Bergamut Kokulu 20 Çubuk Tütsü - Bergamot

Ürün Kodu: LOKMANAVM-90051

Marka: Hem Tütsü

% 24

İNDİRİM

42.90 TL 32.40 TL
Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.
En geç 07 Mart, 2024 Perşembe günü kargoda.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

HEM BERGAMUT KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ
Bergamot İncense Sticks 20 Çubuk (±%3)

Hem Bergamut Kokulu Çubuk Tütsü Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Hem Bergamut Kokulu Çubuk Tütsü 20li
Hem Bergamut Kokulu Çubuk Tütsü 20li İzin Belge:
Bergamut Kokulu Çubuk Tütsü Manufactures & Exporters HEM CORPORATION - MUMBAI - BANGALORE - INDIA (HİNDİSTAN) - Doğan Baharatçılık Tic. ve San. A.Ş. tarafından Hindistan'dan ithal edilmiştir.
Hem Bergamut Kokulu Çubuk Tütsü 20li İçindekiler:
Bergamut Kokulu Çubuk Tütsü ürünü içerisinde; takribi 20 adet Bergamut kokulu çubuk tütsü bulunur. (±%3)
Hem Bergamut Kokulu Çubuk Tütsü 20li Kullanımı:
Bergamut Kokulu Çubuk Tütsü kullanılışı; Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur, 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır ve kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Bergamut Kokulu Tütsü Bergamutli Çubuk Tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur. Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde yakılıpta tütsüleme sağlanabilir.
Hem Bergamut Kokulu Çubuk Tütsü 20li Yan Etkileri:
Bergamut Kokulu Çubuk Tütsü Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Hem Bergamut Kokulu Çubuk Tütsü 20li Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Hem Bergamut Kokulu Çubuk Tütsü 20li Muhafaza ve Uyarı:
  • Hem Bergamut Kokulu Çubuk Tütsü Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Hem Bergamut Kokulu Çubuk Tütsü ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Hem Bergamut Kokulu Çubuk Tütsü ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Bergamut Kokulu Tütsü ürününü kullanırken Yanıcı parlayıcı patlayıcı maddelerden uzakta ve Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız.
Hem Bergamut Kokulu Çubuk Tütsü 20li Ürünü Açıklaması:
HEM BERGAMUT KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ
Hem Marka Bergamut Kokulu Tütsü ile tüm kapalı ve yarı kapalı alanlarınızı, evlerinizi ve iş yerlerinizi eşsiz aromatik egzotik kokuları ile kaplamasını sağlarsınız. Hoş koku tütsü çeşitliliği ile hayatınıza ayrı bir güzellik renk ve huzur katan tütsü ürünleridir

Bergamut Kokulu Tütsü Kullanımı:
Bergamut kokulu Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur. 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır.
Bergamut kokulu tütsünün kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Bergamutli tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur.
Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde ucu yakılıp tütsüleme sağlanabilir.

HEM BERGAMUT KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ

HEM BERGAMUT KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ

BERGAMUT KOKULU 20 ÇUBUK TÜTSÜ

Hem Bergamut Kokulu Çubuk Tütsü, Hem Bergamut Kokulu Çubuk Tütsü 20li ürünü, Hem Bergamut Kokulu Çubuk Tütsü hakkında, Hem Bergamut Kokulu Çubuk Tütsü hakkında açıklama, Hem Bergamut Kokulu Çubuk Tütsü yorum, Hem Bergamut Kokulu Çubuk Tütsü yorumları, Hem Bergamut Kokulu Çubuk Tütsü hakkındaki yorumlar, Hem Bergamut Kokulu Çubuk Tütsü açıklamalı detayları, Hem Bergamut Kokulu Çubuk Tütsü faydaları, Hem Bergamut Kokulu Çubuk Tütsü kullanımı, Hem Bergamut Kokulu Çubuk Tütsü zararları, Hem Bergamut Kokulu Çubuk Tütsü zararlı mı, Hem Bergamut Kokulu Çubuk Tütsü uyarılar, Hem Bergamut Kokulu Çubuk Tütsü yararları, Hem Bergamut Kokulu Çubuk Tütsü yararlı mı, Hem Bergamut Kokulu Çubuk Tütsü satışı, Hem Bergamut Kokulu Çubuk Tütsü satan, Hem Bergamut Kokulu Çubuk Tütsü satış yerleri, Hem Bergamut Kokulu Çubuk TütsüI satılan yerler, Hem Bergamut Kokulu Çubuk Tütsü satan yerler, Hem Bergamut Kokulu Çubuk Tütsü nerede satılır, Hem Bergamut Kokulu Çubuk Tütsü nereden alınır, Hem Bergamut Kokulu Çubuk Tütsü nerelerde satılıyor, Hem Bergamut Kokulu Çubuk Tütsü nerden alabilirim, Hem Bergamut Kokulu Çubuk Tütsü satılan, Hem Bergamut Kokulu Çubuk Tütsü satılır, Hem Bergamut Kokulu Çubuk Tütsü etkileri, Hem Bergamut Kokulu Çubuk Tütsü nasıl kullanılır, Hem Bergamut Kokulu Çubuk Tütsü nerde, Hem Bergamut Kokulu Çubuk Tütsü faydası, Hem Bergamut Kokulu Çubuk Tütsü ne işe yarar, Hem Bergamut Kokulu Çubuk Tütsü ne kadar, Hem Bergamut Kokulu Çubuk Tütsü fiyatı, Hem Bergamut Kokulu Çubuk Tütsü fiyatları, Hem Bergamut Kokulu Çubuk Tütsü detayları, Hem Bergamut Kokulu Çubuk Tütsü açıklamaları, Hem Bergamut Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları, Hem Bergamut Kokulu Çubuk Tütsü ürünü kullanımı, Hem Bergamut Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları ve kullanımı, Hem Bergamut Kokulu Çubuk Tütsü ürünü hakkında, Hem Bergamut Kokulu Çubuk Tütsü ürünü yorum, Hem Bergamut Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satışı, Hem Bergamut Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satan, Hem Bergamut Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satış yerleri, Hem Bergamut Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satılan yerler, Hem Bergamut Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satan yerler, Hem Bergamut Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerede satılır, Hem Bergamut Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nereden alınır, Hem Bergamut Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerelerde satılıyor, Hem Bergamut Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerden alabilirim, Hem Bergamut Kokulu Çubuk Tütsü ürünü etkileri, Hem Bergamut Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nasıl kullanılır, Hem Bergamut Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerde, Hem Bergamut Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydası, Hem Bergamut Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları neler, HEM BERGAMUT KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını LokmanAVM online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.
#LokmanAVM #Bergamut_Kokulu_Çubuk_Tütsü #Hem #Hem_Bergamut_Kokulu_Çubuk_Tütsü #Bergamut_Kokulu_Çubuk_Tütsü_içindekiler #Bergamut_Kokulu_Çubuk_Tütsü_kullanımı #Bergamut_Kokulu_Çubuk_Tütsü_kullanılışı #Bergamut_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydaları #Bergamut_Kokulu_Çubuk_Tütsü_yararları #Bergamut_Kokulu_Çubuk_Tütsü_yan_etkileri #Bergamut_Kokulu_Çubuk_Tütsü_zararları #Bergamut_Kokulu_Çubuk_Tütsü_satışı #Bergamut_Kokulu_Çubuk_Tütsü_nerde_satılır #Bergamut_Kokulu_Çubuk_Tütsü_nerden_alınır #Bergamut_Kokulu_Çubuk_Tütsü_satan #Bergamut_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydası #Bergamut_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydalımı

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ. * İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. * Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. * İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. * İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *

İLGİLİ ÜRÜNLER

Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır