Haşere Kovucu Kokulu 20 Çubuk Tütsü - Citronella

Ürün Kodu: LokmanAVM-100044

Marka: Hem Tütsü

% 25

İNDİRİM

27.30 TL 20.40 TL
Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
En geç 29 Mayıs, 2024 Çarşamba günü kargoda.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

HEM HAŞERE KOVUCU KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ
Citronella İncense Sticks 20Çubuk (±%3)

Hem Haşere Kovucu Kokulu Çubuk Tütsü Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Hem Haşere Kovucu Kokulu Çubuk Tütsü 20li
Hem Haşere Kovucu Kokulu Çubuk Tütsü 20li İzin Belge:
Haşere Kovucu Kokulu Çubuk Tütsü Manufactures & Exporters HEM CORPORATION - MUMBAI - BANGALORE - INDIA (HİNDİSTAN) - Doğan Baharatçılık Tic. ve San. A.Ş. tarafından Hindistan'dan ithal edilmiştir.
Hem Haşere Kovucu Kokulu Çubuk Tütsü 20li İçindekiler:
Haşere Kovucu Kokulu Çubuk Tütsü ürünü içerisinde; takribi 20 adet Haşere Kovucu kokulu çubuk tütsü bulunur. (±%3)
Hem Haşere Kovucu Kokulu Çubuk Tütsü 20li Kullanımı:
Haşere Kovucu Kokulu Çubuk Tütsü kullanılışı; Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur, 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır ve kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Haşere Kovucu Kokulu Tütsü Haşere Kovuculı Çubuk Tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur. Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde yakılıpta tütsüleme sağlanabilir.
Hem Haşere Kovucu Kokulu Çubuk Tütsü 20li Yan Etkileri:
Haşere Kovucu Kokulu Çubuk Tütsü Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Hem Haşere Kovucu Kokulu Çubuk Tütsü 20li Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Hem Haşere Kovucu Kokulu Çubuk Tütsü 20li Muhafaza ve Uyarı:
  • Hem Haşere Kovucu Kokulu Çubuk Tütsü Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Hem Haşere Kovucu Kokulu Çubuk Tütsü ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Hem Haşere Kovucu Kokulu Çubuk Tütsü ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Haşere Kovucu Kokulu Çubuk Tütsü ürününü kullanırken Yanıcı parlayıcı patlayıcı maddelerden uzakta ve Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız.
Hem Haşere Kovucu Kokulu Çubuk Tütsü 20li Ürünü Açıklaması:
HEM HAŞERE KOVUCU KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ
Hem Marka Haşere Kovucu kokulu tütsü ile tüm kapalı ve yarı kapalı alanlarınızı, evlerinizi ve iş yerlerinizi eşsiz aromatik egzotik kokuları ile kaplamasını sağlarsınız. Hoş koku tütsü çeşitliliği ile hayatınıza ayrı bir güzellik renk ve huzur katan tütsü ürünleridir.

Haşere Kovucu Kokulu Tütsü Kullanımı:
Haşere Kovucu kokulu Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur. 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır.
Haşere Kovucu kokulu tütsünün kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Haşere Kovuculı tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur.
Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde ucu yakılıp tütsüleme sağlanabilir.

HEM HAŞERE KOVUCU KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ

HEM HAŞERE KOVUCU KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ

HAŞERE KOVUCU KOKULU 20 ÇUBUK TÜTSÜ

Hem Haşere Kovucu Kokulu Çubuk Tütsü, Hem Haşere Kovucu Kokulu Çubuk Tütsü 20li ürünü, Hem Haşere Kovucu Kokulu Çubuk Tütsü hakkında, Hem Haşere Kovucu Kokulu Çubuk Tütsü hakkında açıklama, Hem Haşere Kovucu Kokulu Çubuk Tütsü yorum, Hem Haşere Kovucu Kokulu Çubuk Tütsü yorumları, Hem Haşere Kovucu Kokulu Çubuk Tütsü hakkındaki yorumlar, Hem Haşere Kovucu Kokulu Çubuk Tütsü açıklamalı detayları, Hem Haşere Kovucu Kokulu Çubuk Tütsü faydaları, Hem Haşere Kovucu Kokulu Çubuk Tütsü kullanımı, Hem Haşere Kovucu Kokulu Çubuk Tütsü zararları, Hem Haşere Kovucu Kokulu Çubuk Tütsü zararlı mı, Hem Haşere Kovucu Kokulu Çubuk Tütsü uyarılar, Hem Haşere Kovucu Kokulu Çubuk Tütsü yararları, Hem Haşere Kovucu Kokulu Çubuk Tütsü yararlı mı, Hem Haşere Kovucu Kokulu Çubuk Tütsü satışı, Hem Haşere Kovucu Kokulu Çubuk Tütsü satan, Hem Haşere Kovucu Kokulu Çubuk Tütsü satış yerleri, Hem Haşere Kovucu Kokulu Çubuk TütsüI satılan yerler, Hem Haşere Kovucu Kokulu Çubuk Tütsü satan yerler, Hem Haşere Kovucu Kokulu Çubuk Tütsü nerede satılır, Hem Haşere Kovucu Kokulu Çubuk Tütsü nereden alınır, Hem Haşere Kovucu Kokulu Çubuk Tütsü nerelerde satılıyor, Hem Haşere Kovucu Kokulu Çubuk Tütsü nerden alabilirim, Hem Haşere Kovucu Kokulu Çubuk Tütsü satılan, Hem Haşere Kovucu Kokulu Çubuk Tütsü satılır, Hem Haşere Kovucu Kokulu Çubuk Tütsü etkileri, Hem Haşere Kovucu Kokulu Çubuk Tütsü nasıl kullanılır, Hem Haşere Kovucu Kokulu Çubuk Tütsü nerde, Hem Haşere Kovucu Kokulu Çubuk Tütsü faydası, Hem Haşere Kovucu Kokulu Çubuk Tütsü ne işe yarar, Hem Haşere Kovucu Kokulu Çubuk Tütsü ne kadar, Hem Haşere Kovucu Kokulu Çubuk Tütsü fiyatı, Hem Haşere Kovucu Kokulu Çubuk Tütsü fiyatları, Hem Haşere Kovucu Kokulu Çubuk Tütsü detayları, Hem Haşere Kovucu Kokulu Çubuk Tütsü açıklamaları, Hem Haşere Kovucu Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları, Hem Haşere Kovucu Kokulu Çubuk Tütsü ürünü kullanımı, Hem Haşere Kovucu Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları ve kullanımı, Hem Haşere Kovucu Kokulu Çubuk Tütsü ürünü hakkında, Hem Haşere Kovucu Kokulu Çubuk Tütsü ürünü yorum, Hem Haşere Kovucu Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satışı, Hem Haşere Kovucu Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satan, Hem Haşere Kovucu Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satış yerleri, Hem Haşere Kovucu Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satılan yerler, Hem Haşere Kovucu Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satan yerler, Hem Haşere Kovucu Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerede satılır, Hem Haşere Kovucu Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nereden alınır, Hem Haşere Kovucu Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerelerde satılıyor, Hem Haşere Kovucu Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerden alabilirim, Hem Haşere Kovucu Kokulu Çubuk Tütsü ürünü etkileri, Hem Haşere Kovucu Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nasıl kullanılır, Hem Haşere Kovucu Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerde, Hem Haşere Kovucu Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydası, Hem Haşere Kovucu Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları neler, HEM HAŞERE KOVUCU KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını LokmanAVM online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.
#LokmanAVM #Haşere_Kovucu_Kokulu_Çubuk_Tütsü #Hem #Hem_Haşere_Kovucu_Kokulu_Çubuk_Tütsü #Haşere_Kovucu_Kokulu_Çubuk_Tütsü_içindekiler #Haşere_Kovucu_Kokulu_Çubuk_Tütsü_kullanımı #Haşere_Kovucu_Kokulu_Çubuk_Tütsü_kullanılışı #Haşere_Kovucu_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydaları #Haşere_Kovucu_Kokulu_Çubuk_Tütsü_yararları #Haşere_Kovucu_Kokulu_Çubuk_Tütsü_yan_etkileri #Haşere_Kovucu_Kokulu_Çubuk_Tütsü_zararları #Haşere_Kovucu_Kokulu_Çubuk_Tütsü_satışı #Haşere_Kovucu_Kokulu_Çubuk_Tütsü_nerde_satılır #Haşere_Kovucu_Kokulu_Çubuk_Tütsü_nerden_alınır #Haşere_Kovucu_Kokulu_Çubuk_Tütsü_satan #Haşere_Kovucu_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydası #Haşere_Kovucu_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydalımı

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ. * İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. * Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. * İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. * İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *

İLGİLİ ÜRÜNLER

Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır