Feng Shui 5in1 20 Çubuk Tütsü

Ürün Kodu: LokmanAVM-100211

Marka: Hem Tütsü

% 24

İNDİRİM

42.90 TL 32.40 TL
Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.
En geç 06 Mart, 2024 Çarşamba günü kargoda.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

HEM FENG SHUİ 5İN1 ÇUBUK TÜTSÜ
Feng Shui 5in 1 İncense Sticks 20Çubuk (±%3)

Hem Feng Shui 5in1 Çubuk Tütsü Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Hem Feng Shui 5in1 Çubuk Tütsü 20li
Hem Feng Shui 5in1 Çubuk Tütsü 20li İzin Belge:
Feng Shui 5in1 Çubuk Tütsü Manufactures & Exporters HEM CORPORATION - MUMBAI - BANGALORE - INDIA (HİNDİSTAN) - Doğan Baharatçılık Tic. ve San. A.Ş. tarafından Hindistan'dan ithal edilmiştir.
Hem Feng Shui 5in1 Çubuk Tütsü 20li İçindekiler:
Feng Shui 5in1 Çubuk Tütsü ürünü içerisinde; takribi 20 adet Feng Shui 5in1 çubuk tütsü bulunur. (±%3)
Hem Feng Shui 5in1 Çubuk Tütsü 20li Kullanımı:
Feng Shui 5in1 Çubuk Tütsü kullanılışı; Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur, 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır ve kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Feng Shui 5in1 Tütsü Feng Shuilı Çubuk Tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur. Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde yakılıpta tütsüleme sağlanabilir.
Hem Feng Shui 5in1 Çubuk Tütsü 20li Yan Etkileri:
Feng Shui 5in1 Çubuk Tütsü Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Hem Feng Shui 5in1 Çubuk Tütsü 20li Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Hem Feng Shui 5in1 Çubuk Tütsü 20li Muhafaza ve Uyarı:
  • Hem Feng Shui 5in1 Çubuk Tütsü Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Hem Feng Shui 5in1 Çubuk Tütsü ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Hem Feng Shui 5in1 Çubuk Tütsü ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Feng Shui 5in1 Tütsü Feng Shuilı Çubuk Tütsü Buhur (Red Apple incense sticks) ürününü kullanırken Yanıcı parlayıcı patlayıcı maddelerden uzakta ve Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız.
Hem Feng Shui 5in1 Çubuk Tütsü 20li Ürünü Açıklaması:
HEM FENG SHUİ 5İN1 ÇUBUK TÜTSÜ
Hem Marka Feng Shui 5in1 tütsü ile tüm kapalı ve yarı kapalı alanlarınızı, evlerinizi ve iş yerlerinizi eşsiz aromatik egzotik kokuları ile kaplamasını sağlarsınız. Hoş koku tütsü çeşitliliği ile hayatınıza ayrı bir güzellik renk ve huzur katan tütsü ürünleridir.

Feng Shui 5in1 Tütsü Kullanımı:
Feng Shui 5in1 Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur. 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır.
Feng Shui 5in1 tütsünün kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Feng Shuilı tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur.
Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde ucu yakılıp tütsüleme sağlanabilir.

HEM FENG SHUİ 5İN1 ÇUBUK TÜTSÜ

HEM FENG SHUİ 5İN1 ÇUBUK TÜTSÜ

FENG SHUİ 5İN1 20 ÇUBUK TÜTSÜ

Hem Feng Shui 5in1 Çubuk Tütsü, Hem Feng Shui 5in1 Çubuk Tütsü 20li ürünü, Hem Feng Shui 5in1 Çubuk Tütsü hakkında, Hem Feng Shui 5in1 Çubuk Tütsü hakkında açıklama, Hem Feng Shui 5in1 Çubuk Tütsü yorum, Hem Feng Shui 5in1 Çubuk Tütsü yorumları, Hem Feng Shui 5in1 Çubuk Tütsü hakkındaki yorumlar, Hem Feng Shui 5in1 Çubuk Tütsü açıklamalı detayları, Hem Feng Shui 5in1 Çubuk Tütsü faydaları, Hem Feng Shui 5in1 Çubuk Tütsü kullanımı, Hem Feng Shui 5in1 Çubuk Tütsü zararları, Hem Feng Shui 5in1 Çubuk Tütsü zararlı mı, Hem Feng Shui 5in1 Çubuk Tütsü uyarılar, Hem Feng Shui 5in1 Çubuk Tütsü yararları, Hem Feng Shui 5in1 Çubuk Tütsü yararlı mı, Hem Feng Shui 5in1 Çubuk Tütsü satışı, Hem Feng Shui 5in1 Çubuk Tütsü satan, Hem Feng Shui 5in1 Çubuk Tütsü satış yerleri, Hem Feng Shui 5in1 Çubuk TütsüI satılan yerler, Hem Feng Shui 5in1 Çubuk Tütsü satan yerler, Hem Feng Shui 5in1 Çubuk Tütsü nerede satılır, Hem Feng Shui 5in1 Çubuk Tütsü nereden alınır, Hem Feng Shui 5in1 Çubuk Tütsü nerelerde satılıyor, Hem Feng Shui 5in1 Çubuk Tütsü nerden alabilirim, Hem Feng Shui 5in1 Çubuk Tütsü satılan, Hem Feng Shui 5in1 Çubuk Tütsü satılır, Hem Feng Shui 5in1 Çubuk Tütsü etkileri, Hem Feng Shui 5in1 Çubuk Tütsü nasıl kullanılır, Hem Feng Shui 5in1 Çubuk Tütsü nerde, Hem Feng Shui 5in1 Çubuk Tütsü faydası, Hem Feng Shui 5in1 Çubuk Tütsü ne işe yarar, Hem Feng Shui 5in1 Çubuk Tütsü ne kadar, Hem Feng Shui 5in1 Çubuk Tütsü fiyatı, Hem Feng Shui 5in1 Çubuk Tütsü fiyatları, Hem Feng Shui 5in1 Çubuk Tütsü detayları, Hem Feng Shui 5in1 Çubuk Tütsü açıklamaları, Hem Feng Shui 5in1 Çubuk Tütsü ürünü faydaları, Hem Feng Shui 5in1 Çubuk Tütsü ürünü kullanımı, Hem Feng Shui 5in1 Çubuk Tütsü ürünü faydaları ve kullanımı, Hem Feng Shui 5in1 Çubuk Tütsü ürünü hakkında, Hem Feng Shui 5in1 Çubuk Tütsü ürünü yorum, Hem Feng Shui 5in1 Çubuk Tütsü ürünü satışı, Hem Feng Shui 5in1 Çubuk Tütsü ürünü satan, Hem Feng Shui 5in1 Çubuk Tütsü ürünü satış yerleri, Hem Feng Shui 5in1 Çubuk Tütsü ürünü satılan yerler, Hem Feng Shui 5in1 Çubuk Tütsü ürünü satan yerler, Hem Feng Shui 5in1 Çubuk Tütsü ürünü nerede satılır, Hem Feng Shui 5in1 Çubuk Tütsü ürünü nereden alınır, Hem Feng Shui 5in1 Çubuk Tütsü ürünü nerelerde satılıyor, Hem Feng Shui 5in1 Çubuk Tütsü ürünü nerden alabilirim, Hem Feng Shui 5in1 Çubuk Tütsü ürünü etkileri, Hem Feng Shui 5in1 Çubuk Tütsü ürünü nasıl kullanılır, Hem Feng Shui 5in1 Çubuk Tütsü ürünü nerde, Hem Feng Shui 5in1 Çubuk Tütsü ürünü faydası, Hem Feng Shui 5in1 Çubuk Tütsü ürünü faydaları neler, HEM FENG SHUİ 5İN1 ÇUBUK TÜTSÜ ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını LokmanAVM online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.
#LokmanAVM #Feng_Shui_5in1_Çubuk_Tütsü #Hem #Hem_Feng_Shui_5in1_Çubuk_Tütsü #Feng_Shui_5in1_Çubuk_Tütsü_içindekiler #Feng_Shui_5in1_Çubuk_Tütsü_kullanımı #Feng_Shui_5in1_Çubuk_Tütsü_kullanılışı #Feng_Shui_5in1_Çubuk_Tütsü_faydaları #Feng_Shui_5in1_Çubuk_Tütsü_yararları #Feng_Shui_5in1_Çubuk_Tütsü_yan_etkileri #Feng_Shui_5in1_Çubuk_Tütsü_zararları #Feng_Shui_5in1_Çubuk_Tütsü_satışı #Feng_Shui_5in1_Çubuk_Tütsü_nerde_satılır #Feng_Shui_5in1_Çubuk_Tütsü_nerden_alınır #Feng_Shui_5in1_Çubuk_Tütsü_satan #Feng_Shui_5in1_Çubuk_Tütsü_faydası #Feng_Shui_5in1_Çubuk_Tütsü_faydalımı

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ. * İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. * Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. * İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. * İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *
Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır