Cennet Kokulu 20 Çubuk Tütsü - Firdaus

Ürün Kodu: LokmanAVM-100210

Marka: Hem Tütsü

% 24

İNDİRİM

42.90 TL 32.40 TL
Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.
En geç 29 Mayıs, 2024 Çarşamba günü kargoda.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

HEM CENNET KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ
Firdaus İncense Sticks 20 Çubuk (±%3)

Hem Cennet Kokulu Çubuk Tütsü Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Hem Cennet Kokulu Çubuk Tütsü 20li
Hem Cennet Kokulu Çubuk Tütsü 20li İzin Belge:
Cennet Kokulu Çubuk Tütsü Manufactures & Exporters HEM CORPORATION - MUMBAI - BANGALORE - INDIA (HİNDİSTAN) - Doğan Baharatçılık Tic. ve San. A.Ş. tarafından Hindistan'dan ithal edilmiştir.
Hem Cennet Kokulu Çubuk Tütsü 20li İçindekiler:
Cennet Kokulu Çubuk Tütsü ürünü içerisinde; takribi 20 adet Cennet kokulu çubuk tütsü bulunur. (±%3)
Hem Cennet Kokulu Çubuk Tütsü 20li Kullanımı:
Cennet Kokulu Çubuk Tütsü kullanılışı; Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur, 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır ve kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Cennet Kokulu Tütsü Cennetli Çubuk Tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur. Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde yakılıpta tütsüleme sağlanabilir.
Hem Cennet Kokulu Çubuk Tütsü 20li Yan Etkileri:
Cennet Kokulu Çubuk Tütsü Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Hem Cennet Kokulu Çubuk Tütsü 20li Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Hem Cennet Kokulu Çubuk Tütsü 20li Muhafaza ve Uyarı:
  • Hem Cennet Kokulu Çubuk Tütsü Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Hem Cennet Kokulu Çubuk Tütsü ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Hem Cennet Kokulu Çubuk Tütsü ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Cennet Kokulu Tütsü ürününü kullanırken Yanıcı parlayıcı patlayıcı maddelerden uzakta ve Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız.
Hem Cennet Kokulu Çubuk Tütsü 20li Ürünü Açıklaması:
HEM CENNET KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ
Hem Marka Cennet Kokulu Tütsü ile tüm kapalı ve yarı kapalı alanlarınızı, evlerinizi ve iş yerlerinizi eşsiz aromatik egzotik kokuları ile kaplamasını sağlarsınız. Hoş koku tütsü çeşitliliği ile hayatınıza ayrı bir güzellik renk ve huzur katan tütsü ürünleridir

Cennet Kokulu Tütsü Kullanımı:
Cennet kokulu Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur. 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır.
Cennet kokulu tütsünün kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Cennetli tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur.
Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde ucu yakılıp tütsüleme sağlanabilir.

HEM CENNET KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ

HEM CENNET KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ

CENNET KOKULU 20 ÇUBUK TÜTSÜ

Hem Cennet Kokulu Çubuk Tütsü, Hem Cennet Kokulu Çubuk Tütsü 20li ürünü, Hem Cennet Kokulu Çubuk Tütsü hakkında, Hem Cennet Kokulu Çubuk Tütsü hakkında açıklama, Hem Cennet Kokulu Çubuk Tütsü yorum, Hem Cennet Kokulu Çubuk Tütsü yorumları, Hem Cennet Kokulu Çubuk Tütsü hakkındaki yorumlar, Hem Cennet Kokulu Çubuk Tütsü açıklamalı detayları, Hem Cennet Kokulu Çubuk Tütsü faydaları, Hem Cennet Kokulu Çubuk Tütsü kullanımı, Hem Cennet Kokulu Çubuk Tütsü zararları, Hem Cennet Kokulu Çubuk Tütsü zararlı mı, Hem Cennet Kokulu Çubuk Tütsü uyarılar, Hem Cennet Kokulu Çubuk Tütsü yararları, Hem Cennet Kokulu Çubuk Tütsü yararlı mı, Hem Cennet Kokulu Çubuk Tütsü satışı, Hem Cennet Kokulu Çubuk Tütsü satan, Hem Cennet Kokulu Çubuk Tütsü satış yerleri, Hem Cennet Kokulu Çubuk TütsüI satılan yerler, Hem Cennet Kokulu Çubuk Tütsü satan yerler, Hem Cennet Kokulu Çubuk Tütsü nerede satılır, Hem Cennet Kokulu Çubuk Tütsü nereden alınır, Hem Cennet Kokulu Çubuk Tütsü nerelerde satılıyor, Hem Cennet Kokulu Çubuk Tütsü nerden alabilirim, Hem Cennet Kokulu Çubuk Tütsü satılan, Hem Cennet Kokulu Çubuk Tütsü satılır, Hem Cennet Kokulu Çubuk Tütsü etkileri, Hem Cennet Kokulu Çubuk Tütsü nasıl kullanılır, Hem Cennet Kokulu Çubuk Tütsü nerde, Hem Cennet Kokulu Çubuk Tütsü faydası, Hem Cennet Kokulu Çubuk Tütsü ne işe yarar, Hem Cennet Kokulu Çubuk Tütsü ne kadar, Hem Cennet Kokulu Çubuk Tütsü fiyatı, Hem Cennet Kokulu Çubuk Tütsü fiyatları, Hem Cennet Kokulu Çubuk Tütsü detayları, Hem Cennet Kokulu Çubuk Tütsü açıklamaları, Hem Cennet Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları, Hem Cennet Kokulu Çubuk Tütsü ürünü kullanımı, Hem Cennet Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları ve kullanımı, Hem Cennet Kokulu Çubuk Tütsü ürünü hakkında, Hem Cennet Kokulu Çubuk Tütsü ürünü yorum, Hem Cennet Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satışı, Hem Cennet Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satan, Hem Cennet Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satış yerleri, Hem Cennet Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satılan yerler, Hem Cennet Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satan yerler, Hem Cennet Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerede satılır, Hem Cennet Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nereden alınır, Hem Cennet Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerelerde satılıyor, Hem Cennet Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerden alabilirim, Hem Cennet Kokulu Çubuk Tütsü ürünü etkileri, Hem Cennet Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nasıl kullanılır, Hem Cennet Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerde, Hem Cennet Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydası, Hem Cennet Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları neler, HEM CENNET KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını LokmanAVM online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.
#LokmanAVM #Cennet_Kokulu_Çubuk_Tütsü #Hem #Hem_Cennet_Kokulu_Çubuk_Tütsü #Cennet_Kokulu_Çubuk_Tütsü_içindekiler #Cennet_Kokulu_Çubuk_Tütsü_kullanımı #Cennet_Kokulu_Çubuk_Tütsü_kullanılışı #Cennet_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydaları #Cennet_Kokulu_Çubuk_Tütsü_yararları #Cennet_Kokulu_Çubuk_Tütsü_yan_etkileri #Cennet_Kokulu_Çubuk_Tütsü_zararları #Cennet_Kokulu_Çubuk_Tütsü_satışı #Cennet_Kokulu_Çubuk_Tütsü_nerde_satılır #Cennet_Kokulu_Çubuk_Tütsü_nerden_alınır #Cennet_Kokulu_Çubuk_Tütsü_satan #Cennet_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydası #Cennet_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydalımı

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ. * İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. * Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. * İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. * İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *
Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır