Gül Kokulu 20 Çubuk Tütsü - Rose

Ürün Kodu: LOKMANAVM-35156

Marka: Hem Tütsü

% 24

İNDİRİM

42.90 TL 32.40 TL
Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.
En geç 26 Şubat, 2024 Pazartesi günü kargoda.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

HEM GÜL KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ
Rose İncense Sticks 20 Çubuk (±%3)

Hem Gül Kokulu Çubuk Tütsü Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Hem Gül Kokulu Çubuk Tütsü 20li
Hem Gül Kokulu Çubuk Tütsü 20li İzin Belge:
Gül Kokulu Çubuk Tütsü Manufactures & Exporters HEM CORPORATION - MUMBAI - BANGALORE - INDIA (HİNDİSTAN) - Doğan Baharatçılık Tic. ve San. A.Ş. tarafından Hindistan'dan ithal edilmiştir.
Hem Gül Kokulu Çubuk Tütsü 20li İçindekiler:
Gül Kokulu Çubuk Tütsü ürünü içerisinde; takribi 20 adet Gül kokulu çubuk tütsü bulunur. (±%3)
Hem Gül Kokulu Çubuk Tütsü 20li Kullanımı:
Gül Kokulu Çubuk Tütsü kullanılışı; Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur, 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır ve kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Gül Kokulu Tütsü Gülli Çubuk Tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur. Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde yakılıpta tütsüleme sağlanabilir.
Hem Gül Kokulu Çubuk Tütsü 20li Yan Etkileri:
Gül Kokulu Çubuk Tütsü Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Hem Gül Kokulu Çubuk Tütsü 20li Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Hem Gül Kokulu Çubuk Tütsü 20li Muhafaza ve Uyarı:
  • Hem Gül Kokulu Çubuk Tütsü Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Hem Gül Kokulu Çubuk Tütsü ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Hem Gül Kokulu Çubuk Tütsü ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Gül Kokulu Tütsü ürününü kullanırken Yanıcı parlayıcı patlayıcı maddelerden uzakta ve Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız.
Hem Gül Kokulu Çubuk Tütsü 20li Ürünü Açıklaması:
HEM GÜL KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ
Hem Marka Gül Kokulu Tütsü ile tüm kapalı ve yarı kapalı alanlarınızı, evlerinizi ve iş yerlerinizi eşsiz aromatik egzotik kokuları ile kaplamasını sağlarsınız. Hoş koku tütsü çeşitliliği ile hayatınıza ayrı bir güzellik renk ve huzur katan tütsü ürünleridir

Gül Kokulu Tütsü Kullanımı:
Gül kokulu Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur. 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır.
Gül kokulu tütsünün kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Gülli tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur.
Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde ucu yakılıp tütsüleme sağlanabilir.

HEM GÜL KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ

HEM GÜL KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ

GÜL KOKULU 20 ÇUBUK TÜTSÜ

Hem Gül Kokulu Çubuk Tütsü, Hem Gül Kokulu Çubuk Tütsü 20li ürünü, Hem Gül Kokulu Çubuk Tütsü hakkında, Hem Gül Kokulu Çubuk Tütsü hakkında açıklama, Hem Gül Kokulu Çubuk Tütsü yorum, Hem Gül Kokulu Çubuk Tütsü yorumları, Hem Gül Kokulu Çubuk Tütsü hakkındaki yorumlar, Hem Gül Kokulu Çubuk Tütsü açıklamalı detayları, Hem Gül Kokulu Çubuk Tütsü faydaları, Hem Gül Kokulu Çubuk Tütsü kullanımı, Hem Gül Kokulu Çubuk Tütsü zararları, Hem Gül Kokulu Çubuk Tütsü zararlı mı, Hem Gül Kokulu Çubuk Tütsü uyarılar, Hem Gül Kokulu Çubuk Tütsü yararları, Hem Gül Kokulu Çubuk Tütsü yararlı mı, Hem Gül Kokulu Çubuk Tütsü satışı, Hem Gül Kokulu Çubuk Tütsü satan, Hem Gül Kokulu Çubuk Tütsü satış yerleri, Hem Gül Kokulu Çubuk TütsüI satılan yerler, Hem Gül Kokulu Çubuk Tütsü satan yerler, Hem Gül Kokulu Çubuk Tütsü nerede satılır, Hem Gül Kokulu Çubuk Tütsü nereden alınır, Hem Gül Kokulu Çubuk Tütsü nerelerde satılıyor, Hem Gül Kokulu Çubuk Tütsü nerden alabilirim, Hem Gül Kokulu Çubuk Tütsü satılan, Hem Gül Kokulu Çubuk Tütsü satılır, Hem Gül Kokulu Çubuk Tütsü etkileri, Hem Gül Kokulu Çubuk Tütsü nasıl kullanılır, Hem Gül Kokulu Çubuk Tütsü nerde, Hem Gül Kokulu Çubuk Tütsü faydası, Hem Gül Kokulu Çubuk Tütsü ne işe yarar, Hem Gül Kokulu Çubuk Tütsü ne kadar, Hem Gül Kokulu Çubuk Tütsü fiyatı, Hem Gül Kokulu Çubuk Tütsü fiyatları, Hem Gül Kokulu Çubuk Tütsü detayları, Hem Gül Kokulu Çubuk Tütsü açıklamaları, Hem Gül Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları, Hem Gül Kokulu Çubuk Tütsü ürünü kullanımı, Hem Gül Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları ve kullanımı, Hem Gül Kokulu Çubuk Tütsü ürünü hakkında, Hem Gül Kokulu Çubuk Tütsü ürünü yorum, Hem Gül Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satışı, Hem Gül Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satan, Hem Gül Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satış yerleri, Hem Gül Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satılan yerler, Hem Gül Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satan yerler, Hem Gül Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerede satılır, Hem Gül Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nereden alınır, Hem Gül Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerelerde satılıyor, Hem Gül Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerden alabilirim, Hem Gül Kokulu Çubuk Tütsü ürünü etkileri, Hem Gül Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nasıl kullanılır, Hem Gül Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerde, Hem Gül Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydası, Hem Gül Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları neler, HEM GÜL KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını LokmanAVM online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.
#LokmanAVM #Gül_Kokulu_Çubuk_Tütsü #Hem #Hem_Gül_Kokulu_Çubuk_Tütsü #Gül_Kokulu_Çubuk_Tütsü_içindekiler #Gül_Kokulu_Çubuk_Tütsü_kullanımı #Gül_Kokulu_Çubuk_Tütsü_kullanılışı #Gül_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydaları #Gül_Kokulu_Çubuk_Tütsü_yararları #Gül_Kokulu_Çubuk_Tütsü_yan_etkileri #Gül_Kokulu_Çubuk_Tütsü_zararları #Gül_Kokulu_Çubuk_Tütsü_satışı #Gül_Kokulu_Çubuk_Tütsü_nerde_satılır #Gül_Kokulu_Çubuk_Tütsü_nerden_alınır #Gül_Kokulu_Çubuk_Tütsü_satan #Gül_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydası #Gül_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydalımı

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ. * İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. * Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. * İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. * İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *
Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır