Erotika 20 Çubuk Tütsü - Erotica

Ürün Kodu: LokmanAVM-100025

Marka: Hem Tütsü

% 24

İNDİRİM

42.90 TL 32.40 TL
Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.
En geç 06 Mart, 2024 Çarşamba günü kargoda.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

HEM EROTİKA ÇUBUK TÜTSÜ
Erotica İncense Sticks 20Çubuk (±%3)

Hem Erotika Çubuk Tütsü Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Hem Erotika Çubuk Tütsü 20li
Hem Erotika Çubuk Tütsü 20li İzin Belge:
Erotika Çubuk Tütsü Manufactures & Exporters HEM CORPORATION - MUMBAI - BANGALORE - INDIA (HİNDİSTAN). Hindistan'dan ithal edilmiştir.
Hem Erotika Çubuk Tütsü 20li İçindekiler:
Erotika Çubuk Tütsü ürünü içerisinde; takribi 20 adet Erotika Çubuk Tütsü bulunur. (±%3)
Hem Erotika Çubuk Tütsü 20li Kullanımı:
Erotika Çubuk Tütsü kullanılışı; Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur, 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır ve kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Erotika Kokulu Tütsü Erotika Çubuk Tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur. Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde yakılıpta tütsüleme sağlanabilir.
Hem Erotika Çubuk Tütsü 20li Yan Etkileri:
Erotika Çubuk Tütsü Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Hem Erotika Çubuk Tütsü 20li Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Hem Erotika Çubuk Tütsü 20li Muhafaza ve Uyarı:
  • Hem Erotika Çubuk Tütsü Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Hem Erotika Çubuk Tütsü ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Hem Erotika Çubuk Tütsü ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Erotika Tütsü Erotika Çubuk Tütsü ürününü kullanırken Yanıcı parlayıcı patlayıcı maddelerden uzakta ve Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız.
Hem Erotika Çubuk Tütsü 20li Ürünü Açıklaması:
HEM EROTİKA ÇUBUK TÜTSÜ
Hem Marka Erotika tütsü ile tüm kapalı ve yarı kapalı alanlarınızı, evlerinizi ve iş yerlerinizi eşsiz aromatik egzotik kokuları ile kaplamasını sağlarsınız. Hoş koku tütsü çeşitliliği ile hayatınıza ayrı bir güzellik renk ve huzur katan tütsü ürünleridir.

Erotika Tütsü Kullanımı:
Erotika Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur. 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır.
Erotika tütsünün kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Erotika tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur.
Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde ucu yakılıp tütsüleme sağlanabilir.

HEM EROTİKA ÇUBUK TÜTSÜ

HEM EROTİKA ÇUBUK TÜTSÜ

EROTİKA 20 ÇUBUK TÜTSÜ

Hem Erotika Çubuk Tütsü, Hem Erotika Çubuk Tütsü 20li ürünü, Hem Erotika Çubuk Tütsü hakkında, Hem Erotika Çubuk Tütsü hakkında açıklama, Hem Erotika Çubuk Tütsü yorum, Hem Erotika Çubuk Tütsü yorumları, Hem Erotika Çubuk Tütsü hakkındaki yorumlar, Hem Erotika Çubuk Tütsü açıklamalı detayları, Hem Erotika Çubuk Tütsü faydaları, Hem Erotika Çubuk Tütsü kullanımı, Hem Erotika Çubuk Tütsü zararları, Hem Erotika Çubuk Tütsü zararlı mı, Hem Erotika Çubuk Tütsü uyarılar, Hem Erotika Çubuk Tütsü yararları, Hem Erotika Çubuk Tütsü yararlı mı, Hem Erotika Çubuk Tütsü satışı, Hem Erotika Çubuk Tütsü satan, Hem Erotika Çubuk Tütsü satış yerleri, Hem Erotika Çubuk TütsüI satılan yerler, Hem Erotika Çubuk Tütsü satan yerler, Hem Erotika Çubuk Tütsü nerede satılır, Hem Erotika Çubuk Tütsü nereden alınır, Hem Erotika Çubuk Tütsü nerelerde satılıyor, Hem Erotika Çubuk Tütsü nerden alabilirim, Hem Erotika Çubuk Tütsü satılan, Hem Erotika Çubuk Tütsü satılır, Hem Erotika Çubuk Tütsü etkileri, Hem Erotika Çubuk Tütsü nasıl kullanılır, Hem Erotika Çubuk Tütsü nerde, Hem Erotika Çubuk Tütsü faydası, Hem Erotika Çubuk Tütsü ne işe yarar, Hem Erotika Çubuk Tütsü ne kadar, Hem Erotika Çubuk Tütsü fiyatı, Hem Erotika Çubuk Tütsü fiyatları, Hem Erotika Çubuk Tütsü detayları, Hem Erotika Çubuk Tütsü açıklamaları, Hem Erotika Çubuk Tütsü ürünü faydaları, Hem Erotika Çubuk Tütsü ürünü kullanımı, Hem Erotika Çubuk Tütsü ürünü faydaları ve kullanımı, Hem Erotika Çubuk Tütsü ürünü hakkında, Hem Erotika Çubuk Tütsü ürünü yorum, Hem Erotika Çubuk Tütsü ürünü satışı, Hem Erotika Çubuk Tütsü ürünü satan, Hem Erotika Çubuk Tütsü ürünü satış yerleri, Hem Erotika Çubuk Tütsü ürünü satılan yerler, Hem Erotika Çubuk Tütsü ürünü satan yerler, Hem Erotika Çubuk Tütsü ürünü nerede satılır, Hem Erotika Çubuk Tütsü ürünü nereden alınır, Hem Erotika Çubuk Tütsü ürünü nerelerde satılıyor, Hem Erotika Çubuk Tütsü ürünü nerden alabilirim, Hem Erotika Çubuk Tütsü ürünü etkileri, Hem Erotika Çubuk Tütsü ürünü nasıl kullanılır, Hem Erotika Çubuk Tütsü ürünü nerde, Hem Erotika Çubuk Tütsü ürünü faydası, Hem Erotika Çubuk Tütsü ürünü faydaları neler, HEM EROTİKA ÇUBUK TÜTSÜ ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını LokmanAVM online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.
#LokmanAVM #Erotika_Çubuk_Tütsü #Hem #Hem_Erotika_Çubuk_Tütsü #Erotika_Çubuk_Tütsü_içindekiler #Erotika_Çubuk_Tütsü_kullanımı #Erotika_Çubuk_Tütsü_kullanılışı #Erotika_Çubuk_Tütsü_faydaları #Erotika_Çubuk_Tütsü_yararları #Erotika_Çubuk_Tütsü_yan_etkileri #Erotika_Çubuk_Tütsü_zararları #Erotika_Çubuk_Tütsü_satışı #Erotika_Çubuk_Tütsü_nerde_satılır #Erotika_Çubuk_Tütsü_nerden_alınır #Erotika_Çubuk_Tütsü_satan #Erotika_Çubuk_Tütsü_faydası #Erotika_Çubuk_Tütsü_faydalımı

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ. * İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. * Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. * İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. * İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *
Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır