Deniz Meltemi Kokulu 20 Çubuk Tütsü - Sea Breeze

Ürün Kodu: LokmanAVM-100021

Marka: Hem Tütsü

% 24

İNDİRİM

42.90 TL 32.40 TL
Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
En geç 24 Nisan, 2024 Çarşamba günü kargoda.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

HEM DENİZ MELTEMİ KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ
Sea Breeze İncense Sticks 20Çubuk (±%3)

Hem Deniz Meltemi Kokulu Çubuk Tütsü Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Hem Deniz Meltemi Kokulu Çubuk Tütsü 20li
Hem Deniz Meltemi Kokulu Çubuk Tütsü 20li İzin Belge:
Deniz Meltemi Kokulu Çubuk Tütsü Manufactures & Exporters HEM CORPORATION - MUMBAI - BANGALORE - INDIA (HİNDİSTAN) - Doğan Baharatçılık Tic. ve San. A.Ş. tarafından Hindistan'dan ithal edilmiştir.
Hem Deniz Meltemi Kokulu Çubuk Tütsü 20li İçindekiler:
Deniz Meltemi Kokulu Çubuk Tütsü ürünü içerisinde; takribi 20 adet Deniz Meltemi kokulu çubuk tütsü bulunur. (±%3)
Hem Deniz Meltemi Kokulu Çubuk Tütsü 20li Kullanımı:
Deniz Meltemi Kokulu Çubuk Tütsü kullanılışı; Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur, 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır ve kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Deniz Meltemi Kokulu Tütsü Deniz Meltemilı Çubuk Tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur. Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde yakılıpta tütsüleme sağlanabilir.
Hem Deniz Meltemi Kokulu Çubuk Tütsü 20li Yan Etkileri:
Deniz Meltemi Kokulu Çubuk Tütsü Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Hem Deniz Meltemi Kokulu Çubuk Tütsü 20li Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Hem Deniz Meltemi Kokulu Çubuk Tütsü 20li Muhafaza ve Uyarı:
  • Hem Deniz Meltemi Kokulu Çubuk Tütsü Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Hem Deniz Meltemi Kokulu Çubuk Tütsü ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Hem Deniz Meltemi Kokulu Çubuk Tütsü ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Deniz Meltemi Kokulu Tütsü Deniz Meltemilı Çubuk Tütsü ürününü kullanırken Yanıcı parlayıcı patlayıcı maddelerden uzakta ve Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız.
Hem Deniz Meltemi Kokulu Çubuk Tütsü 20li Ürünü Açıklaması:
HEM DENİZ MELTEMİ KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ
Hem Marka Deniz Meltemi kokulu tütsü ile tüm kapalı ve yarı kapalı alanlarınızı, evlerinizi ve iş yerlerinizi eşsiz aromatik egzotik kokuları ile kaplamasını sağlarsınız. Hoş koku tütsü çeşitliliği ile hayatınıza ayrı bir güzellik renk ve huzur katan tütsü ürünleridir.

Deniz Meltemi Kokulu Tütsü Kullanımı:
Deniz Meltemi kokulu Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur. 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır.
Deniz Meltemi kokulu tütsünün kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Deniz Meltemilı tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur.
Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde ucu yakılıp tütsüleme sağlanabilir.

HEM DENİZ MELTEMİ KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ

HEM DENİZ MELTEMİ KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ

DENİZ MELTEMİ KOKULU 20 ÇUBUK TÜTSÜ

Hem Deniz Meltemi Kokulu Çubuk Tütsü, Hem Deniz Meltemi Kokulu Çubuk Tütsü 20li ürünü, Hem Deniz Meltemi Kokulu Çubuk Tütsü hakkında, Hem Deniz Meltemi Kokulu Çubuk Tütsü hakkında açıklama, Hem Deniz Meltemi Kokulu Çubuk Tütsü yorum, Hem Deniz Meltemi Kokulu Çubuk Tütsü yorumları, Hem Deniz Meltemi Kokulu Çubuk Tütsü hakkındaki yorumlar, Hem Deniz Meltemi Kokulu Çubuk Tütsü açıklamalı detayları, Hem Deniz Meltemi Kokulu Çubuk Tütsü faydaları, Hem Deniz Meltemi Kokulu Çubuk Tütsü kullanımı, Hem Deniz Meltemi Kokulu Çubuk Tütsü zararları, Hem Deniz Meltemi Kokulu Çubuk Tütsü zararlı mı, Hem Deniz Meltemi Kokulu Çubuk Tütsü uyarılar, Hem Deniz Meltemi Kokulu Çubuk Tütsü yararları, Hem Deniz Meltemi Kokulu Çubuk Tütsü yararlı mı, Hem Deniz Meltemi Kokulu Çubuk Tütsü satışı, Hem Deniz Meltemi Kokulu Çubuk Tütsü satan, Hem Deniz Meltemi Kokulu Çubuk Tütsü satış yerleri, Hem Deniz Meltemi Kokulu Çubuk TütsüI satılan yerler, Hem Deniz Meltemi Kokulu Çubuk Tütsü satan yerler, Hem Deniz Meltemi Kokulu Çubuk Tütsü nerede satılır, Hem Deniz Meltemi Kokulu Çubuk Tütsü nereden alınır, Hem Deniz Meltemi Kokulu Çubuk Tütsü nerelerde satılıyor, Hem Deniz Meltemi Kokulu Çubuk Tütsü nerden alabilirim, Hem Deniz Meltemi Kokulu Çubuk Tütsü satılan, Hem Deniz Meltemi Kokulu Çubuk Tütsü satılır, Hem Deniz Meltemi Kokulu Çubuk Tütsü etkileri, Hem Deniz Meltemi Kokulu Çubuk Tütsü nasıl kullanılır, Hem Deniz Meltemi Kokulu Çubuk Tütsü nerde, Hem Deniz Meltemi Kokulu Çubuk Tütsü faydası, Hem Deniz Meltemi Kokulu Çubuk Tütsü ne işe yarar, Hem Deniz Meltemi Kokulu Çubuk Tütsü ne kadar, Hem Deniz Meltemi Kokulu Çubuk Tütsü fiyatı, Hem Deniz Meltemi Kokulu Çubuk Tütsü fiyatları, Hem Deniz Meltemi Kokulu Çubuk Tütsü detayları, Hem Deniz Meltemi Kokulu Çubuk Tütsü açıklamaları, Hem Deniz Meltemi Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları, Hem Deniz Meltemi Kokulu Çubuk Tütsü ürünü kullanımı, Hem Deniz Meltemi Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları ve kullanımı, Hem Deniz Meltemi Kokulu Çubuk Tütsü ürünü hakkında, Hem Deniz Meltemi Kokulu Çubuk Tütsü ürünü yorum, Hem Deniz Meltemi Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satışı, Hem Deniz Meltemi Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satan, Hem Deniz Meltemi Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satış yerleri, Hem Deniz Meltemi Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satılan yerler, Hem Deniz Meltemi Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satan yerler, Hem Deniz Meltemi Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerede satılır, Hem Deniz Meltemi Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nereden alınır, Hem Deniz Meltemi Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerelerde satılıyor, Hem Deniz Meltemi Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerden alabilirim, Hem Deniz Meltemi Kokulu Çubuk Tütsü ürünü etkileri, Hem Deniz Meltemi Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nasıl kullanılır, Hem Deniz Meltemi Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerde, Hem Deniz Meltemi Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydası, Hem Deniz Meltemi Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları neler, HEM DENİZ MELTEMİ KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını LokmanAVM online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.
#LokmanAVM #Deniz_Meltemi_Kokulu_Çubuk_Tütsü #Hem #Hem_Deniz_Meltemi_Kokulu_Çubuk_Tütsü #Deniz_Meltemi_Kokulu_Çubuk_Tütsü_içindekiler #Deniz_Meltemi_Kokulu_Çubuk_Tütsü_kullanımı #Deniz_Meltemi_Kokulu_Çubuk_Tütsü_kullanılışı #Deniz_Meltemi_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydaları #Deniz_Meltemi_Kokulu_Çubuk_Tütsü_yararları #Deniz_Meltemi_Kokulu_Çubuk_Tütsü_yan_etkileri #Deniz_Meltemi_Kokulu_Çubuk_Tütsü_zararları #Deniz_Meltemi_Kokulu_Çubuk_Tütsü_satışı #Deniz_Meltemi_Kokulu_Çubuk_Tütsü_nerde_satılır #Deniz_Meltemi_Kokulu_Çubuk_Tütsü_nerden_alınır #Deniz_Meltemi_Kokulu_Çubuk_Tütsü_satan #Deniz_Meltemi_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydası #Deniz_Meltemi_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydalımı

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ. * İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. * Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. * İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. * İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *
Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır