Ayak Kokusu Önleyici Toz 12Gr

Ürün Kodu: LokmanAVM-100283X01

Marka: Naturlife

% 24

İNDİRİM

7.80 TL 5.90 TL
Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
En geç 29 Mayıs, 2024 Çarşamba günü kargoda.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

NATURLİFE AYAK VE AYAKKABI KOKUSU ÖNLEYİCİ GİDERİCİ TOZ 
TÜRK MALI - 12GR (±%5)

Naturlife Ayak Kokusu Önleyici Toz Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Naturlife Ayak Kokusu Önleyici Toz 12GR
Naturlife Ayak Kokusu Önleyici Toz 12GR İzin Belge:
Ayak Kokusu Önleyici Toz Üretici Firma: M Kozmetik Kimya Tic. LTD. ŞTİ.
Naturlife Ayak Kokusu Önleyici Toz 12GR İçindekiler:
Ayak Kokusu Önleyici Toz ürünü içerisinde; Sodium Bicarbonate, Sodium Borate, Boric Acid, Sodium Chloride. 
Naturlife Ayak Kokusu Önleyici Toz 12GR Kullanımı:
Ayak Kokusu Önleyici Toz kullanılışı; Sabah veya istenilen bir zamanda ayakkabınızı kullanımdan önce, (ürünü terli ayakkabıya uygulamayınız) 1 paket NATURLİFE Ayak ve Ayakkabı Koku Önleyici Toz ürününü eşit miktarda bir çift ayakkabıya dökünüz serpiniz. İyice dağılmasını sağlayınız. Ürün ayakkabınızın içindeyken ayakkabınızı kullanabilirsiniz. İlk üç gün ayakkabınızı çorapsız giymeyiniz. Her 1 çift ayakkabı için yeni bir paket kullanınız.
Ayak ve Ayakkabı Koku Önleyici Tozu Ayakkabı dolaplarında da kullanılır. Ayak ve Ayakkabı Koku Önleyici Tozu az miktarda dolabın değişik yerlerine serpiştirin, kokunun yoğun olduğu ayakkabıların içine uygulayın.4
Naturlife Ayak Kokusu Önleyici Toz 12GR Yan Etkileri:
Ayak Kokusu Önleyici Toz Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Naturlife Ayak Kokusu Önleyici Toz 12GR Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Naturlife Ayak Kokusu Önleyici Toz 12GR Muhafaza ve Uyarı:
  • Naturlife Ayak Kokusu Önleyici Toz Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Naturlife Ayak Kokusu Önleyici Toz ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Naturlife Ayak Kokusu Önleyici Toz ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
Naturlife Ayak Kokusu Önleyici Toz 12GR Ürünü Açıklaması:
NATURLİFE AYAK KOKUSU ÖNLEYİCİ TOZ
Tek Kullanımda 90Gün Etkili - Türk Malı

Ayak Kokusu Neden Oluşur?
En başlıca nedeni hızla oluşan bakterilerdir. Bakterilerin ayağa yapışması sonucunda gözenekler tıkanmakta ve normal ayak florasının bozulması sonucunda ayak kokusu yapan bakteriler gelişmektedir. Bu yüzden ayak kokusu kaçınılmaz bir son olmaktadır.
Yapılan araştırmalar göre 14-50 yaş arasındaki kadınların %48'i, ve 14-50 yaş arasındaki erkeklerin ise %70'i ayak kokusu sorunu yaşıyor. Bu istatistiksel değerler konunun ciddiyetini yeterince ortaya koyuyor. Etrafınızda ayak kokunuzdan rahatsız olan insanlar arttıkça özgüven kaybı yaşamanız da kaçınılmaz olacaktır. Bu nedenle bu ürünümüz Naturlife Ayak ve Ayakkabı Koku Önleyici Tozu denememeniz için hiçbir neden yok, buyurun sizde satın alın.
Temizliğin bir bütün olduğuna inananlara özel, Naturlife Ayak ve Ayakkabı Koku Önleyici Tozu ile kokusuz, mis gibi ayaklara kavuşmanız çok kolaydır. Ayakkabınızı her yerde güven içinde çıkarma keyfini kaçırmayın!

90 GÜN ETKİLİ NATURLİFE AYAK VE AYAKKABI KOKU GİDERİCİ İLE AYAK KOKUSUNA SON!
Ayak ve Ayakkabı şıklığı tamamlayan en önemli unsurlardan biridir. Babetten topuklu ayakkabıya, çizmeye kadar neredeyse tüm ayakkabı çeşitlerinde karşılaşılabilecek önemli bir sorun da söz konusu Ayakkabıya sinmiş ayakkabı ve ayak kokusudur. Temizliğinize ne kadar dikkat ederseniz edin gerek sağlık problemlerinizden, gerekse yanlış ayakkabı seçiminizden dolayı ayaklarınızın kokması oldukça doğaldır. Ayak kokusu bayan olsun, erkek olsun birçok kişinin ortak sorunudur. En çok da yabancı bir yere gittiğinizde ayakkabınızı çıkarma korkusu duymanızı sağlar.
Ayak kokusu ve Ayakkabı kokusu özgüven kaybı başta olmak üzere, çeşitli psikolojik sorunlara yol açmaktadır. Özel olarak formüle edilmiş ürün olan Naturlife Ayak ve Ayakkabı Koku Önleyici Toz ile bu sorun tarihe karışıyor. Naturlife Ayak ve Ayakkabı Koku Önleyici Toz direk ayaklarınızdaki ve ayakkabılarınızdaki bakterileri hedef alır ve yok eder.
Naturlife Ayak ve Ayakkabı Koku Önleyici Toz bakterilerin ve kötü kokunun üstesinden gelir. Naturlife Ayak ve Ayakkabı Koku Önleyici Toz kötü koku ve bakterilerin üstesinden gelecektir. Naturlife Ayak ve Ayakkabı Koku Önleyici Toz bakterilerin neden olduğu bu ayak kokusuna karşı en az 90 gün boyunca etkilidir. Ayaklarınız ve Ayakkabılarınız artık 90 gün boyunca kokmayacaktır. Güvenle çorabınızı, ayakkabılarınızı veya terliklerinizi giyebilirsiniz.

Ayakkabı Koku Önleyici Toz Kullanımı
Ayak ve Ayakkabı Koku Önleyici Tozu Sabah veya istenilen bir zamanda ayakkabınızı kullanımdan önce, (ürünü terli ayakkabıya uygulamayınız) 1 paket NATURLİFE Ayak ve Ayakkabı Koku Önleyici Toz ürününü eşit miktarda bir çift ayakkabıya dökünüz serpiniz. İyice dağılmasını sağlayınız. Ürün ayakkabınızın içindeyken ayakkabınızı kullanabilirsiniz.
İlk üç gün ayakkabınızı çorapsız giymeyiniz. Her 1 çift ayakkabı için yeni bir paket kullanınız. Ayak ve Ayakkabı Koku Önleyici Tozu Ayakkabı dolaplarında da kullanılır. Ayak ve Ayakkabı Koku Önleyici Tozu az miktarda dolabın değişik yerlerine serpiştirin, kokunun yoğun olduğu ayakkabıların içine uygulayın. Çok kısa surede etkisini gösterip, kokuyu yok edecektir.
Ayak ve Ayakkabı Koku Önleyici Tozu kullanın Spor ayakkabılarınız ve terlikleri yıkamanıza gerek kalmasın. Kokudan ayakkabılarınızı yıkamaya gerek kalmadan kurtulun. Ayakkabı Koku Önleyici Tozu kullandıktan sonra çorap giymek ürünün etkisinde azalmaya neden olmaz.

NATURLİFE AYAK KOKUSU ÖNLEYİCİ TOZ

NATURLİFE AYAK KOKUSU ÖNLEYİCİ TOZ

AYAK KOKUSU ÖNLEYİCİ TOZ 12GR.

Naturlife Ayak Kokusu Önleyici Toz, Naturlife Ayak Kokusu Önleyici Toz 12GR ürünü, Naturlife Ayak Kokusu Önleyici Toz hakkında, Naturlife Ayak Kokusu Önleyici Toz hakkında açıklama, Naturlife Ayak Kokusu Önleyici Toz yorum, Naturlife Ayak Kokusu Önleyici Toz yorumları, Naturlife Ayak Kokusu Önleyici Toz hakkındaki yorumlar, Naturlife Ayak Kokusu Önleyici Toz açıklamalı detayları, Naturlife Ayak Kokusu Önleyici Toz faydaları, Naturlife Ayak Kokusu Önleyici Toz kullanımı, Naturlife Ayak Kokusu Önleyici Toz zararları, Naturlife Ayak Kokusu Önleyici Toz zararlı mı, Naturlife Ayak Kokusu Önleyici Toz uyarılar, Naturlife Ayak Kokusu Önleyici Toz yararları, Naturlife Ayak Kokusu Önleyici Toz yararlı mı, Naturlife Ayak Kokusu Önleyici Toz satışı, Naturlife Ayak Kokusu Önleyici Toz satan, Naturlife Ayak Kokusu Önleyici Toz satış yerleri, Naturlife Ayak Kokusu Önleyici TozI satılan yerler, Naturlife Ayak Kokusu Önleyici Toz satan yerler, Naturlife Ayak Kokusu Önleyici Toz nerede satılır, Naturlife Ayak Kokusu Önleyici Toz nereden alınır, Naturlife Ayak Kokusu Önleyici Toz nerelerde satılıyor, Naturlife Ayak Kokusu Önleyici Toz nerden alabilirim, Naturlife Ayak Kokusu Önleyici Toz satılan, Naturlife Ayak Kokusu Önleyici Toz satılır, Naturlife Ayak Kokusu Önleyici Toz etkileri, Naturlife Ayak Kokusu Önleyici Toz nasıl kullanılır, Naturlife Ayak Kokusu Önleyici Toz nerde, Naturlife Ayak Kokusu Önleyici Toz faydası, Naturlife Ayak Kokusu Önleyici Toz ne işe yarar, Naturlife Ayak Kokusu Önleyici Toz ne kadar, Naturlife Ayak Kokusu Önleyici Toz fiyatı, Naturlife Ayak Kokusu Önleyici Toz fiyatları, Naturlife Ayak Kokusu Önleyici Toz detayları, Naturlife Ayak Kokusu Önleyici Toz açıklamaları, Naturlife Ayak Kokusu Önleyici Toz ürünü faydaları, Naturlife Ayak Kokusu Önleyici Toz ürünü kullanımı, Naturlife Ayak Kokusu Önleyici Toz ürünü faydaları ve kullanımı, Naturlife Ayak Kokusu Önleyici Toz ürünü hakkında, Naturlife Ayak Kokusu Önleyici Toz ürünü yorum, Naturlife Ayak Kokusu Önleyici Toz ürünü satışı, Naturlife Ayak Kokusu Önleyici Toz ürünü satan, Naturlife Ayak Kokusu Önleyici Toz ürünü satış yerleri, Naturlife Ayak Kokusu Önleyici Toz ürünü satılan yerler, Naturlife Ayak Kokusu Önleyici Toz ürünü satan yerler, Naturlife Ayak Kokusu Önleyici Toz ürünü nerede satılır, Naturlife Ayak Kokusu Önleyici Toz ürünü nereden alınır, Naturlife Ayak Kokusu Önleyici Toz ürünü nerelerde satılıyor, Naturlife Ayak Kokusu Önleyici Toz ürünü nerden alabilirim, Naturlife Ayak Kokusu Önleyici Toz ürünü etkileri, Naturlife Ayak Kokusu Önleyici Toz ürünü nasıl kullanılır, Naturlife Ayak Kokusu Önleyici Toz ürünü nerde, Naturlife Ayak Kokusu Önleyici Toz ürünü faydası, Naturlife Ayak Kokusu Önleyici Toz ürünü faydaları neler, NATURLİFE AYAK KOKUSU ÖNLEYİCİ TOZ ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını LokmanAVM online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.
#LokmanAVM #Ayak_Kokusu_Önleyici_Toz #Naturlife #Naturlife_Ayak_Kokusu_Önleyici_Toz #Ayak_Kokusu_Önleyici_Toz_içindekiler #Ayak_Kokusu_Önleyici_Toz_kullanımı #Ayak_Kokusu_Önleyici_Toz_kullanılışı #Ayak_Kokusu_Önleyici_Toz_faydaları #Ayak_Kokusu_Önleyici_Toz_yararları #Ayak_Kokusu_Önleyici_Toz_yan_etkileri #Ayak_Kokusu_Önleyici_Toz_zararları #Ayak_Kokusu_Önleyici_Toz_satışı #Ayak_Kokusu_Önleyici_Toz_nerde_satılır #Ayak_Kokusu_Önleyici_Toz_nerden_alınır #Ayak_Kokusu_Önleyici_Toz_satan #Ayak_Kokusu_Önleyici_Toz_faydası #Ayak_Kokusu_Önleyici_Toz_faydalımı

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ. * İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. * Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. * İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. * İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *
Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır