Çağrı İstemcisi 20 Çubuk Tütsü - Call Client

Ürün Kodu: LokmanAVM-100049

Marka: Hem Tütsü

% 24

İNDİRİM

42.90 TL 32.40 TL
Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.
En geç 24 Nisan, 2024 Çarşamba günü kargoda.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

HEM ÇAĞRI İSTEMCİSİ ÇUBUK TÜTSÜ
Call Client İncense Sticks 20 Çubuk (±%3)

Hem Çağrı İstemcisi Çubuk Tütsü Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Hem Çağrı İstemcisi Çubuk Tütsü 20li
Hem Çağrı İstemcisi Çubuk Tütsü 20li İzin Belge:
Çağrı İstemcisi Çubuk Tütsü Manufactures & Exporters HEM CORPORATION - MUMBAI - BANGALORE - INDIA (HİNDİSTAN) - Doğan Baharatçılık Tic. ve San. A.Ş. tarafından Hindistan'dan ithal edilmiştir.
Hem Çağrı İstemcisi Çubuk Tütsü 20li İçindekiler:
Çağrı İstemcisi Çubuk Tütsü ürünü içerisinde; takribi 20 adet Çağrı İstemcisi çubuk tütsü bulunur. (±%3)
Hem Çağrı İstemcisi Çubuk Tütsü 20li Kullanımı:
Çağrı İstemcisi Çubuk Tütsü kullanılışı; Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur, 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır ve kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Çağrı İstemcisi Tütsü Çağrıli Çubuk Tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur. Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde yakılıpta tütsüleme sağlanabilir.
Hem Çağrı İstemcisi Çubuk Tütsü 20li Yan Etkileri:
Çağrı İstemcisi Çubuk Tütsü Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Hem Çağrı İstemcisi Çubuk Tütsü 20li Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Hem Çağrı İstemcisi Çubuk Tütsü 20li Muhafaza ve Uyarı:
  • Hem Çağrı İstemcisi Çubuk Tütsü Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Hem Çağrı İstemcisi Çubuk Tütsü ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Hem Çağrı İstemcisi Çubuk Tütsü ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Çağrı İstemcisi Tütsü ürününü kullanırken Yanıcı parlayıcı patlayıcı maddelerden uzakta ve Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız.
Hem Çağrı İstemcisi Çubuk Tütsü 20li Ürünü Açıklaması:
HEM ÇAĞRI İSTEMCİSİ ÇUBUK TÜTSÜ
Hem Marka Çağrı İstemcisi Tütsü ile tüm kapalı ve yarı kapalı alanlarınızı, evlerinizi ve iş yerlerinizi eşsiz aromatik egzotik kokuları ile kaplamasını sağlarsınız. Hoş koku tütsü çeşitliliği ile hayatınıza ayrı bir güzellik renk ve huzur katan tütsü ürünleridir

Çağrı İstemcisi Tütsü Kullanımı:
Çağrı İstemcisi Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur. 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır.
Çağrı İstemcisi tütsünün kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Çağrıli tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur.
Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde ucu yakılıp tütsüleme sağlanabilir.

HEM ÇAĞRI İSTEMCİSİ ÇUBUK TÜTSÜ

HEM ÇAĞRI İSTEMCİSİ ÇUBUK TÜTSÜ

ÇAĞRI İSTEMCİSİ 20 ÇUBUK TÜTSÜ

Hem Çağrı İstemcisi Çubuk Tütsü, Hem Çağrı İstemcisi Çubuk Tütsü 20li ürünü, Hem Çağrı İstemcisi Çubuk Tütsü hakkında, Hem Çağrı İstemcisi Çubuk Tütsü hakkında açıklama, Hem Çağrı İstemcisi Çubuk Tütsü yorum, Hem Çağrı İstemcisi Çubuk Tütsü yorumları, Hem Çağrı İstemcisi Çubuk Tütsü hakkındaki yorumlar, Hem Çağrı İstemcisi Çubuk Tütsü açıklamalı detayları, Hem Çağrı İstemcisi Çubuk Tütsü faydaları, Hem Çağrı İstemcisi Çubuk Tütsü kullanımı, Hem Çağrı İstemcisi Çubuk Tütsü zararları, Hem Çağrı İstemcisi Çubuk Tütsü zararlı mı, Hem Çağrı İstemcisi Çubuk Tütsü uyarılar, Hem Çağrı İstemcisi Çubuk Tütsü yararları, Hem Çağrı İstemcisi Çubuk Tütsü yararlı mı, Hem Çağrı İstemcisi Çubuk Tütsü satışı, Hem Çağrı İstemcisi Çubuk Tütsü satan, Hem Çağrı İstemcisi Çubuk Tütsü satış yerleri, Hem Çağrı İstemcisi Çubuk TütsüI satılan yerler, Hem Çağrı İstemcisi Çubuk Tütsü satan yerler, Hem Çağrı İstemcisi Çubuk Tütsü nerede satılır, Hem Çağrı İstemcisi Çubuk Tütsü nereden alınır, Hem Çağrı İstemcisi Çubuk Tütsü nerelerde satılıyor, Hem Çağrı İstemcisi Çubuk Tütsü nerden alabilirim, Hem Çağrı İstemcisi Çubuk Tütsü satılan, Hem Çağrı İstemcisi Çubuk Tütsü satılır, Hem Çağrı İstemcisi Çubuk Tütsü etkileri, Hem Çağrı İstemcisi Çubuk Tütsü nasıl kullanılır, Hem Çağrı İstemcisi Çubuk Tütsü nerde, Hem Çağrı İstemcisi Çubuk Tütsü faydası, Hem Çağrı İstemcisi Çubuk Tütsü ne işe yarar, Hem Çağrı İstemcisi Çubuk Tütsü ne kadar, Hem Çağrı İstemcisi Çubuk Tütsü fiyatı, Hem Çağrı İstemcisi Çubuk Tütsü fiyatları, Hem Çağrı İstemcisi Çubuk Tütsü detayları, Hem Çağrı İstemcisi Çubuk Tütsü açıklamaları, Hem Çağrı İstemcisi Çubuk Tütsü ürünü faydaları, Hem Çağrı İstemcisi Çubuk Tütsü ürünü kullanımı, Hem Çağrı İstemcisi Çubuk Tütsü ürünü faydaları ve kullanımı, Hem Çağrı İstemcisi Çubuk Tütsü ürünü hakkında, Hem Çağrı İstemcisi Çubuk Tütsü ürünü yorum, Hem Çağrı İstemcisi Çubuk Tütsü ürünü satışı, Hem Çağrı İstemcisi Çubuk Tütsü ürünü satan, Hem Çağrı İstemcisi Çubuk Tütsü ürünü satış yerleri, Hem Çağrı İstemcisi Çubuk Tütsü ürünü satılan yerler, Hem Çağrı İstemcisi Çubuk Tütsü ürünü satan yerler, Hem Çağrı İstemcisi Çubuk Tütsü ürünü nerede satılır, Hem Çağrı İstemcisi Çubuk Tütsü ürünü nereden alınır, Hem Çağrı İstemcisi Çubuk Tütsü ürünü nerelerde satılıyor, Hem Çağrı İstemcisi Çubuk Tütsü ürünü nerden alabilirim, Hem Çağrı İstemcisi Çubuk Tütsü ürünü etkileri, Hem Çağrı İstemcisi Çubuk Tütsü ürünü nasıl kullanılır, Hem Çağrı İstemcisi Çubuk Tütsü ürünü nerde, Hem Çağrı İstemcisi Çubuk Tütsü ürünü faydası, Hem Çağrı İstemcisi Çubuk Tütsü ürünü faydaları neler, HEM ÇAĞRI İSTEMCİSİ ÇUBUK TÜTSÜ ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını LokmanAVM online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.
#LokmanAVM #Çağrı_İstemcisi_Çubuk_Tütsü #Hem #Hem_Çağrı_İstemcisi_Çubuk_Tütsü #Çağrı_İstemcisi_Çubuk_Tütsü_içindekiler #Çağrı_İstemcisi_Çubuk_Tütsü_kullanımı #Çağrı_İstemcisi_Çubuk_Tütsü_kullanılışı #Çağrı_İstemcisi_Çubuk_Tütsü_faydaları #Çağrı_İstemcisi_Çubuk_Tütsü_yararları #Çağrı_İstemcisi_Çubuk_Tütsü_yan_etkileri #Çağrı_İstemcisi_Çubuk_Tütsü_zararları #Çağrı_İstemcisi_Çubuk_Tütsü_satışı #Çağrı_İstemcisi_Çubuk_Tütsü_nerde_satılır #Çağrı_İstemcisi_Çubuk_Tütsü_nerden_alınır #Çağrı_İstemcisi_Çubuk_Tütsü_satan #Çağrı_İstemcisi_Çubuk_Tütsü_faydası #Çağrı_İstemcisi_Çubuk_Tütsü_faydalımı

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ. * İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. * Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. * İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. * İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *
Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır