Çilekli Kayganlaştırıcı Jel 100ML

Ürün Kodu: Lokman-90091

Marka: Porcodile

% 25

İNDİRİM

26.00 TL 19.44 TL
Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
En geç 24 Nisan, 2024 Çarşamba günü kargoda.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

PORCODILE - ÇİLEKLİ KAYGANLAŞTIRICI JEL
PORCODILE LUBRICANT 100ML (±%5)

Porcodile Çilekli Kayganlaştırıcı Jel Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Porcodile Çilekli Kayganlaştırıcı Jel 100ML
Porcodile Çilekli Kayganlaştırıcı Jel 100ML İzin Belge:
Çilekli Kayganlaştırıcı Jel Üretici Firma: Sanal Medikal Ltd. Şti.
Porcodile Çilekli Kayganlaştırıcı Jel 100ML İçindekiler:
Çilekli Kayganlaştırıcı Jel ürünü içerisinde; Water Strawberry Flavor, Food Coloring, Glycerin,  HHR ( Hydroxy Ethyl Cellulose), Nipsol M Sodium
Porcodile Çilekli Kayganlaştırıcı Jel 100ML Kullanımı:
Çilekli Kayganlaştırıcı Jel kullanılışı; Porcodile Glide Çilekli Kayganlaştırıcı Jel  kayganlaştırıcı jel yağ içermeyen uzun süre etkili genital bölge ve tüm vücut için kullanıma uygun bir kayganlaştırıcı jeldir. Aynı zamanda uzun süre kaydırma özelliğine sahip,% 100 prezervatif uyumlu, yağsız ,oral sekse uyumludur.
Porcodile Çilekli Kayganlaştırıcı Jel 100ML Yan Etkileri:
Çilekli Kayganlaştırıcı Jel Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Porcodile Çilekli Kayganlaştırıcı Jel 100ML Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Porcodile Çilekli Kayganlaştırıcı Jel 100ML Muhafaza ve Uyarı:
  • Porcodile Çilekli Kayganlaştırıcı Jel Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Porcodile Çilekli Kayganlaştırıcı Jel ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Porcodile Çilekli Kayganlaştırıcı Jel ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Porcodile Çilekli Kayganlaştırıcı Jel 100ML ürününü Hamile, emzirme dönemi ve hamilelik şüphesi olanların, hastalık veya ilaç kullananlarda, hastalık durumu kullanımlarında, 18 yaş altı kişilerin doktor tavsiyesi ve kontrolü olmaksızın kullanması tavsiye edilmez.
Porcodile Çilekli Kayganlaştırıcı Jel 100ML Ürünü Açıklaması:
ÇİLEKLİ KAYGANLAŞTIRICI JEL - PORCODILE LUBRICANT
Porcodile Çilekli Kayganlaştırıcı Jel ile hiç hissetmediğiniz kadar özel anların keyfini doyasıya çıkarın. Porcodile Çilekli Kayganlaştırıcı Jel ile özgürlüğün keyfini doyasıya çıkarın. Partnerlerin yaşadığı kuruluk probleminin en eğlenceli çözümü Porcodile Çilekli Kayganlaştırıcı Jel, su bazlı yumuşak yapısı sayesinde düzenli ve keyif dolu bir ilişki sağlayarak birlikteliğinize tutku katacak. Porcodile Çilek Aromalı Kayganlaştırıcı Jel ile zevk ve hazzınızı arttırabilirsiniz. Su bazlı Çilek Aromalı kayganlaştırıcı jel, Kuruluk probleminin en eğlenceli çözümüdür. Keyif dolu bir ilişki sağlayarak zevk ve hazzınızı arttırabilirsiniz.

Porcodile Çilekli Kayganlaştırıcı Jel Ürünleri! Porcodile Çilekli kayganlaştırıcı Jel, su bazlı, renksiz, kokusuz yapışmayan ve leke bırakmayan bir üründür. Vücudun doğal kayganlaştırıcı sıvısı gibi ipeksi yumuşaklıktadır ve keyfinizi arttıracaktır. Kondom ile kullanım için idealdir ve ekstra duyarlılık için hem erkek hem de bayanlar tarafından genital bölgeye uygulanabilir.
Porcodile Çilekli Kayganlaştırıcı Jel 100ml. özel tüptedir.
Porcodile Çilek Aromalı Kayganlaştırıcı Jel; Deiyonize edilmiş su, gliserin polimer ve gıda bazlı bileşiğe sahiptir.

Porcodile Çilekli Kayganlaştırıcı Jel Kullanımında Kuruluk hissini ve acı riskini önleyip, hem kadın hem erkek için daha fazla duyarlılık ve keyif sağlayan tüketiciler tarafından büyük rağbet görüyor. Satışa sunulmasını takip eden haftalar içinde kendi kategorisinde en çok satan ürün olan Porcodile Çilekli Kayganlaştırıcı Jel çiftlerin birbirine daha yakın ve tutkulu olmalarına yardımcı oluyor.


Çiftlerin hayatına daha fazla zevk, heyecan ve eğlence katan yenilikçi ürünlerini birbiri ardına sunan Porcodile, şimdi de Türkiye'nin en yaygın kullanılan ve LokmanAVM.com online alışveriş sitesinde kendi kategorisinde çok satılanlar arasında üst sıralara yükselen Porcodile Özel Çilek Aromalı Kayganlaştırıcı Jel ürününü tüketicilerin beğenisine sundu. Ürünleriyle sunduğu eğlence ve zevkle özellikle gençler arasında korunma bilincini ve prezervatif gibi korunma ürünlerinin kullanımını yaygınlaştırmayı amaçlayan DKT International bünyesinde bulunan Porcodile?nın son ürünü Özel Çilekli Kayganlaştırıcı Jel, üstün kalitesinin yanı sıra 100 ml. özel ambalajındadır.

"Daha Fazla Heyecan, Keyf, Zevk, Haz ve Mutluluk İçin"

Eşlerin heyecan dolu ve keyifli bir cinsel deneyim yaşamaları için daha fazla zevk ve haz alması ve su bazlı olması itibariyle prezervatif ile birlikte kullanım için de idealdir. Prezervatif takılmadan önce içine birkaç damla eklenebileceği gibi, cinsel birleşme öncesinde genital bölgelere uygulandığında da hem erkek hem de kadınlarda ekstra duyarlılık sağlıyor ve yumuşaklığın derinden hissedilmesine yardımcı oluyor. Prezervatifin dışına sürüldüğünde kuruma hissi ve acı riskini ortadan kaldıran Çilek Aromalı Porcodile Kayganlaştırıcı Jel, kuruluk sebebiyle meydana gelen prezervatif yırtılma riskini de büyük ölçüde azaltarak çiftlere güvenli bir korunma da sunuyor. Kolay açılıp kapatılabilen 100 ml.'lik tüpte satışa sunulan Porcodile Çilekli Kayganlaştırıcı Jel kuruluktan kaynaklanan düzensiz cinsel ilişkilerde çiftlerin birbirine daha yakın ve tutkulu olmalarını ve birleşmeden daha fazla zevk almalarına yardımcı oluyor. Suyla durulandığında kolayca temizlenen Porcodile Kayganlaştırıcı Jel LokmanAVM.com'da değerli müşterilerimize ulaşıyor.

 

ÇİLEK AROMALI KAYGANLAŞTIRICI JEL

Sloganıyla çiftlerin hayatına daha fazla zevk, heyecan ve eğlence katan yenilikçi ürünlerini birbiri ardına sunan Porcodile, şimdi de Türkiye'nin en yaygın kullanılan ve LokmanAVM.com online alışveriş sitesinde kendi kategorisinde çok satılanlar arasında üst sıralara yükselen Porcodile Özel Çilek Aromalı Kayganlaştırıcı Jel ürününü tüketicilerin beğenisine sundu.

Porcodile Çilek Aromalı Kayganlaştırıcı Jel İle Aşkın Ve Birlikteliğin Tadını Çıkarın. Partnerinizin Yaşadığı Kuruluk Probleminin En Renkli Çözümü Porcodile Kayganlaştırıcı Jel, Yumuşak Yapısı Ve Heyecanı Tetikleyen etkisi İle Tadına Doyum Olmayan Eğlenceler Sizi Ve Partnerinizi Bekliyor. Düzenli ve keyif dolu bir ilişki sağlayarak birlikteliğinize tutku zevk katacak. Cinsel deneyiminiz sırasında kullanacağınız bir kaç damla Porcodile Çilek Aromalı Kayganlaştırıcı Jel ile ara verme, yanma veya acı hissi olmaksızın, stresten uzak, keyifli dakikalar geçireceksiniz.

"Kayganlaştırıcı Jel İle İlişkinize Farklılıklar Katın!"

Çilekli Kayganlaştırıcı Jel alanında gerekli tüm sağlık sertifikalarına sahip olan ürünleri gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Kayganlaştırıcılar sınıfındaki en etkili ürünlerdendir. Üstün kalitedeki cinsel sağlık ürünleri zararsız ve doğal olduğundan dolayı kişilerin dilediği miktarda rahatlıkla kullanılabilmektedir. Kayganlaştırıcılar kendi içerisinde de farklı kulvarlarda ayrılabilmektedir. Bunlar, meyve aromalı, oral olarak kullanılan fantezi ürünleri olan yenilebilen tatlı kayganlaştırıcı jeller ve natürel kayganlaştırıcı jeller olarak da çeşitlilik gösterebilmektedir.

Porcodile Kayganlaştırıcı jel ürünleri çiftler arasında cinsel birleşim esnasında kullanılan doğal cinsel destek ürünleridir. Bu ürünler vajinal bölgenin darlık problemleri ve aynı zamanda da kuruluk problemlerine karşılık olarak kolaylıklar sağlayan yardımcı ürünlerdir. Kayganlaştırıcı jel ürünleri su bazlı ve zararsız yapısı ile kaygısızca kullanılabilmektedir.

PORCODİLE ÇİLEKLİ KAYGANLAŞTIRICI JEL

PORCODİLE ÇİLEKLİ KAYGANLAŞTIRICI JEL

ÇİLEKLİ KAYGANLAŞTIRICI JEL

Porcodile Çilekli Kayganlaştırıcı Jel, Porcodile Çilekli Kayganlaştırıcı Jel 100ML ürünü, Porcodile Çilekli Kayganlaştırıcı Jel hakkında, Porcodile Çilekli Kayganlaştırıcı Jel hakkında açıklama, Porcodile Çilekli Kayganlaştırıcı Jel yorum, Porcodile Çilekli Kayganlaştırıcı Jel yorumları, Porcodile Çilekli Kayganlaştırıcı Jel hakkındaki yorumlar, Porcodile Çilekli Kayganlaştırıcı Jel açıklamalı detayları, Porcodile Çilekli Kayganlaştırıcı Jel faydaları, Porcodile Çilekli Kayganlaştırıcı Jel kullanımı, Porcodile Çilekli Kayganlaştırıcı Jel zararları, Porcodile Çilekli Kayganlaştırıcı Jel zararlı mı, Porcodile Çilekli Kayganlaştırıcı Jel uyarılar, Porcodile Çilekli Kayganlaştırıcı Jel yararları, Porcodile Çilekli Kayganlaştırıcı Jel yararlı mı, Porcodile Çilekli Kayganlaştırıcı Jel satışı, Porcodile Çilekli Kayganlaştırıcı Jel satan, Porcodile Çilekli Kayganlaştırıcı Jel satış yerleri, Porcodile Çilekli Kayganlaştırıcı JelI satılan yerler, Porcodile Çilekli Kayganlaştırıcı Jel satan yerler, Porcodile Çilekli Kayganlaştırıcı Jel nerede satılır, Porcodile Çilekli Kayganlaştırıcı Jel nereden alınır, Porcodile Çilekli Kayganlaştırıcı Jel nerelerde satılıyor, Porcodile Çilekli Kayganlaştırıcı Jel nerden alabilirim, Porcodile Çilekli Kayganlaştırıcı Jel satılan, Porcodile Çilekli Kayganlaştırıcı Jel satılır, Porcodile Çilekli Kayganlaştırıcı Jel etkileri, Porcodile Çilekli Kayganlaştırıcı Jel nasıl kullanılır, Porcodile Çilekli Kayganlaştırıcı Jel nerde, Porcodile Çilekli Kayganlaştırıcı Jel faydası, Porcodile Çilekli Kayganlaştırıcı Jel ne işe yarar, Porcodile Çilekli Kayganlaştırıcı Jel ne kadar, Porcodile Çilekli Kayganlaştırıcı Jel fiyatı, Porcodile Çilekli Kayganlaştırıcı Jel fiyatları, Porcodile Çilekli Kayganlaştırıcı Jel detayları, Porcodile Çilekli Kayganlaştırıcı Jel açıklamaları, Porcodile Çilekli Kayganlaştırıcı Jel ürünü faydaları, Porcodile Çilekli Kayganlaştırıcı Jel ürünü kullanımı, Porcodile Çilekli Kayganlaştırıcı Jel ürünü faydaları ve kullanımı, Porcodile Çilekli Kayganlaştırıcı Jel ürünü hakkında, Porcodile Çilekli Kayganlaştırıcı Jel ürünü yorum, Porcodile Çilekli Kayganlaştırıcı Jel ürünü satışı, Porcodile Çilekli Kayganlaştırıcı Jel ürünü satan, Porcodile Çilekli Kayganlaştırıcı Jel ürünü satış yerleri, Porcodile Çilekli Kayganlaştırıcı Jel ürünü satılan yerler, Porcodile Çilekli Kayganlaştırıcı Jel ürünü satan yerler, Porcodile Çilekli Kayganlaştırıcı Jel ürünü nerede satılır, Porcodile Çilekli Kayganlaştırıcı Jel ürünü nereden alınır, Porcodile Çilekli Kayganlaştırıcı Jel ürünü nerelerde satılıyor, Porcodile Çilekli Kayganlaştırıcı Jel ürünü nerden alabilirim, Porcodile Çilekli Kayganlaştırıcı Jel ürünü etkileri, Porcodile Çilekli Kayganlaştırıcı Jel ürünü nasıl kullanılır, Porcodile Çilekli Kayganlaştırıcı Jel ürünü nerde, Porcodile Çilekli Kayganlaştırıcı Jel ürünü faydası, Porcodile Çilekli Kayganlaştırıcı Jel ürünü faydaları neler, PORCODİLE ÇİLEKLİ KAYGANLAŞTIRICI JEL ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını LokmanAVM online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.
#LokmanAVM #Çilekli_Kayganlaştırıcı_Jel #Porcodile #Porcodile_Çilekli_Kayganlaştırıcı_Jel #Çilekli_Kayganlaştırıcı_Jel_içindekiler #Çilekli_Kayganlaştırıcı_Jel_kullanımı #Çilekli_Kayganlaştırıcı_Jel_kullanılışı #Çilekli_Kayganlaştırıcı_Jel_faydaları #Çilekli_Kayganlaştırıcı_Jel_yararları #Çilekli_Kayganlaştırıcı_Jel_yan_etkileri #Çilekli_Kayganlaştırıcı_Jel_zararları #Çilekli_Kayganlaştırıcı_Jel_satışı #Çilekli_Kayganlaştırıcı_Jel_nerde_satılır #Çilekli_Kayganlaştırıcı_Jel_nerden_alınır #Çilekli_Kayganlaştırıcı_Jel_satan #Çilekli_Kayganlaştırıcı_Jel_faydası #Çilekli_Kayganlaştırıcı_Jel_faydalımı

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ. * İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. * Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. * İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. * İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *
Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır