Badem Kokulu 20 Çubuk Tütsü - Almond

Ürün Kodu: LokmanAVM-100205

Marka: Hem Tütsü

% 24

İNDİRİM

42.90 TL 32.40 TL
Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.
En geç 07 Mart, 2024 Perşembe günü kargoda.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

HEM BADEM KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ
Almond İncense Sticks 20 Çubuk (±%3)

Hem Badem Kokulu Çubuk Tütsü Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Hem Badem Kokulu Çubuk Tütsü 20li
Hem Badem Kokulu Çubuk Tütsü 20li İzin Belge:
Badem Kokulu Çubuk Tütsü Manufactures & Exporters HEM CORPORATION - MUMBAI - BANGALORE - INDIA (HİNDİSTAN) - Doğan Baharatçılık Tic. ve San. A.Ş. tarafından Hindistan'dan ithal edilmiştir.
Hem Badem Kokulu Çubuk Tütsü 20li İçindekiler:
Badem Kokulu Çubuk Tütsü ürünü içerisinde; takribi 20 adet Badem kokulu çubuk tütsü bulunur. (±%3)
Hem Badem Kokulu Çubuk Tütsü 20li Kullanımı:
Badem Kokulu Çubuk Tütsü kullanılışı; Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur, 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır ve kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Badem Kokulu Tütsü Bademli Çubuk Tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur. Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde yakılıpta tütsüleme sağlanabilir.
Hem Badem Kokulu Çubuk Tütsü 20li Yan Etkileri:
Badem Kokulu Çubuk Tütsü Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Hem Badem Kokulu Çubuk Tütsü 20li Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Hem Badem Kokulu Çubuk Tütsü 20li Muhafaza ve Uyarı:
  • Hem Badem Kokulu Çubuk Tütsü Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Hem Badem Kokulu Çubuk Tütsü ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Hem Badem Kokulu Çubuk Tütsü ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Badem Kokulu Tütsü ürününü kullanırken Yanıcı parlayıcı patlayıcı maddelerden uzakta ve Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız.
Hem Badem Kokulu Çubuk Tütsü 20li Ürünü Açıklaması:
HEM BADEM KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ
Hem Marka Badem Kokulu Tütsü ile tüm kapalı ve yarı kapalı alanlarınızı, evlerinizi ve iş yerlerinizi eşsiz aromatik egzotik kokuları ile kaplamasını sağlarsınız. Hoş koku tütsü çeşitliliği ile hayatınıza ayrı bir güzellik renk ve huzur katan tütsü ürünleridir

Badem Kokulu Tütsü Kullanımı:
Badem kokulu Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur. 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır.
Badem kokulu tütsünün kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Bademli tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur.
Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde ucu yakılıp tütsüleme sağlanabilir.

HEM BADEM KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ

HEM BADEM KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ

BADEM KOKULU 20 ÇUBUK TÜTSÜ

Hem Badem Kokulu Çubuk Tütsü, Hem Badem Kokulu Çubuk Tütsü 20li ürünü, Hem Badem Kokulu Çubuk Tütsü hakkında, Hem Badem Kokulu Çubuk Tütsü hakkında açıklama, Hem Badem Kokulu Çubuk Tütsü yorum, Hem Badem Kokulu Çubuk Tütsü yorumları, Hem Badem Kokulu Çubuk Tütsü hakkındaki yorumlar, Hem Badem Kokulu Çubuk Tütsü açıklamalı detayları, Hem Badem Kokulu Çubuk Tütsü faydaları, Hem Badem Kokulu Çubuk Tütsü kullanımı, Hem Badem Kokulu Çubuk Tütsü zararları, Hem Badem Kokulu Çubuk Tütsü zararlı mı, Hem Badem Kokulu Çubuk Tütsü uyarılar, Hem Badem Kokulu Çubuk Tütsü yararları, Hem Badem Kokulu Çubuk Tütsü yararlı mı, Hem Badem Kokulu Çubuk Tütsü satışı, Hem Badem Kokulu Çubuk Tütsü satan, Hem Badem Kokulu Çubuk Tütsü satış yerleri, Hem Badem Kokulu Çubuk TütsüI satılan yerler, Hem Badem Kokulu Çubuk Tütsü satan yerler, Hem Badem Kokulu Çubuk Tütsü nerede satılır, Hem Badem Kokulu Çubuk Tütsü nereden alınır, Hem Badem Kokulu Çubuk Tütsü nerelerde satılıyor, Hem Badem Kokulu Çubuk Tütsü nerden alabilirim, Hem Badem Kokulu Çubuk Tütsü satılan, Hem Badem Kokulu Çubuk Tütsü satılır, Hem Badem Kokulu Çubuk Tütsü etkileri, Hem Badem Kokulu Çubuk Tütsü nasıl kullanılır, Hem Badem Kokulu Çubuk Tütsü nerde, Hem Badem Kokulu Çubuk Tütsü faydası, Hem Badem Kokulu Çubuk Tütsü ne işe yarar, Hem Badem Kokulu Çubuk Tütsü ne kadar, Hem Badem Kokulu Çubuk Tütsü fiyatı, Hem Badem Kokulu Çubuk Tütsü fiyatları, Hem Badem Kokulu Çubuk Tütsü detayları, Hem Badem Kokulu Çubuk Tütsü açıklamaları, Hem Badem Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları, Hem Badem Kokulu Çubuk Tütsü ürünü kullanımı, Hem Badem Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları ve kullanımı, Hem Badem Kokulu Çubuk Tütsü ürünü hakkında, Hem Badem Kokulu Çubuk Tütsü ürünü yorum, Hem Badem Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satışı, Hem Badem Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satan, Hem Badem Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satış yerleri, Hem Badem Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satılan yerler, Hem Badem Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satan yerler, Hem Badem Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerede satılır, Hem Badem Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nereden alınır, Hem Badem Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerelerde satılıyor, Hem Badem Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerden alabilirim, Hem Badem Kokulu Çubuk Tütsü ürünü etkileri, Hem Badem Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nasıl kullanılır, Hem Badem Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerde, Hem Badem Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydası, Hem Badem Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları neler, HEM BADEM KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını LokmanAVM online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.
#LokmanAVM #Badem_Kokulu_Çubuk_Tütsü #Hem #Hem_Badem_Kokulu_Çubuk_Tütsü #Badem_Kokulu_Çubuk_Tütsü_içindekiler #Badem_Kokulu_Çubuk_Tütsü_kullanımı #Badem_Kokulu_Çubuk_Tütsü_kullanılışı #Badem_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydaları #Badem_Kokulu_Çubuk_Tütsü_yararları #Badem_Kokulu_Çubuk_Tütsü_yan_etkileri #Badem_Kokulu_Çubuk_Tütsü_zararları #Badem_Kokulu_Çubuk_Tütsü_satışı #Badem_Kokulu_Çubuk_Tütsü_nerde_satılır #Badem_Kokulu_Çubuk_Tütsü_nerden_alınır #Badem_Kokulu_Çubuk_Tütsü_satan #Badem_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydası #Badem_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydalımı

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ. * İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. * Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. * İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. * İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *

İLGİLİ ÜRÜNLER

Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır