Gül Vanilya Kokulu 20 Çubuk Tütsü - Rose Vanilla

Ürün Kodu: Lokman-35207

Marka: Hem Tütsü

% 24

İNDİRİM

42.90 TL 32.40 TL
Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.
En geç 26 Şubat, 2024 Pazartesi günü kargoda.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

HEM GÜL VANİLYA KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ
Rose Vanilla  İncense Sticks 20Çubuk (±%3)

Hem Gül Vanilya Kokulu Çubuk Tütsü Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Hem Gül Vanilya Kokulu Çubuk Tütsü 20li
Hem Gül Vanilya Kokulu Çubuk Tütsü 20li İzin Belge:
Gül Vanilya Kokulu Çubuk Tütsü Manufactures & Exporters HEM CORPORATION - MUMBAI - BANGALORE - INDIA (HİNDİSTAN) - Doğan Baharatçılık Tic. ve San. A.Ş. tarafından Hindistan'dan ithal edilmiştir.
Hem Gül Vanilya Kokulu Çubuk Tütsü 20li İçindekiler:
Gül Vanilya Kokulu Çubuk Tütsü ürünü içerisinde; takribi 20 adet Gül Vanilya kokulu çubuk tütsü bulunur. (±%3)
Hem Gül Vanilya Kokulu Çubuk Tütsü 20li Kullanımı:
Gül Vanilya Kokulu Çubuk Tütsü kullanılışı; Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur, 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır ve kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Gül Vanilya Kokulu Tütsü Gül Vanilyalı Çubuk Tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur. Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde yakılıpta tütsüleme sağlanabilir.
Hem Gül Vanilya Kokulu Çubuk Tütsü 20li Yan Etkileri:
Gül Vanilya Kokulu Çubuk Tütsü Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Hem Gül Vanilya Kokulu Çubuk Tütsü 20li Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Hem Gül Vanilya Kokulu Çubuk Tütsü 20li Muhafaza ve Uyarı:
  • Hem Gül Vanilya Kokulu Çubuk Tütsü Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Hem Gül Vanilya Kokulu Çubuk Tütsü ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Hem Gül Vanilya Kokulu Çubuk Tütsü ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Gül Vanilya Kokulu Tütsü Gül Vanilyalı Çubuk Tütsü ürününü kullanırken Yanıcı parlayıcı patlayıcı maddelerden uzakta ve Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız.
Hem Gül Vanilya Kokulu Çubuk Tütsü 20li Ürünü Açıklaması:
HEM GÜL VANİLYA KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ
Hem Marka Gül Vanilya kokulu tütsü ile tüm kapalı ve yarı kapalı alanlarınızı, evlerinizi ve iş yerlerinizi eşsiz aromatik egzotik kokuları ile kaplamasını sağlarsınız. Hoş koku tütsü çeşitliliği ile hayatınıza ayrı bir güzellik renk ve huzur katan tütsü ürünleridir.

Gül Vanilya Kokulu Tütsü Kullanımı:
Gül Vanilya kokulu Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur. 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır.
Gül Vanilya kokulu tütsünün kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Gül Vanilyalı tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur.
Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde ucu yakılıp tütsüleme sağlanabilir.

HEM GÜL VANİLYA KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ

HEM GÜL VANİLYA KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ

GÜL VANİLYA KOKULU 20 ÇUBUK TÜTSÜ

Hem Gül Vanilya Kokulu Çubuk Tütsü, Hem Gül Vanilya Kokulu Çubuk Tütsü 20li ürünü, Hem Gül Vanilya Kokulu Çubuk Tütsü hakkında, Hem Gül Vanilya Kokulu Çubuk Tütsü hakkında açıklama, Hem Gül Vanilya Kokulu Çubuk Tütsü yorum, Hem Gül Vanilya Kokulu Çubuk Tütsü yorumları, Hem Gül Vanilya Kokulu Çubuk Tütsü hakkındaki yorumlar, Hem Gül Vanilya Kokulu Çubuk Tütsü açıklamalı detayları, Hem Gül Vanilya Kokulu Çubuk Tütsü faydaları, Hem Gül Vanilya Kokulu Çubuk Tütsü kullanımı, Hem Gül Vanilya Kokulu Çubuk Tütsü zararları, Hem Gül Vanilya Kokulu Çubuk Tütsü zararlı mı, Hem Gül Vanilya Kokulu Çubuk Tütsü uyarılar, Hem Gül Vanilya Kokulu Çubuk Tütsü yararları, Hem Gül Vanilya Kokulu Çubuk Tütsü yararlı mı, Hem Gül Vanilya Kokulu Çubuk Tütsü satışı, Hem Gül Vanilya Kokulu Çubuk Tütsü satan, Hem Gül Vanilya Kokulu Çubuk Tütsü satış yerleri, Hem Gül Vanilya Kokulu Çubuk TütsüI satılan yerler, Hem Gül Vanilya Kokulu Çubuk Tütsü satan yerler, Hem Gül Vanilya Kokulu Çubuk Tütsü nerede satılır, Hem Gül Vanilya Kokulu Çubuk Tütsü nereden alınır, Hem Gül Vanilya Kokulu Çubuk Tütsü nerelerde satılıyor, Hem Gül Vanilya Kokulu Çubuk Tütsü nerden alabilirim, Hem Gül Vanilya Kokulu Çubuk Tütsü satılan, Hem Gül Vanilya Kokulu Çubuk Tütsü satılır, Hem Gül Vanilya Kokulu Çubuk Tütsü etkileri, Hem Gül Vanilya Kokulu Çubuk Tütsü nasıl kullanılır, Hem Gül Vanilya Kokulu Çubuk Tütsü nerde, Hem Gül Vanilya Kokulu Çubuk Tütsü faydası, Hem Gül Vanilya Kokulu Çubuk Tütsü ne işe yarar, Hem Gül Vanilya Kokulu Çubuk Tütsü ne kadar, Hem Gül Vanilya Kokulu Çubuk Tütsü fiyatı, Hem Gül Vanilya Kokulu Çubuk Tütsü fiyatları, Hem Gül Vanilya Kokulu Çubuk Tütsü detayları, Hem Gül Vanilya Kokulu Çubuk Tütsü açıklamaları, Hem Gül Vanilya Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları, Hem Gül Vanilya Kokulu Çubuk Tütsü ürünü kullanımı, Hem Gül Vanilya Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları ve kullanımı, Hem Gül Vanilya Kokulu Çubuk Tütsü ürünü hakkında, Hem Gül Vanilya Kokulu Çubuk Tütsü ürünü yorum, Hem Gül Vanilya Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satışı, Hem Gül Vanilya Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satan, Hem Gül Vanilya Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satış yerleri, Hem Gül Vanilya Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satılan yerler, Hem Gül Vanilya Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satan yerler, Hem Gül Vanilya Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerede satılır, Hem Gül Vanilya Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nereden alınır, Hem Gül Vanilya Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerelerde satılıyor, Hem Gül Vanilya Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerden alabilirim, Hem Gül Vanilya Kokulu Çubuk Tütsü ürünü etkileri, Hem Gül Vanilya Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nasıl kullanılır, Hem Gül Vanilya Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerde, Hem Gül Vanilya Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydası, Hem Gül Vanilya Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları neler, HEM GÜL VANİLYA KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını LokmanAVM online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.
#LokmanAVM #Gül_Vanilya_Kokulu_Çubuk_Tütsü #Hem #Hem_Gül_Vanilya_Kokulu_Çubuk_Tütsü #Gül_Vanilya_Kokulu_Çubuk_Tütsü_içindekiler #Gül_Vanilya_Kokulu_Çubuk_Tütsü_kullanımı #Gül_Vanilya_Kokulu_Çubuk_Tütsü_kullanılışı #Gül_Vanilya_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydaları #Gül_Vanilya_Kokulu_Çubuk_Tütsü_yararları #Gül_Vanilya_Kokulu_Çubuk_Tütsü_yan_etkileri #Gül_Vanilya_Kokulu_Çubuk_Tütsü_zararları #Gül_Vanilya_Kokulu_Çubuk_Tütsü_satışı #Gül_Vanilya_Kokulu_Çubuk_Tütsü_nerde_satılır #Gül_Vanilya_Kokulu_Çubuk_Tütsü_nerden_alınır #Gül_Vanilya_Kokulu_Çubuk_Tütsü_satan #Gül_Vanilya_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydası #Gül_Vanilya_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydalımı

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ. * İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. * Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. * İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. * İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *
Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır