Desenli Tütsülük - Desenli Tütsü Kızak Tahtası

Ürün Kodu: LokmanAVM-100073

Marka: Mnk

% 26

İNDİRİM

13.00 TL 9.60 TL
Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.
En geç 26 Şubat, 2024 Pazartesi günü kargoda.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

DESENLİ TÜTSÜLÜK - KIZAK - ÇUBUK TÜTSÜ TAHTASI
INCENSE STICK STAND & WOODEN BRONZE

Mnk Desenli Tütsülük Tütsü Kızak Tahtası Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Mnk Desenli Tütsülük Tütsü Kızak Tahtası
Mnk Desenli Tütsülük Tütsü Kızak Tahtası İzin Belge:
Desenli Tütsülük Tütsü Kızak Tahtası Kızak İthal.
Mnk Desenli Tütsülük Tütsü Kızak Tahtası İçindekiler:
Desenli Tütsülük Tütsü Kızak Tahtası ürünü içerisinde; 1adet çubuk tütsü tahtası bulunur.
Mnk Desenli Tütsülük Tütsü Kızak Tahtası Kullanımı:
Desenli Tütsülük Tütsü Kızak Tahtası kullanılışı; Mnk Çubuk Desenli Tütsülük tahtası (incense sticks stand - Wooden & Bronze) ürününü kullanırken Yanıcı parlayıcı patlayıcı maddelerden uzakta ve Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur. 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır. Çubuk tütsü tahtası üzerinde bulunan küçük deliğe, tütsünün yanmayan ucu tutturulur ve Çubuk tütsünün kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Tütsünün yan olarak tahta üzerinde etrafa zarar vermeyecek şekilde tutturulur. Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Çubuk tütsü Kızak Tahta üzerinde Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 30 ila 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde ucu yakılıp tütsüleme sağlanabilir.
Mnk Desenli Tütsülük Tütsü Kızak Tahtası Yan Etkileri:
Desenli Tütsülük Tütsü Kızak Tahtası Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Mnk Desenli Tütsülük Tütsü Kızak Tahtası Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Mnk Desenli Tütsülük Tütsü Kızak Tahtası Muhafaza ve Uyarı:
  • Mnk Desenli Tütsülük Tütsü Kızak Tahtası Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Mnk Desenli Tütsülük Tütsü Kızak Tahtası ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Mnk Desenli Tütsülük Tütsü Kızak Tahtası ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Mnk Desenli Tütsülük Tütsü Kızak Tahtası ürününü Hamile, emzirme dönemi ve hamilelik şüphesi olanların, hastalık veya ilaç kullananlarda, hastalık durumu kullanımlarında, 18 yaş altı kişilerin doktor tavsiyesi ve kontrolü olmaksızın kullanması tavsiye edilmez.
Mnk Desenli Tütsülük Tütsü Kızak Tahtası Ürünü Açıklaması:
MNK DESENLİ TÜTSÜLÜK TÜTSÜ KIZAK TAHTASI
Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur. 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır. Çubuk tütsü tahtası üzerinde bulunan küçük deliğe, tütsünün yanmayan ucu tutturulur ve Çubuk tütsünün kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Tütsünün yan olarak tahta üzerinde etrafa zarar vermeyecek şekilde tutturulur. Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Çubuk tütsü Kızak Tahta üzerinde Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 30 ila 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde ucu yakılıp tütsüleme sağlanabilir.

MNK DESENLİ TÜTSÜLÜK TÜTSÜ KIZAK TAHTASI

MNK TÜTSÜLÜK TÜTSÜ KIZAK TAHTASI

TÜTSÜLÜK TÜTSÜ KIZAK TAHTASI

Mnk Tütsülük Tütsü Kızak Tahtası, Mnk Tütsülük Tütsü Kızak Tahtası ürünü, Mnk Tütsülük Tütsü Kızak Tahtası hakkında, Mnk Tütsülük Tütsü Kızak Tahtası hakkında açıklama, Mnk Tütsülük Tütsü Kızak Tahtası yorum, Mnk Tütsülük Tütsü Kızak Tahtası yorumları, Mnk Tütsülük Tütsü Kızak Tahtası hakkındaki yorumlar, Mnk Tütsülük Tütsü Kızak Tahtası açıklamalı detayları, Mnk Tütsülük Tütsü Kızak Tahtası faydaları, Mnk Tütsülük Tütsü Kızak Tahtası kullanımı, Mnk Tütsülük Tütsü Kızak Tahtası zararları, Mnk Tütsülük Tütsü Kızak Tahtası zararlı mı, Mnk Tütsülük Tütsü Kızak Tahtası uyarılar, Mnk Tütsülük Tütsü Kızak Tahtası yararları, Mnk Tütsülük Tütsü Kızak Tahtası yararlı mı, Mnk Tütsülük Tütsü Kızak Tahtası satışı, Mnk Tütsülük Tütsü Kızak Tahtası satan, Mnk Tütsülük Tütsü Kızak Tahtası satış yerleri, Mnk Tütsülük Tütsü Kızak TahtasıI satılan yerler, Mnk Tütsülük Tütsü Kızak Tahtası satan yerler, Mnk Tütsülük Tütsü Kızak Tahtası nerede satılır, Mnk Tütsülük Tütsü Kızak Tahtası nereden alınır, Mnk Tütsülük Tütsü Kızak Tahtası nerelerde satılıyor, Mnk Tütsülük Tütsü Kızak Tahtası nerden alabilirim, Mnk Tütsülük Tütsü Kızak Tahtası satılan, Mnk Tütsülük Tütsü Kızak Tahtası satılır, Mnk Tütsülük Tütsü Kızak Tahtası etkileri, Mnk Tütsülük Tütsü Kızak Tahtası nasıl kullanılır, Mnk Tütsülük Tütsü Kızak Tahtası nerde, Mnk Tütsülük Tütsü Kızak Tahtası faydası, Mnk Tütsülük Tütsü Kızak Tahtası ne işe yarar, Mnk Tütsülük Tütsü Kızak Tahtası ne kadar, Mnk Tütsülük Tütsü Kızak Tahtası fiyatı, Mnk Tütsülük Tütsü Kızak Tahtası fiyatları, Mnk Tütsülük Tütsü Kızak Tahtası detayları, Mnk Tütsülük Tütsü Kızak Tahtası açıklamaları, Mnk Tütsülük Tütsü Kızak Tahtası ürünü faydaları, Mnk Tütsülük Tütsü Kızak Tahtası ürünü kullanımı, Mnk Tütsülük Tütsü Kızak Tahtası ürünü faydaları ve kullanımı, Mnk Tütsülük Tütsü Kızak Tahtası ürünü hakkında, Mnk Tütsülük Tütsü Kızak Tahtası ürünü yorum, Mnk Tütsülük Tütsü Kızak Tahtası ürünü satışı, Mnk Tütsülük Tütsü Kızak Tahtası ürünü satan, Mnk Tütsülük Tütsü Kızak Tahtası ürünü satış yerleri, Mnk Tütsülük Tütsü Kızak Tahtası ürünü satılan yerler, Mnk Tütsülük Tütsü Kızak Tahtası ürünü satan yerler, Mnk Tütsülük Tütsü Kızak Tahtası ürünü nerede satılır, Mnk Tütsülük Tütsü Kızak Tahtası ürünü nereden alınır, Mnk Tütsülük Tütsü Kızak Tahtası ürünü nerelerde satılıyor, Mnk Tütsülük Tütsü Kızak Tahtası ürünü nerden alabilirim, Mnk Tütsülük Tütsü Kızak Tahtası ürünü etkileri, Mnk Tütsülük Tütsü Kızak Tahtası ürünü nasıl kullanılır, Mnk Tütsülük Tütsü Kızak Tahtası ürünü nerde, Mnk Tütsülük Tütsü Kızak Tahtası ürünü faydası, Mnk Tütsülük Tütsü Kızak Tahtası ürünü faydaları neler, MNK TÜTSÜLÜK TÜTSÜ KIZAK TAHTASI ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını LokmanAVM online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.
#LokmanAVM #Tütsülük_Tütsü_Kızak_Tahtası #Mnk #Mnk_Tütsülük_Tütsü_Kızak_Tahtası #Tütsülük_Tütsü_Kızak_Tahtası_içindekiler #Tütsülük_Tütsü_Kızak_Tahtası_kullanımı #Tütsülük_Tütsü_Kızak_Tahtası_kullanılışı #Tütsülük_Tütsü_Kızak_Tahtası_faydaları #Tütsülük_Tütsü_Kızak_Tahtası_yararları #Tütsülük_Tütsü_Kızak_Tahtası_yan_etkileri #Tütsülük_Tütsü_Kızak_Tahtası_zararları #Tütsülük_Tütsü_Kızak_Tahtası_satışı #Tütsülük_Tütsü_Kızak_Tahtası_nerde_satılır #Tütsülük_Tütsü_Kızak_Tahtası_nerden_alınır #Tütsülük_Tütsü_Kızak_Tahtası_satan #Tütsülük_Tütsü_Kızak_Tahtası_faydası #Tütsülük_Tütsü_Kızak_Tahtası_faydalımı

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ. * İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. * Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. * İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. * İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *
Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır