Ayak Bakım ve Masaj Yağı 100ML

Ürün Kodu: Lokman-34026

Marka: Doğan

% 38

İNDİRİM

274.30 TL 170.40 TL
Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.
En geç 06 Mart, 2024 Çarşamba günü kargoda.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ
Ücretsiz Kargo

DOĞAN AYAK BAKIM VE MASAJ YAĞI
BİTKİSEL YAĞLAR KARIŞIMLI
CAM ŞİŞE 100 ML(±%5)

Doğan Ayak Bakım Ve Masaj Yağı Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Doğan Ayak Bakım Ve Masaj Yağı 100ML
Doğan Ayak Bakım Ve Masaj Yağı 100ML İzin Belge:
Ayak Bakım Ve Masaj Yağı Üretici Firma: KALİTEST ISO 9001:2000 ve KALİTEST ISO 22000 Kalite ve Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi belgelerine sahip Bitkisel Yağlar fabrikasında üretilmiştir.
Doğan Ayak Bakım Ve Masaj Yağı 100ML İçindekiler:
Ayak Bakım Ve Masaj Yağı ürünü içerisinde; BADEM YAĞI, ZEYTİN YAĞI, BUĞDAY YAĞI, OKALİPTUS YAĞI, LİKİT VAZELİN, E VİTAMİNİ, ESANS..
Doğan Ayak Bakım Ve Masaj Yağı 100ML Kullanımı:
Ayak Bakım Ve Masaj Yağı kullanılışı; Her seferinde kullanmadan önce şişeyi iyice çalkalayınız. Gece yatmadan önce ayaklarınız yıkayıp kuruladıktan sonra Ayak Bakım Yağından bir miktar alarak masaj yaparak cildinize yedirerek uygulayınız. Özellikle gece yatmadan önce uygulanır. Tercihen Sabah ve gece olmak üzere günde 1-2 defa uygulanabilir..
Doğan Ayak Bakım Ve Masaj Yağı 100ML Yan Etkileri:
Ayak Bakım Ve Masaj Yağı Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Doğan Ayak Bakım Ve Masaj Yağı 100ML Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Doğan Ayak Bakım Ve Masaj Yağı 100ML Muhafaza ve Uyarı:
  • Doğan Ayak Bakım Ve Masaj Yağı Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Doğan Ayak Bakım Ve Masaj Yağı ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Doğan Ayak Bakım Ve Masaj Yağı ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Göz ile temas ettirmeyiniz. Göz ile teması halinde bol su ile yıkayınız.
Doğan Ayak Bakım Ve Masaj Yağı 100ML Ürünü Açıklaması:
DOĞAN AYAK BAKIM VE MASAJ YAĞI
Ayak Bakım yağı gün boyu vücudun bütün yükünü taşıyan ayaklarda meydana gelen şişlik ve ağrıların giderilmesine yardımcı olmaktadır. Bileşiminde yer alan okalüptüs yağı ayakkabı içerisinde havasız kalan ayakların ferahlık kazanmasına antiseptik özelliği ile de ayaklardaki bakterilerin üremesini engelleyerek ayak kokusunun giderilmesine yardımcı olur. İçerisindeki buğday ve badem yağları ile de ayakların ve topukların yumuşak olmasını sağlamaktadır.

DOĞAN AYAK BAKIM VE MASAJ YAĞI

DOĞAN AYAK BAKIM VE MASAJ YAĞI

DOĞAN BAHARAT BELGE VE SERTİFİKA:

Belgeyi incelemek için tıklayınız veya yan sekmede açınız.
Doğan Baharatçılık Gıda ve Tarım Bakanlığı İşletme Kayıt Belgesi     Doğan Baharatçılık İyi Üretim Uygulamaları Sertifikası     Doğan Baharatçılık Kalitest iso 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Sertifikası     Doğan Baharatçılık Kalitest iso 22000:2005 gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Sertifikası    

AYAK BAKIM VE MASAJ YAĞI 100ML.

Doğan Ayak Bakım Ve Masaj Yağı, Doğan Ayak Bakım Ve Masaj Yağı 100ML ürünü, Doğan Ayak Bakım Ve Masaj Yağı hakkında, Doğan Ayak Bakım Ve Masaj Yağı hakkında açıklama, Doğan Ayak Bakım Ve Masaj Yağı yorum, Doğan Ayak Bakım Ve Masaj Yağı yorumları, Doğan Ayak Bakım Ve Masaj Yağı hakkındaki yorumlar, Doğan Ayak Bakım Ve Masaj Yağı açıklamalı detayları, Doğan Ayak Bakım Ve Masaj Yağı faydaları, Doğan Ayak Bakım Ve Masaj Yağı kullanımı, Doğan Ayak Bakım Ve Masaj Yağı zararları, Doğan Ayak Bakım Ve Masaj Yağı zararlı mı, Doğan Ayak Bakım Ve Masaj Yağı uyarılar, Doğan Ayak Bakım Ve Masaj Yağı yararları, Doğan Ayak Bakım Ve Masaj Yağı yararlı mı, Doğan Ayak Bakım Ve Masaj Yağı satışı, Doğan Ayak Bakım Ve Masaj Yağı satan, Doğan Ayak Bakım Ve Masaj Yağı satış yerleri, Doğan Ayak Bakım Ve Masaj YağıI satılan yerler, Doğan Ayak Bakım Ve Masaj Yağı satan yerler, Doğan Ayak Bakım Ve Masaj Yağı nerede satılır, Doğan Ayak Bakım Ve Masaj Yağı nereden alınır, Doğan Ayak Bakım Ve Masaj Yağı nerelerde satılıyor, Doğan Ayak Bakım Ve Masaj Yağı nerden alabilirim, Doğan Ayak Bakım Ve Masaj Yağı satılan, Doğan Ayak Bakım Ve Masaj Yağı satılır, Doğan Ayak Bakım Ve Masaj Yağı etkileri, Doğan Ayak Bakım Ve Masaj Yağı nasıl kullanılır, Doğan Ayak Bakım Ve Masaj Yağı nerde, Doğan Ayak Bakım Ve Masaj Yağı faydası, Doğan Ayak Bakım Ve Masaj Yağı ne işe yarar, Doğan Ayak Bakım Ve Masaj Yağı ne kadar, Doğan Ayak Bakım Ve Masaj Yağı fiyatı, Doğan Ayak Bakım Ve Masaj Yağı fiyatları, Doğan Ayak Bakım Ve Masaj Yağı detayları, Doğan Ayak Bakım Ve Masaj Yağı açıklamaları, Doğan Ayak Bakım Ve Masaj Yağı ürünü faydaları, Doğan Ayak Bakım Ve Masaj Yağı ürünü kullanımı, Doğan Ayak Bakım Ve Masaj Yağı ürünü faydaları ve kullanımı, Doğan Ayak Bakım Ve Masaj Yağı ürünü hakkında, Doğan Ayak Bakım Ve Masaj Yağı ürünü yorum, Doğan Ayak Bakım Ve Masaj Yağı ürünü satışı, Doğan Ayak Bakım Ve Masaj Yağı ürünü satan, Doğan Ayak Bakım Ve Masaj Yağı ürünü satış yerleri, Doğan Ayak Bakım Ve Masaj Yağı ürünü satılan yerler, Doğan Ayak Bakım Ve Masaj Yağı ürünü satan yerler, Doğan Ayak Bakım Ve Masaj Yağı ürünü nerede satılır, Doğan Ayak Bakım Ve Masaj Yağı ürünü nereden alınır, Doğan Ayak Bakım Ve Masaj Yağı ürünü nerelerde satılıyor, Doğan Ayak Bakım Ve Masaj Yağı ürünü nerden alabilirim, Doğan Ayak Bakım Ve Masaj Yağı ürünü etkileri, Doğan Ayak Bakım Ve Masaj Yağı ürünü nasıl kullanılır, Doğan Ayak Bakım Ve Masaj Yağı ürünü nerde, Doğan Ayak Bakım Ve Masaj Yağı ürünü faydası, Doğan Ayak Bakım Ve Masaj Yağı ürünü faydaları neler, DOĞAN AYAK BAKIM VE MASAJ YAĞI ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını LokmanAVM online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.
#LokmanAVM #Ayak_Bakım_Ve_Masaj_Yağı #Doğan #Doğan_Ayak_Bakım_Ve_Masaj_Yağı #Ayak_Bakım_Ve_Masaj_Yağı_içindekiler #Ayak_Bakım_Ve_Masaj_Yağı_kullanımı #Ayak_Bakım_Ve_Masaj_Yağı_kullanılışı #Ayak_Bakım_Ve_Masaj_Yağı_faydaları #Ayak_Bakım_Ve_Masaj_Yağı_yararları #Ayak_Bakım_Ve_Masaj_Yağı_yan_etkileri #Ayak_Bakım_Ve_Masaj_Yağı_zararları #Ayak_Bakım_Ve_Masaj_Yağı_satışı #Ayak_Bakım_Ve_Masaj_Yağı_nerde_satılır #Ayak_Bakım_Ve_Masaj_Yağı_nerden_alınır #Ayak_Bakım_Ve_Masaj_Yağı_satan #Ayak_Bakım_Ve_Masaj_Yağı_faydası #Ayak_Bakım_Ve_Masaj_Yağı_faydalımı

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ. * İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. * Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. * İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. * İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *

İLGİLİ ÜRÜNLER

Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır