Ejderha Kanı 20 Çubuk Tütsü - Dragons Blood

Ürün Kodu: LokmanAVM-100024

Marka: Hem Tütsü

% 25

İNDİRİM

27.30 TL 20.40 TL
Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
En geç 06 Mart, 2024 Çarşamba günü kargoda.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

HEM EJDERHA KANI ÇUBUK TÜTSÜ
Dragons Blood Sticks 20 Çubuk (±%3)

Hem Ejderha Kanı Çubuk Tütsü Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Hem Ejderha Kanı Çubuk Tütsü 20li
Hem Ejderha Kanı Çubuk Tütsü 20li İzin Belge:
Ejderha Kanı Çubuk Tütsü Manufactures & Exporters HEM CORPORATION - MUMBAI - BANGALORE - INDIA (HİNDİSTAN) - Doğan Baharatçılık Tic. ve San. A.Ş. tarafından Hindistan'dan ithal edilmiştir.
Hem Ejderha Kanı Çubuk Tütsü 20li İçindekiler:
Ejderha Kanı Çubuk Tütsü ürünü içerisinde; takribi 20 adet Ejderha kanı çubuk tütsü bulunur. (±%3)
Hem Ejderha Kanı Çubuk Tütsü 20li Kullanımı:
Ejderha Kanı Çubuk Tütsü kullanılışı; Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur, 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır ve kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Ejderha Kanı Tütsü Ejderhali Çubuk Tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur. Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde yakılıpta tütsüleme sağlanabilir.
Hem Ejderha Kanı Çubuk Tütsü 20li Yan Etkileri:
Ejderha Kanı Çubuk Tütsü Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Hem Ejderha Kanı Çubuk Tütsü 20li Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Hem Ejderha Kanı Çubuk Tütsü 20li Muhafaza ve Uyarı:
  • Hem Ejderha Kanı Çubuk Tütsü Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Hem Ejderha Kanı Çubuk Tütsü ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Hem Ejderha Kanı Çubuk Tütsü ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Ejderha Kanı Tütsü ürününü kullanırken Yanıcı parlayıcı patlayıcı maddelerden uzakta ve Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız.
Hem Ejderha Kanı Çubuk Tütsü 20li Ürünü Açıklaması:
HEM EJDERHA KANI ÇUBUK TÜTSÜ
Hem Marka Ejderha Kanı Tütsü ile tüm kapalı ve yarı kapalı alanlarınızı, evlerinizi ve iş yerlerinizi eşsiz aromatik egzotik kokuları ile kaplamasını sağlarsınız. Hoş koku tütsü çeşitliliği ile hayatınıza ayrı bir güzellik renk ve huzur katan tütsü ürünleridir

Ejderha Kanı Tütsü Kullanımı:
Ejderha Kanı Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur. 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır.
Ejderha Kanı tütsünün kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Ejderhali tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur.
Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde ucu yakılıp tütsüleme sağlanabilir.

HEM EJDERHA KANI ÇUBUK TÜTSÜ

HEM EJDERHA KANI ÇUBUK TÜTSÜ

EJDERHA KANI 20 ÇUBUK TÜTSÜ

Hem Ejderha Kanı Çubuk Tütsü, Hem Ejderha Kanı Çubuk Tütsü 20li ürünü, Hem Ejderha Kanı Çubuk Tütsü hakkında, Hem Ejderha Kanı Çubuk Tütsü hakkında açıklama, Hem Ejderha Kanı Çubuk Tütsü yorum, Hem Ejderha Kanı Çubuk Tütsü yorumları, Hem Ejderha Kanı Çubuk Tütsü hakkındaki yorumlar, Hem Ejderha Kanı Çubuk Tütsü açıklamalı detayları, Hem Ejderha Kanı Çubuk Tütsü faydaları, Hem Ejderha Kanı Çubuk Tütsü kullanımı, Hem Ejderha Kanı Çubuk Tütsü zararları, Hem Ejderha Kanı Çubuk Tütsü zararlı mı, Hem Ejderha Kanı Çubuk Tütsü uyarılar, Hem Ejderha Kanı Çubuk Tütsü yararları, Hem Ejderha Kanı Çubuk Tütsü yararlı mı, Hem Ejderha Kanı Çubuk Tütsü satışı, Hem Ejderha Kanı Çubuk Tütsü satan, Hem Ejderha Kanı Çubuk Tütsü satış yerleri, Hem Ejderha Kanı Çubuk TütsüI satılan yerler, Hem Ejderha Kanı Çubuk Tütsü satan yerler, Hem Ejderha Kanı Çubuk Tütsü nerede satılır, Hem Ejderha Kanı Çubuk Tütsü nereden alınır, Hem Ejderha Kanı Çubuk Tütsü nerelerde satılıyor, Hem Ejderha Kanı Çubuk Tütsü nerden alabilirim, Hem Ejderha Kanı Çubuk Tütsü satılan, Hem Ejderha Kanı Çubuk Tütsü satılır, Hem Ejderha Kanı Çubuk Tütsü etkileri, Hem Ejderha Kanı Çubuk Tütsü nasıl kullanılır, Hem Ejderha Kanı Çubuk Tütsü nerde, Hem Ejderha Kanı Çubuk Tütsü faydası, Hem Ejderha Kanı Çubuk Tütsü ne işe yarar, Hem Ejderha Kanı Çubuk Tütsü ne kadar, Hem Ejderha Kanı Çubuk Tütsü fiyatı, Hem Ejderha Kanı Çubuk Tütsü fiyatları, Hem Ejderha Kanı Çubuk Tütsü detayları, Hem Ejderha Kanı Çubuk Tütsü açıklamaları, Hem Ejderha Kanı Çubuk Tütsü ürünü faydaları, Hem Ejderha Kanı Çubuk Tütsü ürünü kullanımı, Hem Ejderha Kanı Çubuk Tütsü ürünü faydaları ve kullanımı, Hem Ejderha Kanı Çubuk Tütsü ürünü hakkında, Hem Ejderha Kanı Çubuk Tütsü ürünü yorum, Hem Ejderha Kanı Çubuk Tütsü ürünü satışı, Hem Ejderha Kanı Çubuk Tütsü ürünü satan, Hem Ejderha Kanı Çubuk Tütsü ürünü satış yerleri, Hem Ejderha Kanı Çubuk Tütsü ürünü satılan yerler, Hem Ejderha Kanı Çubuk Tütsü ürünü satan yerler, Hem Ejderha Kanı Çubuk Tütsü ürünü nerede satılır, Hem Ejderha Kanı Çubuk Tütsü ürünü nereden alınır, Hem Ejderha Kanı Çubuk Tütsü ürünü nerelerde satılıyor, Hem Ejderha Kanı Çubuk Tütsü ürünü nerden alabilirim, Hem Ejderha Kanı Çubuk Tütsü ürünü etkileri, Hem Ejderha Kanı Çubuk Tütsü ürünü nasıl kullanılır, Hem Ejderha Kanı Çubuk Tütsü ürünü nerde, Hem Ejderha Kanı Çubuk Tütsü ürünü faydası, Hem Ejderha Kanı Çubuk Tütsü ürünü faydaları neler, HEM EJDERHA KANI ÇUBUK TÜTSÜ ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını LokmanAVM online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.
#LokmanAVM #Ejderha_Kanı_Çubuk_Tütsü #Hem #Hem_Ejderha_Kanı_Çubuk_Tütsü #Ejderha_Kanı_Çubuk_Tütsü_içindekiler #Ejderha_Kanı_Çubuk_Tütsü_kullanımı #Ejderha_Kanı_Çubuk_Tütsü_kullanılışı #Ejderha_Kanı_Çubuk_Tütsü_faydaları #Ejderha_Kanı_Çubuk_Tütsü_yararları #Ejderha_Kanı_Çubuk_Tütsü_yan_etkileri #Ejderha_Kanı_Çubuk_Tütsü_zararları #Ejderha_Kanı_Çubuk_Tütsü_satışı #Ejderha_Kanı_Çubuk_Tütsü_nerde_satılır #Ejderha_Kanı_Çubuk_Tütsü_nerden_alınır #Ejderha_Kanı_Çubuk_Tütsü_satan #Ejderha_Kanı_Çubuk_Tütsü_faydası #Ejderha_Kanı_Çubuk_Tütsü_faydalımı

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ. * İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. * Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. * İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. * İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *
Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır