇUBUK TÜTSÜ
The Moon İncense Sticks 20Çubuk (±%3)

Hem Ay Çubuk Tütsü Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Hem Ay Çubuk Tütsü 20li
Hem Ay Çubuk Tütsü 20li İzin Belge:
Ay Çubuk Tütsü Manufactures & Exporters HEM CORPORATION - MUMBAI - BANGALORE - INDIA (HİNDİSTAN). Hindistan'dan ithal edilmiştir.
Hem Ay Çubuk Tütsü 20li İçindekiler:
Ay Çubuk Tütsü ürünü içerisinde; takribi 20 adet Ay Çubuk Tütsü bulunur. (±%3)
Hem Ay Çubuk Tütsü 20li Kullanımı:
Ay Çubuk Tütsü kullanılışı; Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur, 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır ve kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Ay Kokulu Tütsü Ay Çubuk Tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur. Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde yakılıpta tütsüleme sağlanabilir.
Hem Ay Çubuk Tütsü 20li Yan Etkileri:
Ay Çubuk Tütsü Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Hem Ay Çubuk Tütsü 20li Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Hem Ay Çubuk Tütsü 20li Muhafaza ve Uyarı:
  • Hem Ay Çubuk Tütsü Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Hem Ay Çubuk Tütsü ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Hem Ay Çubuk Tütsü ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Ay Kokulu Tütsü Ay Çubuk Tütsü ürününü kullanırken Yanıcı parlayıcı patlayıcı maddelerden uzakta ve Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız.
Hem Ay Çubuk Tütsü 20li Ürünü Açıklaması:
HEM AY ÇUBUK TÜTSÜ
Hem Marka Ay kokulu tütsü ile tüm kapalı ve yarı kapalı alanlarınızı, evlerinizi ve iş yerlerinizi eşsiz aromatik egzotik kokuları ile kaplamasını sağlarsınız. Hoş koku tütsü çeşitliliği ile hayatınıza ayrı bir güzellik renk ve huzur katan tütsü ürünleridir.

AyTütsü Kullanımı:
Ay kokulu Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur. 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır.
Ay kokulu tütsünün kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Ay tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur.
Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde ucu yakılıp tütsüleme sağlanabilir.

HEM AY ÇUBUK TÜTSÜ

HEM AY ÇUBUK TÜTSÜ

AY 20 ÇUBUK TÜTSÜ

Hem Ay Çubuk Tütsü, Hem Ay Çubuk Tütsü 20li ürünü, Hem Ay Çubuk Tütsü hakkında, Hem Ay Çubuk Tütsü hakkında açıklama, Hem Ay Çubuk Tütsü yorum, Hem Ay Çubuk Tütsü yorumları, Hem Ay Çubuk Tütsü hakkındaki yorumlar, Hem Ay Çubuk Tütsü açıklamalı detayları, Hem Ay Çubuk Tütsü faydaları, Hem Ay Çubuk Tütsü kullanımı, Hem Ay Çubuk Tütsü zararları, Hem Ay Çubuk Tütsü zararlı mı, Hem Ay Çubuk Tütsü uyarılar, Hem Ay Çubuk Tütsü yararları, Hem Ay Çubuk Tütsü yararlı mı, Hem Ay Çubuk Tütsü satışı, Hem Ay Çubuk Tütsü satan, Hem Ay Çubuk Tütsü satış yerleri, Hem Ay Çubuk TütsüI satılan yerler, Hem Ay Çubuk Tütsü satan yerler, Hem Ay Çubuk Tütsü nerede satılır, Hem Ay Çubuk Tütsü nereden alınır, Hem Ay Çubuk Tütsü nerelerde satılıyor, Hem Ay Çubuk Tütsü nerden alabilirim, Hem Ay Çubuk Tütsü satılan, Hem Ay Çubuk Tütsü satılır, Hem Ay Çubuk Tütsü etkileri, Hem Ay Çubuk Tütsü nasıl kullanılır, Hem Ay Çubuk Tütsü nerde, Hem Ay Çubuk Tütsü faydası, Hem Ay Çubuk Tütsü ne işe yarar, Hem Ay Çubuk Tütsü ne kadar, Hem Ay Çubuk Tütsü fiyatı, Hem Ay Çubuk Tütsü fiyatları, Hem Ay Çubuk Tütsü detayları, Hem Ay Çubuk Tütsü açıklamaları, Hem Ay Çubuk Tütsü ürünü faydaları, Hem Ay Çubuk Tütsü ürünü kullanımı, Hem Ay Çubuk Tütsü ürünü faydaları ve kullanımı, Hem Ay Çubuk Tütsü ürünü hakkında, Hem Ay Çubuk Tütsü ürünü yorum, Hem Ay Çubuk Tütsü ürünü satışı, Hem Ay Çubuk Tütsü ürünü satan, Hem Ay Çubuk Tütsü ürünü satış yerleri, Hem Ay Çubuk Tütsü ürünü satılan yerler, Hem Ay Çubuk Tütsü ürünü satan yerler, Hem Ay Çubuk Tütsü ürünü nerede satılır, Hem Ay Çubuk Tütsü ürünü nereden alınır, Hem Ay Çubuk Tütsü ürünü nerelerde satılıyor, Hem Ay Çubuk Tütsü ürünü nerden alabilirim, Hem Ay Çubuk Tütsü ürünü etkileri, Hem Ay Çubuk Tütsü ürünü nasıl kullanılır, Hem Ay Çubuk Tütsü ürünü nerde, Hem Ay Çubuk Tütsü ürünü faydası, Hem Ay Çubuk Tütsü ürünü faydaları neler, HEM AY ÇUBUK TÜTSÜ ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını LokmanAVM online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.
#LokmanAVM #Ay_Çubuk_Tütsü #Hem #Hem_Ay_Çubuk_Tütsü #Ay_Çubuk_Tütsü_içindekiler #Ay_Çubuk_Tütsü_kullanımı #Ay_Çubuk_Tütsü_kullanılışı #Ay_Çubuk_Tütsü_faydaları #Ay_Çubuk_Tütsü_yararları #Ay_Çubuk_Tütsü_yan_etkileri #Ay_Çubuk_Tütsü_zararları #Ay_Çubuk_Tütsü_satışı #Ay_Çubuk_Tütsü_nerde_satılır #Ay_Çubuk_Tütsü_nerden_alınır #Ay_Çubuk_Tütsü_satan #Ay_Çubuk_Tütsü_faydası #Ay_Çubuk_Tütsü_faydalımı

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ. * İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. * Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. * İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. * İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *
Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır