Çubuk Tarçın 8Cm 100Gr Tnk

Ürün Kodu: Lokman-34116

Marka: Doğan

% 35

İNDİRİM

130.00 TL 84.84 TL
Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.
En geç 26 Temmuz, 2024 Cuma günü kargoda.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

DOĞAN ÇUBUK TARÇIN 8CM 100GR TNK
TARÇIN 8CM. - ÇUBUK TARÇIN KUTULU 100 GR(±%5)

Doğan Çubuk Tarçın 8CM Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Doğan Çubuk Tarçın 8CM 100GR Tnk
Doğan Çubuk Tarçın 8CM 100GR Tnk İzin Belge:
Çubuk Tarçın 8CM Üretici Firma: Türk Gıda Kodeksine uygun olarak, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının 18.12.2006 G34-3898-G-00006 sayılı izni ile üretilmiştir. (Ambalaj T.K.B.'lığının 29.07.2002 Tarih ve 35-00571-0001-3 sicil nolu izni ile üretilmiştir.)
KALİTEST ISO 9001:2000 ve KALİTEST ISO 22000 Kalite ve Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi belgelerine sahiptir.
Doğan Çubuk Tarçın 8CM 100GR Tnk İçindekiler:
Çubuk Tarçın 8CM ürünü içerisinde; DOĞAL TARÇIN KABUĞU..
Doğan Çubuk Tarçın 8CM 100GR Tnk Kullanımı:
Çubuk Tarçın 8CM kullanılışı; Tarçın kabuğundan bir parça, 1-2 tatlı kaşığı bitki ağırlığınca bir su bardağı kaynamış sıcak su içersine katılır. Demlenmesi için 8-10 dakika beklenir. Demlendikten sonra isteğe göre tatlandırmak için, Bal, Pekmez, Şeker ve limon katılabilir. Günde 3-4 defa öğünlerden önce veya sonra ılık olarak içilebilir. Ayrıyaten 40-50 gr. Tarçın Kabuğun'dan, 1-1,5lt. su içersinde bir taşımlık kaynatarak, demleme usulü ile hazırlanıp günde 3-4 su bardağı ılık olarak içilerek kullanılabilir. Hazırlamış olduğunuz her türden çaylarınız içersine tatlandırmak için Tarçın Kabuğundan faydalanabilirsiniz.
Doğan Çubuk Tarçın 8CM 100GR Tnk Yan Etkileri:
Çubuk Tarçın 8CM Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Doğan Çubuk Tarçın 8CM 100GR Tnk Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Doğan Çubuk Tarçın 8CM 100GR Tnk Muhafaza ve Uyarı:
  • Doğan Çubuk Tarçın 8CM Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Doğan Çubuk Tarçın 8CM ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Doğan Çubuk Tarçın 8CM ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Doğan Çubuk Tarçın 8CM 100GR Tnk ürününü Hamile, emzirme dönemi ve hamilelik şüphesi olanların, hastalık veya ilaç kullananlarda, hastalık durumu kullanımlarında, 18 yaş altı kişilerin doktor tavsiyesi ve kontrolü olmaksızın kullanması tavsiye edilmez.
Doğan Çubuk Tarçın 8CM 100GR Tnk Ürünü Açıklaması:

DOĞAN ÇUBUK TARÇIN 8CM 100GR TNK

DOĞAN ÇUBUK TARÇIN 8CM 100GR TNK

DOĞAN BAHARAT BELGE VE SERTİFİKA:

Belgeyi incelemek için tıklayınız veya yan sekmede açınız.
Doğan Baharatçılık Gıda ve Tarım Bakanlığı İşletme Kayıt Belgesi     Doğan Baharatçılık İyi Üretim Uygulamaları Sertifikası     Doğan Baharatçılık Kalitest iso 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Sertifikası     Doğan Baharatçılık Kalitest iso 22000:2005 gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Sertifikası    

ÇUBUK TARÇIN 8CM 100GR TNK

Doğan Çubuk Tarçın 8CM, Doğan Çubuk Tarçın 8CM 100GR Tnk ürünü, Doğan Çubuk Tarçın 8CM hakkında, Doğan Çubuk Tarçın 8CM hakkında açıklama, Doğan Çubuk Tarçın 8CM yorum, Doğan Çubuk Tarçın 8CM yorumları, Doğan Çubuk Tarçın 8CM hakkındaki yorumlar, Doğan Çubuk Tarçın 8CM açıklamalı detayları, Doğan Çubuk Tarçın 8CM faydaları, Doğan Çubuk Tarçın 8CM kullanımı, Doğan Çubuk Tarçın 8CM zararları, Doğan Çubuk Tarçın 8CM zararlı mı, Doğan Çubuk Tarçın 8CM uyarılar, Doğan Çubuk Tarçın 8CM yararları, Doğan Çubuk Tarçın 8CM yararlı mı, Doğan Çubuk Tarçın 8CM satışı, Doğan Çubuk Tarçın 8CM satan, Doğan Çubuk Tarçın 8CM satış yerleri, Doğan Çubuk Tarçın 8CMI satılan yerler, Doğan Çubuk Tarçın 8CM satan yerler, Doğan Çubuk Tarçın 8CM nerede satılır, Doğan Çubuk Tarçın 8CM nereden alınır, Doğan Çubuk Tarçın 8CM nerelerde satılıyor, Doğan Çubuk Tarçın 8CM nerden alabilirim, Doğan Çubuk Tarçın 8CM satılan, Doğan Çubuk Tarçın 8CM satılır, Doğan Çubuk Tarçın 8CM etkileri, Doğan Çubuk Tarçın 8CM nasıl kullanılır, Doğan Çubuk Tarçın 8CM nerde, Doğan Çubuk Tarçın 8CM faydası, Doğan Çubuk Tarçın 8CM ne işe yarar, Doğan Çubuk Tarçın 8CM ne kadar, Doğan Çubuk Tarçın 8CM fiyatı, Doğan Çubuk Tarçın 8CM fiyatları, Doğan Çubuk Tarçın 8CM detayları, Doğan Çubuk Tarçın 8CM açıklamaları, Doğan Çubuk Tarçın 8CM ürünü faydaları, Doğan Çubuk Tarçın 8CM ürünü kullanımı, Doğan Çubuk Tarçın 8CM ürünü faydaları ve kullanımı, Doğan Çubuk Tarçın 8CM ürünü hakkında, Doğan Çubuk Tarçın 8CM ürünü yorum, Doğan Çubuk Tarçın 8CM ürünü satışı, Doğan Çubuk Tarçın 8CM ürünü satan, Doğan Çubuk Tarçın 8CM ürünü satış yerleri, Doğan Çubuk Tarçın 8CM ürünü satılan yerler, Doğan Çubuk Tarçın 8CM ürünü satan yerler, Doğan Çubuk Tarçın 8CM ürünü nerede satılır, Doğan Çubuk Tarçın 8CM ürünü nereden alınır, Doğan Çubuk Tarçın 8CM ürünü nerelerde satılıyor, Doğan Çubuk Tarçın 8CM ürünü nerden alabilirim, Doğan Çubuk Tarçın 8CM ürünü etkileri, Doğan Çubuk Tarçın 8CM ürünü nasıl kullanılır, Doğan Çubuk Tarçın 8CM ürünü nerde, Doğan Çubuk Tarçın 8CM ürünü faydası, Doğan Çubuk Tarçın 8CM ürünü faydaları neler, DOĞAN ÇUBUK TARÇIN 8CM 100GR TNK ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını LokmanAVM online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.
#LokmanAVM #Çubuk_Tarçın_8CM #Doğan #Doğan_Çubuk_Tarçın_8CM #Çubuk_Tarçın_8CM_içindekiler #Çubuk_Tarçın_8CM_kullanımı #Çubuk_Tarçın_8CM_kullanılışı #Çubuk_Tarçın_8CM_faydaları #Çubuk_Tarçın_8CM_yararları #Çubuk_Tarçın_8CM_yan_etkileri #Çubuk_Tarçın_8CM_zararları #Çubuk_Tarçın_8CM_satışı #Çubuk_Tarçın_8CM_nerde_satılır #Çubuk_Tarçın_8CM_nerden_alınır #Çubuk_Tarçın_8CM_satan #Çubuk_Tarçın_8CM_faydası #Çubuk_Tarçın_8CM_faydalımı

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ. * İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. * Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. * İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. * İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *

İLGİLİ ÜRÜNLER

Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır