Çikolata Kokulu 20 Çubuk Tütsü - Chocolate

Ürün Kodu: LOKMANAVM-35201

Marka: Hem Tütsü

% 25

İNDİRİM

27.30 TL 20.40 TL
Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
En geç 07 Mart, 2024 Perşembe günü kargoda.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

HEM ÇİKOLATA KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ
Chocolate İncense Sticks 20 Çubuk (±%3)

Hem Çikolata Kokulu Çubuk Tütsü Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Hem Çikolata Kokulu Çubuk Tütsü 20li
Hem Çikolata Kokulu Çubuk Tütsü 20li İzin Belge:
Çikolata Kokulu Çubuk Tütsü Manufactures & Exporters HEM CORPORATION - MUMBAI - BANGALORE - INDIA (HİNDİSTAN) - Doğan Baharatçılık Tic. ve San. A.Ş. tarafından Hindistan'dan ithal edilmiştir.
Hem Çikolata Kokulu Çubuk Tütsü 20li İçindekiler:
Çikolata Kokulu Çubuk Tütsü ürünü içerisinde; takribi 20 adet Çikolata kokulu çubuk tütsü bulunur. (±%3)
Hem Çikolata Kokulu Çubuk Tütsü 20li Kullanımı:
Çikolata Kokulu Çubuk Tütsü kullanılışı; Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur, 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır ve kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Çikolata Kokulu Tütsü Çikolatali Çubuk Tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur. Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde yakılıpta tütsüleme sağlanabilir.
Hem Çikolata Kokulu Çubuk Tütsü 20li Yan Etkileri:
Çikolata Kokulu Çubuk Tütsü Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Hem Çikolata Kokulu Çubuk Tütsü 20li Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Hem Çikolata Kokulu Çubuk Tütsü 20li Muhafaza ve Uyarı:
  • Hem Çikolata Kokulu Çubuk Tütsü Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Hem Çikolata Kokulu Çubuk Tütsü ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Hem Çikolata Kokulu Çubuk Tütsü ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Çikolata Kokulu Tütsü ürününü kullanırken Yanıcı parlayıcı patlayıcı maddelerden uzakta ve Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız.
Hem Çikolata Kokulu Çubuk Tütsü 20li Ürünü Açıklaması:
HEM ÇİKOLATA KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ
Hem Marka Çikolata Kokulu Tütsü ile tüm kapalı ve yarı kapalı alanlarınızı, evlerinizi ve iş yerlerinizi eşsiz aromatik egzotik kokuları ile kaplamasını sağlarsınız. Hoş koku tütsü çeşitliliği ile hayatınıza ayrı bir güzellik renk ve huzur katan tütsü ürünleridir

Çikolata Kokulu Tütsü Kullanımı:
Çikolata kokulu Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur. 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır.
Çikolata kokulu tütsünün kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Çikolatali tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur.
Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde ucu yakılıp tütsüleme sağlanabilir.

HEM ÇİKOLATA KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ

HEM ÇİKOLATA KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ

ÇİKOLATA KOKULU 20 ÇUBUK TÜTSÜ

Hem Çikolata Kokulu Çubuk Tütsü, Hem Çikolata Kokulu Çubuk Tütsü 20li ürünü, Hem Çikolata Kokulu Çubuk Tütsü hakkında, Hem Çikolata Kokulu Çubuk Tütsü hakkında açıklama, Hem Çikolata Kokulu Çubuk Tütsü yorum, Hem Çikolata Kokulu Çubuk Tütsü yorumları, Hem Çikolata Kokulu Çubuk Tütsü hakkındaki yorumlar, Hem Çikolata Kokulu Çubuk Tütsü açıklamalı detayları, Hem Çikolata Kokulu Çubuk Tütsü faydaları, Hem Çikolata Kokulu Çubuk Tütsü kullanımı, Hem Çikolata Kokulu Çubuk Tütsü zararları, Hem Çikolata Kokulu Çubuk Tütsü zararlı mı, Hem Çikolata Kokulu Çubuk Tütsü uyarılar, Hem Çikolata Kokulu Çubuk Tütsü yararları, Hem Çikolata Kokulu Çubuk Tütsü yararlı mı, Hem Çikolata Kokulu Çubuk Tütsü satışı, Hem Çikolata Kokulu Çubuk Tütsü satan, Hem Çikolata Kokulu Çubuk Tütsü satış yerleri, Hem Çikolata Kokulu Çubuk TütsüI satılan yerler, Hem Çikolata Kokulu Çubuk Tütsü satan yerler, Hem Çikolata Kokulu Çubuk Tütsü nerede satılır, Hem Çikolata Kokulu Çubuk Tütsü nereden alınır, Hem Çikolata Kokulu Çubuk Tütsü nerelerde satılıyor, Hem Çikolata Kokulu Çubuk Tütsü nerden alabilirim, Hem Çikolata Kokulu Çubuk Tütsü satılan, Hem Çikolata Kokulu Çubuk Tütsü satılır, Hem Çikolata Kokulu Çubuk Tütsü etkileri, Hem Çikolata Kokulu Çubuk Tütsü nasıl kullanılır, Hem Çikolata Kokulu Çubuk Tütsü nerde, Hem Çikolata Kokulu Çubuk Tütsü faydası, Hem Çikolata Kokulu Çubuk Tütsü ne işe yarar, Hem Çikolata Kokulu Çubuk Tütsü ne kadar, Hem Çikolata Kokulu Çubuk Tütsü fiyatı, Hem Çikolata Kokulu Çubuk Tütsü fiyatları, Hem Çikolata Kokulu Çubuk Tütsü detayları, Hem Çikolata Kokulu Çubuk Tütsü açıklamaları, Hem Çikolata Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları, Hem Çikolata Kokulu Çubuk Tütsü ürünü kullanımı, Hem Çikolata Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları ve kullanımı, Hem Çikolata Kokulu Çubuk Tütsü ürünü hakkında, Hem Çikolata Kokulu Çubuk Tütsü ürünü yorum, Hem Çikolata Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satışı, Hem Çikolata Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satan, Hem Çikolata Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satış yerleri, Hem Çikolata Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satılan yerler, Hem Çikolata Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satan yerler, Hem Çikolata Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerede satılır, Hem Çikolata Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nereden alınır, Hem Çikolata Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerelerde satılıyor, Hem Çikolata Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerden alabilirim, Hem Çikolata Kokulu Çubuk Tütsü ürünü etkileri, Hem Çikolata Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nasıl kullanılır, Hem Çikolata Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerde, Hem Çikolata Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydası, Hem Çikolata Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları neler, HEM ÇİKOLATA KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını LokmanAVM online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.
#LokmanAVM #Çikolata_Kokulu_Çubuk_Tütsü #Hem #Hem_Çikolata_Kokulu_Çubuk_Tütsü #Çikolata_Kokulu_Çubuk_Tütsü_içindekiler #Çikolata_Kokulu_Çubuk_Tütsü_kullanımı #Çikolata_Kokulu_Çubuk_Tütsü_kullanılışı #Çikolata_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydaları #Çikolata_Kokulu_Çubuk_Tütsü_yararları #Çikolata_Kokulu_Çubuk_Tütsü_yan_etkileri #Çikolata_Kokulu_Çubuk_Tütsü_zararları #Çikolata_Kokulu_Çubuk_Tütsü_satışı #Çikolata_Kokulu_Çubuk_Tütsü_nerde_satılır #Çikolata_Kokulu_Çubuk_Tütsü_nerden_alınır #Çikolata_Kokulu_Çubuk_Tütsü_satan #Çikolata_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydası #Çikolata_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydalımı

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ. * İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. * Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. * İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. * İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *

İLGİLİ ÜRÜNLER

Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır