Beyaz Adaçayı Kokulu 20 Çubuk Tütsü - White Salvia

Ürün Kodu: LokmanAVM-100208

Marka: Hem Tütsü

% 25

İNDİRİM

27.30 TL 20.40 TL
Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
En geç 26 Şubat, 2024 Pazartesi günü kargoda.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

HEM BEYAZ ADAÇAYI KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ
White Salvia İncense Sticks 20Çubuk (±%3)

Hem Beyaz Adaçayı Kokulu Çubuk Tütsü Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Hem Beyaz Adaçayı Kokulu Çubuk Tütsü 20li
Hem Beyaz Adaçayı Kokulu Çubuk Tütsü 20li İzin Belge:
Beyaz Adaçayı Kokulu Çubuk Tütsü Manufactures & Exporters HEM CORPORATION - MUMBAI - BANGALORE - INDIA (HİNDİSTAN) - Doğan Baharatçılık Tic. ve San. A.Ş. tarafından Hindistan'dan ithal edilmiştir.
Hem Beyaz Adaçayı Kokulu Çubuk Tütsü 20li İçindekiler:
Beyaz Adaçayı Kokulu Çubuk Tütsü ürünü içerisinde; takribi 20 adet Beyaz Adaçayı kokulu çubuk tütsü bulunur. (±%3)
Hem Beyaz Adaçayı Kokulu Çubuk Tütsü 20li Kullanımı:
Beyaz Adaçayı Kokulu Çubuk Tütsü kullanılışı; Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur, 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır ve kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Beyaz Adaçayı Kokulu Tütsü Beyaz Adaçayılı Çubuk Tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur. Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde yakılıpta tütsüleme sağlanabilir.
Hem Beyaz Adaçayı Kokulu Çubuk Tütsü 20li Yan Etkileri:
Beyaz Adaçayı Kokulu Çubuk Tütsü Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Hem Beyaz Adaçayı Kokulu Çubuk Tütsü 20li Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Hem Beyaz Adaçayı Kokulu Çubuk Tütsü 20li Muhafaza ve Uyarı:
  • Hem Beyaz Adaçayı Kokulu Çubuk Tütsü Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Hem Beyaz Adaçayı Kokulu Çubuk Tütsü ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Hem Beyaz Adaçayı Kokulu Çubuk Tütsü ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Beyaz Adaçayı Kokulu Çubuk Tütsü ürününü kullanırken Yanıcı parlayıcı patlayıcı maddelerden uzakta ve Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız.
Hem Beyaz Adaçayı Kokulu Çubuk Tütsü 20li Ürünü Açıklaması:
HEM BEYAZ ADAÇAYI KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ
Hem Marka Beyaz Adaçayı kokulu tütsü ile tüm kapalı ve yarı kapalı alanlarınızı, evlerinizi ve iş yerlerinizi eşsiz aromatik egzotik kokuları ile kaplamasını sağlarsınız. Hoş koku tütsü çeşitliliği ile hayatınıza ayrı bir güzellik renk ve huzur katan tütsü ürünleridir.

Beyaz Adaçayı Kokulu Tütsü Kullanımı:
Beyaz Adaçayı kokulu Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur. 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır.
Beyaz Adaçayı kokulu tütsünün kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Beyaz Adaçayılı tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur.
Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde ucu yakılıp tütsüleme sağlanabilir.

HEM BEYAZ ADAÇAYI KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ

HEM BEYAZ ADAÇAYI KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ

BEYAZ ADAÇAYI KOKULU 20 ÇUBUK TÜTSÜ

Hem Beyaz Adaçayı Kokulu Çubuk Tütsü, Hem Beyaz Adaçayı Kokulu Çubuk Tütsü 20li ürünü, Hem Beyaz Adaçayı Kokulu Çubuk Tütsü hakkında, Hem Beyaz Adaçayı Kokulu Çubuk Tütsü hakkında açıklama, Hem Beyaz Adaçayı Kokulu Çubuk Tütsü yorum, Hem Beyaz Adaçayı Kokulu Çubuk Tütsü yorumları, Hem Beyaz Adaçayı Kokulu Çubuk Tütsü hakkındaki yorumlar, Hem Beyaz Adaçayı Kokulu Çubuk Tütsü açıklamalı detayları, Hem Beyaz Adaçayı Kokulu Çubuk Tütsü faydaları, Hem Beyaz Adaçayı Kokulu Çubuk Tütsü kullanımı, Hem Beyaz Adaçayı Kokulu Çubuk Tütsü zararları, Hem Beyaz Adaçayı Kokulu Çubuk Tütsü zararlı mı, Hem Beyaz Adaçayı Kokulu Çubuk Tütsü uyarılar, Hem Beyaz Adaçayı Kokulu Çubuk Tütsü yararları, Hem Beyaz Adaçayı Kokulu Çubuk Tütsü yararlı mı, Hem Beyaz Adaçayı Kokulu Çubuk Tütsü satışı, Hem Beyaz Adaçayı Kokulu Çubuk Tütsü satan, Hem Beyaz Adaçayı Kokulu Çubuk Tütsü satış yerleri, Hem Beyaz Adaçayı Kokulu Çubuk TütsüI satılan yerler, Hem Beyaz Adaçayı Kokulu Çubuk Tütsü satan yerler, Hem Beyaz Adaçayı Kokulu Çubuk Tütsü nerede satılır, Hem Beyaz Adaçayı Kokulu Çubuk Tütsü nereden alınır, Hem Beyaz Adaçayı Kokulu Çubuk Tütsü nerelerde satılıyor, Hem Beyaz Adaçayı Kokulu Çubuk Tütsü nerden alabilirim, Hem Beyaz Adaçayı Kokulu Çubuk Tütsü satılan, Hem Beyaz Adaçayı Kokulu Çubuk Tütsü satılır, Hem Beyaz Adaçayı Kokulu Çubuk Tütsü etkileri, Hem Beyaz Adaçayı Kokulu Çubuk Tütsü nasıl kullanılır, Hem Beyaz Adaçayı Kokulu Çubuk Tütsü nerde, Hem Beyaz Adaçayı Kokulu Çubuk Tütsü faydası, Hem Beyaz Adaçayı Kokulu Çubuk Tütsü ne işe yarar, Hem Beyaz Adaçayı Kokulu Çubuk Tütsü ne kadar, Hem Beyaz Adaçayı Kokulu Çubuk Tütsü fiyatı, Hem Beyaz Adaçayı Kokulu Çubuk Tütsü fiyatları, Hem Beyaz Adaçayı Kokulu Çubuk Tütsü detayları, Hem Beyaz Adaçayı Kokulu Çubuk Tütsü açıklamaları, Hem Beyaz Adaçayı Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları, Hem Beyaz Adaçayı Kokulu Çubuk Tütsü ürünü kullanımı, Hem Beyaz Adaçayı Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları ve kullanımı, Hem Beyaz Adaçayı Kokulu Çubuk Tütsü ürünü hakkında, Hem Beyaz Adaçayı Kokulu Çubuk Tütsü ürünü yorum, Hem Beyaz Adaçayı Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satışı, Hem Beyaz Adaçayı Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satan, Hem Beyaz Adaçayı Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satış yerleri, Hem Beyaz Adaçayı Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satılan yerler, Hem Beyaz Adaçayı Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satan yerler, Hem Beyaz Adaçayı Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerede satılır, Hem Beyaz Adaçayı Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nereden alınır, Hem Beyaz Adaçayı Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerelerde satılıyor, Hem Beyaz Adaçayı Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerden alabilirim, Hem Beyaz Adaçayı Kokulu Çubuk Tütsü ürünü etkileri, Hem Beyaz Adaçayı Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nasıl kullanılır, Hem Beyaz Adaçayı Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerde, Hem Beyaz Adaçayı Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydası, Hem Beyaz Adaçayı Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları neler, HEM BEYAZ ADAÇAYI KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını LokmanAVM online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.
#LokmanAVM #Beyaz_Adaçayı_Kokulu_Çubuk_Tütsü #Hem #Hem_Beyaz_Adaçayı_Kokulu_Çubuk_Tütsü #Beyaz_Adaçayı_Kokulu_Çubuk_Tütsü_içindekiler #Beyaz_Adaçayı_Kokulu_Çubuk_Tütsü_kullanımı #Beyaz_Adaçayı_Kokulu_Çubuk_Tütsü_kullanılışı #Beyaz_Adaçayı_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydaları #Beyaz_Adaçayı_Kokulu_Çubuk_Tütsü_yararları #Beyaz_Adaçayı_Kokulu_Çubuk_Tütsü_yan_etkileri #Beyaz_Adaçayı_Kokulu_Çubuk_Tütsü_zararları #Beyaz_Adaçayı_Kokulu_Çubuk_Tütsü_satışı #Beyaz_Adaçayı_Kokulu_Çubuk_Tütsü_nerde_satılır #Beyaz_Adaçayı_Kokulu_Çubuk_Tütsü_nerden_alınır #Beyaz_Adaçayı_Kokulu_Çubuk_Tütsü_satan #Beyaz_Adaçayı_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydası #Beyaz_Adaçayı_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydalımı

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ. * İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. * Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. * İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. * İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *
Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır