Gece Kraliçesi 20 Çubuk Tütsü - Night Queen

Ürün Kodu: LokmanAVM-100027

Marka: Hem Tütsü

% 24

İNDİRİM

42.90 TL 32.40 TL
Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.
En geç 24 Nisan, 2024 Çarşamba günü kargoda.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

HEM GECE KRALİÇESİ ÇUBUK TÜTSÜ
Night Queen İncense Sticks 20 Çubuk (±%3)

Hem Gece Kraliçesi Çubuk Tütsü Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Hem Gece Kraliçesi Çubuk Tütsü 20li
Hem Gece Kraliçesi Çubuk Tütsü 20li İzin Belge:
Gece Kraliçesi Çubuk Tütsü Manufactures & Exporters HEM CORPORATION - MUMBAI - BANGALORE - INDIA (HİNDİSTAN) - Doğan Baharatçılık Tic. ve San. A.Ş. tarafından Hindistan'dan ithal edilmiştir.
Hem Gece Kraliçesi Çubuk Tütsü 20li İçindekiler:
Gece Kraliçesi Çubuk Tütsü ürünü içerisinde; takribi 20 adet Gece Kraliçesi çubuk tütsü bulunur. (±%3)
Hem Gece Kraliçesi Çubuk Tütsü 20li Kullanımı:
Gece Kraliçesi Çubuk Tütsü kullanılışı; Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur, 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır ve kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Gece Kraliçesi Tütsü Geceli Çubuk Tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur. Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde yakılıpta tütsüleme sağlanabilir.
Hem Gece Kraliçesi Çubuk Tütsü 20li Yan Etkileri:
Gece Kraliçesi Çubuk Tütsü Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Hem Gece Kraliçesi Çubuk Tütsü 20li Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Hem Gece Kraliçesi Çubuk Tütsü 20li Muhafaza ve Uyarı:
  • Hem Gece Kraliçesi Çubuk Tütsü Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Hem Gece Kraliçesi Çubuk Tütsü ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Hem Gece Kraliçesi Çubuk Tütsü ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Gece Kraliçesi Tütsü ürününü kullanırken Yanıcı parlayıcı patlayıcı maddelerden uzakta ve Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız.
Hem Gece Kraliçesi Çubuk Tütsü 20li Ürünü Açıklaması:
HEM GECE KRALİÇESİ ÇUBUK TÜTSÜ
Hem Marka Gece Kraliçesi Tütsü ile tüm kapalı ve yarı kapalı alanlarınızı, evlerinizi ve iş yerlerinizi eşsiz aromatik egzotik kokuları ile kaplamasını sağlarsınız. Hoş koku tütsü çeşitliliği ile hayatınıza ayrı bir güzellik renk ve huzur katan tütsü ürünleridir

Gece Kraliçesi Tütsü Kullanımı:
Gece Kraliçesi Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur. 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır.
Gece Kraliçesi tütsünün kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Geceli tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur.
Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde ucu yakılıp tütsüleme sağlanabilir.

HEM GECE KRALİÇESİ ÇUBUK TÜTSÜ

HEM GECE KRALİÇESİ ÇUBUK TÜTSÜ

GECE KRALİÇESİ 20 ÇUBUK TÜTSÜ

Hem Gece Kraliçesi Çubuk Tütsü, Hem Gece Kraliçesi Çubuk Tütsü 20li ürünü, Hem Gece Kraliçesi Çubuk Tütsü hakkında, Hem Gece Kraliçesi Çubuk Tütsü hakkında açıklama, Hem Gece Kraliçesi Çubuk Tütsü yorum, Hem Gece Kraliçesi Çubuk Tütsü yorumları, Hem Gece Kraliçesi Çubuk Tütsü hakkındaki yorumlar, Hem Gece Kraliçesi Çubuk Tütsü açıklamalı detayları, Hem Gece Kraliçesi Çubuk Tütsü faydaları, Hem Gece Kraliçesi Çubuk Tütsü kullanımı, Hem Gece Kraliçesi Çubuk Tütsü zararları, Hem Gece Kraliçesi Çubuk Tütsü zararlı mı, Hem Gece Kraliçesi Çubuk Tütsü uyarılar, Hem Gece Kraliçesi Çubuk Tütsü yararları, Hem Gece Kraliçesi Çubuk Tütsü yararlı mı, Hem Gece Kraliçesi Çubuk Tütsü satışı, Hem Gece Kraliçesi Çubuk Tütsü satan, Hem Gece Kraliçesi Çubuk Tütsü satış yerleri, Hem Gece Kraliçesi Çubuk TütsüI satılan yerler, Hem Gece Kraliçesi Çubuk Tütsü satan yerler, Hem Gece Kraliçesi Çubuk Tütsü nerede satılır, Hem Gece Kraliçesi Çubuk Tütsü nereden alınır, Hem Gece Kraliçesi Çubuk Tütsü nerelerde satılıyor, Hem Gece Kraliçesi Çubuk Tütsü nerden alabilirim, Hem Gece Kraliçesi Çubuk Tütsü satılan, Hem Gece Kraliçesi Çubuk Tütsü satılır, Hem Gece Kraliçesi Çubuk Tütsü etkileri, Hem Gece Kraliçesi Çubuk Tütsü nasıl kullanılır, Hem Gece Kraliçesi Çubuk Tütsü nerde, Hem Gece Kraliçesi Çubuk Tütsü faydası, Hem Gece Kraliçesi Çubuk Tütsü ne işe yarar, Hem Gece Kraliçesi Çubuk Tütsü ne kadar, Hem Gece Kraliçesi Çubuk Tütsü fiyatı, Hem Gece Kraliçesi Çubuk Tütsü fiyatları, Hem Gece Kraliçesi Çubuk Tütsü detayları, Hem Gece Kraliçesi Çubuk Tütsü açıklamaları, Hem Gece Kraliçesi Çubuk Tütsü ürünü faydaları, Hem Gece Kraliçesi Çubuk Tütsü ürünü kullanımı, Hem Gece Kraliçesi Çubuk Tütsü ürünü faydaları ve kullanımı, Hem Gece Kraliçesi Çubuk Tütsü ürünü hakkında, Hem Gece Kraliçesi Çubuk Tütsü ürünü yorum, Hem Gece Kraliçesi Çubuk Tütsü ürünü satışı, Hem Gece Kraliçesi Çubuk Tütsü ürünü satan, Hem Gece Kraliçesi Çubuk Tütsü ürünü satış yerleri, Hem Gece Kraliçesi Çubuk Tütsü ürünü satılan yerler, Hem Gece Kraliçesi Çubuk Tütsü ürünü satan yerler, Hem Gece Kraliçesi Çubuk Tütsü ürünü nerede satılır, Hem Gece Kraliçesi Çubuk Tütsü ürünü nereden alınır, Hem Gece Kraliçesi Çubuk Tütsü ürünü nerelerde satılıyor, Hem Gece Kraliçesi Çubuk Tütsü ürünü nerden alabilirim, Hem Gece Kraliçesi Çubuk Tütsü ürünü etkileri, Hem Gece Kraliçesi Çubuk Tütsü ürünü nasıl kullanılır, Hem Gece Kraliçesi Çubuk Tütsü ürünü nerde, Hem Gece Kraliçesi Çubuk Tütsü ürünü faydası, Hem Gece Kraliçesi Çubuk Tütsü ürünü faydaları neler, HEM GECE KRALİÇESİ ÇUBUK TÜTSÜ ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını LokmanAVM online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.
#LokmanAVM #Gece_Kraliçesi_Çubuk_Tütsü #Hem #Hem_Gece_Kraliçesi_Çubuk_Tütsü #Gece_Kraliçesi_Çubuk_Tütsü_içindekiler #Gece_Kraliçesi_Çubuk_Tütsü_kullanımı #Gece_Kraliçesi_Çubuk_Tütsü_kullanılışı #Gece_Kraliçesi_Çubuk_Tütsü_faydaları #Gece_Kraliçesi_Çubuk_Tütsü_yararları #Gece_Kraliçesi_Çubuk_Tütsü_yan_etkileri #Gece_Kraliçesi_Çubuk_Tütsü_zararları #Gece_Kraliçesi_Çubuk_Tütsü_satışı #Gece_Kraliçesi_Çubuk_Tütsü_nerde_satılır #Gece_Kraliçesi_Çubuk_Tütsü_nerden_alınır #Gece_Kraliçesi_Çubuk_Tütsü_satan #Gece_Kraliçesi_Çubuk_Tütsü_faydası #Gece_Kraliçesi_Çubuk_Tütsü_faydalımı

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ. * İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. * Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. * İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. * İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *
Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır