Beyaz Çiçek Kokulu 20 Çubuk Tütsü - White Flower

Ürün Kodu: LokmanAVM-100207

Marka: Hem Tütsü

% 25

İNDİRİM

27.30 TL 20.40 TL
Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
En geç 06 Mart, 2024 Çarşamba günü kargoda.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

HEM BEYAZ ÇİÇEK KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ
White Flower İncense Sticks 20Çubuk (±%3)

Hem Beyaz Çiçek Kokulu Çubuk Tütsü Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Hem Beyaz Çiçek Kokulu Çubuk Tütsü 20li
Hem Beyaz Çiçek Kokulu Çubuk Tütsü 20li İzin Belge:
Beyaz Çiçek Kokulu Çubuk Tütsü Manufactures & Exporters HEM CORPORATION - MUMBAI - BANGALORE - INDIA (HİNDİSTAN) - Doğan Baharatçılık Tic. ve San. A.Ş. tarafından Hindistan'dan ithal edilmiştir.
Hem Beyaz Çiçek Kokulu Çubuk Tütsü 20li İçindekiler:
Beyaz Çiçek Kokulu Çubuk Tütsü ürünü içerisinde; takribi 20 adet Beyaz Çiçek kokulu çubuk tütsü bulunur. (±%3)
Hem Beyaz Çiçek Kokulu Çubuk Tütsü 20li Kullanımı:
Beyaz Çiçek Kokulu Çubuk Tütsü kullanılışı; Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur, 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır ve kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Beyaz Çiçek Kokulu Tütsü Beyaz Çiçeklı Çubuk Tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur. Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde yakılıpta tütsüleme sağlanabilir.
Hem Beyaz Çiçek Kokulu Çubuk Tütsü 20li Yan Etkileri:
Beyaz Çiçek Kokulu Çubuk Tütsü Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Hem Beyaz Çiçek Kokulu Çubuk Tütsü 20li Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Hem Beyaz Çiçek Kokulu Çubuk Tütsü 20li Muhafaza ve Uyarı:
  • Hem Beyaz Çiçek Kokulu Çubuk Tütsü Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Hem Beyaz Çiçek Kokulu Çubuk Tütsü ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Hem Beyaz Çiçek Kokulu Çubuk Tütsü ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Beyaz Çiçek Kokulu Çubuk Tütsü ürününü kullanırken Yanıcı parlayıcı patlayıcı maddelerden uzakta ve Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız.
Hem Beyaz Çiçek Kokulu Çubuk Tütsü 20li Ürünü Açıklaması:
HEM BEYAZ ÇİÇEK KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ
Hem Marka Beyaz Çiçek kokulu tütsü ile tüm kapalı ve yarı kapalı alanlarınızı, evlerinizi ve iş yerlerinizi eşsiz aromatik egzotik kokuları ile kaplamasını sağlarsınız. Hoş koku tütsü çeşitliliği ile hayatınıza ayrı bir güzellik renk ve huzur katan tütsü ürünleridir.

Beyaz Çiçek Kokulu Tütsü Kullanımı:
Beyaz Çiçek kokulu Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur. 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır.
Beyaz Çiçek kokulu tütsünün kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Beyaz Çiçeklı tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur.
Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde ucu yakılıp tütsüleme sağlanabilir.

HEM BEYAZ ÇİÇEK KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ

HEM BEYAZ ÇİÇEK KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ

BEYAZ ÇİÇEK KOKULU 20 ÇUBUK TÜTSÜ

Hem Beyaz Çiçek Kokulu Çubuk Tütsü, Hem Beyaz Çiçek Kokulu Çubuk Tütsü 20li ürünü, Hem Beyaz Çiçek Kokulu Çubuk Tütsü hakkında, Hem Beyaz Çiçek Kokulu Çubuk Tütsü hakkında açıklama, Hem Beyaz Çiçek Kokulu Çubuk Tütsü yorum, Hem Beyaz Çiçek Kokulu Çubuk Tütsü yorumları, Hem Beyaz Çiçek Kokulu Çubuk Tütsü hakkındaki yorumlar, Hem Beyaz Çiçek Kokulu Çubuk Tütsü açıklamalı detayları, Hem Beyaz Çiçek Kokulu Çubuk Tütsü faydaları, Hem Beyaz Çiçek Kokulu Çubuk Tütsü kullanımı, Hem Beyaz Çiçek Kokulu Çubuk Tütsü zararları, Hem Beyaz Çiçek Kokulu Çubuk Tütsü zararlı mı, Hem Beyaz Çiçek Kokulu Çubuk Tütsü uyarılar, Hem Beyaz Çiçek Kokulu Çubuk Tütsü yararları, Hem Beyaz Çiçek Kokulu Çubuk Tütsü yararlı mı, Hem Beyaz Çiçek Kokulu Çubuk Tütsü satışı, Hem Beyaz Çiçek Kokulu Çubuk Tütsü satan, Hem Beyaz Çiçek Kokulu Çubuk Tütsü satış yerleri, Hem Beyaz Çiçek Kokulu Çubuk TütsüI satılan yerler, Hem Beyaz Çiçek Kokulu Çubuk Tütsü satan yerler, Hem Beyaz Çiçek Kokulu Çubuk Tütsü nerede satılır, Hem Beyaz Çiçek Kokulu Çubuk Tütsü nereden alınır, Hem Beyaz Çiçek Kokulu Çubuk Tütsü nerelerde satılıyor, Hem Beyaz Çiçek Kokulu Çubuk Tütsü nerden alabilirim, Hem Beyaz Çiçek Kokulu Çubuk Tütsü satılan, Hem Beyaz Çiçek Kokulu Çubuk Tütsü satılır, Hem Beyaz Çiçek Kokulu Çubuk Tütsü etkileri, Hem Beyaz Çiçek Kokulu Çubuk Tütsü nasıl kullanılır, Hem Beyaz Çiçek Kokulu Çubuk Tütsü nerde, Hem Beyaz Çiçek Kokulu Çubuk Tütsü faydası, Hem Beyaz Çiçek Kokulu Çubuk Tütsü ne işe yarar, Hem Beyaz Çiçek Kokulu Çubuk Tütsü ne kadar, Hem Beyaz Çiçek Kokulu Çubuk Tütsü fiyatı, Hem Beyaz Çiçek Kokulu Çubuk Tütsü fiyatları, Hem Beyaz Çiçek Kokulu Çubuk Tütsü detayları, Hem Beyaz Çiçek Kokulu Çubuk Tütsü açıklamaları, Hem Beyaz Çiçek Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları, Hem Beyaz Çiçek Kokulu Çubuk Tütsü ürünü kullanımı, Hem Beyaz Çiçek Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları ve kullanımı, Hem Beyaz Çiçek Kokulu Çubuk Tütsü ürünü hakkında, Hem Beyaz Çiçek Kokulu Çubuk Tütsü ürünü yorum, Hem Beyaz Çiçek Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satışı, Hem Beyaz Çiçek Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satan, Hem Beyaz Çiçek Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satış yerleri, Hem Beyaz Çiçek Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satılan yerler, Hem Beyaz Çiçek Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satan yerler, Hem Beyaz Çiçek Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerede satılır, Hem Beyaz Çiçek Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nereden alınır, Hem Beyaz Çiçek Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerelerde satılıyor, Hem Beyaz Çiçek Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerden alabilirim, Hem Beyaz Çiçek Kokulu Çubuk Tütsü ürünü etkileri, Hem Beyaz Çiçek Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nasıl kullanılır, Hem Beyaz Çiçek Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerde, Hem Beyaz Çiçek Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydası, Hem Beyaz Çiçek Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları neler, HEM BEYAZ ÇİÇEK KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını LokmanAVM online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.
#LokmanAVM #Beyaz_Çiçek_Kokulu_Çubuk_Tütsü #Hem #Hem_Beyaz_Çiçek_Kokulu_Çubuk_Tütsü #Beyaz_Çiçek_Kokulu_Çubuk_Tütsü_içindekiler #Beyaz_Çiçek_Kokulu_Çubuk_Tütsü_kullanımı #Beyaz_Çiçek_Kokulu_Çubuk_Tütsü_kullanılışı #Beyaz_Çiçek_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydaları #Beyaz_Çiçek_Kokulu_Çubuk_Tütsü_yararları #Beyaz_Çiçek_Kokulu_Çubuk_Tütsü_yan_etkileri #Beyaz_Çiçek_Kokulu_Çubuk_Tütsü_zararları #Beyaz_Çiçek_Kokulu_Çubuk_Tütsü_satışı #Beyaz_Çiçek_Kokulu_Çubuk_Tütsü_nerde_satılır #Beyaz_Çiçek_Kokulu_Çubuk_Tütsü_nerden_alınır #Beyaz_Çiçek_Kokulu_Çubuk_Tütsü_satan #Beyaz_Çiçek_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydası #Beyaz_Çiçek_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydalımı

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ. * İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. * Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. * İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. * İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *
Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır