Dövme Tüp Kınası Kızıl 30Gr

Ürün Kodu: Lokman-90045

Marka: Kureyşi

% 22

İNDİRİM

27.30 TL 21.24 TL
Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
En geç 26 Temmuz, 2024 Cuma günü kargoda.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

KUREYŞİ - DESENLİ TÜP KINA - KIZIL 30GR (±%5)

Kureyşi Dövme Tüp Kınası Kızıl Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Kureyşi Dövme Tüp Kınası Kızıl 30GR
Kureyşi Dövme Tüp Kınası Kızıl 30GR İzin Belge:
Dövme Tüp Kınası Kızıl Made in Pakistan - Kureyşi Enterprise
Kureyşi Dövme Tüp Kınası Kızıl 30GR İçindekiler:
Dövme Tüp Kınası Kızıl ürünü içerisinde; Orjinal üründür. Tüp Kına - Geçici Dövme Hint Kınası
Kureyşi Dövme Tüp Kınası Kızıl 30GR Kullanımı:
Dövme Tüp Kınası Kızıl kullanılışı; Kureyşi Geçici Dövme Tüp Kınası Kullanımı ile İstediğiniz her deseni, şablonu veya kişiye özel çizimi tüp kına ile sağlarsınız. El, ayak ve tüm vücüdunuzda istediğiniz bölgede şekili çizimi tüp kınanın kalem ucu ile oluşturduktan sonra 1 saat kadar kuruyana kadar bekleyiniz. Vücudunuza uyguladığınız işlem tamamlanıp kuruduktan sonra yıkayınız. Kişisel olarak oluşturduğunuz deseniniz hazırdır.
Kureyşi Dövme Tüp Kınası Kızıl 30GR Yan Etkileri:
Dövme Tüp Kınası Kızıl Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Kureyşi Dövme Tüp Kınası Kızıl 30GR Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Kureyşi Dövme Tüp Kınası Kızıl 30GR Muhafaza ve Uyarı:
  • Kureyşi Desenli Tüp Kına Ürününün üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Kureyşi Desenli Tüp Kına Ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen ürün, ambalaj üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Kirpik ya da kaşlarınızı boyamak için kullanmayınız.
  • Kınaya alerjiniz olup olmadığını test etmek için, macun kıvamındaki kınadan çok az bir miktar dirseğinizin iç kısmına sürünüz ve kuruması için bir süre bekleyiniz. Daha sonra cildiniz kınaya herhangi bir tepki veriyor mu kontrol ediniz. Kızarma, yanma ya da kaşınma gibi durumlar gerçekleşirse ürünü kullanmayınız.!
Kureyşi Dövme Tüp Kınası Kızıl 30GR Ürünü Açıklaması:
"GEÇİCİ DÖVME KUREYŞİ HİNT KINASI (KIZIL)"

Desenli Dövme İçin Tüp Kına: Doğal kozmetik ürünü olarak, makyaj ve tasarım ürünü olarak, desenli çeşit çeşit şablon veya çizimler ile, kına gecenizde ya da özel gülerinizde geçici dövme kınanın birbirinde güzel kişiye özel şekilleri ile, kınanın mucizevi etkileriyle vüdunuzda istediğiniz deseni oluşturun, herkes güzelliğinize hayran kalsın!
Özel ince ucuyla dilediğiniz şekli verebileceğiniz Kureyşi Tüp Kına kullanımından oldukça memnun kalacaksınız.

Desenli Geçici Dövme Kınası Görsel 1Desenli Geçici Dövme Kınası Görsel 2Desenli Geçici Dövme Kınası Görsel 3Desenli Geçici Dövme Kınası Görsel 4Desenli Geçici Dövme Kınası Görsel 5Desenli Geçici Dövme Kınası Görsel 6Desenli Geçici Dövme Kınası Görsel 7Desenli Geçici Dövme Kınası Görsel 8Desenli Geçici Dövme Kınası Görsel 9Desenli Geçici Dövme Kınası Görsel 10Desenli Geçici Dövme Kınası Görsel 11Desenli Geçici Dövme Kınası Görsel 12Desenli Geçici Dövme Kınası Görsel 13Desenli Geçici Dövme Kınası Görsel 14 Desenli Geçici Dövme Kınası Görsel 15 Desenli Geçici Dövme Kınası Görsel 16 Desenli Geçici Dövme Kınası Görsel 17 Desenli Geçici Dövme Kınası Görsel 18 Desenli Geçici Dövme Kınası Görsel 19 Desenli Geçici Dövme Kınası Görsel 20 Desenli Geçici Dövme Kınası Görsel 21 Desenli Geçici Dövme Kınası Görsel 22 Desenli Geçici Dövme Kınası Görsel 23 Desenli Geçici Dövme Kınası Görsel 24 Desenli Geçici Dövme Kınası Görsel 25 Desenli Geçici Dövme Kınası Görsel 26 Desenli Geçici Dövme Kınası Görsel 27 Desenli Geçici Dövme Kınası Görsel 28

Kullanımı: İstediğiniz her deseni, şablonu veya kişiye özel çizimi tüp kına ile sağlarsınız. El, ayak ve tüm vücüdunuzda istediğiniz bölgede şekili çizimi tüp kınanın kalem ucu ile oluşturduktan sonra 1 saat kadar kuruyana kadar bekleyiniz. Vücudunuza uyguladığınız işlem tamamlanıp kuruduktan sonra yıkayınız. Kişisel olarak oluşturduğunuz deseniniz hazırdır.

İstediğiniz her deseni şablonu veya kişiye özel çizimi, acı çekmeden kolayca vücudunuza tüp kına ile yapabilirsiniz.

Tüp kınanın kullanımı son derece basit ve kolaydır. Sadece istediğiniz şekilde deseni seçip sürün ve kurumasını bekleyin. Ne kadar çok beklerseniz kınanın rengi o kadar fazla koyu ve kalıcı olur. Oluşturduğunuz şekildeki kına kuruduktan sonra ılık su ile yıkayınız. İlk yıkamadan sonra rengi soluk çıakacaktır. Bekledikçe kınanın rengi koyulaşır, istediğiniz kına rengine ulaşır.

Uyguladığınız tüp kına vücudunuzda en az 2-3 haftaya kadar kalıcı olabilir. Daha da kalıcı olmasını istiyorsanız şayet üzerine herhangi bir bebe yağı veya gliserin sürün ve bir müddet sonra gerekirse sadece su ile yıkayın.

Geçici desenli dövme tüp kınası uyguladığınız bölgeyi isteğe göre en az 12-24 saat kadar sabun ile yıkamamanız, kalıcığını arttıran etkenlerdendir. Desenli geçici dövme tüp kına ile yapabileceğiniz desen, şekil, şablon ve özel çizimlerde sınır yoktur. Her uygulamanız kişiye özel butik bir desen olacaktır. Bu birazda sizin hayal gücünüze ve desen becerinizede bağlıdır.

Muhafaza ve Uyarılar: Ürün üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. Kirpik ya da kaşlarınızı boyamak için kullanmayınız. Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen ürün veya ambalaj üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız. Kınaya alerjiniz olup olmadığını test etmek için, macun kıvamındaki kınadan çok az bir miktar dirseğinizin iç kısmına sürünüz ve kuruması için bir süre bekleyiniz. Daha sonra cildiniz kınaya herhangi bir tepki veriyor mu kontrol ediniz. Kızarma, yanma ya da kaşınma gibi durumlar gerçekleşirse ürünü kullanmayınız.!

Desenli Geçici Dövme Kına ile ilgili: Dövmede farklı bitkilerden elde edilen boya maddeleri ve şekiller kullanılır. Dövme yapımında farklı teknikler kullanılmaktadır. Kalıcı dövmeler (tavsiye edilmez) dışında geçici dövmeler de yapılmaktadır. Bazı geçici dövmeler de boya ya da kına, hint kınası ve tüp kına kullanılmaktadır. Bu süs dövmeleri ortalama 2 haftadan 2 aya kadar ciltde, vücutta kalmaktadır. Dövme yapan kişilerin çoğu, bu alanda usta-çırak ilişkisi içinde yetişmiş kişilerdir. Bu da dövme sırasında enfeksiyon hastalığı ya da deri hastalığına neden olan sorunların görülmesine neden olur. Dövme sırasında kullanılan boya ayrıca alerji ve kaşıntıya neden olabilir. Nadir olmakla beraber, dövme yapıldıktan sonra kişide uzun vadede de baş ağrısı gibi bazı yakınmalar görülebilir. Kalıcı dövmelerde bilindiği üzere teknolojinin ilerlemesiyle artık vücut derisinden silinmesi çok kolaydır. Çok az bir acı çekerek lazerle vücut üzerine yapılan dövmeler silinebiliyor. Yine de deriye zarar vermesi ya da herhangi bir hastalık olması durumunda kalıcı dövmeleri tavsiye etmemekteyiz.

Desenli Geçici Dövme Nasıl Yapılır: Cilt vücut süsleme sanatı olarak bilinen geçici dövmeler genellikle bitkisel boya olan kına, hint kınası ve tüp kınalar ile yapılmaktadır. Doğal olan bu dövme türü ile deri üzerine boyama ile desen ve farklı çizimler ile yapılır. Desenli çizim Geçici dövmelerde genelde siyah, kahverengi ve kestane rengi kına tercih edilir. Görünüm açsından hem kalıcı dövmelere yakın bir izlenim sergilemesinden hemde belirli bir süre sonra kendiliğinden silinebildiği için çok tercih edilir. Desenli Geçici dövme yapımı basit olduğu gibi kullanımı da çok kolaydır. Herhangi bir ilaç ve benzeri bakım gerektirmeyen geçici dövme uygulamaları yapılacak geçici dövme modeline göre on dakika ile yirmi dakika arası zaman da istediğiniz şekilde uygulanabilmektedir. Geçici dövme yapmak için resim ve benzeri çizimleri beğendiğiniz geçici dövme modelini istediğiniz zamanda ve model de kendiniz uygulayabilirsiniz. Geçici dövme şekilleri için sınır yoktur, arzu ettiğiniz her modeli uygulayabilirsiniz.

Desenli Geçici Dövme Tarihçesi: Çok eski zamanlarda Mısır'a kına bitkisini, kraliçe Mümtaz tarafından Hindistan'dan bir hediye olarak getirildi. Mughals sonra bir güzellik ürünü ve cilt üzerinde dekoratif bir uygulama olarak düğün sırasında özellikle desenli geçici dövme kullanımını teşvik etti. Geçici desenli dövme geçmişi yaklaşık 5000 yıla kadar dayanır. Ne zaman Mısırlılar.

KUREYŞİ DÖVME TÜP KINASI KIZIL

KUREYŞİ DÖVME TÜP KINASI KIZIL

DÖVME TÜP KINASI KIZIL 30GR

Kureyşi Dövme Tüp Kınası Kızıl, Kureyşi Dövme Tüp Kınası Kızıl 30GR ürünü, Kureyşi Dövme Tüp Kınası Kızıl hakkında, Kureyşi Dövme Tüp Kınası Kızıl hakkında açıklama, Kureyşi Dövme Tüp Kınası Kızıl yorum, Kureyşi Dövme Tüp Kınası Kızıl yorumları, Kureyşi Dövme Tüp Kınası Kızıl hakkındaki yorumlar, Kureyşi Dövme Tüp Kınası Kızıl açıklamalı detayları, Kureyşi Dövme Tüp Kınası Kızıl faydaları, Kureyşi Dövme Tüp Kınası Kızıl kullanımı, Kureyşi Dövme Tüp Kınası Kızıl zararları, Kureyşi Dövme Tüp Kınası Kızıl zararlı mı, Kureyşi Dövme Tüp Kınası Kızıl uyarılar, Kureyşi Dövme Tüp Kınası Kızıl yararları, Kureyşi Dövme Tüp Kınası Kızıl yararlı mı, Kureyşi Dövme Tüp Kınası Kızıl satışı, Kureyşi Dövme Tüp Kınası Kızıl satan, Kureyşi Dövme Tüp Kınası Kızıl satış yerleri, Kureyşi Dövme Tüp Kınası KızılI satılan yerler, Kureyşi Dövme Tüp Kınası Kızıl satan yerler, Kureyşi Dövme Tüp Kınası Kızıl nerede satılır, Kureyşi Dövme Tüp Kınası Kızıl nereden alınır, Kureyşi Dövme Tüp Kınası Kızıl nerelerde satılıyor, Kureyşi Dövme Tüp Kınası Kızıl nerden alabilirim, Kureyşi Dövme Tüp Kınası Kızıl satılan, Kureyşi Dövme Tüp Kınası Kızıl satılır, Kureyşi Dövme Tüp Kınası Kızıl etkileri, Kureyşi Dövme Tüp Kınası Kızıl nasıl kullanılır, Kureyşi Dövme Tüp Kınası Kızıl nerde, Kureyşi Dövme Tüp Kınası Kızıl faydası, Kureyşi Dövme Tüp Kınası Kızıl ne işe yarar, Kureyşi Dövme Tüp Kınası Kızıl ne kadar, Kureyşi Dövme Tüp Kınası Kızıl fiyatı, Kureyşi Dövme Tüp Kınası Kızıl fiyatları, Kureyşi Dövme Tüp Kınası Kızıl detayları, Kureyşi Dövme Tüp Kınası Kızıl açıklamaları, Kureyşi Dövme Tüp Kınası Kızıl ürünü faydaları, Kureyşi Dövme Tüp Kınası Kızıl ürünü kullanımı, Kureyşi Dövme Tüp Kınası Kızıl ürünü faydaları ve kullanımı, Kureyşi Dövme Tüp Kınası Kızıl ürünü hakkında, Kureyşi Dövme Tüp Kınası Kızıl ürünü yorum, Kureyşi Dövme Tüp Kınası Kızıl ürünü satışı, Kureyşi Dövme Tüp Kınası Kızıl ürünü satan, Kureyşi Dövme Tüp Kınası Kızıl ürünü satış yerleri, Kureyşi Dövme Tüp Kınası Kızıl ürünü satılan yerler, Kureyşi Dövme Tüp Kınası Kızıl ürünü satan yerler, Kureyşi Dövme Tüp Kınası Kızıl ürünü nerede satılır, Kureyşi Dövme Tüp Kınası Kızıl ürünü nereden alınır, Kureyşi Dövme Tüp Kınası Kızıl ürünü nerelerde satılıyor, Kureyşi Dövme Tüp Kınası Kızıl ürünü nerden alabilirim, Kureyşi Dövme Tüp Kınası Kızıl ürünü etkileri, Kureyşi Dövme Tüp Kınası Kızıl ürünü nasıl kullanılır, Kureyşi Dövme Tüp Kınası Kızıl ürünü nerde, Kureyşi Dövme Tüp Kınası Kızıl ürünü faydası, Kureyşi Dövme Tüp Kınası Kızıl ürünü faydaları neler, KUREYŞİ DÖVME TÜP KINASI KIZIL ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını LokmanAVM online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.
#LokmanAVM #Dövme_Tüp_Kınası_Kızıl #Kureyşi #Kureyşi_Dövme_Tüp_Kınası_Kızıl #Dövme_Tüp_Kınası_Kızıl_içindekiler #Dövme_Tüp_Kınası_Kızıl_kullanımı #Dövme_Tüp_Kınası_Kızıl_kullanılışı #Dövme_Tüp_Kınası_Kızıl_faydaları #Dövme_Tüp_Kınası_Kızıl_yararları #Dövme_Tüp_Kınası_Kızıl_yan_etkileri #Dövme_Tüp_Kınası_Kızıl_zararları #Dövme_Tüp_Kınası_Kızıl_satışı #Dövme_Tüp_Kınası_Kızıl_nerde_satılır #Dövme_Tüp_Kınası_Kızıl_nerden_alınır #Dövme_Tüp_Kınası_Kızıl_satan #Dövme_Tüp_Kınası_Kızıl_faydası #Dövme_Tüp_Kınası_Kızıl_faydalımı

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ. * İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. * Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. * İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. * İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *
Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır