Çilek Kokulu 20 Çubuk Tütsü - Strawberry

Ürün Kodu: LOKMANAVM-35192

Marka: Hem Tütsü

% 25

İNDİRİM

27.30 TL 20.40 TL
Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
En geç 26 Şubat, 2024 Pazartesi günü kargoda.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

HEM ÇİLEK KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ
Strawberry İncense Sticks 20 Çubuk (±%3)

Hem Çilek Kokulu Çubuk Tütsü Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Hem Çilek Kokulu Çubuk Tütsü 20li
Hem Çilek Kokulu Çubuk Tütsü 20li İzin Belge:
Çilek Kokulu Çubuk Tütsü Manufactures & Exporters HEM CORPORATION - MUMBAI - BANGALORE - INDIA (HİNDİSTAN) - Doğan Baharatçılık Tic. ve San. A.Ş. tarafından Hindistan'dan ithal edilmiştir.
Hem Çilek Kokulu Çubuk Tütsü 20li İçindekiler:
Çilek Kokulu Çubuk Tütsü ürünü içerisinde; takribi 20 adet Çilek kokulu çubuk tütsü bulunur. (±%3)
Hem Çilek Kokulu Çubuk Tütsü 20li Kullanımı:
Çilek Kokulu Çubuk Tütsü kullanılışı; Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur, 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır ve kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Çilek Kokulu Tütsü Çilekli Çubuk Tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur. Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde yakılıpta tütsüleme sağlanabilir.
Hem Çilek Kokulu Çubuk Tütsü 20li Yan Etkileri:
Çilek Kokulu Çubuk Tütsü Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Hem Çilek Kokulu Çubuk Tütsü 20li Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Hem Çilek Kokulu Çubuk Tütsü 20li Muhafaza ve Uyarı:
  • Hem Çilek Kokulu Çubuk Tütsü Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Hem Çilek Kokulu Çubuk Tütsü ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Hem Çilek Kokulu Çubuk Tütsü ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Çilek Kokulu Tütsü ürününü kullanırken Yanıcı parlayıcı patlayıcı maddelerden uzakta ve Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız.
Hem Çilek Kokulu Çubuk Tütsü 20li Ürünü Açıklaması:
HEM ÇİLEK KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ
Hem Marka Çilek Kokulu Tütsü ile tüm kapalı ve yarı kapalı alanlarınızı, evlerinizi ve iş yerlerinizi eşsiz aromatik egzotik kokuları ile kaplamasını sağlarsınız. Hoş koku tütsü çeşitliliği ile hayatınıza ayrı bir güzellik renk ve huzur katan tütsü ürünleridir

Çilek Kokulu Tütsü Kullanımı:
Çilek kokulu Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur. 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır.
Çilek kokulu tütsünün kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Çilekli tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur.
Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde ucu yakılıp tütsüleme sağlanabilir.

HEM ÇİLEK KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ

HEM ÇİLEK KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ

ÇİLEK KOKULU 20 ÇUBUK TÜTSÜ

Hem Çilek Kokulu Çubuk Tütsü, Hem Çilek Kokulu Çubuk Tütsü 20li ürünü, Hem Çilek Kokulu Çubuk Tütsü hakkında, Hem Çilek Kokulu Çubuk Tütsü hakkında açıklama, Hem Çilek Kokulu Çubuk Tütsü yorum, Hem Çilek Kokulu Çubuk Tütsü yorumları, Hem Çilek Kokulu Çubuk Tütsü hakkındaki yorumlar, Hem Çilek Kokulu Çubuk Tütsü açıklamalı detayları, Hem Çilek Kokulu Çubuk Tütsü faydaları, Hem Çilek Kokulu Çubuk Tütsü kullanımı, Hem Çilek Kokulu Çubuk Tütsü zararları, Hem Çilek Kokulu Çubuk Tütsü zararlı mı, Hem Çilek Kokulu Çubuk Tütsü uyarılar, Hem Çilek Kokulu Çubuk Tütsü yararları, Hem Çilek Kokulu Çubuk Tütsü yararlı mı, Hem Çilek Kokulu Çubuk Tütsü satışı, Hem Çilek Kokulu Çubuk Tütsü satan, Hem Çilek Kokulu Çubuk Tütsü satış yerleri, Hem Çilek Kokulu Çubuk TütsüI satılan yerler, Hem Çilek Kokulu Çubuk Tütsü satan yerler, Hem Çilek Kokulu Çubuk Tütsü nerede satılır, Hem Çilek Kokulu Çubuk Tütsü nereden alınır, Hem Çilek Kokulu Çubuk Tütsü nerelerde satılıyor, Hem Çilek Kokulu Çubuk Tütsü nerden alabilirim, Hem Çilek Kokulu Çubuk Tütsü satılan, Hem Çilek Kokulu Çubuk Tütsü satılır, Hem Çilek Kokulu Çubuk Tütsü etkileri, Hem Çilek Kokulu Çubuk Tütsü nasıl kullanılır, Hem Çilek Kokulu Çubuk Tütsü nerde, Hem Çilek Kokulu Çubuk Tütsü faydası, Hem Çilek Kokulu Çubuk Tütsü ne işe yarar, Hem Çilek Kokulu Çubuk Tütsü ne kadar, Hem Çilek Kokulu Çubuk Tütsü fiyatı, Hem Çilek Kokulu Çubuk Tütsü fiyatları, Hem Çilek Kokulu Çubuk Tütsü detayları, Hem Çilek Kokulu Çubuk Tütsü açıklamaları, Hem Çilek Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları, Hem Çilek Kokulu Çubuk Tütsü ürünü kullanımı, Hem Çilek Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları ve kullanımı, Hem Çilek Kokulu Çubuk Tütsü ürünü hakkında, Hem Çilek Kokulu Çubuk Tütsü ürünü yorum, Hem Çilek Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satışı, Hem Çilek Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satan, Hem Çilek Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satış yerleri, Hem Çilek Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satılan yerler, Hem Çilek Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satan yerler, Hem Çilek Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerede satılır, Hem Çilek Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nereden alınır, Hem Çilek Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerelerde satılıyor, Hem Çilek Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerden alabilirim, Hem Çilek Kokulu Çubuk Tütsü ürünü etkileri, Hem Çilek Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nasıl kullanılır, Hem Çilek Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerde, Hem Çilek Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydası, Hem Çilek Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları neler, HEM ÇİLEK KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını LokmanAVM online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.
#LokmanAVM #Çilek_Kokulu_Çubuk_Tütsü #Hem #Hem_Çilek_Kokulu_Çubuk_Tütsü #Çilek_Kokulu_Çubuk_Tütsü_içindekiler #Çilek_Kokulu_Çubuk_Tütsü_kullanımı #Çilek_Kokulu_Çubuk_Tütsü_kullanılışı #Çilek_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydaları #Çilek_Kokulu_Çubuk_Tütsü_yararları #Çilek_Kokulu_Çubuk_Tütsü_yan_etkileri #Çilek_Kokulu_Çubuk_Tütsü_zararları #Çilek_Kokulu_Çubuk_Tütsü_satışı #Çilek_Kokulu_Çubuk_Tütsü_nerde_satılır #Çilek_Kokulu_Çubuk_Tütsü_nerden_alınır #Çilek_Kokulu_Çubuk_Tütsü_satan #Çilek_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydası #Çilek_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydalımı

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ. * İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. * Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. * İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. * İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *

İLGİLİ ÜRÜNLER

Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır