Çiçek Motifli Gül Sabunu

Ürün Kodu: Lokman-90101

Marka: Rosense

% 50

İNDİRİM

6.50 TL 3.24 TL
Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
En geç 07 Mart, 2024 Perşembe günü kargoda.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

ROSENSE - ÇİÇEK MOTİFLİ GÜL SABUNU
GÜL ÖZLERİ VE GÜL SUYU ESASLI BAKIM
BİTKİSEL YAĞLAR KARIŞIMLI SAF DOĞAL SABUN
TÜRK MALI (NET: 4x50 GR. ±%5)

Rosense Çiçek Motifli Gül Sabunu Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Rosense Çiçek Motifli Gül Sabunu
Rosense Çiçek Motifli Gül Sabunu İzin Belge:
Çiçek Motifli Gül Sabunu Üretici Firma: Rosense Kozmetik Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Rosense Çiçek Motifli Gül Sabunu İçindekiler:
Çiçek Motifli Gül Sabunu ürünü içerisinde; E Vitamini, Sodium Olivate, Sodium Cocoate, Water Sodium Palm, Kemelate, Parfum, Gliycerin Palm, Acid, Sodium Chloride
Rosense Çiçek Motifli Gül Sabunu Kullanımı:
Çiçek Motifli Gül Sabunu kullanılışı; Günlük Cilt, Deri ve saç temizliğinizde ve her banyo esnasında saç ve cildinize ılık-sıcak veya soğuk su ile köpürterek saç ve vücut üzerinde friksiyon masaj edilerek yedirilir. Yeteri kadar bol su ile durulanır, yıkanır.
Rosense Çiçek Motifli Gül Sabunu Yan Etkileri:
Çiçek Motifli Gül Sabunu Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Rosense Çiçek Motifli Gül Sabunu Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Rosense Çiçek Motifli Gül Sabunu Muhafaza ve Uyarı:
  • Rosense Çiçek Motifli Gül Sabunu Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Rosense Çiçek Motifli Gül Sabunu ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Rosense Çiçek Motifli Gül Sabunu ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Göz ile temasında bol su ile yıkayınız.
Rosense Çiçek Motifli Gül Sabunu Ürünü Açıklaması:
ROSENSE ÇİÇEK MOTİFLİ GÜL SABUNU
ÇİÇEK MOTİFLİ GÜL SABUNU

GÜL ÖZLERİ VE GÜL SUYU KATKILI ESASLI BAKIM


Esaslı Cilt Bakımı, Saç ve Saç Derisi Bakımı

DOĞAL SABUN 4X50GR.

Gül Sabununun Faydaları:
Gül özleri, gül suyu ve Bitkisel yağlar karışımından oluşan Gül Sabunu cilt sağlığı için çok yararlıdır. Saç derisi ve cilt yaraların iyileşmesine yardımcı olur. Derideki gözenekleri açarak cildin rahatlamasını sağlar. Saç ve cilt yaraları, kızarıklık, kaşıntı, sivilce, mantar, egzama ve sedef gibi hastalıklarda temizleyicidir. Cildi besler, pürüzsüz ve naturel bir güzellik kazanmasını sağlar.
Rosense, Gül sabunu içeriğindeki gül özleri ve gül suyu ile makyaj öncesi ve sonrası temizlikte rahatlıkla kullanabileceğiniz hoş kokulu bir cilt sabunudur. Sıkılaştırıcı ve tonik etkisi ile makyajın cilt üzerindeki yıpratıcı etkileri gidermenize yardımcı olur. Bu sayede hassas olan cildinizin nem dengesinin korunmasına olanak tanır. Her cilt tipinde kullanılır.

Gül Özlü Saf Doğal Çiçek Motifli Sabun Kullanım Şekli:
Günlük Cilt, Deri ve saç temizliğinizde ve her banyo esnasında saç ve cildinize ılık-sıcak veya soğuk su ile köpürterek saç ve vücut üzerinde friksiyon masaj edilerek yedirilir. Yeteri kadar bol su ile durulanır, yıkanır.

(Kynk: ŞİFALI BİTKİSEL SABUNLAR & ŞAMPUANLAR - Tarık DEMİRA.)

ROSENSE ÇİÇEK MOTİFLİ GÜL SABUNU

ROSENSE ÇİÇEK MOTİFLİ GÜL SABUNU

ÇİÇEK MOTİFLİ GÜL SABUNU 4x50GR

Rosense Çiçek Motifli Gül Sabunu, Rosense Çiçek Motifli Gül Sabunu ürünü, Rosense Çiçek Motifli Gül Sabunu hakkında, Rosense Çiçek Motifli Gül Sabunu hakkında açıklama, Rosense Çiçek Motifli Gül Sabunu yorum, Rosense Çiçek Motifli Gül Sabunu yorumları, Rosense Çiçek Motifli Gül Sabunu hakkındaki yorumlar, Rosense Çiçek Motifli Gül Sabunu açıklamalı detayları, Rosense Çiçek Motifli Gül Sabunu faydaları, Rosense Çiçek Motifli Gül Sabunu kullanımı, Rosense Çiçek Motifli Gül Sabunu zararları, Rosense Çiçek Motifli Gül Sabunu zararlı mı, Rosense Çiçek Motifli Gül Sabunu uyarılar, Rosense Çiçek Motifli Gül Sabunu yararları, Rosense Çiçek Motifli Gül Sabunu yararlı mı, Rosense Çiçek Motifli Gül Sabunu satışı, Rosense Çiçek Motifli Gül Sabunu satan, Rosense Çiçek Motifli Gül Sabunu satış yerleri, Rosense Çiçek Motifli Gül SabunuI satılan yerler, Rosense Çiçek Motifli Gül Sabunu satan yerler, Rosense Çiçek Motifli Gül Sabunu nerede satılır, Rosense Çiçek Motifli Gül Sabunu nereden alınır, Rosense Çiçek Motifli Gül Sabunu nerelerde satılıyor, Rosense Çiçek Motifli Gül Sabunu nerden alabilirim, Rosense Çiçek Motifli Gül Sabunu satılan, Rosense Çiçek Motifli Gül Sabunu satılır, Rosense Çiçek Motifli Gül Sabunu etkileri, Rosense Çiçek Motifli Gül Sabunu nasıl kullanılır, Rosense Çiçek Motifli Gül Sabunu nerde, Rosense Çiçek Motifli Gül Sabunu faydası, Rosense Çiçek Motifli Gül Sabunu ne işe yarar, Rosense Çiçek Motifli Gül Sabunu ne kadar, Rosense Çiçek Motifli Gül Sabunu fiyatı, Rosense Çiçek Motifli Gül Sabunu fiyatları, Rosense Çiçek Motifli Gül Sabunu detayları, Rosense Çiçek Motifli Gül Sabunu açıklamaları, Rosense Çiçek Motifli Gül Sabunu ürünü faydaları, Rosense Çiçek Motifli Gül Sabunu ürünü kullanımı, Rosense Çiçek Motifli Gül Sabunu ürünü faydaları ve kullanımı, Rosense Çiçek Motifli Gül Sabunu ürünü hakkında, Rosense Çiçek Motifli Gül Sabunu ürünü yorum, Rosense Çiçek Motifli Gül Sabunu ürünü satışı, Rosense Çiçek Motifli Gül Sabunu ürünü satan, Rosense Çiçek Motifli Gül Sabunu ürünü satış yerleri, Rosense Çiçek Motifli Gül Sabunu ürünü satılan yerler, Rosense Çiçek Motifli Gül Sabunu ürünü satan yerler, Rosense Çiçek Motifli Gül Sabunu ürünü nerede satılır, Rosense Çiçek Motifli Gül Sabunu ürünü nereden alınır, Rosense Çiçek Motifli Gül Sabunu ürünü nerelerde satılıyor, Rosense Çiçek Motifli Gül Sabunu ürünü nerden alabilirim, Rosense Çiçek Motifli Gül Sabunu ürünü etkileri, Rosense Çiçek Motifli Gül Sabunu ürünü nasıl kullanılır, Rosense Çiçek Motifli Gül Sabunu ürünü nerde, Rosense Çiçek Motifli Gül Sabunu ürünü faydası, Rosense Çiçek Motifli Gül Sabunu ürünü faydaları neler, ROSENSE ÇİÇEK MOTİFLİ GÜL SABUNU ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını LokmanAVM online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.
#LokmanAVM #Çiçek_Motifli_Gül_Sabunu #Rosense #Rosense_Çiçek_Motifli_Gül_Sabunu #Çiçek_Motifli_Gül_Sabunu_içindekiler #Çiçek_Motifli_Gül_Sabunu_kullanımı #Çiçek_Motifli_Gül_Sabunu_kullanılışı #Çiçek_Motifli_Gül_Sabunu_faydaları #Çiçek_Motifli_Gül_Sabunu_yararları #Çiçek_Motifli_Gül_Sabunu_yan_etkileri #Çiçek_Motifli_Gül_Sabunu_zararları #Çiçek_Motifli_Gül_Sabunu_satışı #Çiçek_Motifli_Gül_Sabunu_nerde_satılır #Çiçek_Motifli_Gül_Sabunu_nerden_alınır #Çiçek_Motifli_Gül_Sabunu_satan #Çiçek_Motifli_Gül_Sabunu_faydası #Çiçek_Motifli_Gül_Sabunu_faydalımı

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ. * İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. * Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. * İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. * İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *
Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır