Çörekotu Öğütülmüş 150Gr Tnk

Ürün Kodu: Lokman-34107

Marka: Doğan

% 36

İNDİRİM

91.00 TL 58.58 TL
Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.
En geç 29 Mayıs, 2024 Çarşamba günü kargoda.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

DOĞAN ÇÖREKOTU ÖĞÜTÜLMÜŞ 150GR TNK
ÇÖREKOTU ÖĞÜTÜLMÜŞ KUTULU 150 GR(±%5)

Doğan Çörekotu Öğütülmüş Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Doğan Çörekotu Öğütülmüş 150GR Tnk
Doğan Çörekotu Öğütülmüş 150GR Tnk İzin Belge:
Çörekotu Öğütülmüş Üretici Firma: Türk Gıda Kodeksine uygun olarak, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının 18.12.2006 G34-3898-00013 sayılı izni ile üretilmiştir. (Ambalaj T.K.B.'lığının 29.07.2002 Tarih ve 35-00571-0001-3 sicil nolu izni ile üretilmiştir.)
KALİTEST ISO 9001:2000 ve KALİTEST ISO 22000 Kalite ve Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi belgelerine sahiptir..
Doğan Çörekotu Öğütülmüş 150GR Tnk İçindekiler:
Çörekotu Öğütülmüş ürünü içerisinde; DOĞAL ÇÖREKOTU - ÇÖREOTU BİTKİSİ..
Doğan Çörekotu Öğütülmüş 150GR Tnk Kullanımı:
Çörekotu Öğütülmüş kullanılışı; Öğütülmüş Çörekotundan 1-2 tatlı kaşığı yeteri kadar bal ile karıştırılıp, günde 3-4 defa aç karına yenilir. / Çöre otundan bir tutam/1-2 tatlı kaşığı (5-6gr.) bir su bardağı kaynamış sıcak su içersine katılır. Demlenmesi için 5-8 dakika beklenir. Demlendikten sonra isteğe göre tatlandırmak için, Bal, Pekmez, Şeker ve limon katılabilir. Günde 3-4 defa öğünlerden önce veya sonra ılık olarak tüketilebilir. Ayrıyaten, 40-50 gr. Çöre otu 1-1,5lt. su içinde demleme usulü ile hazırlanıp, günde 3-4 su bardağı içilir.
Doğan Çörekotu Öğütülmüş 150GR Tnk Yan Etkileri:
Çörekotu Öğütülmüş Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Doğan Çörekotu Öğütülmüş 150GR Tnk Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Doğan Çörekotu Öğütülmüş 150GR Tnk Muhafaza ve Uyarı:
  • Doğan Çörekotu Öğütülmüş Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Doğan Çörekotu Öğütülmüş ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Doğan Çörekotu Öğütülmüş ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
Doğan Çörekotu Öğütülmüş 150GR Tnk Ürünü Açıklaması:

DOĞAN ÇÖREKOTU ÖĞÜTÜLMÜŞ 150GR TNK

DOĞAN ÇÖREKOTU ÖĞÜTÜLMÜŞ 150GR TNK

DOĞAN BAHARAT BELGE VE SERTİFİKA:

Belgeyi incelemek için tıklayınız veya yan sekmede açınız.
Doğan Baharatçılık Gıda ve Tarım Bakanlığı İşletme Kayıt Belgesi     Doğan Baharatçılık İyi Üretim Uygulamaları Sertifikası     Doğan Baharatçılık Kalitest iso 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Sertifikası     Doğan Baharatçılık Kalitest iso 22000:2005 gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Sertifikası    

ÇÖREKOTU ÖĞÜTÜLMÜŞ 150GR TNK

Doğan Çörekotu Öğütülmüş, Doğan Çörekotu Öğütülmüş 150GR Tnk ürünü, Doğan Çörekotu Öğütülmüş hakkında, Doğan Çörekotu Öğütülmüş hakkında açıklama, Doğan Çörekotu Öğütülmüş yorum, Doğan Çörekotu Öğütülmüş yorumları, Doğan Çörekotu Öğütülmüş hakkındaki yorumlar, Doğan Çörekotu Öğütülmüş açıklamalı detayları, Doğan Çörekotu Öğütülmüş faydaları, Doğan Çörekotu Öğütülmüş kullanımı, Doğan Çörekotu Öğütülmüş zararları, Doğan Çörekotu Öğütülmüş zararlı mı, Doğan Çörekotu Öğütülmüş uyarılar, Doğan Çörekotu Öğütülmüş yararları, Doğan Çörekotu Öğütülmüş yararlı mı, Doğan Çörekotu Öğütülmüş satışı, Doğan Çörekotu Öğütülmüş satan, Doğan Çörekotu Öğütülmüş satış yerleri, Doğan Çörekotu ÖğütülmüşI satılan yerler, Doğan Çörekotu Öğütülmüş satan yerler, Doğan Çörekotu Öğütülmüş nerede satılır, Doğan Çörekotu Öğütülmüş nereden alınır, Doğan Çörekotu Öğütülmüş nerelerde satılıyor, Doğan Çörekotu Öğütülmüş nerden alabilirim, Doğan Çörekotu Öğütülmüş satılan, Doğan Çörekotu Öğütülmüş satılır, Doğan Çörekotu Öğütülmüş etkileri, Doğan Çörekotu Öğütülmüş nasıl kullanılır, Doğan Çörekotu Öğütülmüş nerde, Doğan Çörekotu Öğütülmüş faydası, Doğan Çörekotu Öğütülmüş ne işe yarar, Doğan Çörekotu Öğütülmüş ne kadar, Doğan Çörekotu Öğütülmüş fiyatı, Doğan Çörekotu Öğütülmüş fiyatları, Doğan Çörekotu Öğütülmüş detayları, Doğan Çörekotu Öğütülmüş açıklamaları, Doğan Çörekotu Öğütülmüş ürünü faydaları, Doğan Çörekotu Öğütülmüş ürünü kullanımı, Doğan Çörekotu Öğütülmüş ürünü faydaları ve kullanımı, Doğan Çörekotu Öğütülmüş ürünü hakkında, Doğan Çörekotu Öğütülmüş ürünü yorum, Doğan Çörekotu Öğütülmüş ürünü satışı, Doğan Çörekotu Öğütülmüş ürünü satan, Doğan Çörekotu Öğütülmüş ürünü satış yerleri, Doğan Çörekotu Öğütülmüş ürünü satılan yerler, Doğan Çörekotu Öğütülmüş ürünü satan yerler, Doğan Çörekotu Öğütülmüş ürünü nerede satılır, Doğan Çörekotu Öğütülmüş ürünü nereden alınır, Doğan Çörekotu Öğütülmüş ürünü nerelerde satılıyor, Doğan Çörekotu Öğütülmüş ürünü nerden alabilirim, Doğan Çörekotu Öğütülmüş ürünü etkileri, Doğan Çörekotu Öğütülmüş ürünü nasıl kullanılır, Doğan Çörekotu Öğütülmüş ürünü nerde, Doğan Çörekotu Öğütülmüş ürünü faydası, Doğan Çörekotu Öğütülmüş ürünü faydaları neler, DOĞAN ÇÖREKOTU ÖĞÜTÜLMÜŞ 150GR TNK ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını LokmanAVM online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.
#LokmanAVM #Çörekotu_Öğütülmüş #Doğan #Doğan_Çörekotu_Öğütülmüş #Çörekotu_Öğütülmüş_içindekiler #Çörekotu_Öğütülmüş_kullanımı #Çörekotu_Öğütülmüş_kullanılışı #Çörekotu_Öğütülmüş_faydaları #Çörekotu_Öğütülmüş_yararları #Çörekotu_Öğütülmüş_yan_etkileri #Çörekotu_Öğütülmüş_zararları #Çörekotu_Öğütülmüş_satışı #Çörekotu_Öğütülmüş_nerde_satılır #Çörekotu_Öğütülmüş_nerden_alınır #Çörekotu_Öğütülmüş_satan #Çörekotu_Öğütülmüş_faydası #Çörekotu_Öğütülmüş_faydalımı

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ. * İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. * Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. * İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. * İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *

İLGİLİ ÜRÜNLER

Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır