Gezegen 20 Çubuk Tütsü - The Planet

Ürün Kodu: LokmanAVM-100028

Marka: Hem Tütsü

% 24

İNDİRİM

42.90 TL 32.40 TL
Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.
En geç 26 Temmuz, 2024 Cuma günü kargoda.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

HEM GEZEGEN ÇUBUK TÜTSÜ
The Planet İncense Sticks 20Çubuk (±%3)

Hem Gezegen Çubuk Tütsü Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Hem Gezegen Çubuk Tütsü 20li
Hem Gezegen Çubuk Tütsü 20li İzin Belge:
Gezegen Çubuk Tütsü Manufactures & Exporters HEM CORPORATION - MUMBAI - BANGALORE - INDIA (HİNDİSTAN). Hindistan'dan ithal edilmiştir.
Hem Gezegen Çubuk Tütsü 20li İçindekiler:
Gezegen Çubuk Tütsü ürünü içerisinde; takribi 20 adet Gezegen Çubuk Tütsü bulunur. (±%3)
Hem Gezegen Çubuk Tütsü 20li Kullanımı:
Gezegen Çubuk Tütsü kullanılışı; Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur, 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır ve kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Gezegen Kokulu Tütsü Gezegen Çubuk Tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur. Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde yakılıpta tütsüleme sağlanabilir.
Hem Gezegen Çubuk Tütsü 20li Yan Etkileri:
Gezegen Çubuk Tütsü Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Hem Gezegen Çubuk Tütsü 20li Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Hem Gezegen Çubuk Tütsü 20li Muhafaza ve Uyarı:
  • Hem Gezegen Çubuk Tütsü Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Hem Gezegen Çubuk Tütsü ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Hem Gezegen Çubuk Tütsü ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Gezegen Tütsü Gezegen Çubuk Tütsü ürününü kullanırken Yanıcı parlayıcı patlayıcı maddelerden uzakta ve Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız.
Hem Gezegen Çubuk Tütsü 20li Ürünü Açıklaması:
HEM GEZEGEN ÇUBUK TÜTSÜ
Hem Marka Gezegen tütsü ile tüm kapalı ve yarı kapalı alanlarınızı, evlerinizi ve iş yerlerinizi eşsiz aromatik egzotik kokuları ile kaplamasını sağlarsınız. Hoş koku tütsü çeşitliliği ile hayatınıza ayrı bir güzellik renk ve huzur katan tütsü ürünleridir.

Gezegen Tütsü Kullanımı:
Gezegen Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur. 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır.
Gezegen tütsünün kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Gezegen tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur.
Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde ucu yakılıp tütsüleme sağlanabilir.

HEM GEZEGEN ÇUBUK TÜTSÜ

HEM GEZEGEN ÇUBUK TÜTSÜ

GEZEGEN 20 ÇUBUK TÜTSÜ

Hem Gezegen Çubuk Tütsü, Hem Gezegen Çubuk Tütsü 20li ürünü, Hem Gezegen Çubuk Tütsü hakkında, Hem Gezegen Çubuk Tütsü hakkında açıklama, Hem Gezegen Çubuk Tütsü yorum, Hem Gezegen Çubuk Tütsü yorumları, Hem Gezegen Çubuk Tütsü hakkındaki yorumlar, Hem Gezegen Çubuk Tütsü açıklamalı detayları, Hem Gezegen Çubuk Tütsü faydaları, Hem Gezegen Çubuk Tütsü kullanımı, Hem Gezegen Çubuk Tütsü zararları, Hem Gezegen Çubuk Tütsü zararlı mı, Hem Gezegen Çubuk Tütsü uyarılar, Hem Gezegen Çubuk Tütsü yararları, Hem Gezegen Çubuk Tütsü yararlı mı, Hem Gezegen Çubuk Tütsü satışı, Hem Gezegen Çubuk Tütsü satan, Hem Gezegen Çubuk Tütsü satış yerleri, Hem Gezegen Çubuk TütsüI satılan yerler, Hem Gezegen Çubuk Tütsü satan yerler, Hem Gezegen Çubuk Tütsü nerede satılır, Hem Gezegen Çubuk Tütsü nereden alınır, Hem Gezegen Çubuk Tütsü nerelerde satılıyor, Hem Gezegen Çubuk Tütsü nerden alabilirim, Hem Gezegen Çubuk Tütsü satılan, Hem Gezegen Çubuk Tütsü satılır, Hem Gezegen Çubuk Tütsü etkileri, Hem Gezegen Çubuk Tütsü nasıl kullanılır, Hem Gezegen Çubuk Tütsü nerde, Hem Gezegen Çubuk Tütsü faydası, Hem Gezegen Çubuk Tütsü ne işe yarar, Hem Gezegen Çubuk Tütsü ne kadar, Hem Gezegen Çubuk Tütsü fiyatı, Hem Gezegen Çubuk Tütsü fiyatları, Hem Gezegen Çubuk Tütsü detayları, Hem Gezegen Çubuk Tütsü açıklamaları, Hem Gezegen Çubuk Tütsü ürünü faydaları, Hem Gezegen Çubuk Tütsü ürünü kullanımı, Hem Gezegen Çubuk Tütsü ürünü faydaları ve kullanımı, Hem Gezegen Çubuk Tütsü ürünü hakkında, Hem Gezegen Çubuk Tütsü ürünü yorum, Hem Gezegen Çubuk Tütsü ürünü satışı, Hem Gezegen Çubuk Tütsü ürünü satan, Hem Gezegen Çubuk Tütsü ürünü satış yerleri, Hem Gezegen Çubuk Tütsü ürünü satılan yerler, Hem Gezegen Çubuk Tütsü ürünü satan yerler, Hem Gezegen Çubuk Tütsü ürünü nerede satılır, Hem Gezegen Çubuk Tütsü ürünü nereden alınır, Hem Gezegen Çubuk Tütsü ürünü nerelerde satılıyor, Hem Gezegen Çubuk Tütsü ürünü nerden alabilirim, Hem Gezegen Çubuk Tütsü ürünü etkileri, Hem Gezegen Çubuk Tütsü ürünü nasıl kullanılır, Hem Gezegen Çubuk Tütsü ürünü nerde, Hem Gezegen Çubuk Tütsü ürünü faydası, Hem Gezegen Çubuk Tütsü ürünü faydaları neler, HEM GEZEGEN ÇUBUK TÜTSÜ ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını LokmanAVM online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.
#LokmanAVM #Gezegen_Çubuk_Tütsü #Hem #Hem_Gezegen_Çubuk_Tütsü #Gezegen_Çubuk_Tütsü_içindekiler #Gezegen_Çubuk_Tütsü_kullanımı #Gezegen_Çubuk_Tütsü_kullanılışı #Gezegen_Çubuk_Tütsü_faydaları #Gezegen_Çubuk_Tütsü_yararları #Gezegen_Çubuk_Tütsü_yan_etkileri #Gezegen_Çubuk_Tütsü_zararları #Gezegen_Çubuk_Tütsü_satışı #Gezegen_Çubuk_Tütsü_nerde_satılır #Gezegen_Çubuk_Tütsü_nerden_alınır #Gezegen_Çubuk_Tütsü_satan #Gezegen_Çubuk_Tütsü_faydası #Gezegen_Çubuk_Tütsü_faydalımı

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ. * İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. * Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. * İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. * İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *
Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır