Gül Suyu (Doğal Saf) 390ML

Ürün Kodu: Lokman-90060

Marka: Doğan

% 23

İNDİRİM

195.00 TL 150.00 TL
Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.
En geç 26 Temmuz, 2024 Cuma günü kargoda.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ
Ücretsiz Kargo

DOĞAN GÜL SUYU (DOĞAL SAF)
Eau de Rose - Rose Water 390ML (±%5)

Doğan Gül Suyu (Doğal Saf) Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Doğan Gül Suyu (Doğal Saf) 390ML
Doğan Gül Suyu (Doğal Saf) 390ML İzin Belge:
Gül Suyu (Doğal Saf) Üretici Firma: Türk Gıda Kodeksine uygun olarak, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının TR-34-K-009515 sayılı izni ile üretilmiştir. KALİTEST ISO 9001:2000 ve KALİTEST ISO 22000 Kalite ve Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi belgelerine sahiptir.
Doğan Gül Suyu (Doğal Saf) 390ML İçindekiler:
Gül Suyu (Doğal Saf) ürünü içerisinde; DOĞAL SAF GÜL SUYU..
Doğan Gül Suyu (Doğal Saf) 390ML Kullanımı:
Gül Suyu (Doğal Saf) kullanılışı; Gül suyunu cildinize, banyo suyunda, vücut losyonu, yüz ve cilt temizleme toniği, esans ve hoş kokusu için kullanabilirsiniz. Pürüzsüz bir cilt için temizlenmiş dezenfekte edilmiş bölgeye pamuk ile uygulayın. Ayrıca doğal Gül Suyu'nu güllaç, aşure vb. tatlılarınızda, içeceklerinizde, şerbet ve benzeri gıdalarınızda tatlandırmak için kullanabilirsiniz.
Doğan Gül Suyu (Doğal Saf) 390ML Yan Etkileri:
Gül Suyu (Doğal Saf) Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Doğan Gül Suyu (Doğal Saf) 390ML Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Doğan Gül Suyu (Doğal Saf) 390ML Muhafaza ve Uyarı:
  • Doğan Gül Suyu (Doğal Saf) Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Doğan Gül Suyu (Doğal Saf) ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Doğan Gül Suyu (Doğal Saf) ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
Doğan Gül Suyu (Doğal Saf) 390ML Ürünü Açıklaması:
DOĞAN GÜL SUYU (DOĞAL SAF)
Doğal distile Gül suyu, gül çiçeklerinin işlenmesi esnasında elde edilen hiçbir bir katkı maddesi içermeyen naturel bir üründür. Gül suyu doğal tonik etkisi ile cildinizi nemlendirir ve doğal nem dengesine kavuşturur. Gül suyu Sıkılaştırıcı özelliği ile cildinizin gözeneklerinin tıkanmasını önler. Cildinize taze ve duru bir görünüm sağlar. Pürüzsüz bir cilt için temizlenmiş dezenfekte edilmiş bölgeye pamuk ile uygulayın.

Gül suyunu cildinize, banyo suyunda, vücut losyonu, yüz ve cilt temizleme toniği, esans ve hoş kokusu için kullanabilirsiniz. Ayrıca doğal Gül Suyu'nu güllaç, aşure vb. tatlılarınızda, içeceklerinizde, şerbet ve benzeri gıdalarınızda tatlandırmak için kullanabilirsiniz. Yenilebilir! İçilebilir!.

DOĞAN GÜL SUYU (DOĞAL SAF)

DOĞAN GÜL SUYU (DOĞAL SAF)

DOĞAN BAHARAT BELGE VE SERTİFİKA:

Belgeyi incelemek için tıklayınız veya yan sekmede açınız.
Doğan Baharatçılık Gıda ve Tarım Bakanlığı İşletme Kayıt Belgesi     Doğan Baharatçılık İyi Üretim Uygulamaları Sertifikası     Doğan Baharatçılık Kalitest iso 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Sertifikası     Doğan Baharatçılık Kalitest iso 22000:2005 gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Sertifikası    

GÜL SUYU

Doğan Gül Suyu (Doğal Saf), Doğan Gül Suyu (Doğal Saf) 390ML ürünü, Doğan Gül Suyu (Doğal Saf) hakkında, Doğan Gül Suyu (Doğal Saf) hakkında açıklama, Doğan Gül Suyu (Doğal Saf) yorum, Doğan Gül Suyu (Doğal Saf) yorumları, Doğan Gül Suyu (Doğal Saf) hakkındaki yorumlar, Doğan Gül Suyu (Doğal Saf) açıklamalı detayları, Doğan Gül Suyu (Doğal Saf) faydaları, Doğan Gül Suyu (Doğal Saf) kullanımı, Doğan Gül Suyu (Doğal Saf) zararları, Doğan Gül Suyu (Doğal Saf) zararlı mı, Doğan Gül Suyu (Doğal Saf) uyarılar, Doğan Gül Suyu (Doğal Saf) yararları, Doğan Gül Suyu (Doğal Saf) yararlı mı, Doğan Gül Suyu (Doğal Saf) satışı, Doğan Gül Suyu (Doğal Saf) satan, Doğan Gül Suyu (Doğal Saf) satış yerleri, Doğan Gül Suyu (Doğal Saf)I satılan yerler, Doğan Gül Suyu (Doğal Saf) satan yerler, Doğan Gül Suyu (Doğal Saf) nerede satılır, Doğan Gül Suyu (Doğal Saf) nereden alınır, Doğan Gül Suyu (Doğal Saf) nerelerde satılıyor, Doğan Gül Suyu (Doğal Saf) nerden alabilirim, Doğan Gül Suyu (Doğal Saf) satılan, Doğan Gül Suyu (Doğal Saf) satılır, Doğan Gül Suyu (Doğal Saf) etkileri, Doğan Gül Suyu (Doğal Saf) nasıl kullanılır, Doğan Gül Suyu (Doğal Saf) nerde, Doğan Gül Suyu (Doğal Saf) faydası, Doğan Gül Suyu (Doğal Saf) ne işe yarar, Doğan Gül Suyu (Doğal Saf) ne kadar, Doğan Gül Suyu (Doğal Saf) fiyatı, Doğan Gül Suyu (Doğal Saf) fiyatları, Doğan Gül Suyu (Doğal Saf) detayları, Doğan Gül Suyu (Doğal Saf) açıklamaları, Doğan Gül Suyu (Doğal Saf) ürünü faydaları, Doğan Gül Suyu (Doğal Saf) ürünü kullanımı, Doğan Gül Suyu (Doğal Saf) ürünü faydaları ve kullanımı, Doğan Gül Suyu (Doğal Saf) ürünü hakkında, Doğan Gül Suyu (Doğal Saf) ürünü yorum, Doğan Gül Suyu (Doğal Saf) ürünü satışı, Doğan Gül Suyu (Doğal Saf) ürünü satan, Doğan Gül Suyu (Doğal Saf) ürünü satış yerleri, Doğan Gül Suyu (Doğal Saf) ürünü satılan yerler, Doğan Gül Suyu (Doğal Saf) ürünü satan yerler, Doğan Gül Suyu (Doğal Saf) ürünü nerede satılır, Doğan Gül Suyu (Doğal Saf) ürünü nereden alınır, Doğan Gül Suyu (Doğal Saf) ürünü nerelerde satılıyor, Doğan Gül Suyu (Doğal Saf) ürünü nerden alabilirim, Doğan Gül Suyu (Doğal Saf) ürünü etkileri, Doğan Gül Suyu (Doğal Saf) ürünü nasıl kullanılır, Doğan Gül Suyu (Doğal Saf) ürünü nerde, Doğan Gül Suyu (Doğal Saf) ürünü faydası, Doğan Gül Suyu (Doğal Saf) ürünü faydaları neler, DOĞAN GÜL SUYU (DOĞAL SAF) ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını LokmanAVM online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.
#LokmanAVM #Gül_Suyu_(Doğal_Saf) #Doğan #Doğan_Gül_Suyu_(Doğal_Saf) #Gül_Suyu_(Doğal_Saf)_içindekiler #Gül_Suyu_(Doğal_Saf)_kullanımı #Gül_Suyu_(Doğal_Saf)_kullanılışı #Gül_Suyu_(Doğal_Saf)_faydaları #Gül_Suyu_(Doğal_Saf)_yararları #Gül_Suyu_(Doğal_Saf)_yan_etkileri #Gül_Suyu_(Doğal_Saf)_zararları #Gül_Suyu_(Doğal_Saf)_satışı #Gül_Suyu_(Doğal_Saf)_nerde_satılır #Gül_Suyu_(Doğal_Saf)_nerden_alınır #Gül_Suyu_(Doğal_Saf)_satan #Gül_Suyu_(Doğal_Saf)_faydası #Gül_Suyu_(Doğal_Saf)_faydalımı

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ. * İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. * Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. * İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. * İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *
Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır