Buhur Kokulu 20 Çubuk Tütsü - Frankincense

Ürün Kodu: LokmanAVM-100018

Marka: Hem Tütsü

% 24

İNDİRİM

42.90 TL 32.40 TL
Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.
En geç 29 Mayıs, 2024 Çarşamba günü kargoda.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

HEM BUHUR KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ
Frankincense İncense Sticks 20 Çubuk (±%3)

Hem Buhur Kokulu Çubuk Tütsü Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Hem Buhur Kokulu Çubuk Tütsü 20li
Hem Buhur Kokulu Çubuk Tütsü 20li İzin Belge:
Buhur Kokulu Çubuk Tütsü Manufactures & Exporters HEM CORPORATION - MUMBAI - BANGALORE - INDIA (HİNDİSTAN) - Doğan Baharatçılık Tic. ve San. A.Ş. tarafından Hindistan'dan ithal edilmiştir.
Hem Buhur Kokulu Çubuk Tütsü 20li İçindekiler:
Buhur Kokulu Çubuk Tütsü ürünü içerisinde; takribi 20 adet Buhur kokulu çubuk tütsü bulunur. (±%3)
Hem Buhur Kokulu Çubuk Tütsü 20li Kullanımı:
Buhur Kokulu Çubuk Tütsü kullanılışı; Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur, 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır ve kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Buhur Kokulu Tütsü Buhurli Çubuk Tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur. Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde yakılıpta tütsüleme sağlanabilir.
Hem Buhur Kokulu Çubuk Tütsü 20li Yan Etkileri:
Buhur Kokulu Çubuk Tütsü Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Hem Buhur Kokulu Çubuk Tütsü 20li Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Hem Buhur Kokulu Çubuk Tütsü 20li Muhafaza ve Uyarı:
  • Hem Buhur Kokulu Çubuk Tütsü Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Hem Buhur Kokulu Çubuk Tütsü ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Hem Buhur Kokulu Çubuk Tütsü ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Buhur Kokulu Tütsü ürününü kullanırken Yanıcı parlayıcı patlayıcı maddelerden uzakta ve Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız.
Hem Buhur Kokulu Çubuk Tütsü 20li Ürünü Açıklaması:
HEM BUHUR KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ
Hem Marka Buhur Kokulu Tütsü ile tüm kapalı ve yarı kapalı alanlarınızı, evlerinizi ve iş yerlerinizi eşsiz aromatik egzotik kokuları ile kaplamasını sağlarsınız. Hoş koku tütsü çeşitliliği ile hayatınıza ayrı bir güzellik renk ve huzur katan tütsü ürünleridir

Buhur Kokulu Tütsü Kullanımı:
Buhur kokulu Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur. 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır.
Buhur kokulu tütsünün kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Buhurli tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur.
Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde ucu yakılıp tütsüleme sağlanabilir.

HEM BUHUR KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ

HEM BUHUR KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ

BUHUR KOKULU 20 ÇUBUK TÜTSÜ

Hem Buhur Kokulu Çubuk Tütsü, Hem Buhur Kokulu Çubuk Tütsü 20li ürünü, Hem Buhur Kokulu Çubuk Tütsü hakkında, Hem Buhur Kokulu Çubuk Tütsü hakkında açıklama, Hem Buhur Kokulu Çubuk Tütsü yorum, Hem Buhur Kokulu Çubuk Tütsü yorumları, Hem Buhur Kokulu Çubuk Tütsü hakkındaki yorumlar, Hem Buhur Kokulu Çubuk Tütsü açıklamalı detayları, Hem Buhur Kokulu Çubuk Tütsü faydaları, Hem Buhur Kokulu Çubuk Tütsü kullanımı, Hem Buhur Kokulu Çubuk Tütsü zararları, Hem Buhur Kokulu Çubuk Tütsü zararlı mı, Hem Buhur Kokulu Çubuk Tütsü uyarılar, Hem Buhur Kokulu Çubuk Tütsü yararları, Hem Buhur Kokulu Çubuk Tütsü yararlı mı, Hem Buhur Kokulu Çubuk Tütsü satışı, Hem Buhur Kokulu Çubuk Tütsü satan, Hem Buhur Kokulu Çubuk Tütsü satış yerleri, Hem Buhur Kokulu Çubuk TütsüI satılan yerler, Hem Buhur Kokulu Çubuk Tütsü satan yerler, Hem Buhur Kokulu Çubuk Tütsü nerede satılır, Hem Buhur Kokulu Çubuk Tütsü nereden alınır, Hem Buhur Kokulu Çubuk Tütsü nerelerde satılıyor, Hem Buhur Kokulu Çubuk Tütsü nerden alabilirim, Hem Buhur Kokulu Çubuk Tütsü satılan, Hem Buhur Kokulu Çubuk Tütsü satılır, Hem Buhur Kokulu Çubuk Tütsü etkileri, Hem Buhur Kokulu Çubuk Tütsü nasıl kullanılır, Hem Buhur Kokulu Çubuk Tütsü nerde, Hem Buhur Kokulu Çubuk Tütsü faydası, Hem Buhur Kokulu Çubuk Tütsü ne işe yarar, Hem Buhur Kokulu Çubuk Tütsü ne kadar, Hem Buhur Kokulu Çubuk Tütsü fiyatı, Hem Buhur Kokulu Çubuk Tütsü fiyatları, Hem Buhur Kokulu Çubuk Tütsü detayları, Hem Buhur Kokulu Çubuk Tütsü açıklamaları, Hem Buhur Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları, Hem Buhur Kokulu Çubuk Tütsü ürünü kullanımı, Hem Buhur Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları ve kullanımı, Hem Buhur Kokulu Çubuk Tütsü ürünü hakkında, Hem Buhur Kokulu Çubuk Tütsü ürünü yorum, Hem Buhur Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satışı, Hem Buhur Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satan, Hem Buhur Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satış yerleri, Hem Buhur Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satılan yerler, Hem Buhur Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satan yerler, Hem Buhur Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerede satılır, Hem Buhur Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nereden alınır, Hem Buhur Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerelerde satılıyor, Hem Buhur Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerden alabilirim, Hem Buhur Kokulu Çubuk Tütsü ürünü etkileri, Hem Buhur Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nasıl kullanılır, Hem Buhur Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerde, Hem Buhur Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydası, Hem Buhur Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları neler, HEM BUHUR KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını LokmanAVM online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.
#LokmanAVM #Buhur_Kokulu_Çubuk_Tütsü #Hem #Hem_Buhur_Kokulu_Çubuk_Tütsü #Buhur_Kokulu_Çubuk_Tütsü_içindekiler #Buhur_Kokulu_Çubuk_Tütsü_kullanımı #Buhur_Kokulu_Çubuk_Tütsü_kullanılışı #Buhur_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydaları #Buhur_Kokulu_Çubuk_Tütsü_yararları #Buhur_Kokulu_Çubuk_Tütsü_yan_etkileri #Buhur_Kokulu_Çubuk_Tütsü_zararları #Buhur_Kokulu_Çubuk_Tütsü_satışı #Buhur_Kokulu_Çubuk_Tütsü_nerde_satılır #Buhur_Kokulu_Çubuk_Tütsü_nerden_alınır #Buhur_Kokulu_Çubuk_Tütsü_satan #Buhur_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydası #Buhur_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydalımı

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ. * İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. * Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. * İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. * İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *

İLGİLİ ÜRÜNLER

Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır