Güneş Sütü 50 Faktör SPF 150Gr

Ürün Kodu: Lokman-36010

Marka: HerbaDerm

% 24

İNDİRİM

189.80 TL 143.96 TL
Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
En geç 29 Mayıs, 2024 Çarşamba günü kargoda.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

HERBADERM GÜNEŞ SÜTÜ 50FAKTÖR SPF
GÜNEŞE ÇOK HASSAS CİLTLER İÇİN
SUYA DAYANIKLI 150GR (±%5)

Herbaderm Güneş Sütü 50Faktör Sps Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Herbaderm Güneş Sütü 50Faktör Sps 150GR
Herbaderm Güneş Sütü 50Faktör Sps 150GR İzin Belge:
Güneş Sütü 50Faktör Sps Üretici Firma; Alpaya Dermaceuticals, Sanayi Cad. No:118-1A 34197 Yenibosna - İstanbul (Made in Turkey)
Herbaderm Güneş Sütü 50Faktör Sps 150GR İçindekiler:
Güneş Sütü 50Faktör Sps ürünü içerisinde; Biberiye yaprağı özü (rosmarinus officinale leaf extract), Ebegömeci Asya Ekstrat (centella asiatic extract), E Vitamini (tocopherol acetate (vitamin E), Gliserin (Tİ02 (titanium dioxside) glycerine,), Distile Su(Deiyonize Water), diethylamino hydroxbenzoly hexyl benzoate, phenyltrimethicone, ethylhexyl methoxy cinnamate, C12-15 alkyl benzoate, dicaprylyl carbonate, niacinamide, caprylic capric triglyceride, octocrylene, glyceryl stearete and peg-100 stearete, peg-100 stearete, VP/ hexadecene copolymer, propylene glycol, cetearly alcohol, ethyhexyl triazone, dimethicone, bis-ethylhexyloxyphenol methoxyphenyl triazine, methylene bis-benzotriazolyl tetramenthybutylphenol, D-panthenol, butyrospermum parkii (shea butter), allantoin, sodium ceterayl sulphate, disodium EDTA, BHT glyceryl oleate, myristyl myristate, sodium polyacrylate, phenoxyethanol and methylisothiazolinone, xanthan gum. 
Herbaderm Güneş Sütü 50Faktör Sps 150GR Kullanımı:
Güneş Sütü 50Faktör Sps kullanılışı; Güneşe çıkmadan 15 dakika önce cildinize, tüm vücudunuza sürünüz. Özellikle yüzmeden, suya girmeden önce, terleme ve kurulandıktan sonra tekrar uygulayınız. El, kol, ayak, bacaklarınızda, yüz, boyun, dekolte bölgesi, göğüs, sırt, kalça, cinsel bölge ve tüm vücudunuzda güvenle kullanabilirsiniz. Ürünü cildinize sık aralıklarla ve bolca uygulayınız. Çünkü uygulama miktarını azaltmak koruma düzeyini öneGRi ölçüde azaltacaktır. Güneş ürünü kullanıyor olsanız bile sağlığınız için uzun süre güneş ışınlarına maruz kalmamanızı tavsiye ederiz.
Herbaderm Güneş Sütü 50Faktör Sps 150GR Yan Etkileri:
Güneş Sütü 50Faktör Sps Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Herbaderm Güneş Sütü 50Faktör Sps 150GR Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Herbaderm Güneş Sütü 50Faktör Sps 150GR Muhafaza ve Uyarı:
  • Herbaderm Güneş Sütü 50Faktör Sps Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Herbaderm Güneş Sütü 50Faktör Sps ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Herbaderm Güneş Sütü 50Faktör Sps ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Haricen kullanım içindir. Göz ile temas ettirmeyiniz. Göz ile teması halinde bol su ile yıkayınız.
  • Güneş ürünü kullanıyor olsanız bile sağlığınız için uzun süre güneş ışınlarına maruz kalmamanızı tavsiye ederiz.
Herbaderm Güneş Sütü 50Faktör Sps 150GR Ürünü Açıklaması:
Suya Dayanıklı 50 SPF GÜNEŞ SÜTÜ

UVA Avrupa Birliği Güneş Ürünleri Tavsiye Kararlarına Uygundur.

Güneşe Çok Hassas Ciltler İçin

50 SPF Suya Dayanıklı Güneş Sütü - Yapışkanlık Yapmaz, Beyaz İz Bırakmaz.
El, kol, ayak, bacaklarınızda, yüz, boyun, sırt, göğüs, kalça, cinsel bölge (dekolte bölgesi) ve tüm vücudunuzda güvenle kullanabilirsiniz. Güneşin sebep olduğu hasarlara karşı çok yüksek koruma sağlar.
Fotostabil UVA (Avrupa Birliği Güneş Ürünleri Tavsiye Kararlarına Uygundur.), UVB (Yüksek Koruma) filtre sistemi, vitaminler ve bitki özleri ile geliştirilmiştir. Ultra hafif ve hızla emilen formülü sayesinde güneşin zararlı, yakıcı yıpratıcı etkisine karşı çok yüksek koruma sağlar, cildinizi neGRendirir. Koyu lekeler, kırışıklıklar ve cilt yaşlanmasına neden olan UVA ışınlarına karşı da etkili koruma sağlar. Cildinizi besler, 50 SPF koruma faktörü sayesinde açık tenli ve güneşe hassas ciltler içinde idealdir. Kurumuş cildi rahatlatır, pürüzsüzleştirir. Pamuksu bir yumuşaklık sağlar. Cildin nem dengesini korur. A ve E vitaminleri içerir. Cildi neGRendirir ve besler. Dermatolojik olarak test edilmiştir.

Güneşin Sebep Olduğu Yakıcı Hasarlara Karşı

Etkin Yüksek Koruma!


Sıradan KreGRerden Farklı Bitkisel ve Doğal Aktif İçeriği ile;

Dermatolojik Olarak Test Edilmiştir. Yapışkanlık Yapmaz. Parfüm İçermez.

Fotostabil UVA (Avrupa Birliği Güneş Ürünleri Tavsiye Kararlarına Uygundur.)

+

UVB (Yüksek Koruma)

Filtreleri HerbaDerm 50 SPF Güneş Sütü içeriği ile güneşin zararlı, yakıcı ve yıpratıcı etkisine karşı cildinizi korur. Cilt yaşlanmasına neden olan UVA ışınlarına karşı etkili koruma sağlar.

Panthenol, Allontion, Vitamin E - A, Shea Butter:

Pamuksu bir yumuşaklık sağlar, cildin nem dengesini korur. A ve E Vitaminleri içerir, Cildi besler, neGRendirir. Güneşlenme sonrası oluşan cilt kuruluğunu önler. Shea Butter Esansiyel vitaminlerce zengindir. Yumuşatıcı, cilt hasarlarına karşı iyileştirici, yatıştırıcı ve koruyucu etkilidir.

Biberiye Ekstraktı:

HerbaDerm 50 SPF Güneş Sütünün içeriği Biberiye ekstratı güçlü antioksidan özelliğiyle serbest radikal hasarlarına karşı cildi korumaya yardımcı olur. Kurumuş cildi rahatlatır, pürüzsüzleştirir.

HERBADERM 50 SPF GÜNEŞ SÜTÜ

Expert Sun Care

Kum Tutmaz!


Herbaderm başarılı bir üründür çünkü etkisini süratle göstermekte, çabuk emilmekte, yağlılık hissi vermemektedir. Herbaderm doğal ve organik bitkisel ürünlerle hazırlanmış cilt bakım ürün serisidir. Doğal aktifler, bitkisel yağlar, bitkisel ekstactlar, vitamin minerallerle hedef amacını başarı ile yerine getirmektedir. Herbaderm ile özenle oluşturulmuş formülasyonları, naturel içeriği ve çeşitleri nedeniyle güvenle kullanabileceğiniz, ve yanınızdan hiç bir zaman eksik etmeyeceğiniz,
Herbaderm Bakım Setinizi oluşturabilirsiniz.

Kullanım Şekli: Güneşe çıkmadan 15 dakika önce cildinize, tüm vücudunuza sürünüz. Özellikle yüzmeden, suya girmeden önce, terleme ve kurulandıktan sonra tekrar uygulayınız. El, kol, ayak, bacaklarınızda, yüz, boyun, dekolte bölgesi, göğüs, sırt, kalça, cinsel bölge ve tüm vücudunuzda güvenle kullanabilirsiniz. Ürünü cildinize sık aralıklarla ve bolca uygulayınız. Çünkü uygulama miktarını azaltmak koruma düzeyini öneGRi ölçüde azaltacaktır. Güneş ürünü kullanıyor olsanız bile sağlığınız için uzun süre güneş ışınlarına maruz kalmamanızı tavsiye ederiz.

Suya Dayanıklı Güneş Sütü'nün Kullanım Önerileri:
Güneşe uzun süre maruz kalmak tehlikelidir. Güneş koruma ürünü kullanıyor olsanız bile, güneş altında uzun süre kalmayınız. Çünkü hiçbir güneş koruma ürünü % 100 koruma sağlamaz. 11.00 - 16.00 saatleri arasında güneşe maruz kalmaktan kaçınınız. Göz çevresine temasından kaçınınız. Gözle teması halinde bol su ile yıkayınız. Ürünü direkt güneş ısısına maruz bırakmayınız. Kullandıktan sonra ağzını iyice kapatınız.

HerbaDerm Tüm Ürünlerinde:

Herbaderm ürünleri, kalite kontrol, mikrobiyolojik ve dermatolojik testlerden başarıyla geçmiştir. Güvenle kullanabilirsiniz. Herbaderm ürünlerinin formülasyonları, alanında uzman Eczacı ve Dermatologların işbirliğiyle oluşturulmuştur. Sinerjik etki ile formüle edildikleri için daha hızlı etki gösterirler. Herbaderm'ler gücünü içeriğindeki bitki özleri ve vitamin karışıGRarından alır. Herbaderm ürünleri cildimizle uyuGRudur. Güvenli ve etkilidir. İçeriğindeki bitkisel aktif bileşenlerin faydaları literatürlerde yer almaktadır. Tüm Herbaderm ürünleri, uluslararası akredite laboratuvarlarda dermatolojik testlerden geçmiştir. Bunu yanında bakteriyolojik testleri yapılmış olup tamamen Avrupa Kozmetik yönetmeliklerine uygun hammaddelerle üretilmektedir. Herbaderm ürünleri, parabenler zincirlerinden hiçbirisini içermemez. Bunun yanında Formaldehid, Parafin, Petrolatum, Fitalatlar, tahriş edici kimyasallar, toksik hammaddeler, etkisi kanıtlanmamış kimyasallar Herbaderm ürünlerinde yer alamazlar. Yalnızca cilde dost aktifler kullanılır.

HerbaDerm Güzellik Vizyonu:

Herbaderm ürünleri, cilt bakımının lüks olmayıp, ihtiyaç olduğu, herkesin eşit olarak sağlıklı ve güzel bir cilde sahip olmayı hak ettiği ve her ürünün cilt için bir amacı olduğu felsefesini benimseyerek kurulmuştur. Herbaderm en son kozmetik formüllerini eczacı uzmanlarının yardımıyla geliştirir. Herbaderm yalnızca en yeni ve etkisi kanıtlanmış bileşenleri kullanır. Herbaderm üstün kaliteli ürünleri en uygun fiyatıyla müşterilerine sunar. Sağlıklı cilt hedefi Herbaderm'in öncelikleri arasındadır ve cilt sağlığını ve gerçek güzelliğini açığa çıkarmayı hedefler.

HerbaDerm Ürünleri Aşağıdaki Niteliklere Sahiptir:

Hafif moleküler yapı, Ciltten kolay emilim, Hafif ve yağ içeriği düşük formül, Yüksek yoğunlukta aktif bileşen içeriği özelliklerine sahiptir.

HERBADERM GÜNEŞ SÜTÜ 50FAKTÖR SPF

HERBADERM GÜNEŞ SÜTÜ 50FAKTÖR SPF

GÜNEŞ SÜTÜ 50FAKTÖR SPF 150GR

Herbaderm Güneş Sütü 50Faktör Sps, Herbaderm Güneş Sütü 50Faktör Sps 150ML ürünü, Herbaderm Güneş Sütü 50Faktör Sps hakkında, Herbaderm Güneş Sütü 50Faktör Sps hakkında açıklama, Herbaderm Güneş Sütü 50Faktör Sps yorum, Herbaderm Güneş Sütü 50Faktör Sps yorumları, Herbaderm Güneş Sütü 50Faktör Sps hakkındaki yorumlar, Herbaderm Güneş Sütü 50Faktör Sps açıklamalı detayları, Herbaderm Güneş Sütü 50Faktör Sps faydaları, Herbaderm Güneş Sütü 50Faktör Sps kullanımı, Herbaderm Güneş Sütü 50Faktör Sps zararları, Herbaderm Güneş Sütü 50Faktör Sps zararlı mı, Herbaderm Güneş Sütü 50Faktör Sps uyarılar, Herbaderm Güneş Sütü 50Faktör Sps yararları, Herbaderm Güneş Sütü 50Faktör Sps yararlı mı, Herbaderm Güneş Sütü 50Faktör Sps satışı, Herbaderm Güneş Sütü 50Faktör Sps satan, Herbaderm Güneş Sütü 50Faktör Sps satış yerleri, Herbaderm Güneş Sütü 50Faktör SpsI satılan yerler, Herbaderm Güneş Sütü 50Faktör Sps satan yerler, Herbaderm Güneş Sütü 50Faktör Sps nerede satılır, Herbaderm Güneş Sütü 50Faktör Sps nereden alınır, Herbaderm Güneş Sütü 50Faktör Sps nerelerde satılıyor, Herbaderm Güneş Sütü 50Faktör Sps nerden alabilirim, Herbaderm Güneş Sütü 50Faktör Sps satılan, Herbaderm Güneş Sütü 50Faktör Sps satılır, Herbaderm Güneş Sütü 50Faktör Sps etkileri, Herbaderm Güneş Sütü 50Faktör Sps nasıl kullanılır, Herbaderm Güneş Sütü 50Faktör Sps nerde, Herbaderm Güneş Sütü 50Faktör Sps faydası, Herbaderm Güneş Sütü 50Faktör Sps ne işe yarar, Herbaderm Güneş Sütü 50Faktör Sps ne kadar, Herbaderm Güneş Sütü 50Faktör Sps fiyatı, Herbaderm Güneş Sütü 50Faktör Sps fiyatları, Herbaderm Güneş Sütü 50Faktör Sps detayları, Herbaderm Güneş Sütü 50Faktör Sps açıklamaları, Herbaderm Güneş Sütü 50Faktör Sps ürünü faydaları, Herbaderm Güneş Sütü 50Faktör Sps ürünü kullanımı, Herbaderm Güneş Sütü 50Faktör Sps ürünü faydaları ve kullanımı, Herbaderm Güneş Sütü 50Faktör Sps ürünü hakkında, Herbaderm Güneş Sütü 50Faktör Sps ürünü yorum, Herbaderm Güneş Sütü 50Faktör Sps ürünü satışı, Herbaderm Güneş Sütü 50Faktör Sps ürünü satan, Herbaderm Güneş Sütü 50Faktör Sps ürünü satış yerleri, Herbaderm Güneş Sütü 50Faktör Sps ürünü satılan yerler, Herbaderm Güneş Sütü 50Faktör Sps ürünü satan yerler, Herbaderm Güneş Sütü 50Faktör Sps ürünü nerede satılır, Herbaderm Güneş Sütü 50Faktör Sps ürünü nereden alınır, Herbaderm Güneş Sütü 50Faktör Sps ürünü nerelerde satılıyor, Herbaderm Güneş Sütü 50Faktör Sps ürünü nerden alabilirim, Herbaderm Güneş Sütü 50Faktör Sps ürünü etkileri, Herbaderm Güneş Sütü 50Faktör Sps ürünü nasıl kullanılır, Herbaderm Güneş Sütü 50Faktör Sps ürünü nerde, Herbaderm Güneş Sütü 50Faktör Sps ürünü faydası, Herbaderm Güneş Sütü 50Faktör Sps ürünü faydaları neler, HERBADERM GÜNEŞ SÜTÜ 50FAKTÖR SPF ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını LokmanAVM online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.
#LokmanAVM #Güneş_Sütü_50Faktör_Sps #Herbaderm #Herbaderm_Güneş_Sütü_50Faktör_Sps #Güneş_Sütü_50Faktör_Sps_içindekiler #Güneş_Sütü_50Faktör_Sps_kullanımı #Güneş_Sütü_50Faktör_Sps_kullanılışı #Güneş_Sütü_50Faktör_Sps_faydaları #Güneş_Sütü_50Faktör_Sps_yararları #Güneş_Sütü_50Faktör_Sps_yan_etkileri #Güneş_Sütü_50Faktör_Sps_zararları #Güneş_Sütü_50Faktör_Sps_satışı #Güneş_Sütü_50Faktör_Sps_nerde_satılır #Güneş_Sütü_50Faktör_Sps_nerden_alınır #Güneş_Sütü_50Faktör_Sps_satan #Güneş_Sütü_50Faktör_Sps_faydası #Güneş_Sütü_50Faktör_Sps_faydalımı

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ. * İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. * Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. * İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. * İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *
Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır