Beşi Bir Yerde Çay 100Gr Tnk

Ürün Kodu: Lokman-34089

Marka: Doğan

% 36

İNDİRİM

206.70 TL 133.32 TL
Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.
En geç 26 Şubat, 2024 Pazartesi günü kargoda.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

DOĞAN BEŞİ BİR YERDE ÇAY 100GR TNK
FUNDALI BEŞİ BİR YERDE ÖZEL KARIŞIM ÇAY KUTULU 
100 GR(±%5)
(%40FUNDA+ BİBERİYE+ MATE+ KEKİK+ YEŞİLÇAY)

Doğan Beşi Bir Yerde Çay Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Doğan Beşi Bir Yerde Çay 100GR Tnk
Doğan Beşi Bir Yerde Çay 100GR Tnk İzin Belge:
Beşi Bir Yerde Çay Üretici Firma: Türk Gıda Kodeksine uygun olarak, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının 24.01.2008 Tarih ve G34-3898-00097-3 sayılı izni ile üretilmiştir. (Ambalaj T.K.B.'lığının 29.07.2002 Tarih ve 35-00571-0001-3 sicil nolu izni ile üretilmiştir.)
KALİTEST ISO 9001:2000 ve KALİTEST ISO 22000 Kalite ve Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi belgelerine sahiptir.
Doğan Beşi Bir Yerde Çay 100GR Tnk İçindekiler:
Beşi Bir Yerde Çay ürünü içerisinde; DOĞAL FUNDA + BİBERİYE + MATE + KEKİK + YEŞİLÇAY BİTKİLERİ KARIŞIMINDAN HAZIRLANMIŞTIR.
Doğan Beşi Bir Yerde Çay 100GR Tnk Kullanımı:
Beşi Bir Yerde Çay kullanılışı; Bir su bardağı kaynamış sıcak su içine bir tutam, bir tatlı/yemek kaşığı kadar Beşi bir yerde özel bitkiler karışımdan katılır. Demlenmesi için 5-10 dakika beklenir. Demlendikten sonra isteğe göre tatlandırmak için limon katılabilir. Günde en az 3-4 defa bilhassa öğünlerden önce veya sonra ılık olarak tüketilebilir.
Doğan Beşi Bir Yerde Çay 100GR Tnk Yan Etkileri:
Beşi Bir Yerde Çay Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Doğan Beşi Bir Yerde Çay 100GR Tnk Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Doğan Beşi Bir Yerde Çay 100GR Tnk Muhafaza ve Uyarı:
  • Doğan Beşi Bir Yerde Çay Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Doğan Beşi Bir Yerde Çay ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Doğan Beşi Bir Yerde Çay ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Doğan Beşi Bir Yerde Çay 100GR Tnk ürününü Hamile, emzirme dönemi ve hamilelik şüphesi olanların, hastalık veya ilaç kullananlarda, hastalık durumu kullanımlarında, 18 yaş altı kişilerin doktor tavsiyesi ve kontrolü olmaksızın kullanması tavsiye edilmez.
Doğan Beşi Bir Yerde Çay 100GR Tnk Ürünü Açıklaması:

DOĞAN BEŞİ BİR YERDE ÇAY 100GR TNK

DOĞAN BEŞİ BİR YERDE ÇAY 100GR TNK

DOĞAN BAHARAT BELGE VE SERTİFİKA:

Belgeyi incelemek için tıklayınız veya yan sekmede açınız.
Doğan Baharatçılık Gıda ve Tarım Bakanlığı İşletme Kayıt Belgesi     Doğan Baharatçılık İyi Üretim Uygulamaları Sertifikası     Doğan Baharatçılık Kalitest iso 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Sertifikası     Doğan Baharatçılık Kalitest iso 22000:2005 gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Sertifikası    

BEŞİ BİR YERDE ÇAY 100GR TNK

Doğan Beşi Bir Yerde Çay, Doğan Beşi Bir Yerde Çay 100GR Tnk ürünü, Doğan Beşi Bir Yerde Çay hakkında, Doğan Beşi Bir Yerde Çay hakkında açıklama, Doğan Beşi Bir Yerde Çay yorum, Doğan Beşi Bir Yerde Çay yorumları, Doğan Beşi Bir Yerde Çay hakkındaki yorumlar, Doğan Beşi Bir Yerde Çay açıklamalı detayları, Doğan Beşi Bir Yerde Çay faydaları, Doğan Beşi Bir Yerde Çay kullanımı, Doğan Beşi Bir Yerde Çay zararları, Doğan Beşi Bir Yerde Çay zararlı mı, Doğan Beşi Bir Yerde Çay uyarılar, Doğan Beşi Bir Yerde Çay yararları, Doğan Beşi Bir Yerde Çay yararlı mı, Doğan Beşi Bir Yerde Çay satışı, Doğan Beşi Bir Yerde Çay satan, Doğan Beşi Bir Yerde Çay satış yerleri, Doğan Beşi Bir Yerde ÇayI satılan yerler, Doğan Beşi Bir Yerde Çay satan yerler, Doğan Beşi Bir Yerde Çay nerede satılır, Doğan Beşi Bir Yerde Çay nereden alınır, Doğan Beşi Bir Yerde Çay nerelerde satılıyor, Doğan Beşi Bir Yerde Çay nerden alabilirim, Doğan Beşi Bir Yerde Çay satılan, Doğan Beşi Bir Yerde Çay satılır, Doğan Beşi Bir Yerde Çay etkileri, Doğan Beşi Bir Yerde Çay nasıl kullanılır, Doğan Beşi Bir Yerde Çay nerde, Doğan Beşi Bir Yerde Çay faydası, Doğan Beşi Bir Yerde Çay ne işe yarar, Doğan Beşi Bir Yerde Çay ne kadar, Doğan Beşi Bir Yerde Çay fiyatı, Doğan Beşi Bir Yerde Çay fiyatları, Doğan Beşi Bir Yerde Çay detayları, Doğan Beşi Bir Yerde Çay açıklamaları, Doğan Beşi Bir Yerde Çay ürünü faydaları, Doğan Beşi Bir Yerde Çay ürünü kullanımı, Doğan Beşi Bir Yerde Çay ürünü faydaları ve kullanımı, Doğan Beşi Bir Yerde Çay ürünü hakkında, Doğan Beşi Bir Yerde Çay ürünü yorum, Doğan Beşi Bir Yerde Çay ürünü satışı, Doğan Beşi Bir Yerde Çay ürünü satan, Doğan Beşi Bir Yerde Çay ürünü satış yerleri, Doğan Beşi Bir Yerde Çay ürünü satılan yerler, Doğan Beşi Bir Yerde Çay ürünü satan yerler, Doğan Beşi Bir Yerde Çay ürünü nerede satılır, Doğan Beşi Bir Yerde Çay ürünü nereden alınır, Doğan Beşi Bir Yerde Çay ürünü nerelerde satılıyor, Doğan Beşi Bir Yerde Çay ürünü nerden alabilirim, Doğan Beşi Bir Yerde Çay ürünü etkileri, Doğan Beşi Bir Yerde Çay ürünü nasıl kullanılır, Doğan Beşi Bir Yerde Çay ürünü nerde, Doğan Beşi Bir Yerde Çay ürünü faydası, Doğan Beşi Bir Yerde Çay ürünü faydaları neler, DOĞAN BEŞİ BİR YERDE ÇAY 100GR TNK ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını LokmanAVM online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.
#LokmanAVM #Beşi_Bir_Yerde_Çay #Doğan #Doğan_Beşi_Bir_Yerde_Çay #Beşi_Bir_Yerde_Çay_içindekiler #Beşi_Bir_Yerde_Çay_kullanımı #Beşi_Bir_Yerde_Çay_kullanılışı #Beşi_Bir_Yerde_Çay_faydaları #Beşi_Bir_Yerde_Çay_yararları #Beşi_Bir_Yerde_Çay_yan_etkileri #Beşi_Bir_Yerde_Çay_zararları #Beşi_Bir_Yerde_Çay_satışı #Beşi_Bir_Yerde_Çay_nerde_satılır #Beşi_Bir_Yerde_Çay_nerden_alınır #Beşi_Bir_Yerde_Çay_satan #Beşi_Bir_Yerde_Çay_faydası #Beşi_Bir_Yerde_Çay_faydalımı

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ. * İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. * Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. * İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. * İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *
Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır