Hızlı Şans 20 Çubuk Tütsü - Fast Luck

Ürün Kodu: LokmanAVM-100212

Marka: Hem Tütsü

% 24

İNDİRİM

42.90 TL 32.40 TL
Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.
En geç 26 Şubat, 2024 Pazartesi günü kargoda.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

HEM HIZLI ŞANS ÇUBUK TÜTSÜ
Fast Luck İncense Sticks 20 Çubuk (±%3)

Hem Hızlı Şans Çubuk Tütsü Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Hem Hızlı Şans Çubuk Tütsü 20li
Hem Hızlı Şans Çubuk Tütsü 20li İzin Belge:
Hızlı Şans Çubuk Tütsü Manufactures & Exporters HEM CORPORATION - MUMBAI - BANGALORE - INDIA (HİNDİSTAN) - Doğan Baharatçılık Tic. ve San. A.Ş. tarafından Hindistan'dan ithal edilmiştir.
Hem Hızlı Şans Çubuk Tütsü 20li İçindekiler:
Hızlı Şans Çubuk Tütsü ürünü içerisinde; takribi 20 adet Hızlı Şans çubuk tütsü bulunur. (±%3)
Hem Hızlı Şans Çubuk Tütsü 20li Kullanımı:
Hızlı Şans Çubuk Tütsü kullanılışı; Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur, 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır ve kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Hızlı Şans Tütsü Hızlıli Çubuk Tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur. Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde yakılıpta tütsüleme sağlanabilir.
Hem Hızlı Şans Çubuk Tütsü 20li Yan Etkileri:
Hızlı Şans Çubuk Tütsü Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Hem Hızlı Şans Çubuk Tütsü 20li Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Hem Hızlı Şans Çubuk Tütsü 20li Muhafaza ve Uyarı:
  • Hem Hızlı Şans Çubuk Tütsü Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Hem Hızlı Şans Çubuk Tütsü ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Hem Hızlı Şans Çubuk Tütsü ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Hızlı Şans Tütsü ürününü kullanırken Yanıcı parlayıcı patlayıcı maddelerden uzakta ve Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız.
Hem Hızlı Şans Çubuk Tütsü 20li Ürünü Açıklaması:
HEM HIZLI ŞANS ÇUBUK TÜTSÜ
Hem Marka Hızlı Şans Tütsü ile tüm kapalı ve yarı kapalı alanlarınızı, evlerinizi ve iş yerlerinizi eşsiz aromatik egzotik kokuları ile kaplamasını sağlarsınız. Hoş koku tütsü çeşitliliği ile hayatınıza ayrı bir güzellik renk ve huzur katan tütsü ürünleridir

Hızlı Şans Tütsü Kullanımı:
Hızlı Şans Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur. 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır.
Hızlı Şans tütsünün kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Hızlıli tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur.
Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde ucu yakılıp tütsüleme sağlanabilir.

HEM HIZLI ŞANS ÇUBUK TÜTSÜ

HEM HIZLI ŞANS ÇUBUK TÜTSÜ

HIZLI ŞANS 20 ÇUBUK TÜTSÜ

Hem Hızlı Şans Çubuk Tütsü, Hem Hızlı Şans Çubuk Tütsü 20li ürünü, Hem Hızlı Şans Çubuk Tütsü hakkında, Hem Hızlı Şans Çubuk Tütsü hakkında açıklama, Hem Hızlı Şans Çubuk Tütsü yorum, Hem Hızlı Şans Çubuk Tütsü yorumları, Hem Hızlı Şans Çubuk Tütsü hakkındaki yorumlar, Hem Hızlı Şans Çubuk Tütsü açıklamalı detayları, Hem Hızlı Şans Çubuk Tütsü faydaları, Hem Hızlı Şans Çubuk Tütsü kullanımı, Hem Hızlı Şans Çubuk Tütsü zararları, Hem Hızlı Şans Çubuk Tütsü zararlı mı, Hem Hızlı Şans Çubuk Tütsü uyarılar, Hem Hızlı Şans Çubuk Tütsü yararları, Hem Hızlı Şans Çubuk Tütsü yararlı mı, Hem Hızlı Şans Çubuk Tütsü satışı, Hem Hızlı Şans Çubuk Tütsü satan, Hem Hızlı Şans Çubuk Tütsü satış yerleri, Hem Hızlı Şans Çubuk TütsüI satılan yerler, Hem Hızlı Şans Çubuk Tütsü satan yerler, Hem Hızlı Şans Çubuk Tütsü nerede satılır, Hem Hızlı Şans Çubuk Tütsü nereden alınır, Hem Hızlı Şans Çubuk Tütsü nerelerde satılıyor, Hem Hızlı Şans Çubuk Tütsü nerden alabilirim, Hem Hızlı Şans Çubuk Tütsü satılan, Hem Hızlı Şans Çubuk Tütsü satılır, Hem Hızlı Şans Çubuk Tütsü etkileri, Hem Hızlı Şans Çubuk Tütsü nasıl kullanılır, Hem Hızlı Şans Çubuk Tütsü nerde, Hem Hızlı Şans Çubuk Tütsü faydası, Hem Hızlı Şans Çubuk Tütsü ne işe yarar, Hem Hızlı Şans Çubuk Tütsü ne kadar, Hem Hızlı Şans Çubuk Tütsü fiyatı, Hem Hızlı Şans Çubuk Tütsü fiyatları, Hem Hızlı Şans Çubuk Tütsü detayları, Hem Hızlı Şans Çubuk Tütsü açıklamaları, Hem Hızlı Şans Çubuk Tütsü ürünü faydaları, Hem Hızlı Şans Çubuk Tütsü ürünü kullanımı, Hem Hızlı Şans Çubuk Tütsü ürünü faydaları ve kullanımı, Hem Hızlı Şans Çubuk Tütsü ürünü hakkında, Hem Hızlı Şans Çubuk Tütsü ürünü yorum, Hem Hızlı Şans Çubuk Tütsü ürünü satışı, Hem Hızlı Şans Çubuk Tütsü ürünü satan, Hem Hızlı Şans Çubuk Tütsü ürünü satış yerleri, Hem Hızlı Şans Çubuk Tütsü ürünü satılan yerler, Hem Hızlı Şans Çubuk Tütsü ürünü satan yerler, Hem Hızlı Şans Çubuk Tütsü ürünü nerede satılır, Hem Hızlı Şans Çubuk Tütsü ürünü nereden alınır, Hem Hızlı Şans Çubuk Tütsü ürünü nerelerde satılıyor, Hem Hızlı Şans Çubuk Tütsü ürünü nerden alabilirim, Hem Hızlı Şans Çubuk Tütsü ürünü etkileri, Hem Hızlı Şans Çubuk Tütsü ürünü nasıl kullanılır, Hem Hızlı Şans Çubuk Tütsü ürünü nerde, Hem Hızlı Şans Çubuk Tütsü ürünü faydası, Hem Hızlı Şans Çubuk Tütsü ürünü faydaları neler, HEM HIZLI ŞANS ÇUBUK TÜTSÜ ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını LokmanAVM online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.
#LokmanAVM #Hızlı_Şans_Çubuk_Tütsü #Hem #Hem_Hızlı_Şans_Çubuk_Tütsü #Hızlı_Şans_Çubuk_Tütsü_içindekiler #Hızlı_Şans_Çubuk_Tütsü_kullanımı #Hızlı_Şans_Çubuk_Tütsü_kullanılışı #Hızlı_Şans_Çubuk_Tütsü_faydaları #Hızlı_Şans_Çubuk_Tütsü_yararları #Hızlı_Şans_Çubuk_Tütsü_yan_etkileri #Hızlı_Şans_Çubuk_Tütsü_zararları #Hızlı_Şans_Çubuk_Tütsü_satışı #Hızlı_Şans_Çubuk_Tütsü_nerde_satılır #Hızlı_Şans_Çubuk_Tütsü_nerden_alınır #Hızlı_Şans_Çubuk_Tütsü_satan #Hızlı_Şans_Çubuk_Tütsü_faydası #Hızlı_Şans_Çubuk_Tütsü_faydalımı

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ. * İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. * Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. * İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. * İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *
Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır