Doğal Siyah Hint Kınası 10Gr Pkt

Ürün Kodu: LokmanAVM-100267

Marka: Golecha

% 55

İNDİRİM

5.20 TL 2.36 TL
Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
En geç 06 Mart, 2024 Çarşamba günü kargoda.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

GOLECHA DOĞAL SİYAH HİNT KINASI 10GR PKT
Doğal Siyah Hint Kınası 10GR(±%5)

Golecha Doğal Siyah Hint Kınası Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Golecha Doğal Siyah Hint Kınası 10GR Pkt
Golecha Doğal Siyah Hint Kınası 10GR Pkt İzin Belge:
Doğal Siyah Hint Kınası Golecha Herbals Unlimited firması tarafından üretilmiştir. Firma ISO 9001, GMP (Good Manufacturing Practice) ve Helal sertifikalarına sahiptir.
Golecha Doğal Siyah Hint Kınası 10GR Pkt İçindekiler:
Doğal Siyah Hint Kınası ürünü içerisinde; Herbal Henna, Barium Peroxide, Cidric Acid Para Phenylenediamine, Magnesium Carbonate.
Golecha Doğal Siyah Hint Kınası 10GR Pkt Kullanımı:
Doğal Siyah Hint Kınası kullanılışı; Kına poşetini küçük bir kaseye boşaltınız ve kına tozunu macun kıvamına getirmek için su ekleyiniz. Kına-su karışımını üçe bir oranında yapınız. Bir ölçek kına, üç ölçek su ekleyiniz. Çok iyi karıştırınız ve karışım içinde topaklaşma kalmamasına dikkat ediniz. Macun kıvamına gelen karışımı hemen kullanınız. Eğer uzun süre kullanılmazsa boyanın etkinliği azalır. Kınayı saçınıza uygularken tarak ve fırça kullanınız. Tarak ile saçlarınızı küçük tutamlar halinde ayırınız ve karışımı saçınıza fırça yardımı ile kökten uca doğru uygulayınız. Boyanmamış yer kalmamasına dikkat ediniz. Alın çevresindeki saç diplerine tekrar tekrar uygulayınız. Saçlarınız uzun ise saçınızı başınızın üzerinde topuz yapar gibi toplayınız. Saçınızın macun şeklindeki kınanın rengini tamamıyla alması ve kuruması 30 dakika sürer. Daha çabuk sonuç alabilmek için saç kurutma makinesi kullanabilirsiniz. Saçlarınız tamamıyla kuruduktan sonra saçlarınızı bitkisel sabun veya şampuan ile yıkayınız. Durulama esnasında bol su kullanarak saçınızdan akan su, tamamıyla renksiz ve duru olana kadar yıkayınız. Saçınızı makine ya da havlu ile kuruttuktan sonra istediğiniz şekli verebilirsiniz.
Golecha Doğal Siyah Hint Kınası 10GR Pkt Yan Etkileri:
Doğal Siyah Hint Kınası Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Golecha Doğal Siyah Hint Kınası 10GR Pkt Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Golecha Doğal Siyah Hint Kınası 10GR Pkt Muhafaza ve Uyarı:
  • Golecha Doğal Siyah Hint Kınası Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Golecha Doğal Siyah Hint Kınası ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Golecha Doğal Siyah Hint Kınası ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınızGolecha Doğal Siyah Hint Kınası 10GR Pkt ürününü Hamile, emzirme dönemi ve hamilelik şüphesi olanların, hastalık veya ilaç kullananlarda, hastalık durumu kullanımlarında, 18 yaş altı kişilerin doktor tavsiyesi ve kontrolü olmaksızın kullanması tavsiye edilmez.
Golecha Doğal Siyah Hint Kınası 10GR Pkt Ürünü Açıklaması:

GOLECHA DOĞAL SİYAH HİNT KINASI 10GR PKT

GOLECHA DOĞAL SİYAH HİNT KINASI 10GR PKT

SİYAH HİNT KINASI 10GR

Golecha Doğal Siyah Hint Kınası, Golecha Doğal Siyah Hint Kınası 10GR Pkt ürünü, Golecha Doğal Siyah Hint Kınası hakkında, Golecha Doğal Siyah Hint Kınası hakkında açıklama, Golecha Doğal Siyah Hint Kınası yorum, Golecha Doğal Siyah Hint Kınası yorumları, Golecha Doğal Siyah Hint Kınası hakkındaki yorumlar, Golecha Doğal Siyah Hint Kınası açıklamalı detayları, Golecha Doğal Siyah Hint Kınası faydaları, Golecha Doğal Siyah Hint Kınası kullanımı, Golecha Doğal Siyah Hint Kınası zararları, Golecha Doğal Siyah Hint Kınası zararlı mı, Golecha Doğal Siyah Hint Kınası uyarılar, Golecha Doğal Siyah Hint Kınası yararları, Golecha Doğal Siyah Hint Kınası yararlı mı, Golecha Doğal Siyah Hint Kınası satışı, Golecha Doğal Siyah Hint Kınası satan, Golecha Doğal Siyah Hint Kınası satış yerleri, Golecha Doğal Siyah Hint KınasıI satılan yerler, Golecha Doğal Siyah Hint Kınası satan yerler, Golecha Doğal Siyah Hint Kınası nerede satılır, Golecha Doğal Siyah Hint Kınası nereden alınır, Golecha Doğal Siyah Hint Kınası nerelerde satılıyor, Golecha Doğal Siyah Hint Kınası nerden alabilirim, Golecha Doğal Siyah Hint Kınası satılan, Golecha Doğal Siyah Hint Kınası satılır, Golecha Doğal Siyah Hint Kınası etkileri, Golecha Doğal Siyah Hint Kınası nasıl kullanılır, Golecha Doğal Siyah Hint Kınası nerde, Golecha Doğal Siyah Hint Kınası faydası, Golecha Doğal Siyah Hint Kınası ne işe yarar, Golecha Doğal Siyah Hint Kınası ne kadar, Golecha Doğal Siyah Hint Kınası fiyatı, Golecha Doğal Siyah Hint Kınası fiyatları, Golecha Doğal Siyah Hint Kınası detayları, Golecha Doğal Siyah Hint Kınası açıklamaları, Golecha Doğal Siyah Hint Kınası ürünü faydaları, Golecha Doğal Siyah Hint Kınası ürünü kullanımı, Golecha Doğal Siyah Hint Kınası ürünü faydaları ve kullanımı, Golecha Doğal Siyah Hint Kınası ürünü hakkında, Golecha Doğal Siyah Hint Kınası ürünü yorum, Golecha Doğal Siyah Hint Kınası ürünü satışı, Golecha Doğal Siyah Hint Kınası ürünü satan, Golecha Doğal Siyah Hint Kınası ürünü satış yerleri, Golecha Doğal Siyah Hint Kınası ürünü satılan yerler, Golecha Doğal Siyah Hint Kınası ürünü satan yerler, Golecha Doğal Siyah Hint Kınası ürünü nerede satılır, Golecha Doğal Siyah Hint Kınası ürünü nereden alınır, Golecha Doğal Siyah Hint Kınası ürünü nerelerde satılıyor, Golecha Doğal Siyah Hint Kınası ürünü nerden alabilirim, Golecha Doğal Siyah Hint Kınası ürünü etkileri, Golecha Doğal Siyah Hint Kınası ürünü nasıl kullanılır, Golecha Doğal Siyah Hint Kınası ürünü nerde, Golecha Doğal Siyah Hint Kınası ürünü faydası, Golecha Doğal Siyah Hint Kınası ürünü faydaları neler, GOLECHA DOĞAL SİYAH HİNT KINASI 10GR PKT ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını LokmanAVM online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.
#LokmanAVM #Doğal_Siyah_Hint_Kınası #Golecha #Golecha_Doğal_Siyah_Hint_Kınası #Doğal_Siyah_Hint_Kınası_içindekiler #Doğal_Siyah_Hint_Kınası_kullanımı #Doğal_Siyah_Hint_Kınası_kullanılışı #Doğal_Siyah_Hint_Kınası_faydaları #Doğal_Siyah_Hint_Kınası_yararları #Doğal_Siyah_Hint_Kınası_yan_etkileri #Doğal_Siyah_Hint_Kınası_zararları #Doğal_Siyah_Hint_Kınası_satışı #Doğal_Siyah_Hint_Kınası_nerde_satılır #Doğal_Siyah_Hint_Kınası_nerden_alınır #Doğal_Siyah_Hint_Kınası_satan #Doğal_Siyah_Hint_Kınası_faydası #Doğal_Siyah_Hint_Kınası_faydalımı

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ. * İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. * Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. * İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. * İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *
Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır