Gül Misk Kokulu 20 Çubuk Tütsü - Rose Musk

Ürün Kodu: Lokman-35210

Marka: Hem Tütsü

% 24

İNDİRİM

42.90 TL 32.40 TL
Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.
En geç 07 Mart, 2024 Perşembe günü kargoda.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

HEM GÜL MİSK KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ
Rose Musk İncense Sticks 20Çubuk (±%3)

Hem Gül Misk Kokulu Çubuk Tütsü Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Hem Gül Misk Kokulu Çubuk Tütsü 20li
Hem Gül Misk Kokulu Çubuk Tütsü 20li İzin Belge:
Gül Misk Kokulu Çubuk Tütsü Manufactures & Exporters HEM CORPORATION - MUMBAI - BANGALORE - INDIA (HİNDİSTAN) - Doğan Baharatçılık Tic. ve San. A.Ş. tarafından Hindistan'dan ithal edilmiştir.
Hem Gül Misk Kokulu Çubuk Tütsü 20li İçindekiler:
Gül Misk Kokulu Çubuk Tütsü ürünü içerisinde; takribi 20 adet Gül Misk kokulu çubuk tütsü bulunur. (±%3)
Hem Gül Misk Kokulu Çubuk Tütsü 20li Kullanımı:
Gül Misk Kokulu Çubuk Tütsü kullanılışı; Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur, 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır ve kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Gül Misk Kokulu Tütsü Gül Misklı Çubuk Tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur. Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde yakılıpta tütsüleme sağlanabilir.
Hem Gül Misk Kokulu Çubuk Tütsü 20li Yan Etkileri:
Gül Misk Kokulu Çubuk Tütsü Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Hem Gül Misk Kokulu Çubuk Tütsü 20li Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Hem Gül Misk Kokulu Çubuk Tütsü 20li Muhafaza ve Uyarı:
  • Hem Gül Misk Kokulu Çubuk Tütsü Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Hem Gül Misk Kokulu Çubuk Tütsü ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Hem Gül Misk Kokulu Çubuk Tütsü ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Gül Misk Kokulu Tütsü Gül Misklı Çubuk Tütsü ürününü kullanırken Yanıcı parlayıcı patlayıcı maddelerden uzakta ve Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız.
Hem Gül Misk Kokulu Çubuk Tütsü 20li Ürünü Açıklaması:
HEM GÜL MİSK KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ
Hem Marka Gül Misk kokulu tütsü ile tüm kapalı ve yarı kapalı alanlarınızı, evlerinizi ve iş yerlerinizi eşsiz aromatik egzotik kokuları ile kaplamasını sağlarsınız. Hoş koku tütsü çeşitliliği ile hayatınıza ayrı bir güzellik renk ve huzur katan tütsü ürünleridir.

Gül Misk Kokulu Tütsü Kullanımı:
Gül Misk kokulu Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur. 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır.
Gül Misk kokulu tütsünün kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Gül Misklı tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur.
Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde ucu yakılıp tütsüleme sağlanabilir.

HEM GÜL MİSK KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ

HEM GÜL MİSK KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ

GÜL MİSK KOKULU 20 ÇUBUK TÜTSÜ

Hem Gül Misk Kokulu Çubuk Tütsü, Hem Gül Misk Kokulu Çubuk Tütsü 20li ürünü, Hem Gül Misk Kokulu Çubuk Tütsü hakkında, Hem Gül Misk Kokulu Çubuk Tütsü hakkında açıklama, Hem Gül Misk Kokulu Çubuk Tütsü yorum, Hem Gül Misk Kokulu Çubuk Tütsü yorumları, Hem Gül Misk Kokulu Çubuk Tütsü hakkındaki yorumlar, Hem Gül Misk Kokulu Çubuk Tütsü açıklamalı detayları, Hem Gül Misk Kokulu Çubuk Tütsü faydaları, Hem Gül Misk Kokulu Çubuk Tütsü kullanımı, Hem Gül Misk Kokulu Çubuk Tütsü zararları, Hem Gül Misk Kokulu Çubuk Tütsü zararlı mı, Hem Gül Misk Kokulu Çubuk Tütsü uyarılar, Hem Gül Misk Kokulu Çubuk Tütsü yararları, Hem Gül Misk Kokulu Çubuk Tütsü yararlı mı, Hem Gül Misk Kokulu Çubuk Tütsü satışı, Hem Gül Misk Kokulu Çubuk Tütsü satan, Hem Gül Misk Kokulu Çubuk Tütsü satış yerleri, Hem Gül Misk Kokulu Çubuk TütsüI satılan yerler, Hem Gül Misk Kokulu Çubuk Tütsü satan yerler, Hem Gül Misk Kokulu Çubuk Tütsü nerede satılır, Hem Gül Misk Kokulu Çubuk Tütsü nereden alınır, Hem Gül Misk Kokulu Çubuk Tütsü nerelerde satılıyor, Hem Gül Misk Kokulu Çubuk Tütsü nerden alabilirim, Hem Gül Misk Kokulu Çubuk Tütsü satılan, Hem Gül Misk Kokulu Çubuk Tütsü satılır, Hem Gül Misk Kokulu Çubuk Tütsü etkileri, Hem Gül Misk Kokulu Çubuk Tütsü nasıl kullanılır, Hem Gül Misk Kokulu Çubuk Tütsü nerde, Hem Gül Misk Kokulu Çubuk Tütsü faydası, Hem Gül Misk Kokulu Çubuk Tütsü ne işe yarar, Hem Gül Misk Kokulu Çubuk Tütsü ne kadar, Hem Gül Misk Kokulu Çubuk Tütsü fiyatı, Hem Gül Misk Kokulu Çubuk Tütsü fiyatları, Hem Gül Misk Kokulu Çubuk Tütsü detayları, Hem Gül Misk Kokulu Çubuk Tütsü açıklamaları, Hem Gül Misk Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları, Hem Gül Misk Kokulu Çubuk Tütsü ürünü kullanımı, Hem Gül Misk Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları ve kullanımı, Hem Gül Misk Kokulu Çubuk Tütsü ürünü hakkında, Hem Gül Misk Kokulu Çubuk Tütsü ürünü yorum, Hem Gül Misk Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satışı, Hem Gül Misk Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satan, Hem Gül Misk Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satış yerleri, Hem Gül Misk Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satılan yerler, Hem Gül Misk Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satan yerler, Hem Gül Misk Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerede satılır, Hem Gül Misk Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nereden alınır, Hem Gül Misk Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerelerde satılıyor, Hem Gül Misk Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerden alabilirim, Hem Gül Misk Kokulu Çubuk Tütsü ürünü etkileri, Hem Gül Misk Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nasıl kullanılır, Hem Gül Misk Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerde, Hem Gül Misk Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydası, Hem Gül Misk Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları neler, HEM GÜL MİSK KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını LokmanAVM online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.
#LokmanAVM #Gül_Misk_Kokulu_Çubuk_Tütsü #Hem #Hem_Gül_Misk_Kokulu_Çubuk_Tütsü #Gül_Misk_Kokulu_Çubuk_Tütsü_içindekiler #Gül_Misk_Kokulu_Çubuk_Tütsü_kullanımı #Gül_Misk_Kokulu_Çubuk_Tütsü_kullanılışı #Gül_Misk_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydaları #Gül_Misk_Kokulu_Çubuk_Tütsü_yararları #Gül_Misk_Kokulu_Çubuk_Tütsü_yan_etkileri #Gül_Misk_Kokulu_Çubuk_Tütsü_zararları #Gül_Misk_Kokulu_Çubuk_Tütsü_satışı #Gül_Misk_Kokulu_Çubuk_Tütsü_nerde_satılır #Gül_Misk_Kokulu_Çubuk_Tütsü_nerden_alınır #Gül_Misk_Kokulu_Çubuk_Tütsü_satan #Gül_Misk_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydası #Gül_Misk_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydalımı

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ. * İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. * Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. * İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. * İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *
Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır