Greyfurt Kokulu 20 Çubuk Tütsü - Grapefruit

Ürün Kodu: LokmanAVM-100054

Marka: Hem Tütsü

% 25

İNDİRİM

27.30 TL 20.40 TL
Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
En geç 06 Mart, 2024 Çarşamba günü kargoda.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

HEM GREYFURT KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ
Grapefruit İncense Sticks 20 Çubuk (±%3)

Hem Greyfurt Kokulu Çubuk Tütsü Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Hem Greyfurt Kokulu Çubuk Tütsü 20li
Hem Greyfurt Kokulu Çubuk Tütsü 20li İzin Belge:
Greyfurt Kokulu Çubuk Tütsü Manufactures & Exporters HEM CORPORATION - MUMBAI - BANGALORE - INDIA (HİNDİSTAN) - Doğan Baharatçılık Tic. ve San. A.Ş. tarafından Hindistan'dan ithal edilmiştir.
Hem Greyfurt Kokulu Çubuk Tütsü 20li İçindekiler:
Greyfurt Kokulu Çubuk Tütsü ürünü içerisinde; takribi 20 adet Greyfurt kokulu çubuk tütsü bulunur. (±%3)
Hem Greyfurt Kokulu Çubuk Tütsü 20li Kullanımı:
Greyfurt Kokulu Çubuk Tütsü kullanılışı; Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur, 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır ve kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Greyfurt Kokulu Tütsü Greyfurtli Çubuk Tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur. Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde yakılıpta tütsüleme sağlanabilir.
Hem Greyfurt Kokulu Çubuk Tütsü 20li Yan Etkileri:
Greyfurt Kokulu Çubuk Tütsü Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Hem Greyfurt Kokulu Çubuk Tütsü 20li Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Hem Greyfurt Kokulu Çubuk Tütsü 20li Muhafaza ve Uyarı:
  • Hem Greyfurt Kokulu Çubuk Tütsü Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Hem Greyfurt Kokulu Çubuk Tütsü ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Hem Greyfurt Kokulu Çubuk Tütsü ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Greyfurt Kokulu Tütsü ürününü kullanırken Yanıcı parlayıcı patlayıcı maddelerden uzakta ve Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız.
Hem Greyfurt Kokulu Çubuk Tütsü 20li Ürünü Açıklaması:
HEM GREYFURT KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ
Hem Marka Greyfurt Kokulu Tütsü ile tüm kapalı ve yarı kapalı alanlarınızı, evlerinizi ve iş yerlerinizi eşsiz aromatik egzotik kokuları ile kaplamasını sağlarsınız. Hoş koku tütsü çeşitliliği ile hayatınıza ayrı bir güzellik renk ve huzur katan tütsü ürünleridir

Greyfurt Kokulu Tütsü Kullanımı:
Greyfurt kokulu Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur. 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır.
Greyfurt kokulu tütsünün kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Greyfurtli tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur.
Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde ucu yakılıp tütsüleme sağlanabilir.

HEM GREYFURT KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ

HEM GREYFURT KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ

GREYFURT KOKULU 20 ÇUBUK TÜTSÜ

Hem Greyfurt Kokulu Çubuk Tütsü, Hem Greyfurt Kokulu Çubuk Tütsü 20li ürünü, Hem Greyfurt Kokulu Çubuk Tütsü hakkında, Hem Greyfurt Kokulu Çubuk Tütsü hakkında açıklama, Hem Greyfurt Kokulu Çubuk Tütsü yorum, Hem Greyfurt Kokulu Çubuk Tütsü yorumları, Hem Greyfurt Kokulu Çubuk Tütsü hakkındaki yorumlar, Hem Greyfurt Kokulu Çubuk Tütsü açıklamalı detayları, Hem Greyfurt Kokulu Çubuk Tütsü faydaları, Hem Greyfurt Kokulu Çubuk Tütsü kullanımı, Hem Greyfurt Kokulu Çubuk Tütsü zararları, Hem Greyfurt Kokulu Çubuk Tütsü zararlı mı, Hem Greyfurt Kokulu Çubuk Tütsü uyarılar, Hem Greyfurt Kokulu Çubuk Tütsü yararları, Hem Greyfurt Kokulu Çubuk Tütsü yararlı mı, Hem Greyfurt Kokulu Çubuk Tütsü satışı, Hem Greyfurt Kokulu Çubuk Tütsü satan, Hem Greyfurt Kokulu Çubuk Tütsü satış yerleri, Hem Greyfurt Kokulu Çubuk TütsüI satılan yerler, Hem Greyfurt Kokulu Çubuk Tütsü satan yerler, Hem Greyfurt Kokulu Çubuk Tütsü nerede satılır, Hem Greyfurt Kokulu Çubuk Tütsü nereden alınır, Hem Greyfurt Kokulu Çubuk Tütsü nerelerde satılıyor, Hem Greyfurt Kokulu Çubuk Tütsü nerden alabilirim, Hem Greyfurt Kokulu Çubuk Tütsü satılan, Hem Greyfurt Kokulu Çubuk Tütsü satılır, Hem Greyfurt Kokulu Çubuk Tütsü etkileri, Hem Greyfurt Kokulu Çubuk Tütsü nasıl kullanılır, Hem Greyfurt Kokulu Çubuk Tütsü nerde, Hem Greyfurt Kokulu Çubuk Tütsü faydası, Hem Greyfurt Kokulu Çubuk Tütsü ne işe yarar, Hem Greyfurt Kokulu Çubuk Tütsü ne kadar, Hem Greyfurt Kokulu Çubuk Tütsü fiyatı, Hem Greyfurt Kokulu Çubuk Tütsü fiyatları, Hem Greyfurt Kokulu Çubuk Tütsü detayları, Hem Greyfurt Kokulu Çubuk Tütsü açıklamaları, Hem Greyfurt Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları, Hem Greyfurt Kokulu Çubuk Tütsü ürünü kullanımı, Hem Greyfurt Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları ve kullanımı, Hem Greyfurt Kokulu Çubuk Tütsü ürünü hakkında, Hem Greyfurt Kokulu Çubuk Tütsü ürünü yorum, Hem Greyfurt Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satışı, Hem Greyfurt Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satan, Hem Greyfurt Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satış yerleri, Hem Greyfurt Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satılan yerler, Hem Greyfurt Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satan yerler, Hem Greyfurt Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerede satılır, Hem Greyfurt Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nereden alınır, Hem Greyfurt Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerelerde satılıyor, Hem Greyfurt Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerden alabilirim, Hem Greyfurt Kokulu Çubuk Tütsü ürünü etkileri, Hem Greyfurt Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nasıl kullanılır, Hem Greyfurt Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerde, Hem Greyfurt Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydası, Hem Greyfurt Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları neler, HEM GREYFURT KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını LokmanAVM online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.
#LokmanAVM #Greyfurt_Kokulu_Çubuk_Tütsü #Hem #Hem_Greyfurt_Kokulu_Çubuk_Tütsü #Greyfurt_Kokulu_Çubuk_Tütsü_içindekiler #Greyfurt_Kokulu_Çubuk_Tütsü_kullanımı #Greyfurt_Kokulu_Çubuk_Tütsü_kullanılışı #Greyfurt_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydaları #Greyfurt_Kokulu_Çubuk_Tütsü_yararları #Greyfurt_Kokulu_Çubuk_Tütsü_yan_etkileri #Greyfurt_Kokulu_Çubuk_Tütsü_zararları #Greyfurt_Kokulu_Çubuk_Tütsü_satışı #Greyfurt_Kokulu_Çubuk_Tütsü_nerde_satılır #Greyfurt_Kokulu_Çubuk_Tütsü_nerden_alınır #Greyfurt_Kokulu_Çubuk_Tütsü_satan #Greyfurt_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydası #Greyfurt_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydalımı

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ. * İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. * Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. * İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. * İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *

İLGİLİ ÜRÜNLER

Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır