Damla Sakızı 1Gr Pkt

Ürün Kodu: Lokman-34147

Marka: Doğan

% 36

İNDİRİM

28.60 TL 18.18 TL
Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.
En geç 06 Mart, 2024 Çarşamba günü kargoda.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

DOĞAN DOĞAL DAMLA SAKIZI - NET:1GR.'LIK AMBALAJ

Doğan Damla Sakızı Pkt Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Doğan Doğal Damla Sakızı - Net:1 Gr.'lık Ambalaj
Doğan Damla Sakızı 1Gr Pkt İzin Belge:
Damla Sakızı Pkt Üretici Firma: Türk Gıda Kodeksine uygun olarak, Gıda Tarım Bakanlığının 10/09/2009 tarih ve G34-3898-00116-4 sayılı izni ile paketlenmiştir.
KALİTEST ISO 9001:2000 ve KALİTEST ISO 22000 Kalite ve Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi belgelerine sahiptir.
Doğan Damla Sakızı 1Gr Pkt İçindekiler:
Damla Sakızı Pkt ürünü içerisinde; DOĞAL DAMLA SAKIZI.
Doğan Damla Sakızı 1Gr Pkt Kullanımı:
Damla Sakızı Pkt kullanılışı; Mutfaklarımızda daha çok kurabiye, çörek ve sütlü tatlılara aroma yüklemek için kullanılır.
Doğan Damla Sakızı 1Gr Pkt Yan Etkileri:
Damla Sakızı Pkt Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Doğan Damla Sakızı 1Gr Pkt Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Doğan Damla Sakızı 1Gr Pkt Muhafaza ve Uyarı:
  • Doğan Damla Sakızı Pkt Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Doğan Damla Sakızı Pkt ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Doğan Damla Sakızı Pkt ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
Doğan Damla Sakızı 1Gr Pkt Ürünü Açıklaması:
DOĞAN DAMLA SAKIZI PKT
Doğal Damla Sakızı, Sakız Adasında yetişen sakız ağacının ürettiği kendine özgü kokusuyle bir reçinedir. Mutfaklarımızda daha çok kurabiye, çörek ve sütlü tatlılara aroma yüklemek için kullanılır. Çeşitli ülkelerde damla sakızını tatlılarda, pasta yapımı ve şekerlemelerde, etli yemeklerde, ekmek yapımında, süt, su, yoğurt gibi yüzlerce çeşit yiyecek ve içecek içerisinde ve kozmetik ürünlerinde de kullanılmaktadır.
Ayrıca, insan sağlığına oldukça yararlı bir madde olan damla sakızı tıbbi alanlarda da kullanılmaktadır. Damla Sakızı Başta Gıda olmak üzere pek çok alanda kullanılmaktadır. Bu alanlar kısaca gıda alanında yemekler, tatlılar içecekler, sağlık alanında, Diş Hekimliği , Ortodonti, Eczacılık, Cerrahi sanayi alanında, Boyacılık Litografi Gemi Yapımı Havacılık, sektörüdür.
Ayrıca Damla Sakızı cila, sentetik kauçuk, lastik, plastik, sentetik deri ve böcek zehiri üretiminde yaygın olarak kullanılmaktadır. Aynı zamanda yalıtım malzemesi ve su geçirmez hammadde olarak da kullanılabilinir.
Yukarıda bahsedilen alanlara baktığınız damla sakızı kullanımı oldukça yaygın bir biçimde hayatımızda yer almakta ve bir parçamız olarak durmaktadır.

DOĞAN DAMLA SAKIZI PKT

DOĞAN DAMLA SAKIZI PKT

DOĞAN BAHARAT BELGE VE SERTİFİKA:

Belgeyi incelemek için tıklayınız veya yan sekmede açınız.
Doğan Baharatçılık Gıda ve Tarım Bakanlığı İşletme Kayıt Belgesi     Doğan Baharatçılık İyi Üretim Uygulamaları Sertifikası     Doğan Baharatçılık Kalitest iso 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Sertifikası     Doğan Baharatçılık Kalitest iso 22000:2005 gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Sertifikası    

DAMLA SAKIZI 1GR

Doğan Damla Sakızı Pkt , Doğan Damla Sakızı 1Gr Pkt ürünü, Doğan Damla Sakızı Pkt hakkında, Doğan Damla Sakızı Pkt hakkında açıklama, Doğan Damla Sakızı Pkt yorum, Doğan Damla Sakızı Pkt yorumları, Doğan Damla Sakızı Pkt hakkındaki yorumlar, Doğan Damla Sakızı Pkt açıklamalı detayları, Doğan Damla Sakızı Pkt faydaları, Doğan Damla Sakızı Pkt kullanımı, Doğan Damla Sakızı Pkt zararları, Doğan Damla Sakızı Pkt zararlı mı, Doğan Damla Sakızı Pkt uyarılar, Doğan Damla Sakızı Pkt yararları, Doğan Damla Sakızı Pkt yararlı mı, Doğan Damla Sakızı Pkt satışı, Doğan Damla Sakızı Pkt satan, Doğan Damla Sakızı Pkt satış yerleri, Doğan Damla Sakızı Pkt I satılan yerler, Doğan Damla Sakızı Pkt satan yerler, Doğan Damla Sakızı Pkt nerede satılır, Doğan Damla Sakızı Pkt nereden alınır, Doğan Damla Sakızı Pkt nerelerde satılıyor, Doğan Damla Sakızı Pkt nerden alabilirim, Doğan Damla Sakızı Pkt satılan, Doğan Damla Sakızı Pkt satılır, Doğan Damla Sakızı Pkt etkileri, Doğan Damla Sakızı Pkt nasıl kullanılır, Doğan Damla Sakızı Pkt nerde, Doğan Damla Sakızı Pkt faydası, Doğan Damla Sakızı Pkt ne işe yarar, Doğan Damla Sakızı Pkt ne kadar, Doğan Damla Sakızı Pkt fiyatı, Doğan Damla Sakızı Pkt fiyatları, Doğan Damla Sakızı Pkt detayları, Doğan Damla Sakızı Pkt açıklamaları, Doğan Damla Sakızı Pkt ürünü faydaları, Doğan Damla Sakızı Pkt ürünü kullanımı, Doğan Damla Sakızı Pkt ürünü faydaları ve kullanımı, Doğan Damla Sakızı Pkt ürünü hakkında, Doğan Damla Sakızı Pkt ürünü yorum, Doğan Damla Sakızı Pkt ürünü satışı, Doğan Damla Sakızı Pkt ürünü satan, Doğan Damla Sakızı Pkt ürünü satış yerleri, Doğan Damla Sakızı Pkt ürünü satılan yerler, Doğan Damla Sakızı Pkt ürünü satan yerler, Doğan Damla Sakızı Pkt ürünü nerede satılır, Doğan Damla Sakızı Pkt ürünü nereden alınır, Doğan Damla Sakızı Pkt ürünü nerelerde satılıyor, Doğan Damla Sakızı Pkt ürünü nerden alabilirim, Doğan Damla Sakızı Pkt ürünü etkileri, Doğan Damla Sakızı Pkt ürünü nasıl kullanılır, Doğan Damla Sakızı Pkt ürünü nerde, Doğan Damla Sakızı Pkt ürünü faydası, Doğan Damla Sakızı Pkt ürünü faydaları neler, DOĞAN DAMLA SAKIZI PKT ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını LokmanAVM online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.
#LokmanAVM #Damla_Sakızı_Pkt #Doğan #Doğan_Damla_Sakızı_Pkt #Damla_Sakızı_Pkt _içindekiler #Damla_Sakızı_Pkt _kullanımı #Damla_Sakızı_Pkt _kullanılışı #Damla_Sakızı_Pkt _faydaları #Damla_Sakızı_Pkt _yararları #Damla_Sakızı_Pkt _yan_etkileri #Damla_Sakızı_Pkt _zararları #Damla_Sakızı_Pkt _satışı #Damla_Sakızı_Pkt _nerde_satılır #Damla_Sakızı_Pkt _nerden_alınır #Damla_Sakızı_Pkt _satan #Damla_Sakızı_Pkt _faydası #Damla_Sakızı_Pkt _faydalımı

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ. * İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. * Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. * İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. * İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *

İLGİLİ ÜRÜNLER

Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır