Diwali Mistik Kokulu 20 Çubuk Tütsü - Diwali

Ürün Kodu: LOKMANAVM-35222

Marka: Hem Tütsü

% 25

İNDİRİM

20.80 TL 15.60 TL
Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
En geç 29 Mayıs, 2024 Çarşamba günü kargoda.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

HEM DİWALİ MİSTİK KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ
Diwali İncense Sticks 20Çubuk (±%3)

Hem Diwali Mistik Kokulu Çubuk Tütsü Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Hem Diwali Mistik Kokulu Çubuk Tütsü 20li
Hem Diwali Mistik Kokulu Çubuk Tütsü 20li İzin Belge:
Diwali Mistik Kokulu Çubuk Tütsü Manufactures & Exporters HEM CORPORATION - MUMBAI - BANGALORE - INDIA (HİNDİSTAN) - Doğan Baharatçılık Tic. ve San. A.Ş. tarafından Hindistan'dan ithal edilmiştir.
Hem Diwali Mistik Kokulu Çubuk Tütsü 20li İçindekiler:
Diwali Mistik Kokulu Çubuk Tütsü ürünü içerisinde; takribi 20 adet Diwali Mistik kokulu çubuk tütsü bulunur. (±%3)
Hem Diwali Mistik Kokulu Çubuk Tütsü 20li Kullanımı:
Diwali Mistik Kokulu Çubuk Tütsü kullanılışı; Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur, 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır ve kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Diwali Mistik Kokulu Tütsü Diwali Mistiklı Çubuk Tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur. Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde yakılıpta tütsüleme sağlanabilir.
Hem Diwali Mistik Kokulu Çubuk Tütsü 20li Yan Etkileri:
Diwali Mistik Kokulu Çubuk Tütsü Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Hem Diwali Mistik Kokulu Çubuk Tütsü 20li Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Hem Diwali Mistik Kokulu Çubuk Tütsü 20li Muhafaza ve Uyarı:
  • Hem Diwali Mistik Kokulu Çubuk Tütsü Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Hem Diwali Mistik Kokulu Çubuk Tütsü ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Hem Diwali Mistik Kokulu Çubuk Tütsü ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Diwali Mistik Kokulu Tütsü Diwali Mistiklı Çubuk Tütsü ürününü kullanırken Yanıcı parlayıcı patlayıcı maddelerden uzakta ve Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız.
Hem Diwali Mistik Kokulu Çubuk Tütsü 20li Ürünü Açıklaması:
HEM DİWALİ MİSTİK KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ
Hem Marka Diwali Mistik kokulu tütsü ile tüm kapalı ve yarı kapalı alanlarınızı, evlerinizi ve iş yerlerinizi eşsiz aromatik egzotik kokuları ile kaplamasını sağlarsınız. Hoş koku tütsü çeşitliliği ile hayatınıza ayrı bir güzellik renk ve huzur katan tütsü ürünleridir.

Diwali Mistik Kokulu Tütsü Kullanımı:
Diwali Mistik kokulu Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur. 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır.
Diwali Mistik kokulu tütsünün kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Diwali Mistiklı tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur.
Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde ucu yakılıp tütsüleme sağlanabilir.

HEM DİWALİ MİSTİK KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ

HEM DİWALİ MİSTİK KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ

DİWALİ MİSTİK KOKULU 20 ÇUBUK TÜTSÜ

Hem Diwali Mistik Kokulu Çubuk Tütsü, Hem Diwali Mistik Kokulu Çubuk Tütsü 20li ürünü, Hem Diwali Mistik Kokulu Çubuk Tütsü hakkında, Hem Diwali Mistik Kokulu Çubuk Tütsü hakkında açıklama, Hem Diwali Mistik Kokulu Çubuk Tütsü yorum, Hem Diwali Mistik Kokulu Çubuk Tütsü yorumları, Hem Diwali Mistik Kokulu Çubuk Tütsü hakkındaki yorumlar, Hem Diwali Mistik Kokulu Çubuk Tütsü açıklamalı detayları, Hem Diwali Mistik Kokulu Çubuk Tütsü faydaları, Hem Diwali Mistik Kokulu Çubuk Tütsü kullanımı, Hem Diwali Mistik Kokulu Çubuk Tütsü zararları, Hem Diwali Mistik Kokulu Çubuk Tütsü zararlı mı, Hem Diwali Mistik Kokulu Çubuk Tütsü uyarılar, Hem Diwali Mistik Kokulu Çubuk Tütsü yararları, Hem Diwali Mistik Kokulu Çubuk Tütsü yararlı mı, Hem Diwali Mistik Kokulu Çubuk Tütsü satışı, Hem Diwali Mistik Kokulu Çubuk Tütsü satan, Hem Diwali Mistik Kokulu Çubuk Tütsü satış yerleri, Hem Diwali Mistik Kokulu Çubuk TütsüI satılan yerler, Hem Diwali Mistik Kokulu Çubuk Tütsü satan yerler, Hem Diwali Mistik Kokulu Çubuk Tütsü nerede satılır, Hem Diwali Mistik Kokulu Çubuk Tütsü nereden alınır, Hem Diwali Mistik Kokulu Çubuk Tütsü nerelerde satılıyor, Hem Diwali Mistik Kokulu Çubuk Tütsü nerden alabilirim, Hem Diwali Mistik Kokulu Çubuk Tütsü satılan, Hem Diwali Mistik Kokulu Çubuk Tütsü satılır, Hem Diwali Mistik Kokulu Çubuk Tütsü etkileri, Hem Diwali Mistik Kokulu Çubuk Tütsü nasıl kullanılır, Hem Diwali Mistik Kokulu Çubuk Tütsü nerde, Hem Diwali Mistik Kokulu Çubuk Tütsü faydası, Hem Diwali Mistik Kokulu Çubuk Tütsü ne işe yarar, Hem Diwali Mistik Kokulu Çubuk Tütsü ne kadar, Hem Diwali Mistik Kokulu Çubuk Tütsü fiyatı, Hem Diwali Mistik Kokulu Çubuk Tütsü fiyatları, Hem Diwali Mistik Kokulu Çubuk Tütsü detayları, Hem Diwali Mistik Kokulu Çubuk Tütsü açıklamaları, Hem Diwali Mistik Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları, Hem Diwali Mistik Kokulu Çubuk Tütsü ürünü kullanımı, Hem Diwali Mistik Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları ve kullanımı, Hem Diwali Mistik Kokulu Çubuk Tütsü ürünü hakkında, Hem Diwali Mistik Kokulu Çubuk Tütsü ürünü yorum, Hem Diwali Mistik Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satışı, Hem Diwali Mistik Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satan, Hem Diwali Mistik Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satış yerleri, Hem Diwali Mistik Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satılan yerler, Hem Diwali Mistik Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satan yerler, Hem Diwali Mistik Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerede satılır, Hem Diwali Mistik Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nereden alınır, Hem Diwali Mistik Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerelerde satılıyor, Hem Diwali Mistik Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerden alabilirim, Hem Diwali Mistik Kokulu Çubuk Tütsü ürünü etkileri, Hem Diwali Mistik Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nasıl kullanılır, Hem Diwali Mistik Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerde, Hem Diwali Mistik Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydası, Hem Diwali Mistik Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları neler, HEM DİWALİ MİSTİK KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını LokmanAVM online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.
#LokmanAVM #Diwali_Mistik_Kokulu_Çubuk_Tütsü #Hem #Hem_Diwali_Mistik_Kokulu_Çubuk_Tütsü #Diwali_Mistik_Kokulu_Çubuk_Tütsü_içindekiler #Diwali_Mistik_Kokulu_Çubuk_Tütsü_kullanımı #Diwali_Mistik_Kokulu_Çubuk_Tütsü_kullanılışı #Diwali_Mistik_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydaları #Diwali_Mistik_Kokulu_Çubuk_Tütsü_yararları #Diwali_Mistik_Kokulu_Çubuk_Tütsü_yan_etkileri #Diwali_Mistik_Kokulu_Çubuk_Tütsü_zararları #Diwali_Mistik_Kokulu_Çubuk_Tütsü_satışı #Diwali_Mistik_Kokulu_Çubuk_Tütsü_nerde_satılır #Diwali_Mistik_Kokulu_Çubuk_Tütsü_nerden_alınır #Diwali_Mistik_Kokulu_Çubuk_Tütsü_satan #Diwali_Mistik_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydası #Diwali_Mistik_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydalımı

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ. * İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. * Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. * İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. * İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *
Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır