Doğal Sakız Kokulu 20 Çubuk Tütsü - Loban

Ürün Kodu: LokmanAVM-100064

Marka: Hem Tütsü

% 24

İNDİRİM

42.90 TL 32.40 TL
Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.
En geç 26 Temmuz, 2024 Cuma günü kargoda.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

HEM DAMLA SAKIZ KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ
Loban İncense Sticks 20Çubuk (±%3)

Hem Damla Sakız Kokulu Çubuk Tütsü Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Hem Damla Sakız Kokulu Çubuk Tütsü 20li
Hem Damla Sakız Kokulu Çubuk Tütsü 20li İzin Belge:
Damla Sakız Kokulu Çubuk Tütsü Manufactures & Exporters HEM CORPORATION - MUMBAI - BANGALORE - INDIA (HİNDİSTAN) - Doğan Baharatçılık Tic. ve San. A.Ş. tarafından Hindistan'dan ithal edilmiştir.
Hem Damla Sakız Kokulu Çubuk Tütsü 20li İçindekiler:
Damla Sakız Kokulu Çubuk Tütsü ürünü içerisinde; takribi 20 adet Damla Sakız kokulu çubuk tütsü bulunur. (±%3)
Hem Damla Sakız Kokulu Çubuk Tütsü 20li Kullanımı:
Damla Sakız Kokulu Çubuk Tütsü kullanılışı; Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur, 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır ve kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Damla Sakız Kokulu Tütsü Damla Sakızlı Çubuk Tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur. Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde yakılıpta tütsüleme sağlanabilir.
Hem Damla Sakız Kokulu Çubuk Tütsü 20li Yan Etkileri:
Damla Sakız Kokulu Çubuk Tütsü Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Hem Damla Sakız Kokulu Çubuk Tütsü 20li Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Hem Damla Sakız Kokulu Çubuk Tütsü 20li Muhafaza ve Uyarı:
  • Hem Damla Sakız Kokulu Çubuk Tütsü Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Hem Damla Sakız Kokulu Çubuk Tütsü ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Hem Damla Sakız Kokulu Çubuk Tütsü ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Damla Sakız Kokulu Çubuk Tütsü ürününü kullanırken Yanıcı parlayıcı patlayıcı maddelerden uzakta ve Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız.
Hem Damla Sakız Kokulu Çubuk Tütsü 20li Ürünü Açıklaması:
HEM DAMLA SAKIZ KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ
Hem Marka Damla Sakız kokulu tütsü ile tüm kapalı ve yarı kapalı alanlarınızı, evlerinizi ve iş yerlerinizi eşsiz aromatik egzotik kokuları ile kaplamasını sağlarsınız. Hoş koku tütsü çeşitliliği ile hayatınıza ayrı bir güzellik renk ve huzur katan tütsü ürünleridir.

Damla Sakız Kokulu Tütsü Kullanımı:
Damla Sakız kokulu Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur. 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır.
Damla Sakız kokulu tütsünün kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Damla Sakızlı tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur.
Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde ucu yakılıp tütsüleme sağlanabilir.

HEM DAMLA SAKIZ KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ

HEM DAMLA SAKIZ KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ

DAMLA SAKIZ KOKULU 20 ÇUBUK TÜTSÜ

Hem Damla Sakız Kokulu Çubuk Tütsü, Hem Damla Sakız Kokulu Çubuk Tütsü 20li ürünü, Hem Damla Sakız Kokulu Çubuk Tütsü hakkında, Hem Damla Sakız Kokulu Çubuk Tütsü hakkında açıklama, Hem Damla Sakız Kokulu Çubuk Tütsü yorum, Hem Damla Sakız Kokulu Çubuk Tütsü yorumları, Hem Damla Sakız Kokulu Çubuk Tütsü hakkındaki yorumlar, Hem Damla Sakız Kokulu Çubuk Tütsü açıklamalı detayları, Hem Damla Sakız Kokulu Çubuk Tütsü faydaları, Hem Damla Sakız Kokulu Çubuk Tütsü kullanımı, Hem Damla Sakız Kokulu Çubuk Tütsü zararları, Hem Damla Sakız Kokulu Çubuk Tütsü zararlı mı, Hem Damla Sakız Kokulu Çubuk Tütsü uyarılar, Hem Damla Sakız Kokulu Çubuk Tütsü yararları, Hem Damla Sakız Kokulu Çubuk Tütsü yararlı mı, Hem Damla Sakız Kokulu Çubuk Tütsü satışı, Hem Damla Sakız Kokulu Çubuk Tütsü satan, Hem Damla Sakız Kokulu Çubuk Tütsü satış yerleri, Hem Damla Sakız Kokulu Çubuk TütsüI satılan yerler, Hem Damla Sakız Kokulu Çubuk Tütsü satan yerler, Hem Damla Sakız Kokulu Çubuk Tütsü nerede satılır, Hem Damla Sakız Kokulu Çubuk Tütsü nereden alınır, Hem Damla Sakız Kokulu Çubuk Tütsü nerelerde satılıyor, Hem Damla Sakız Kokulu Çubuk Tütsü nerden alabilirim, Hem Damla Sakız Kokulu Çubuk Tütsü satılan, Hem Damla Sakız Kokulu Çubuk Tütsü satılır, Hem Damla Sakız Kokulu Çubuk Tütsü etkileri, Hem Damla Sakız Kokulu Çubuk Tütsü nasıl kullanılır, Hem Damla Sakız Kokulu Çubuk Tütsü nerde, Hem Damla Sakız Kokulu Çubuk Tütsü faydası, Hem Damla Sakız Kokulu Çubuk Tütsü ne işe yarar, Hem Damla Sakız Kokulu Çubuk Tütsü ne kadar, Hem Damla Sakız Kokulu Çubuk Tütsü fiyatı, Hem Damla Sakız Kokulu Çubuk Tütsü fiyatları, Hem Damla Sakız Kokulu Çubuk Tütsü detayları, Hem Damla Sakız Kokulu Çubuk Tütsü açıklamaları, Hem Damla Sakız Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları, Hem Damla Sakız Kokulu Çubuk Tütsü ürünü kullanımı, Hem Damla Sakız Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları ve kullanımı, Hem Damla Sakız Kokulu Çubuk Tütsü ürünü hakkında, Hem Damla Sakız Kokulu Çubuk Tütsü ürünü yorum, Hem Damla Sakız Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satışı, Hem Damla Sakız Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satan, Hem Damla Sakız Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satış yerleri, Hem Damla Sakız Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satılan yerler, Hem Damla Sakız Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satan yerler, Hem Damla Sakız Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerede satılır, Hem Damla Sakız Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nereden alınır, Hem Damla Sakız Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerelerde satılıyor, Hem Damla Sakız Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerden alabilirim, Hem Damla Sakız Kokulu Çubuk Tütsü ürünü etkileri, Hem Damla Sakız Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nasıl kullanılır, Hem Damla Sakız Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerde, Hem Damla Sakız Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydası, Hem Damla Sakız Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları neler, HEM DAMLA SAKIZ KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını LokmanAVM online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.
#LokmanAVM #Damla_Sakız_Kokulu_Çubuk_Tütsü #Hem #Hem_Damla_Sakız_Kokulu_Çubuk_Tütsü #Damla_Sakız_Kokulu_Çubuk_Tütsü_içindekiler #Damla_Sakız_Kokulu_Çubuk_Tütsü_kullanımı #Damla_Sakız_Kokulu_Çubuk_Tütsü_kullanılışı #Damla_Sakız_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydaları #Damla_Sakız_Kokulu_Çubuk_Tütsü_yararları #Damla_Sakız_Kokulu_Çubuk_Tütsü_yan_etkileri #Damla_Sakız_Kokulu_Çubuk_Tütsü_zararları #Damla_Sakız_Kokulu_Çubuk_Tütsü_satışı #Damla_Sakız_Kokulu_Çubuk_Tütsü_nerde_satılır #Damla_Sakız_Kokulu_Çubuk_Tütsü_nerden_alınır #Damla_Sakız_Kokulu_Çubuk_Tütsü_satan #Damla_Sakız_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydası #Damla_Sakız_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydalımı

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ. * İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. * Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. * İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. * İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *
Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır