Güneş 20 Çubuk Tütsü - The Sun

Ürün Kodu: LokmanAVM-100031

Marka: Hem Tütsü

% 24

İNDİRİM

42.90 TL 32.40 TL
Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.
En geç 06 Mart, 2024 Çarşamba günü kargoda.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

HEM GÜNEŞ ÇUBUK TÜTSÜ
The Sun İncense Sticks 20Çubuk (±%3)

Hem Güneş Çubuk Tütsü Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Hem Güneş Çubuk Tütsü 20li
Hem Güneş Çubuk Tütsü 20li İzin Belge:
Güneş Çubuk Tütsü Manufactures & Exporters HEM CORPORATION - MUMBAI - BANGALORE - INDIA (HİNDİSTAN). Hindistan'dan ithal edilmiştir.
Hem Güneş Çubuk Tütsü 20li İçindekiler:
Güneş Çubuk Tütsü ürünü içerisinde; takribi 20 adet Güneş Çubuk Tütsü bulunur. (±%3)
Hem Güneş Çubuk Tütsü 20li Kullanımı:
Güneş Çubuk Tütsü kullanılışı; Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur, 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır ve kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Güneş Kokulu Tütsü Güneş Çubuk Tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur. Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde yakılıpta tütsüleme sağlanabilir.
Hem Güneş Çubuk Tütsü 20li Yan Etkileri:
Güneş Çubuk Tütsü Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Hem Güneş Çubuk Tütsü 20li Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Hem Güneş Çubuk Tütsü 20li Muhafaza ve Uyarı:
  • Hem Güneş Çubuk Tütsü Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Hem Güneş Çubuk Tütsü ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Hem Güneş Çubuk Tütsü ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Güneş Tütsü Güneş Çubuk Tütsü Buürününü kullanırken Yanıcı parlayıcı patlayıcı maddelerden uzakta ve Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız.
Hem Güneş Çubuk Tütsü 20li Ürünü Açıklaması:
HEM GÜNEŞ ÇUBUK TÜTSÜ
Hem Marka Güneş tütsü ile tüm kapalı ve yarı kapalı alanlarınızı, evlerinizi ve iş yerlerinizi eşsiz aromatik egzotik kokuları ile kaplamasını sağlarsınız. Hoş koku tütsü çeşitliliği ile hayatınıza ayrı bir güzellik renk ve huzur katan tütsü ürünleridir.

Güneş Tütsü Kullanımı:
Güneş Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur. 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır.
Güneş tütsünün kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Güneş tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur.
Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde ucu yakılıp tütsüleme sağlanabilir.

HEM GÜNEŞ ÇUBUK TÜTSÜ

HEM GÜNEŞ ÇUBUK TÜTSÜ

GÜNEŞ 20 ÇUBUK TÜTSÜ

Hem Güneş Çubuk Tütsü, Hem Güneş Çubuk Tütsü 20li ürünü, Hem Güneş Çubuk Tütsü hakkında, Hem Güneş Çubuk Tütsü hakkında açıklama, Hem Güneş Çubuk Tütsü yorum, Hem Güneş Çubuk Tütsü yorumları, Hem Güneş Çubuk Tütsü hakkındaki yorumlar, Hem Güneş Çubuk Tütsü açıklamalı detayları, Hem Güneş Çubuk Tütsü faydaları, Hem Güneş Çubuk Tütsü kullanımı, Hem Güneş Çubuk Tütsü zararları, Hem Güneş Çubuk Tütsü zararlı mı, Hem Güneş Çubuk Tütsü uyarılar, Hem Güneş Çubuk Tütsü yararları, Hem Güneş Çubuk Tütsü yararlı mı, Hem Güneş Çubuk Tütsü satışı, Hem Güneş Çubuk Tütsü satan, Hem Güneş Çubuk Tütsü satış yerleri, Hem Güneş Çubuk TütsüI satılan yerler, Hem Güneş Çubuk Tütsü satan yerler, Hem Güneş Çubuk Tütsü nerede satılır, Hem Güneş Çubuk Tütsü nereden alınır, Hem Güneş Çubuk Tütsü nerelerde satılıyor, Hem Güneş Çubuk Tütsü nerden alabilirim, Hem Güneş Çubuk Tütsü satılan, Hem Güneş Çubuk Tütsü satılır, Hem Güneş Çubuk Tütsü etkileri, Hem Güneş Çubuk Tütsü nasıl kullanılır, Hem Güneş Çubuk Tütsü nerde, Hem Güneş Çubuk Tütsü faydası, Hem Güneş Çubuk Tütsü ne işe yarar, Hem Güneş Çubuk Tütsü ne kadar, Hem Güneş Çubuk Tütsü fiyatı, Hem Güneş Çubuk Tütsü fiyatları, Hem Güneş Çubuk Tütsü detayları, Hem Güneş Çubuk Tütsü açıklamaları, Hem Güneş Çubuk Tütsü ürünü faydaları, Hem Güneş Çubuk Tütsü ürünü kullanımı, Hem Güneş Çubuk Tütsü ürünü faydaları ve kullanımı, Hem Güneş Çubuk Tütsü ürünü hakkında, Hem Güneş Çubuk Tütsü ürünü yorum, Hem Güneş Çubuk Tütsü ürünü satışı, Hem Güneş Çubuk Tütsü ürünü satan, Hem Güneş Çubuk Tütsü ürünü satış yerleri, Hem Güneş Çubuk Tütsü ürünü satılan yerler, Hem Güneş Çubuk Tütsü ürünü satan yerler, Hem Güneş Çubuk Tütsü ürünü nerede satılır, Hem Güneş Çubuk Tütsü ürünü nereden alınır, Hem Güneş Çubuk Tütsü ürünü nerelerde satılıyor, Hem Güneş Çubuk Tütsü ürünü nerden alabilirim, Hem Güneş Çubuk Tütsü ürünü etkileri, Hem Güneş Çubuk Tütsü ürünü nasıl kullanılır, Hem Güneş Çubuk Tütsü ürünü nerde, Hem Güneş Çubuk Tütsü ürünü faydası, Hem Güneş Çubuk Tütsü ürünü faydaları neler, HEM GÜNEŞ ÇUBUK TÜTSÜ ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını LokmanAVM online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.
#LokmanAVM #Güneş_Çubuk_Tütsü #Hem #Hem_Güneş_Çubuk_Tütsü #Güneş_Çubuk_Tütsü_içindekiler #Güneş_Çubuk_Tütsü_kullanımı #Güneş_Çubuk_Tütsü_kullanılışı #Güneş_Çubuk_Tütsü_faydaları #Güneş_Çubuk_Tütsü_yararları #Güneş_Çubuk_Tütsü_yan_etkileri #Güneş_Çubuk_Tütsü_zararları #Güneş_Çubuk_Tütsü_satışı #Güneş_Çubuk_Tütsü_nerde_satılır #Güneş_Çubuk_Tütsü_nerden_alınır #Güneş_Çubuk_Tütsü_satan #Güneş_Çubuk_Tütsü_faydası #Güneş_Çubuk_Tütsü_faydalımı

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ. * İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. * Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. * İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. * İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *
Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır