Gümüş Yağmuru 20 Çubuk Tütsü - Silver Rain

Ürün Kodu: LokmanAVM-100030

Marka: Hem Tütsü

% 24

İNDİRİM

42.90 TL 32.40 TL
Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.
En geç 20 Haziran, 2024 Perşembe günü kargoda.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

HEM GÜMÜŞ YAĞMURU ÇUBUK TÜTSÜ
Silver Rain İncense Sticks 20 Çubuk (±%3)

Hem Gümüş Yağmuru Çubuk Tütsü Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Hem Gümüş Yağmuru Çubuk Tütsü 20li
Hem Gümüş Yağmuru Çubuk Tütsü 20li İzin Belge:
Gümüş Yağmuru Çubuk Tütsü Manufactures & Exporters HEM CORPORATION - MUMBAI - BANGALORE - INDIA (HİNDİSTAN) - Doğan Baharatçılık Tic. ve San. A.Ş. tarafından Hindistan'dan ithal edilmiştir.
Hem Gümüş Yağmuru Çubuk Tütsü 20li İçindekiler:
Gümüş Yağmuru Çubuk Tütsü ürünü içerisinde; takribi 20 adet Gümüş Yağmuru çubuk tütsü bulunur. (±%3)
Hem Gümüş Yağmuru Çubuk Tütsü 20li Kullanımı:
Gümüş Yağmuru Çubuk Tütsü kullanılışı; Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur, 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır ve kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Gümüş Yağmuru Tütsü Gümüşli Çubuk Tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur. Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde yakılıpta tütsüleme sağlanabilir.
Hem Gümüş Yağmuru Çubuk Tütsü 20li Yan Etkileri:
Gümüş Yağmuru Çubuk Tütsü Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Hem Gümüş Yağmuru Çubuk Tütsü 20li Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Hem Gümüş Yağmuru Çubuk Tütsü 20li Muhafaza ve Uyarı:
  • Hem Gümüş Yağmuru Çubuk Tütsü Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Hem Gümüş Yağmuru Çubuk Tütsü ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Hem Gümüş Yağmuru Çubuk Tütsü ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Gümüş Yağmuru Tütsü ürününü kullanırken Yanıcı parlayıcı patlayıcı maddelerden uzakta ve Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız.
Hem Gümüş Yağmuru Çubuk Tütsü 20li Ürünü Açıklaması:
HEM GÜMÜŞ YAĞMURU ÇUBUK TÜTSÜ
Hem Marka Gümüş Yağmuru Tütsü ile tüm kapalı ve yarı kapalı alanlarınızı, evlerinizi ve iş yerlerinizi eşsiz aromatik egzotik kokuları ile kaplamasını sağlarsınız. Hoş koku tütsü çeşitliliği ile hayatınıza ayrı bir güzellik renk ve huzur katan tütsü ürünleridir

Gümüş Yağmuru Tütsü Kullanımı:
Gümüş Yağmuru Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur. 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır.
Gümüş Yağmuru tütsünün kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Gümüşli tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur.
Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde ucu yakılıp tütsüleme sağlanabilir.

HEM GÜMÜŞ YAĞMURU ÇUBUK TÜTSÜ

HEM GÜMÜŞ YAĞMURU ÇUBUK TÜTSÜ

GÜMÜŞ YAĞMURU 20 ÇUBUK TÜTSÜ

Hem Gümüş Yağmuru Çubuk Tütsü, Hem Gümüş Yağmuru Çubuk Tütsü 20li ürünü, Hem Gümüş Yağmuru Çubuk Tütsü hakkında, Hem Gümüş Yağmuru Çubuk Tütsü hakkında açıklama, Hem Gümüş Yağmuru Çubuk Tütsü yorum, Hem Gümüş Yağmuru Çubuk Tütsü yorumları, Hem Gümüş Yağmuru Çubuk Tütsü hakkındaki yorumlar, Hem Gümüş Yağmuru Çubuk Tütsü açıklamalı detayları, Hem Gümüş Yağmuru Çubuk Tütsü faydaları, Hem Gümüş Yağmuru Çubuk Tütsü kullanımı, Hem Gümüş Yağmuru Çubuk Tütsü zararları, Hem Gümüş Yağmuru Çubuk Tütsü zararlı mı, Hem Gümüş Yağmuru Çubuk Tütsü uyarılar, Hem Gümüş Yağmuru Çubuk Tütsü yararları, Hem Gümüş Yağmuru Çubuk Tütsü yararlı mı, Hem Gümüş Yağmuru Çubuk Tütsü satışı, Hem Gümüş Yağmuru Çubuk Tütsü satan, Hem Gümüş Yağmuru Çubuk Tütsü satış yerleri, Hem Gümüş Yağmuru Çubuk TütsüI satılan yerler, Hem Gümüş Yağmuru Çubuk Tütsü satan yerler, Hem Gümüş Yağmuru Çubuk Tütsü nerede satılır, Hem Gümüş Yağmuru Çubuk Tütsü nereden alınır, Hem Gümüş Yağmuru Çubuk Tütsü nerelerde satılıyor, Hem Gümüş Yağmuru Çubuk Tütsü nerden alabilirim, Hem Gümüş Yağmuru Çubuk Tütsü satılan, Hem Gümüş Yağmuru Çubuk Tütsü satılır, Hem Gümüş Yağmuru Çubuk Tütsü etkileri, Hem Gümüş Yağmuru Çubuk Tütsü nasıl kullanılır, Hem Gümüş Yağmuru Çubuk Tütsü nerde, Hem Gümüş Yağmuru Çubuk Tütsü faydası, Hem Gümüş Yağmuru Çubuk Tütsü ne işe yarar, Hem Gümüş Yağmuru Çubuk Tütsü ne kadar, Hem Gümüş Yağmuru Çubuk Tütsü fiyatı, Hem Gümüş Yağmuru Çubuk Tütsü fiyatları, Hem Gümüş Yağmuru Çubuk Tütsü detayları, Hem Gümüş Yağmuru Çubuk Tütsü açıklamaları, Hem Gümüş Yağmuru Çubuk Tütsü ürünü faydaları, Hem Gümüş Yağmuru Çubuk Tütsü ürünü kullanımı, Hem Gümüş Yağmuru Çubuk Tütsü ürünü faydaları ve kullanımı, Hem Gümüş Yağmuru Çubuk Tütsü ürünü hakkında, Hem Gümüş Yağmuru Çubuk Tütsü ürünü yorum, Hem Gümüş Yağmuru Çubuk Tütsü ürünü satışı, Hem Gümüş Yağmuru Çubuk Tütsü ürünü satan, Hem Gümüş Yağmuru Çubuk Tütsü ürünü satış yerleri, Hem Gümüş Yağmuru Çubuk Tütsü ürünü satılan yerler, Hem Gümüş Yağmuru Çubuk Tütsü ürünü satan yerler, Hem Gümüş Yağmuru Çubuk Tütsü ürünü nerede satılır, Hem Gümüş Yağmuru Çubuk Tütsü ürünü nereden alınır, Hem Gümüş Yağmuru Çubuk Tütsü ürünü nerelerde satılıyor, Hem Gümüş Yağmuru Çubuk Tütsü ürünü nerden alabilirim, Hem Gümüş Yağmuru Çubuk Tütsü ürünü etkileri, Hem Gümüş Yağmuru Çubuk Tütsü ürünü nasıl kullanılır, Hem Gümüş Yağmuru Çubuk Tütsü ürünü nerde, Hem Gümüş Yağmuru Çubuk Tütsü ürünü faydası, Hem Gümüş Yağmuru Çubuk Tütsü ürünü faydaları neler, HEM GÜMÜŞ YAĞMURU ÇUBUK TÜTSÜ ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını LokmanAVM online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.
#LokmanAVM #Gümüş_Yağmuru_Çubuk_Tütsü #Hem #Hem_Gümüş_Yağmuru_Çubuk_Tütsü #Gümüş_Yağmuru_Çubuk_Tütsü_içindekiler #Gümüş_Yağmuru_Çubuk_Tütsü_kullanımı #Gümüş_Yağmuru_Çubuk_Tütsü_kullanılışı #Gümüş_Yağmuru_Çubuk_Tütsü_faydaları #Gümüş_Yağmuru_Çubuk_Tütsü_yararları #Gümüş_Yağmuru_Çubuk_Tütsü_yan_etkileri #Gümüş_Yağmuru_Çubuk_Tütsü_zararları #Gümüş_Yağmuru_Çubuk_Tütsü_satışı #Gümüş_Yağmuru_Çubuk_Tütsü_nerde_satılır #Gümüş_Yağmuru_Çubuk_Tütsü_nerden_alınır #Gümüş_Yağmuru_Çubuk_Tütsü_satan #Gümüş_Yağmuru_Çubuk_Tütsü_faydası #Gümüş_Yağmuru_Çubuk_Tütsü_faydalımı

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ. * İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. * Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. * İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. * İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *
Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır