Çay Gülü Kokulu 20 Çubuk Tütsü - Tea Rose

Ürün Kodu: LokmanAVM-100019

Marka: Hem Tütsü

% 24

İNDİRİM

42.90 TL 32.40 TL
Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.
En geç 06 Mart, 2024 Çarşamba günü kargoda.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

HEM ÇAY GÜLÜ KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ
Tea Rose İncense Sticks 20Çubuk (±%3)

Hem Çay Gülü Kokulu Çubuk Tütsü Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Hem Çay Gülü Kokulu Çubuk Tütsü 20li
Hem Çay Gülü Kokulu Çubuk Tütsü 20li İzin Belge:
Çay Gülü Kokulu Çubuk Tütsü Manufactures & Exporters HEM CORPORATION - MUMBAI - BANGALORE - INDIA (HİNDİSTAN) - Doğan Baharatçılık Tic. ve San. A.Ş. tarafından Hindistan'dan ithal edilmiştir.
Hem Çay Gülü Kokulu Çubuk Tütsü 20li İçindekiler:
Çay Gülü Kokulu Çubuk Tütsü ürünü içerisinde; takribi 20 adet Çay Gülü kokulu çubuk tütsü bulunur. (±%3)
Hem Çay Gülü Kokulu Çubuk Tütsü 20li Kullanımı:
Çay Gülü Kokulu Çubuk Tütsü kullanılışı; Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur, 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır ve kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Çay Gülü Kokulu Tütsü Çay Gülülı Çubuk Tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur. Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde yakılıpta tütsüleme sağlanabilir.
Hem Çay Gülü Kokulu Çubuk Tütsü 20li Yan Etkileri:
Çay Gülü Kokulu Çubuk Tütsü Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Hem Çay Gülü Kokulu Çubuk Tütsü 20li Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Hem Çay Gülü Kokulu Çubuk Tütsü 20li Muhafaza ve Uyarı:
  • Hem Çay Gülü Kokulu Çubuk Tütsü Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Hem Çay Gülü Kokulu Çubuk Tütsü ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Hem Çay Gülü Kokulu Çubuk Tütsü ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Çay Gülü Kokulu Tütsü Çay Gülülı Çubuk Tütsü ürününü kullanırken Yanıcı parlayıcı patlayıcı maddelerden uzakta ve Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız.
Hem Çay Gülü Kokulu Çubuk Tütsü 20li Ürünü Açıklaması:
HEM ÇAY GÜLÜ KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ
Hem Marka Çay Gülü kokulu tütsü ile tüm kapalı ve yarı kapalı alanlarınızı, evlerinizi ve iş yerlerinizi eşsiz aromatik egzotik kokuları ile kaplamasını sağlarsınız. Hoş koku tütsü çeşitliliği ile hayatınıza ayrı bir güzellik renk ve huzur katan tütsü ürünleridir.

Çay Gülü Kokulu Tütsü Kullanımı:
Çay Gülü kokulu Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur. 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır.
Çay Gülü kokulu tütsünün kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Çay Gülülı tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur.
Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde ucu yakılıp tütsüleme sağlanabilir.

HEM ÇAY GÜLÜ KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ

HEM ÇAY GÜLÜ KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ

ÇAY GÜLÜ KOKULU 20 ÇUBUK TÜTSÜ

Hem Çay Gülü Kokulu Çubuk Tütsü, Hem Çay Gülü Kokulu Çubuk Tütsü 20li ürünü, Hem Çay Gülü Kokulu Çubuk Tütsü hakkında, Hem Çay Gülü Kokulu Çubuk Tütsü hakkında açıklama, Hem Çay Gülü Kokulu Çubuk Tütsü yorum, Hem Çay Gülü Kokulu Çubuk Tütsü yorumları, Hem Çay Gülü Kokulu Çubuk Tütsü hakkındaki yorumlar, Hem Çay Gülü Kokulu Çubuk Tütsü açıklamalı detayları, Hem Çay Gülü Kokulu Çubuk Tütsü faydaları, Hem Çay Gülü Kokulu Çubuk Tütsü kullanımı, Hem Çay Gülü Kokulu Çubuk Tütsü zararları, Hem Çay Gülü Kokulu Çubuk Tütsü zararlı mı, Hem Çay Gülü Kokulu Çubuk Tütsü uyarılar, Hem Çay Gülü Kokulu Çubuk Tütsü yararları, Hem Çay Gülü Kokulu Çubuk Tütsü yararlı mı, Hem Çay Gülü Kokulu Çubuk Tütsü satışı, Hem Çay Gülü Kokulu Çubuk Tütsü satan, Hem Çay Gülü Kokulu Çubuk Tütsü satış yerleri, Hem Çay Gülü Kokulu Çubuk TütsüI satılan yerler, Hem Çay Gülü Kokulu Çubuk Tütsü satan yerler, Hem Çay Gülü Kokulu Çubuk Tütsü nerede satılır, Hem Çay Gülü Kokulu Çubuk Tütsü nereden alınır, Hem Çay Gülü Kokulu Çubuk Tütsü nerelerde satılıyor, Hem Çay Gülü Kokulu Çubuk Tütsü nerden alabilirim, Hem Çay Gülü Kokulu Çubuk Tütsü satılan, Hem Çay Gülü Kokulu Çubuk Tütsü satılır, Hem Çay Gülü Kokulu Çubuk Tütsü etkileri, Hem Çay Gülü Kokulu Çubuk Tütsü nasıl kullanılır, Hem Çay Gülü Kokulu Çubuk Tütsü nerde, Hem Çay Gülü Kokulu Çubuk Tütsü faydası, Hem Çay Gülü Kokulu Çubuk Tütsü ne işe yarar, Hem Çay Gülü Kokulu Çubuk Tütsü ne kadar, Hem Çay Gülü Kokulu Çubuk Tütsü fiyatı, Hem Çay Gülü Kokulu Çubuk Tütsü fiyatları, Hem Çay Gülü Kokulu Çubuk Tütsü detayları, Hem Çay Gülü Kokulu Çubuk Tütsü açıklamaları, Hem Çay Gülü Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları, Hem Çay Gülü Kokulu Çubuk Tütsü ürünü kullanımı, Hem Çay Gülü Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları ve kullanımı, Hem Çay Gülü Kokulu Çubuk Tütsü ürünü hakkında, Hem Çay Gülü Kokulu Çubuk Tütsü ürünü yorum, Hem Çay Gülü Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satışı, Hem Çay Gülü Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satan, Hem Çay Gülü Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satış yerleri, Hem Çay Gülü Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satılan yerler, Hem Çay Gülü Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satan yerler, Hem Çay Gülü Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerede satılır, Hem Çay Gülü Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nereden alınır, Hem Çay Gülü Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerelerde satılıyor, Hem Çay Gülü Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerden alabilirim, Hem Çay Gülü Kokulu Çubuk Tütsü ürünü etkileri, Hem Çay Gülü Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nasıl kullanılır, Hem Çay Gülü Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerde, Hem Çay Gülü Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydası, Hem Çay Gülü Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları neler, HEM ÇAY GÜLÜ KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını LokmanAVM online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.
#LokmanAVM #Çay_Gülü_Kokulu_Çubuk_Tütsü #Hem #Hem_Çay_Gülü_Kokulu_Çubuk_Tütsü #Çay_Gülü_Kokulu_Çubuk_Tütsü_içindekiler #Çay_Gülü_Kokulu_Çubuk_Tütsü_kullanımı #Çay_Gülü_Kokulu_Çubuk_Tütsü_kullanılışı #Çay_Gülü_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydaları #Çay_Gülü_Kokulu_Çubuk_Tütsü_yararları #Çay_Gülü_Kokulu_Çubuk_Tütsü_yan_etkileri #Çay_Gülü_Kokulu_Çubuk_Tütsü_zararları #Çay_Gülü_Kokulu_Çubuk_Tütsü_satışı #Çay_Gülü_Kokulu_Çubuk_Tütsü_nerde_satılır #Çay_Gülü_Kokulu_Çubuk_Tütsü_nerden_alınır #Çay_Gülü_Kokulu_Çubuk_Tütsü_satan #Çay_Gülü_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydası #Çay_Gülü_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydalımı

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ. * İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. * Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. * İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. * İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *
Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır