Çam Kokulu 20 Çubuk Tütsü - Pine

Ürün Kodu: LOKMANAVM-35198

Marka: Hem Tütsü

% 24

İNDİRİM

42.90 TL 32.40 TL
Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.
En geç 06 Mart, 2024 Çarşamba günü kargoda.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

HEM ÇAM KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ
Pine İncense Sticks 20 Çubuk (±%3)

Hem Çam Kokulu Çubuk Tütsü Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Hem Çam Kokulu Çubuk Tütsü 20li
Hem Çam Kokulu Çubuk Tütsü 20li İzin Belge:
Çam Kokulu Çubuk Tütsü Manufactures & Exporters HEM CORPORATION - MUMBAI - BANGALORE - INDIA (HİNDİSTAN) - Doğan Baharatçılık Tic. ve San. A.Ş. tarafından Hindistan'dan ithal edilmiştir.
Hem Çam Kokulu Çubuk Tütsü 20li İçindekiler:
Çam Kokulu Çubuk Tütsü ürünü içerisinde; takribi 20 adet Çam kokulu çubuk tütsü bulunur. (±%3)
Hem Çam Kokulu Çubuk Tütsü 20li Kullanımı:
Çam Kokulu Çubuk Tütsü kullanılışı; Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur, 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır ve kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Çam Kokulu Tütsü Çamli Çubuk Tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur. Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde yakılıpta tütsüleme sağlanabilir.
Hem Çam Kokulu Çubuk Tütsü 20li Yan Etkileri:
Çam Kokulu Çubuk Tütsü Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Hem Çam Kokulu Çubuk Tütsü 20li Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Hem Çam Kokulu Çubuk Tütsü 20li Muhafaza ve Uyarı:
  • Hem Çam Kokulu Çubuk Tütsü Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Hem Çam Kokulu Çubuk Tütsü ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Hem Çam Kokulu Çubuk Tütsü ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Çam Kokulu Tütsü ürününü kullanırken Yanıcı parlayıcı patlayıcı maddelerden uzakta ve Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız.
Hem Çam Kokulu Çubuk Tütsü 20li Ürünü Açıklaması:
HEM ÇAM KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ
Hem Marka Çam Kokulu Tütsü ile tüm kapalı ve yarı kapalı alanlarınızı, evlerinizi ve iş yerlerinizi eşsiz aromatik egzotik kokuları ile kaplamasını sağlarsınız. Hoş koku tütsü çeşitliliği ile hayatınıza ayrı bir güzellik renk ve huzur katan tütsü ürünleridir

Çam Kokulu Tütsü Kullanımı:
Çam kokulu Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur. 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır.
Çam kokulu tütsünün kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Çamli tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur.
Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde ucu yakılıp tütsüleme sağlanabilir.

HEM ÇAM KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ

HEM ÇAM KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ

ÇAM KOKULU 20 ÇUBUK TÜTSÜ

Hem Çam Kokulu Çubuk Tütsü, Hem Çam Kokulu Çubuk Tütsü 20li ürünü, Hem Çam Kokulu Çubuk Tütsü hakkında, Hem Çam Kokulu Çubuk Tütsü hakkında açıklama, Hem Çam Kokulu Çubuk Tütsü yorum, Hem Çam Kokulu Çubuk Tütsü yorumları, Hem Çam Kokulu Çubuk Tütsü hakkındaki yorumlar, Hem Çam Kokulu Çubuk Tütsü açıklamalı detayları, Hem Çam Kokulu Çubuk Tütsü faydaları, Hem Çam Kokulu Çubuk Tütsü kullanımı, Hem Çam Kokulu Çubuk Tütsü zararları, Hem Çam Kokulu Çubuk Tütsü zararlı mı, Hem Çam Kokulu Çubuk Tütsü uyarılar, Hem Çam Kokulu Çubuk Tütsü yararları, Hem Çam Kokulu Çubuk Tütsü yararlı mı, Hem Çam Kokulu Çubuk Tütsü satışı, Hem Çam Kokulu Çubuk Tütsü satan, Hem Çam Kokulu Çubuk Tütsü satış yerleri, Hem Çam Kokulu Çubuk TütsüI satılan yerler, Hem Çam Kokulu Çubuk Tütsü satan yerler, Hem Çam Kokulu Çubuk Tütsü nerede satılır, Hem Çam Kokulu Çubuk Tütsü nereden alınır, Hem Çam Kokulu Çubuk Tütsü nerelerde satılıyor, Hem Çam Kokulu Çubuk Tütsü nerden alabilirim, Hem Çam Kokulu Çubuk Tütsü satılan, Hem Çam Kokulu Çubuk Tütsü satılır, Hem Çam Kokulu Çubuk Tütsü etkileri, Hem Çam Kokulu Çubuk Tütsü nasıl kullanılır, Hem Çam Kokulu Çubuk Tütsü nerde, Hem Çam Kokulu Çubuk Tütsü faydası, Hem Çam Kokulu Çubuk Tütsü ne işe yarar, Hem Çam Kokulu Çubuk Tütsü ne kadar, Hem Çam Kokulu Çubuk Tütsü fiyatı, Hem Çam Kokulu Çubuk Tütsü fiyatları, Hem Çam Kokulu Çubuk Tütsü detayları, Hem Çam Kokulu Çubuk Tütsü açıklamaları, Hem Çam Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları, Hem Çam Kokulu Çubuk Tütsü ürünü kullanımı, Hem Çam Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları ve kullanımı, Hem Çam Kokulu Çubuk Tütsü ürünü hakkında, Hem Çam Kokulu Çubuk Tütsü ürünü yorum, Hem Çam Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satışı, Hem Çam Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satan, Hem Çam Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satış yerleri, Hem Çam Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satılan yerler, Hem Çam Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satan yerler, Hem Çam Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerede satılır, Hem Çam Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nereden alınır, Hem Çam Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerelerde satılıyor, Hem Çam Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerden alabilirim, Hem Çam Kokulu Çubuk Tütsü ürünü etkileri, Hem Çam Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nasıl kullanılır, Hem Çam Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerde, Hem Çam Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydası, Hem Çam Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları neler, HEM ÇAM KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını LokmanAVM online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.
#LokmanAVM #Çam_Kokulu_Çubuk_Tütsü #Hem #Hem_Çam_Kokulu_Çubuk_Tütsü #Çam_Kokulu_Çubuk_Tütsü_içindekiler #Çam_Kokulu_Çubuk_Tütsü_kullanımı #Çam_Kokulu_Çubuk_Tütsü_kullanılışı #Çam_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydaları #Çam_Kokulu_Çubuk_Tütsü_yararları #Çam_Kokulu_Çubuk_Tütsü_yan_etkileri #Çam_Kokulu_Çubuk_Tütsü_zararları #Çam_Kokulu_Çubuk_Tütsü_satışı #Çam_Kokulu_Çubuk_Tütsü_nerde_satılır #Çam_Kokulu_Çubuk_Tütsü_nerden_alınır #Çam_Kokulu_Çubuk_Tütsü_satan #Çam_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydası #Çam_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydalımı

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ. * İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. * Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. * İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. * İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *

İLGİLİ ÜRÜNLER

Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır